מכבי נתניה
כצפוי - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: כצפוי (/showthread.php?tid=3849)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

כצפוי - טל.מ - 27-Aug-2017 1:22

אופיר אם ריביירו (שמוכיח לצערי שהוא לא קשור כרגע לענף) מחליף את החלוץ ובורח לצד - מי אמור להכנס לאמצע ? הוצאת 9 הכנסת שחקן קו ומה עכשיו ?

ואם ריביירו לא סקורר והוא לא, והובא לכאן כפרוייקט .. למה הוא חילוף ראשון ? במה הוא תורם ? למה בדש לא במקום שרם ? למה קוגבנייה לא במקום ערן לוי ששופך מנוע בדקה ה60 ? למה ריביירו בכלל על הדשא כשהוא חסר יסודות משחק ? אין לו 1:1 לא קורא מסירות הוא לא מבין שהוא צריך להכנס עם המהירות בין שחקני ההגנה ... ועל כל הדברים האלה תתפלא אחראים המאמנים .. אם מישהו חושב שריביירו כזה כישרון שישלחו אותו ללאומית לשנת התחשלות. הוא בטח לא יותר טוב מאף אחד שהוא עולה לפניו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

כצפוי - mordii2 - 27-Aug-2017 1:24

(27-Aug-2017 0:55)טל.מ כתב:  
(27-Aug-2017 0:49)אופיר34 כתב:  קודם כל, אני בכלל לא בטוח שעכו היא הקבוצה החלשה בליגה. יש להם אולי את המאמן החלש בליגה זה נכון ,אבל הם הביאו שם כמה ז'לובים בכלל לא רעים בחלק הקדמי ,פלוס קרנוואי הזה שהוא שחקן מאד כשרוני, ועם שיטת ה"הרם ורוץ לרשת" שלהם אני בכלל לא בטוח שהם יורדים כל כך מהר.

לגבינו - באשר יגורנו בא לנו...
כפי שחששנו לא ראינו היום את אותה רמת מוטיבציה כפי שראינו בב"ש. לא הרגנו את הדשא ולא היינו מספיק דומיננטים.

ושוב ראינו חלוקת עומס בעייתית. מחצית שנייה משחק ההתקפה שלנו פשוט לא היה קיים. ריביירו יוצא קדימה ואף אחד לא מצטרף. איך אפשר לאיים על השער בצורה כזאת ?
וערן באמת עשה את שלו עם שני בישולים מצוינים, אבל יסלחו לי כולם, הבן אדם מדקה 50 פשוט עומד. קבוצה לא יכולה לתפקד במצב כזה. ערן, בטח בתנאים כמו היום, חייב להיות מוחלף קודם.
אנחנו כמובן חייבים חלוץ כי שרם לא יהיה מכונת שערים השנה, ואני מסכים עם המאמנים שזה חייב להיות חלוץ מהיר (ולא סגנון פושה). עוד שחקן סטטי בהתקפה ובאמת נהיה בבעיה.

וכמה מילים על שחקנים ספציפיים:

ויקי במשחק איום. לא הגנה ולא התקפה. תמיד היו לי ספקות לגביו בליגת העל ולדעתי כל ההבדל בינו לבין צעירי המושמץ זה הטייטל של שחקן בית שיש מעליו.

הויבך במשחק מושלם. נראה קלאסה של בלם. ראיתי היום ניחוחות של מארין במשחק שלו.

עלי לא היה העלי שראינו שבוע שעבר. לא היה נייד מספיק ולא דומיננטי במרכז.

אביב - מנוע. הוחלף לדעתי כי התעייף אבל אין ספק שבלעדיו הקישור שלנו פחות דינאמי.

תן לי לתקן לך כמה נקודות. ניהול משחק גרוע של המאמנים שלנו. לא שיטה ולא נעליים. תנו לערן והוא יאלתר משהו ... שום משחק אגפים שום חילופים שתואמים את מה שקורה על הדשא.
מילה אחרונה על ריביירו - לא רואה את הפוטנציאל צר לי. החתמה מיותרת לחלוטין, במקרה הכי טוב הוא צריך להיות מושאל לליגה השניה. הוא בטח לא צריך לקבל קרדיט לפני קוגבנייה או בדש.

צודק 100 אחוז באמת ניהול כושל בטח של המחצית השניה ערן היה צריך לצאת וקוגבניה היה צריך להיכנס ואז לשחק על האגפים

RE: כצפוי - אופיר34 - 27-Aug-2017 1:24

(27-Aug-2017 1:11)טל.מ כתב:  מכבי נתניה צריכה בבית מול יריבים שלא עדיפים עליה לשחק עם דיא וקוגבנייה באגפים ולוותר על קשר אחורי אחד. עלי אביב וגלזר למרות הגול לא תוקפים יותר מידי, יותר משחקים לרוחב, בעיקר כשמשחק עומד וצריך לפרוץ את ההגנה . 3 קשרים אחוריים נגד עכו .. לא נסחפנו ?

אביב ועלי הם שחקני 50\50 שתורמים הרבה להתקפה (בעיקר אביב) ויש להם חלק מרכזי וחשוב בדומיננטיות של הקישור שלנו. יהיה לא פשוט לשחק בלעדיהם. אנחנו צריכים חלוץ מהיר בסגנון ויסמן (עם יותר איכויות) ולדעתי גם ערן\דיא חייבים להיות מוחלפים בשלב מוקדם יותר במידה והמשחק לא מתפתח כפי שאנחנו מצפים. שני שחקנים שעומדים במגרש מחצית שלמה זה טו מאץ בשבילנו.

כצפוי - טל.מ - 27-Aug-2017 1:31

הבעיה עם שניהם היא כמו עם ערן וסבע .. הכל דרך האמצע. וכשאתה נתקל ביריב שסוגר את האמצע אתה חי על הברקות ומצבים נייחים או משנה סגנון, והיחידים בנתניה שיכולים לשחק בצדדים ב י ע י ל ו ת הם קוגבנייה וסבע. ולכן אחד הקשרים האחוריים אאוט וקוגבנייה אין.
לכמה מצבים הגענו בתוך הרחבה ממהלך של משחק ולא מכדור נייח ? לדעתי אפס.

RE: כצפוי - אופיר34 - 27-Aug-2017 1:34

(27-Aug-2017 1:22)טל.מ כתב:  אופיר אם ריביירו (שמוכיח לצערי שהוא לא קשור כרגע לענף) מחליף את החלוץ ובורח לצד - מי אמור להכנס לאמצע ? הוצאת 9 הכנסת שחקן קו ומה עכשיו ?

ואם ריביירו לא סקורר והוא לא, והובא לכאן כפרוייקט .. למה הוא חילוף ראשון ? במה הוא תורם ? למה בדש לא במקום שרם ? למה קוגבנייה לא במקום ערן לוי ששופך מנוע בדקה ה60 ? למה ריביירו בכלל על הדשא כשהוא חסר יסודות משחק ? אין לו 1:1 לא קורא מסירות הוא לא מבין שהוא צריך להכנס עם המהירות בין שחקני ההגנה ... ועל כל הדברים האלה תתפלא אחראים המאמנים .. אם מישהו חושב שריביירו כזה כישרון שישלחו אותו ללאומית לשנת התחשלות. הוא בטח לא יותר טוב מאף אחד שהוא עולה לפניו.

תקשיב, אם אני אביא לך ציטוטים שאמרו פה על קאיודה בתחילת דרכו לא כזה תאמין שהיום אותו שחקן חתום במנצ'סטר סיטי....כנ"ל גם על קוגבינה...
לדעתי (ולא בפעם הראשונה) בהשפעת משחק פחות טוב אתה בוחר להתשמש בתיאורים מוגזמים ודרמטים אבל זה עניין שלך.

ואני מסכים, ריביירו היה צריך להכנס במקום שרם ובדש במקום ערן. אני לא חושב שקוגבינה בדומיננטיות שלו ובקצב המשחק שלו יכול לתרום למשחק של הקבוצה בימים אלו. הוא כשרוני זה נכון, יש לו הבלחות מדהימות לעיתים אבל לדעתי זה מעט מידי ומאוחר מידי. במקרה שלו, הקלישאה של מה שטוב ללאומית לא בהכרח טוב לליגת העל ,די תופסת לטעמי.

כצפוי - טל.מ - 27-Aug-2017 1:42

במה ריביירו טוב ? מה יש בו ?
דריבל ? בעיטות לשער ? מסירות יוצאות דופן ? ראית משחק ?
הבנאדם חילוף ראשון כבר שלושה משחקים בעמדה שהוא לא יודע לעשות אותה . בוא תסביר לי , לנו, לדעתי כולם רוצים לדעת.

כצפוי - אלון - 27-Aug-2017 1:45

מה שטל אמר.
אין לי מושג למה ריביירו הוא החילוף הראשון.
פרט למהירות לא ראיתי ממנו כלום.
הצוות המקצועי חושב שיש לו פוטנציאל? תשאילו אותו ללאומית. גם קאיודה התחיל שם. היום זה לא הזמן. בטח ובטח כשזה בא על חשבון שחקן מוכח עד עכשיו.
מה שצוות המאמנים עושים כרגע, זה להרוג שתי ציפורים במכה. והגימיק שלשחק ללא חלוץ, לא עובד. מצטער.
ועוד נקודה, איבוד הנקודות היום יש בו הרבה מין הזחיחות ולצוות המקצועי יש הרבה בכך.

RE: כצפוי - yaron73 - 27-Aug-2017 1:45

מחצית שניה גרועה מאוד ללא תנועה וללא איום אמיתי על השער. היציאה קדימה היתה איטית מאוד ובלי חלוץ אמיתי.
בד.נ.א. של המועדון לא קיים לדעת לשחק על תוצאה או מגדילים או סופגים.....
הקלישאות על ערן והכושר שלו ממשיכות.... לא ראיתי הבדל בכושר בינו לבין אף אחד. כנראה שיש כאן אנשים עם ראייה חדה של נץ או יותר נכון דקלום של תקליט שחוק....
קוגבניה צריך להיות בהרכב או להיות חילוף ראשון וגם חייבים חלוץ זר טבעי מוכח בשפיץ כששרם ובדש מחליפים. הויבך בלם מצויין חכם שקט מנוסה סוג של ורגוץ משופר, מחכה לראות את ורגוץ לידו.

כצפוי - טל.מ - 27-Aug-2017 1:48

(27-Aug-2017 1:34)אופיר34 כתב:  
(27-Aug-2017 1:22)טל.מ כתב:  אופיר אם ריביירו (שמוכיח לצערי שהוא לא קשור כרגע לענף) מחליף את החלוץ ובורח לצד - מי אמור להכנס לאמצע ? הוצאת 9 הכנסת שחקן קו ומה עכשיו ?

תקשיב, אם אני אביא לך ציטוטים שאמרו פה על קאיודה בתחילת דרכו לא כזה תאמין שהיום אותו שחקן חתום במנצ'סטר סיטי....כנ"ל גם על קוגבינה...
לדעתי (ולא בפעם הראשונה) בהשפעת משחק פחות טוב אתה בוחר להתשמש בתיאורים מוגזמים ודרמטים אבל זה עניין שלך.

ואני מסכים, ריביירו היה צריך להכנס במקום שרם ובדש במקום ערן. אני לא חושב שקוגבינה בדומיננטיות שלו ובקצב המשחק שלו יכול לתרום למשחק של הקבוצה בימים אלו. הוא כשרוני זה נכון, יש לו הבלחות מדהימות לעיתים אבל לדעתי זה מעט מידי ומאוחר מידי. במקרה שלו, הקלישאה של מה שטוב ללאומית לא בהכרח טוב לליגת העל ,די תופסת לטעמי.

דרך אגב אופיר .. בחירת מילים .. השאנטי לכאורה של קוגבנייה הביא 8 שערים ומספר בישולים בעונה שעברה. אז כן אני ממש רוצה לראות את ה״שאנטי ״ הזה על הדשא.

כצפוי - אלון - 27-Aug-2017 1:51

(27-Aug-2017 1:48)טל.מ כתב:  
(27-Aug-2017 1:34)אופיר34 כתב:  

דרך אגב אופיר .. בחירת מילים .. השאנטי לכאורה של קוגבנייה הביא 8 שערים ומספר בישולים בעונה שעברה. אז כן אני ממש רוצה לראות את ה״שאנטי ״ הזה על הדשא.

כל עוד אין חלוץ, קוגבניה צריך להיות שם