מכבי נתניה
אייל סגל וניב גולדשטיין בבקשה בבקשה את היהודים האמריקאים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: אייל סגל וניב גולדשטיין בבקשה בבקשה את היהודים האמריקאים (/showthread.php?tid=4127)

עמודים: 1 2

אייל סגל וניב גולדשטיין בבקשה בבקשה את היהודים האמריקאים - זאב רווח - 30-Jan-2018 10:13

בבקשה תעשו כל מאמץ להביא לכאן את החלוץ הזה לנתניה , לפי מה שמדברים עליו שחקן יוצא מן הכלל .
אם לא יסתדר לעכשיו אז להחתים לקראת העונה הבאה שיהיה סגור עם פלומבה .

באותה הזדמנות תודה על ההחתמה המצוינת של ג'ייק רוז'נסקי .

ואם כבר באותו ענין להמשיך לחפש לעונה הבאה עוד שחקנים יהודים צעירים מארה"ב בכל עמדה שיימצא . קשרים אחוריים , מגינים , קשרים 50-50 . וחלוצים .

דורסי גריפין זה מאסט נראה לי יותר טוב מכל החלוצים שיש לנו עד עכשיו

אם תהיה לנו מושבה של 3 יהודים אמריקאים אפשר שוב להפתיע את הליגה והפעם רעידת אדמה

RE: אייל סגל וניב גולדשטיין בבקשה בבקשה את היהודי האמריקאי סם וורנר - roeyshaul - 30-Jan-2018 13:50

באתרים אמריקאים כתוב שהוא קשר תוקף, לא חלוץ

RE: אייל סגל וניב גולדשטיין בבקשה בבקשה את היהודי האמריקאי סם וורנר - זאב רווח - 30-Jan-2018 15:26

גם טוב סך הכל בן 20 כשרון גדול
עם כשרונות כאלו שזה כמו זרים אבל ישראלים אפשר לקחת בקרוב אליפות
אם תוכל להביא עליו קטעים ביוטיוב בבקשה ראיתי רק אחד

RE: אייל סגל וניב גולדשטיין בבקשה בבקשה את היהודי האמריקאי סם וורנר - אלדד - 29-Apr-2018 13:54

סיכם..

RE: אייל סגל וניב גולדשטיין בבקשה בבקשה את היהודי האמריקאי סם וורנר - חזום חזום - 29-Apr-2018 14:09

לפי וואן נבחן
לפי ספורט 5 סיכם
מניח שסיכם בכפוף למבחנים

RE: אייל סגל וניב גולדשטיין בבקשה בבקשה את היהודי האמריקאי סם וורנר - אלדד - 29-Apr-2018 14:11

(29-Apr-2018 14:09)חזום חזום כתב:  לפי וואן נבחן
לפי ספורט 5 סיכם
מניח שסיכם בכפוף למבחנים

מה היה ההקשר שלו בינואר שזאב ביקש כבר אז להביא אותו?

RE: אייל סגל וניב גולדשטיין בבקשה בבקשה את היהודי האמריקאי סם וורנר - זאב רווח - 29-Apr-2018 15:03

אז אתה השם שלו שנתניה רוצה אותו ובאמת אני מודה לאייל סגל ולניב גולדשטיין ולצמד המאמנים התותחים שיש לנו שהביאו אותו לנתניה .
לי היה חשוב כמה דברים ...שלרוז'נסקי יהיה חבר קרוב מה שיקל על שניהם להתאקלם בצורה מושלמת ואני מקווה שיחתימו אותם ל 5 שנים לפחות כי הם הולכים להיות טל ברודי ולו סילבר של מכבי נתניה , צמד ווינרים .
הגיל הצעיר של שניהם + הצעירים שלנו
אני כבר מחכה לעונה הבאה חחחחח
אם גלזר ישאר וקניקובסקי יגיע קבוצת חלומות צעירה .
עמוס , אלקסלסי
טוויטו מגן זר , תירם , וארגוץ' , גרוס , הויבך או מישהו אחר , כחלון , גולדנברג .
גלזר , בלאי , והנגרי הצעיר .
עלי מוחמד , ניקו אולסק , אביב אברהם .
רוז'נסקי , ערן לוי , איילון ירושלמי , קניקובסקי .
מלדה , ברמי , וורנר . קוגבניה .
מזל שלא ביקשתי את אינייסטה חחחחח
לדעתי חסר קשר 50-50'טוב נוסף ואנחנו מסודרים

RE: אייל סגל וניב גולדשטיין בבקשה בבקשה את היהודי האמריקאי סם וורנר - טל.מ - 29-Apr-2018 15:51

רוז'נסקי בנוי לליגת הנערים ... אני מקווה שוורנר לא באותו הסגנון. בכל מקרה לא רואה בשניהם יותר מאשר תוספת נחמדה.

RE: אייל סגל וניב גולדשטיין בבקשה בבקשה את היהודי האמריקאי סם וורנר - חזום חזום - 29-Apr-2018 16:56

לפי וואלה עוד שחקן יהודי אמריקאי דורסי גריפין יבחן. בן 19 קשר חלוץ

RE: אייל סגל וניב גולדשטיין בבקשה בבקשה את היהודי האמריקאי סם וורנר - amir - 29-Apr-2018 23:21

בנתיים המחלקה לקליטת עלייה ונציגת הסוכנות היהודית מכבי נתניה מנסה לחזור על הצלחת ארון שיינפלד, האם תצליח? אולי? י בכל מקרה רמת ההשכלה בחדר ההלבשה עולה עם בוגרי מכללות מנויים זה לא כ"כ מוכר.