מכבי נתניה
חולצות - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: חולצות (/showthread.php?tid=3837)

עמודים: 1 2 3 4

RE: חולצות - אבירם - 25-Aug-2017 22:26

(25-Aug-2017 20:38)אריאל כתב:  מדהים, פשוט מדהים
לא עומד עם סטופר לאייל... כי בלי סטופר הוא בכלל צריך לענות לכל התבכיינות?
״בהתנהלות אחרת בכלל לא היינו מגיעים למקום כזה״? איזו התנהלות? מה הבטיחו לך? איזה עוול עשו לך? הלוגו לא בדיוק כמו הלוגו של השחקנים אז רימו מישהו? האיכות לא כמו של מכבי תל אביב או דורטמונד אז חסכו עליכם? היו מוכרים ב250 ש״ח אז בטח המועדון היה גנב...
כששנים אי אפשר היה לקנות חולצת משחק (ואוי כמה שאפשר לחפש אחורה ולצטט שאלות, טרוניות וטענות שאי אפשר לקנות חולצות משחק) אז התלוננו על המועדון, לא על חנויות ספורט בעיר, עכשיו למה המועדון מתעסק בזה... (ברור שאם המועדון לא היה מתעסק בזה, החולצה היתה עולה 100 ש״ח יותר ואוי כמה תלונות היו פה).
ה״התנהלות״ של המועדון טובה פי 1000 ממה שהיה בנתניה אי פעם ולדעתי לוקחת אליפות בהתנהלות מול כל מועדון ישראלי אחר, אבל ככל שיעשו יותר, מפונקים ובכיינים מקצועיים יחפשו יותר על מה לבכות.
פשוט להוציא את החשק ממי שעושים ולוקחים ללב.
[/php]
אריאל היקר,
אל תוציא דברים שכתבתי מהקשר, אם הייתי מחפש תשובה של אייל הייתי פונה אליו ישירות ולא דרך הפורום.
הביקורת שלי היא ביקורת בונה, לפחות זאת היתה הכוונה כשכתבתי אותה. מותר למועדון לטעות (וללמוד ולתקן) ומותר לאוהד להגיד (או לכתוב) את מה שעל ליבו.
אם המועדון הגיע לנקודה שהוא מוכן לתת זיכוי על החולצות אז כנראה שמשהו התפקשש בדרך, לקחת את זה מכאן ולהגיד כאילו זה נגד אייל, או נגד מי שעושה או מי מאנשי המועדון באופן ספציפי אז זה ממש לא הכיוון.
אפשר להגיב לביקורת (גם אם לדעתך היא לא נכונה) מבלי לבטל אותה "באכילת ראש", "מפונק" או "בכיין".
על החתום,
מפונק ובכיין מקצועי.

RE: חולצות - אריאל - 26-Aug-2017 0:22

תהרוג אותי, לא מבין מה התפקשש... שהלוגו קצת שונה?
גם לא מבין מה "בונה" בביקורת שלך...
אולי המועדון מציע זיכוי כי לא שווה לריב על כל שטות וכל גחמה, כשיש מספיק מעוניינים בחולצות וזה מימלא יחטף כמו לחמניות.
כל אחד יושב מאחורי מקלדת, חושב שהוא אלוף העולם בניהול ובושה שהחולצות לא הגיעו ברחפן ישירות הביתה, עם ריח לבנדר... ראבאק, חולצת כדורגל, זהה לזו של השחקנים, עם לוגו קצת שונה... הנדסת טילים עלאק

RE: חולצות - פיליפצ'וק - 26-Aug-2017 11:42

חלק מהאנשים בקהל לוקחים את הישירות והפתיחות של הבעלים מולם למקום שלילי, מתפנקים על כל פיפס ולכל דבר יש שאלה, טרוניה ובקשה ועוד בחוצפתם הם לא עומדים עם סטופר לתשובה".
לגיטימי לא להיות מרוצים ממוצר מסוים, לגיטימי לבקש החזר כספי, יפה ונכון מצד המועדון לתת הסבר, יפה ונכון מצד המועדון להחזיר כסף למי שלא מרוצה אבל פה נגמרת הסאגה.
מי שלא טוב לו שיכתוב לכלבוטק.

RE: חולצות - דוד חטב - 26-Aug-2017 13:05

חברים זו הדרך בה אייל בחר אף אחד לא הכריח אותו להיות זמין ולענות לכולם בכל מדיה אפשרית .
אישית אני חושב שזה מוגזם כי האוהדים רבים ואייל אחד...ותמיד יהיו ליהודים תלונות...
נכון אם היתה פעם בשבוע הודעה כוללת כמו במועדונים הגדולים...דו"ח מצב פצועים, מה צפוי השבוע, כמה מילים מהקפטן או המאמן פשוט למסגר את כל נושא התקשורת....
יותר חשוב כמה נגמר נערים א' מישהו יודע ???

חולצות - טל.מ - 26-Aug-2017 14:28

בחום הזה יותר חשוב לוודא שכולם שבו בשלום לבסיסם ...

Sent from my iPad using Tapatalk

RE: חולצות - דוד חטב - 26-Aug-2017 17:37

נערים א' הפסידו 1:0 למרות עליונות שלנו...(ךפחות עפ"י המדווח...)