מכבי נתניה
עזרה ורעיון להגדלת מספר צופים (בקטנה כנראה ) מניסיון אישי - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: עזרה ורעיון להגדלת מספר צופים (בקטנה כנראה ) מניסיון אישי (/showthread.php?tid=3834)

עמודים: 1 2 3 4

עזרה ורעיון להגדלת מספר צופים (בקטנה כנראה ) מניסיון אישי - יניב - 20-Aug-2017 14:06

שלום חברים לאהבת מכבי נתניה.
אני רוצה לתת לכם אותי כדוגמה , כי אולי יש עוד כמוני בחוץ שם.

אני אוהב את הקבוצה מאז שאני ילד (בן 40 עכשיו )
כל חבריי או לא אוהבים כדורגל או אוהדים של קבוצות אחרות.
כל פעם לפני משחק אני רוצה לבוא ואז מנסה לשכנע את האבא אוהד כורסה שלי להצטרף , 99 אחוז ללא הצלחה.
אז אני מתבאס לבוא לבד , ונשאר בבית.

יש לי לפחות כמה שעות טובות באתר לאן במטרה לקנות מנוי , ואז אני עוצר את עצמי כי אני יודע שלבד אני לא אלך.

אז אולי אפשר "לאמץ" לתוך קבוצות אוהדים מתאימות גיל ?
או לאחד בודדים כמוני לתוך קבוצה חדשה ?
לא יודע בדיוק איך לבצע דבר כזה.
אשמח לשמוע רעיונות.

RE: עזרה ורעיון להגדלת מספר צופים (בקטנה כנראה ) מניסיון אישי - אלדד - 20-Aug-2017 14:13

אתה נמצא בקבוצת האוהדים בפייסבוק?
אם לא , אז כדאי שתנסה להצטרף ועם הזמן תמצא לך שם אוהדים בני גילך שתוכל להתחבר איתם..

RE: עזרה ורעיון להגדלת מספר צופים (בקטנה כנראה ) מניסיון אישי - יניב - 20-Aug-2017 14:15

(20-Aug-2017 14:13)אלדד כתב:  אתה נמצא בקבוצת האוהדים בפייסבוק?
אם לא , אז כדאי שתנסה להצטרף ועם הזמן תמצא לך שם אוהדים בני גילך שתוכל להתחבר איתם..

כן הצטרפתי לשם לא מזמן , אבל אני לא טיפוס שכותב בפייסבוק.
אני שם כדי לקרוא.

עזרה ורעיון להגדלת מספר צופים (בקטנה כנראה ) מניסיון אישי - אלון - 20-Aug-2017 15:45

(20-Aug-2017 14:15)יניב כתב:  
(20-Aug-2017 14:13)אלדד כתב:  אתה נמצא בקבוצת האוהדים בפייסבוק?

כן הצטרפתי לשם לא מזמן , אבל אני לא טיפוס שכותב בפייסבוק.
אני שם כדי לקרוא.

תגיע ליציע תפוס מקום שנראה לך ולאט לאט תתחבר לחברה מסביבך. הרבה מצאו את חבריהם ליציע ביציע. אין לך מה לדאוג בנושא.
עשה מינוי והכל יבוא על מקומו בשלום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: עזרה ורעיון להגדלת מספר צופים (בקטנה כנראה ) מניסיון אישי - טל.מ - 20-Aug-2017 15:49

אני התחלתי לבד רק כדי לברוח קצת מהילדים ...;-ׂ) בסוף שניים נדבקו בחיידק. פשוט תעשה מנוי ותגיע, לא תצטער זו חוויה מטורפת :-)

RE: עזרה ורעיון להגדלת מספר צופים (בקטנה כנראה ) מניסיון אישי - יניב - 20-Aug-2017 15:58

גם ככה רציתי לקנות מנוי אפילו אם לא אגיע כתרומה הצנועה שלי .
אז אקנה ונראה.

RE: עזרה ורעיון להגדלת מספר צופים (בקטנה כנראה ) מניסיון אישי - זאב רווח - 20-Aug-2017 16:15

שמע יניב אני התחלתי לפני שנולדת בכמה שנים להגיע והייתי לבד , ילד קטן שנכנס לבד ולא עושה חשבון לגדולים ממני והיו בזמנו אנשים מכל הצבעים ....תבוא ליציע שב איפה שאתה רוצה כולל המקום שלי חחחחח וברוך הבא ...מבטיח לך כשאתה תבוא גם אבא שלך יבוא

RE: עזרה ורעיון להגדלת מספר צופים (בקטנה כנראה ) מניסיון אישי - משה.ד - 20-Aug-2017 16:25

אם אתה בענין לתרום לקבוצה, קנה ביציע הכסף. יש ל 2 לשם. אחלה מקום. יכול להגיע דקות לפני המשחק והמקום שמור לך.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk

RE: עזרה ורעיון להגדלת מספר צופים (בקטנה כנראה ) מניסיון אישי - חזום חזום - 20-Aug-2017 16:29

אפשר ללכת לבד. תמיד תהיה לך אינטרקציה עם השכנים ליציע. יש כאילו שהולכים אפילו לקולנוע לבד. בכדורגל תמיד יש שפה משותפת עם האוהדים האחרים. כל אחד זורק איזה דיעה על מהלך או שחקן ואז נוצרת סוג של שיחה.

Sent from my A0001 using Tapatalk

RE: עזרה ורעיון להגדלת מספר צופים (בקטנה כנראה ) מניסיון אישי - אלדד - 20-Aug-2017 16:45

אני חושב שיש פה די הרבה אנשים בגיל שלך.. יציעו לך להצטרף לחבר'ה שלהם