מכבי נתניה
ליברפול באנגליה נתניה בישראל... - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: ליברפול באנגליה נתניה בישראל... (/showthread.php?tid=4166)

עמודים: 1 2

ליברפול באנגליה נתניה בישראל... - אופיר34 - 04-Mar-2018 5:52

ולמה הכותרת הזאת ?
כי סחבק יושב באנפילד (חטב, ד״ש מקלופ Wink) ובמקום להנות מהיכל הכדורגל המטורף הזה טרוד במה שקורה בלבנט....
אז לא יודע איך, אבל הצלחתי לנתק את עצמי מהצויליזציה לכמה שעות, הוצאתי את הפיסטוקים וישבתי לראות את המשחק נקי מכל מידע ובדיילי של כמה שעות.
ואיך זה נראה מהניכר ?
האמת, לא כמו במגרש...רף ההתלהבות תמיד יותר נמוך שאתה יושב מול המסך. למזלי ,לפחות לא נפלתי על צמד השדרים המהולל חביב את טורק...זה באמת כבר היה מוציא את כל הטעם מהמשחק....

ובקצרה לגבי היום:
זה שנשלוט במשחק היה ברור לכולם, אבל מול אשקלון אתה מצפה ממכבי נתניה להגיע ליותר מצבי הבקעה מהשניים וחצי שהיו לנו במשחק הזה (ואני אומר את זה למרות החוסר שיש לנו בחלוץ אמיתי במגרש). מחצית ראשונה, זה היה אולי ביה״ס בהחזקת כדור אבל ממש לא מסוכן ויעיל.
מחצית שנייה הקצב קצת עלה והפכנו להיות יותר מהירים ותכליתיים .כנ״ל גם אשקלון...

מילה על שלושה שחקנים:
ניקו - מבחינתי איש המשחק. אם יש עוד מישהו שפקפק הוא קיבל היום עוד הוכחה שניקו גם התקפית יכול לתרום הרבה. שני בישולים אלה ברקוביץ. חוכמת משחק נטו של שחקן עם הרבה כדורגל שלא פחות טוב מכל ה 50/50 שמסתובבים בליגה הזאת ומקבלים פי 5 ממנו...

מלדה - את הצעד הראשון שלו ראינו כבר לפני שנה בנוער. זה היה מרשים בנוער וזה מרשים באותה מידה גם בבוגרת. שחקן עם הרבה יכולות. חייב לעבוד עוד קצת על הכושר הגופני ועל הדומיננטיות במשחק ואנחנו סוף סוף אחרי הרבה שנים נקבל שחקן אמיתי ואיכותי מהנוער ולא סתם עוד שחקן שינסה להצדיק את הקיום של מחלקת הנוער במכבי נתניה...

עמוס - בשעה טובה יש לנו שוער שמביא נקודות (האחרון היה אריאס לדעתי) ,ולא בפעם הראשונה העונה. צר לי אלדד, עמוס שוער מצוין לליגת העל שלנו. מצידי להחתים להיום לחמש שנים הקרובות.

זהו, אפשר עכשיו להתפנות בראש שקט לסיטי, צ’לסי, טוטנהאם ויובה....Tongue

RE: ליברפול באנגליה נתניה בישראל... - אלדד - 04-Mar-2018 8:44

ניקו יכול לעשות עוד הרבה דברים נהדרים במגרש, כרגע הוא מוגבל בנישה שלו, הוא מגביה כדורי עונשין וקרנות הכי טוב בקבוצה, ויש לו בעיטה טובה לא רק בכדורי עונשין

היה נכון לפתוח עם גלזר בשלישיית הקישור?

הבלוף של עמוס עוד יתגלה.. רק שכל המשבחים והמתלהבים כרגע, לא תהיה לכם זכות לשנות דעה בעתיד.. אני לא אתייחס יותר לעמדת השוער

RE: ליברפול באנגליה נתניה בישראל... - דוד חטב - 04-Mar-2018 11:29

אופיר מקווה שלא קפאת...ולא שילמת מחירי שחיטה ....תהנה שבוע מהסרטים כשגם נתניה וגם ליברפול מנצחות זה חג...

לגבי יונס אמרתי לך עוד שראינו אותו בנוער שהוא טוב יותר מקוגבניה....(שעולה לחימום עם ידיים בכיסים...) מה שמדהים בניקו שהוא שיפר את כל הפרמטרים בעיקר את המשחק לעומק....
תענוג

RE: ליברפול באנגליה נתניה בישראל... - זאב רווח - 04-Mar-2018 13:57

אלדד יש את מאמן השוערים בסון הכי טוב בארץ , אם היה חושב לרגע שאלקסלסי צריך לשחק לפני עמוס היה אומר זאת למאמנים .
זה לא שאלקסלסי לא שיחק ...ראינו שגם אצלו יש טעויות וזה טבעי כי הוא צעיר . שוערים צעירים יש להם עליות וירידות קיצוניים. קח את גלזר במכבי חיפה כדוגמא ....אנחנו רוצים את אלקסלסי להרבה שנים ולכן הוא צריך להתאזר בסבלנות .

דוד חטב חוץ מיונס מלדה איזה שחקן יכול לעלות לנוער באיזה תפקיד ??

אופיר חחחח הזכרת לי את השירים של אז ליברפול. באנגליה נתניה בישראל היידה נתניה !!! !!! היידה נתניה
מתגעגע לתקופה ההיא למרות שהיום הצעירים הרבה יותר מוצלחים מאתנו בזמנו שאפו לארמי דיימונדס עידוד ברמות גבוהות

RE: ליברפול באנגליה נתניה בישראל... - idobenami - 04-Mar-2018 14:09

(04-Mar-2018 8:44)אלדד כתב:  הבלוף של עמוס עוד יתגלה.. רק שכל המשבחים והמתלהבים כרגע, לא תהיה לכם זכות לשנות דעה בעתיד.. אני לא אתייחס יותר לעמדת השוער

השאלה מה יגרום לך לשנות את הדעה. יכול להיות שהוא יירד בכושר/יתחיל לפשל/יעלה לנו בנקודות/תבחר מה שאתה רוצה. ברור שהדעה תתחלף עליו. כרגע, זה ממש ממש לא המצב. לא חושב שיש בארץ שוער (ישראלי) בכושר טוב ממנו.

RE: ליברפול באנגליה נתניה בישראל... - אלדד - 04-Mar-2018 14:26

(04-Mar-2018 14:09)idobenami כתב:  
(04-Mar-2018 8:44)אלדד כתב:  הבלוף של עמוס עוד יתגלה.. רק שכל המשבחים והמתלהבים כרגע, לא תהיה לכם זכות לשנות דעה בעתיד.. אני לא אתייחס יותר לעמדת השוער

השאלה מה יגרום לך לשנות את הדעה. יכול להיות שהוא יירד בכושר/יתחיל לפשל/יעלה לנו בנקודות/תבחר מה שאתה רוצה. ברור שהדעה תתחלף עליו. כרגע, זה ממש ממש לא המצב. לא חושב שיש בארץ שוער (ישראלי) בכושר טוב ממנו.

ראית אנשים משנים את דעתם על ערן לוי למרות שהוא השחקן הכי אפקטיבי בליגה ? אז זה בערך משהו בסגנון
עזוב אין מה להתווכח .. אין צורך לדון יותר בעמדת השוער , הזמן יעשה את שלו
אם אתה רוצה, מוכן לדון בהודעות פרטייות בכייף..

RE: ליברפול באנגליה נתניה בישראל... - אייל ס - 04-Mar-2018 20:56

(04-Mar-2018 14:26)אלדד כתב:  
(04-Mar-2018 14:09)idobenami כתב:  

ראית אנשים משנים את דעתם על ערן לוי למרות שהוא השחקן הכי אפקטיבי בליגה ? אז זה בערך משהו בסגנון
עזוב אין מה להתווכח .. אין צורך לדון יותר בעמדת השוער , הזמן יעשה את שלו
אם אתה רוצה, מוכן לדון בהודעות פרטייות בכייף..

במקרה של ערן,לא מעט אנשים שינו דעתם בחודש האחרון.

RE: ליברפול באנגליה נתניה בישראל... - אופיר34 - 05-Mar-2018 1:37

אני לא....Wink

RE: ליברפול באנגליה נתניה בישראל... - דוד חטב - 05-Mar-2018 11:24

אני שיניתי לפחות חלק מדעתי על ערן זו לא בושה סה"כ תמיד טובת מכבי נתניה מעל הכל , וכשהוא נותן מעצמו יותר , גם קבוצתית וגם אישית שאפו....אף פעם לא היה ויכוח על היכולת אלא על הדקות שהוא מסוגל לשחק....

RE: ליברפול באנגליה נתניה בישראל... - אלדד - 05-Mar-2018 11:56

(05-Mar-2018 11:24)דוד חטב כתב:  אני שיניתי לפחות חלק מדעתי על ערן זו לא בושה סה"כ תמיד טובת מכבי נתניה מעל הכל , וכשהוא נותן מעצמו יותר , גם קבוצתית וגם אישית שאפו....אף פעם לא היה ויכוח על היכולת אלא על הדקות שהוא מסוגל לשחק....

בדיוק
ועדיין אף אחד לא שינה את דעתו לגבי הדקות שהוא צריך לשחק
אם אנחנו צריכים לכבוש ערן צריך לשחק 90 דקות ואם מובילים ערן צריך לצאת דקה דקה 70