מכבי נתניה
ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר (/showthread.php?tid=4061)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - דוד חטב - 26-Dec-2017 13:54

מי הסוכן של ערן לוי ??

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - אופיר34 - 26-Dec-2017 14:00

(26-Dec-2017 13:54)דוד חטב כתב:  מי הסוכן של ערן לוי ??

ערן לוי.....

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - אלדד - 26-Dec-2017 14:09

ויקי ואקנין Tongue

ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - mordii2 - 26-Dec-2017 15:28

אני מאוד ישמח שערן ימשיך למרות כול התקפי הלב והעצבים שהוא גורם לי על רגעי הקסם והריקוד והשימחה שהוא נותן לנו אבל אם הוא יעבור לקבוצה אחרת כבר עכשיו הצוות צריך למצוא לו מחליף ברמה טובה ולא להיות מופתעים בינואר

Sent from my iPhone using Tapatalk

ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - amir - 26-Dec-2017 15:33

http://m.one.co.il/Mobile/Article/17-18/1,1,8,0/304312.html?ref=hp
ערן לוי: אם ככה, אני לא אשאר פה בעונה הבאהקפטן מכבי נתניה, שטרם מימשה את האופציה עליו לקראת העונה הבאה, צעק אל עבר המנכ"ל ניב גולדשטיין לאחר שריקת הסיום בניצחון 0:3 על הפועל עכו

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - black and yellow - 26-Dec-2017 15:49

הוא הגזים ועבר את הגבול! הכל בגלל כל אלו שהפכו אותו ל"פרה קדושה".
אולי תרימו גבה על המשפט הבא : לדעתי, זוהי נקודת מבחן של המועדון בדרכו החדשה.
אם ערן לוי יקבל את מה שהוא רוצה - הוא יקבל הוכחה שכביכול הוא מעל המועדון , וככה זה יראה גם.
אם לא, מוכיחים לכל הבכיינים למיניהם שאין שחקן מעל המועדון.

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - טל.מ - 26-Dec-2017 16:13

אני מציע לכולם להרגע - ציטוט מספר הפנים -

אייל סגל מכבי נתניה
לא ניתן כל היום לעסוק באי אמירת אמת מצד עיתונאים...למרות שזה הופך לשם נרדף של קבלני ההקלקות,שלצערי הרב אנחנו המשת"פים שלהם בגלל הרעה/צמא לידיעות על מכבי שלנו.
הייתי עד לשיח בין השניים,זה התחיל בחיבוק של שמחת נצחון והמשיך ב"דיבור הומוריסטי" בנושא סרט הקפטן שהוחלף רגע לפני המשחק לצורך שינוי מזל....
כל מי שטוען/אומר/קובע/מצטט שהשיח עסק בנושאים נוספים,הופך להיות לא קביל כמוכר מכוניות משומשות.

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - אלדד - 26-Dec-2017 16:15

(26-Dec-2017 15:49)black and yellow כתב:  הוא הגזים ועבר את הגבול! הכל בגלל כל אלו שהפכו אותו ל"פרה קדושה".
אם ערן לוי יקבל את מה שהוא רוצה - הוא יקבל הוכחה שכביכול הוא מעל המועדון , וככה זה יראה גם.

מה הקשר מעל המועדון? מה הקשר נקודת מבחן??
השחקן רוצה לסיים פה את הקריירה ולדאוג לעתידו הכלכלי

אתה מציג את זה כאילו רק ערן מרוויח והמועדון לא מקבל כלום בתמורה, וכל זה בעיקר בגלל העובדה שתשמח מאוד לא לראות אותו בקבוצה

בניון בן 37 שחקן שלא משחק בהרכב כבר שנתיים וחצי ויקבל כנראה חוזה גם לעונה הבאה
אז שחקן הרכב קבוע בן 33 שאין לך תחליף הולם בתפקיד שלו ותרם לקבוצה רבות , לא לגיטימי לבקש חוזה לשנתיים כשכנראה יש לו הצעות יותר ארוכות ואולי גם יותר גבוהות?

שחקן אחר בסוף הקריירה היה עוזב בלי לחשוב פעמיים לדאוג לעתידו, כי מה כבר משנה איפה אתה משחק , העיקר מה שנכנס לחשבון בנק.. תשאל את ערן זהבי

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - nitzan - 26-Dec-2017 19:03

(26-Dec-2017 15:33)amir כתב:  http://m.one.co.il/Mobile/Article/17-18/1,1,8,0/304312.html?ref=hp
ערן לוי: אם ככה, אני לא אשאר פה בעונה הבאהקפטן מכבי נתניה, שטרם מימשה את האופציה עליו לקראת העונה הבאה, צעק אל עבר המנכ"ל ניב גולדשטיין לאחר שריקת הסיום בניצחון 0:3 על הפועל עכו

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

סגאת השטויות וההמצאות של האתר המהולל one צוברת תאוצה.

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - black and yellow - 26-Dec-2017 22:57

(26-Dec-2017 16:15)אלדד כתב:  
(26-Dec-2017 15:49)black and yellow כתב:  הוא הגזים ועבר את הגבול! הכל בגלל כל אלו שהפכו אותו ל"פרה קדושה".

מה הקשר מעל המועדון? מה הקשר נקודת מבחן??
השחקן רוצה לסיים פה את הקריירה ולדאוג לעתידו הכלכלי

אתה מציג את זה כאילו רק ערן מרוויח והמועדון לא מקבל כלום בתמורה, וכל זה בעיקר בגלל העובדה שתשמח מאוד לא לראות אותו בקבוצה

בניון בן 37 שחקן שלא משחק בהרכב כבר שנתיים וחצי ויקבל כנראה חוזה גם לעונה הבאה
אז שחקן הרכב קבוע בן 33 שאין לך תחליף הולם בתפקיד שלו ותרם לקבוצה רבות , לא לגיטימי לבקש חוזה לשנתיים כשכנראה יש לו הצעות יותר ארוכות ואולי גם יותר גבוהות?

שחקן אחר בסוף הקריירה היה עוזב בלי לחשוב פעמיים לדאוג לעתידו, כי מה כבר משנה איפה אתה משחק , העיקר מה שנכנס לחשבון בנק.. תשאל את ערן זהבי
לדאוג לעתיד כלכלי? נו באמת.. מבטיח לך שאחרי שהוא עוזב (בין אם זה שנה, שנתיים או 5), הוא עוד יעשה כסף בתור קבלן עליות וישלמו לו יותר מאצלנו.
ושוב אני אומר, ערן לוי לא צריך להיות שחקן הרכב קבוע.
הוא צריך להיות שחקן קבוע לדקה 65+ ומחוץ למגרש בפן החברתי. בלעדיו הקבוצה משחקת יותר שוטף ומהיר.
אם הוא נשאר כדי להמשיך לשחק 90 דק', אני בעד שיעזוב בסוף העונה.
אם הוא נשאר כדי להיות ברק בדש 2 (או תקווה 2) אני בעד שיקבל חוזה מעכשיו ל3 שנים קדימה.