מכבי נתניה
אין מקום לגזענות בבית"ר ירושלים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: אין מקום לגזענות בבית"ר ירושלים (/showthread.php?tid=3884)

עמודים: 1 2 3

אין מקום לגזענות בבית"ר ירושלים - זאב רווח - 14-Sep-2017 7:15

לפעמים כאדם ימני בדעותיו אני מתקשה להבין למה אוהדי בית"ר ירושלים לא מוכנים ששחקן ערבי או מוסלמי ישחק בקבוצתם .
הרי זאב ז'בוטינסקי לא היה מאנשי כהנא הוא לא שנא ערבים . והוא זה שהקים את תנועת בית"ר ....
גם אנחנו אנשי העיר נתניה רובנו ימניים הרבה משפחות מיוצאי האצ"ל והלח"י שלחמו בבריטים , ואת 2 הסרג'נטים תלו בפרדס בנתניה .
והנה אוהדי הכדורגל בנתניה לא יכולים לשכוח את החלוץ אחמד סבע , חלוץ נשמה שאתה יודע מראש שאם יקבל הזדמנות הגול יגיע ....חלוץ ערבי אז מה ...האהבה שלנו כלפיו היתה אמיתית וחיבקנו אותו בחום אמיתי בלי צביעות .
אותו דבר היה עם איאד אבו עביד הלחימה שלו נתינת כל טיפת זיעה על המגרש קנתה את לב האוהדים , רק הבריחה שלו קילקלה בגלל איזיקוביץ' ...

והיום יש לנו את דיע סבע שחקן שהיה מוכן לשחק אחרי פציעה קשה בלאומית במכבי נתניה במקום בהפועל חיפה בליגת העל בחוזה טוב יותר ...

אין ענין לגזענות בכדורגל כי אין קשר בכלל בין היות שחקן ערבי או יהודי או נוצרי או בודהיסטי ...מה שחשוב באמת זה האם הוא שחקן טוב או לא ? האם נותן את הנשמה במגרש או לא ?

אני רוצה לראות בזמנו כששיחק זינאדין זידאן בריאל מדריד אם היה רוצה לשחק בבית"ר ירושלים והאוהדים היו מסרבים ????
אני זוכר שחקן מצוין מקניה כושי ששיחק במכבי תל אביב והאוהדים ? נטרפה דעתם והיו עושים לו צעקות של קופים אין מקום לגזענות בכדורגל גם אם אני ימני .

אני רוצה לראות את אוהדי בית"ר ירושלים מסרבים לחיזוק של מוניר אל חדאדי שחקן ברצלונה ישר היו מוצאים לו שורשים יהודיים חחחח , מה עדיף שחקן מצוין שנותן את הנשמה במגרש או פרימדונה שחושב שכל המועדון מסתובב סביבו ? אותו דבר היה עם מהראן ראדי במכבי ת"א קיללו אותו השפילו אותו והוא השיב להם באליפויות לא רצו הלך לבאר שבע והביא להם אליפויות .

RE: אין מקום לגזענות בבית"ר ירושלים - טל.מ - 17-Sep-2017 17:54

https://sports.walla.co.il/item/3097617

אחלה טור - שווה קריאה

RE: אין מקום לגזענות בבית"ר ירושלים - זאב רווח - 18-Sep-2017 1:14

חחחחח טביב דוגמא של בעלים ? פשוט ביזיון אין להם כבוד לשחקנים
תראה כאן איך התייחסו לנילסן בהרבה כבוד לא זרקו לנוער לא עשו קנסות הגיעו להסכם על היפרדות בצורה הכי יפה הכי מכובדת
זה התנהגות של בעלים רק מילים חמות יש לי על ההתנהגות האצילית של אייל סגל ואני לרגע לא מלקק לו אלא פשוט אומר מה אני מרגיש

RE: אין מקום לגזענות בבית"ר ירושלים - לואיס ראזאק - 18-Sep-2017 8:45

גם לנו במכבי נתניה לקח תקופה מאוד ארוכה עד שהשחקן הערבי הראשון הגיע. תקנו אותי אם אני טועה, זה היה הישעם זועבי ששבר את מחסום הגזענות שסוג של היה במכבי נתניה ומאז דו קיום החל לחגוג אצלנו (שזה כמובן דבר מבורך).
אבל היי, טכנית שפע של ערבים שיחקו בבית"ר ירושלים ולא מעט מהאוהדים... ערבים בעצמם. אבל זה כבר נושא רגיש בפני עצמו שאף אחד לא מעז לדבר עליו בשיח הציבורי...

RE: אין מקום לגזענות בבית"ר ירושלים - זאב רווח - 18-Sep-2017 8:56

ראזק אם יש כוכב שטביב מצא צעיר מאפריקה ומתברר שהוא מוסלמי אבל בנתיים הוא הכי טוב בקבוצה האוהדים ששמחו כל הזמן כשחשבו אותו עובד אלילים או נוצרי זה צריך לשנות להם משהו לגבי השחקן ?
ראבק אם הוא טוב אכפת לי בכלל אם הוא מאמין בבודהא ?
אני גם ימני בדעותיי היום אבל איזה קשר יש בין דעותיי ולכדורגל ?
לפני זועבי היה דרוזי מדליית אל כרמל תמיר חלבי לא קיבל אפילו הזדמנות ....אבל הישאם זועבי היה בסדר ככדורגלן אחמד סבע הכי גדול לדעתי עד דיע סבע , נקווה שדיע סבע ישאר בנתניה ואם ירצה לעזוב אז רק לקבוצה גדולה בספרד .

אין מקום לגזענות בבית"ר ירושלים - אלון - 18-Sep-2017 14:45

(18-Sep-2017 8:45)לואיס ראזאק כתב:  גם לנו במכבי נתניה לקח תקופה מאוד ארוכה עד שהשחקן הערבי הראשון הגיע. תקנו אותי אם אני טועה, זה היה הישעם זועבי ששבר את מחסום הגזענות שסוג של היה במכבי נתניה ומאז דו קיום החל לחגוג אצלנו (שזה כמובן דבר מבורך).
אבל היי, טכנית שפע של ערבים שיחקו בבית"ר ירושלים ולא מעט מהאוהדים... ערבים בעצמם. אבל זה כבר נושא רגיש בפני עצמו שאף אחד לא מעז לדבר עליו בשיח הציבורי...

אתה טועה. היה את אחמד עארף ולדעתי עוד כמה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: אין מקום לגזענות בבית"ר ירושלים - אליהו - 18-Sep-2017 23:02

ברייק

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: אין מקום לגזענות בבית"ר ירושלים - לואיס ראזאק - 19-Sep-2017 1:47

(18-Sep-2017 8:56)זאב רווח כתב:  ראזק אם יש כוכב שטביב מצא צעיר מאפריקה ומתברר שהוא מוסלמי אבל בנתיים הוא הכי טוב בקבוצה האוהדים ששמחו כל הזמן כשחשבו אותו עובד אלילים או נוצרי זה צריך לשנות להם משהו לגבי השחקן ?
ראבק אם הוא טוב אכפת לי בכלל אם הוא מאמין בבודהא ?
אני גם ימני בדעותיי היום אבל איזה קשר יש בין דעותיי ולכדורגל ?
לפני זועבי היה דרוזי מדליית אל כרמל תמיר חלבי לא קיבל אפילו הזדמנות ....אבל הישאם זועבי היה בסדר ככדורגלן אחמד סבע הכי גדול לדעתי עד דיע סבע , נקווה שדיע סבע ישאר בנתניה ואם ירצה לעזוב אז רק לקבוצה גדולה בספרד .

שמע, אני עד היום לא מבין מה הם בדיוק שונאים ערבים או מוסלמים.
כי למען האמת, גם ערבים וגם מוסלמים שיחקו בקבוצה הזאת ושוב... יש נושא רגיש כמו פטיל בהקשר לערבים עם הקבוצה הזאת, אבל זה לא דיון שמותר לדבר עליו בשיח הציבורי (וחבל).
הקהל הזה נוטה להיות מאותגר שכלית...

RE: אין מקום לגזענות בבית"ר ירושלים - זאב רווח - 19-Sep-2017 6:51

לא זוכר ערבי ששיחק בבית"ר ירושלים

RE: אין מקום לגזענות בבית"ר ירושלים - חזום חזום - 19-Sep-2017 8:02

הוא מתכוון ליהודים המזרחים. כן הזבלון לעיל קורא להם ערבים.

Sent from my A0001 using Tapatalk