מכבי נתניה
מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר (/showthread.php?tid=3963)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - black and yellow - 06-Nov-2017 13:43

(06-Nov-2017 13:39)עוזרי כתב:  מבדר קצת שקבענו איתם משחק אימון בקרית שלום, כאילו עוד הזדמנות לתת להם לראות את עלי..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
בדיוק מה שאמרתי.. הזוי משהו

RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - חזום חזום - 06-Nov-2017 14:02

(06-Nov-2017 13:39)עוזרי כתב:  מבדר קצת שקבענו איתם משחק אימון בקרית שלום, כאילו עוד הזדמנות לתת להם לראות את עלי..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
ועוד יותר מבדר שנתנו(מניח אחראי האצטדיון) למנכ"ל האנגלי בן מנספורד להיות בתא הכבוד. זה כמו(תסלחו לי על האנלוגיות… )לתת לאנס לראות את הבת שלך לפני שמבצע את זממו.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - idobenami - 06-Nov-2017 14:36

עזבו. הוא הולך לזייף משחק....

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - פיליפצ'וק - 06-Nov-2017 15:54

מה שמבדר פה זה התגובות של חלק מהאנשים פה.
1.למה קבעתם משחק אימון עם מכבי ת"א בפגרה? ב- 2017 הם לא צריכים משחק אימון נגד מכבי נתניה כדי להיווכח בכדאיות הרכישה או אי הרכישה של שחקן כזה או אחר ואני סמוך ובטוח שלא יאונה לא רע בקריית שלום והוא לא "ייחטף".
2.למה נתנו למנכ"ל מכבי ת"א לשבת בתא הכבוד? מדינה חופשית עד כמה שזכור לי ומכבי ת"א היא אחת מהשוכרות של האצטדיון והוא בבעלות עיריית נתניה בפעם האחרונה ששאלתי.
אני בכלל מציע לפנות למשטרה ולטעון שמדובר בארגון שיש להוציא אותו מחוץ לחוק, להציב במשחקים של נתניה מחסומים בכניסות ולמנוע מנציגים של מכבי ת"א או של כל קבוצה אחרת מלהיכנס לצפות במשחקים.

RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - זאב רווח - 06-Nov-2017 16:24

חחחחח גדול משה אין כמוך
אבל זה בהחלט מבטא את החרדה ששחקן טוב יעזוב , וזה מראה כמה האוהדים כאן בנתניה צמאים להצלחה , כי כולם חושבים שאם כולם אומרים שהוא השחקן הכי משמעותי והוא אחד ובעיקר האחראים להצלחה לכן רוצים להמשיך להצליח ומפחדים שבלעדיו הכל יתפרק ....
צריך להבין גם את הלב והמחשבה איך אוהדים חושבים ומגיבים

RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - דוד חטב - 08-Nov-2017 10:43

איפה ראיתם שיש משחק אימון בקרית שלום ומתי ??

RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - זאב רווח - 08-Nov-2017 10:57

פורסם דוד ביום חמישי צריך להיות כנראה כדי לשמור על כושר

מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - amir - 08-Nov-2017 10:59

חמישי הבא

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - דוד חטב - 09-Nov-2017 0:19

(08-Nov-2017 10:57)זאב רווח כתב:  פורסם דוד ביום חמישי צריך להיות כנראה כדי לשמור על כושר

באיזה שעה ??

RE: מכבי ת"א ביררה לגבי עלי מוחמד. רוצה אותו בינואר - זאב רווח - 09-Nov-2017 9:41

לא יודע דוד באמת אבל עד אז בטוח יודיעו