מכבי נתניה
רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה? (/showthread.php?tid=3820)

עמודים: 1 2 3

רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה? - yaron73 - 13-Aug-2017 22:03

איך היו החלוץ הנבחן והבלם הזר וכמובן יתר השחקנים?

RE: רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה? - דוד חטב - 13-Aug-2017 22:16

אין מה להתלהב נראים גרוע מאד בעיקר בצדדים...
2 מגינים חלשים שבנוסף לא מקבלים עזרה מהקשרים בכנפיים...
דני עמוס בינוני ומטה ...
היחידים שניתן להגיד מילה טובה זה אביב אברהם טפו טפו טפו פתח את העונה פצצה...דיא נראה טוב בעיקר יחסית לשחקן שחזר מפציעה...
גלזר נחמד אם כי עושה יותר מידי עבירות ומשחק הרבה לרוחב.
הויבך רואים שמדובר במנהיג חבל שלא קיבל מספיק עזרה והכריחו אותו (החולשה של המגינים) לצאת לצדדים ושם גילו שהוא לא מהיר ...בעיני זו הבעיה בכנפיים...
ועכשיו לבעיה העיקרית שחייבת להיאמר סלובו ושי הולכים ליפול העונה בגדול אם הם לא יפסיקו לעשות חשבון לערן לוי ...בסוף העונה הקודמת ידעתי שעומדת בפני הצוות המקצועי ואייל החלטה קשה האם להשאיר את ערן או לא מודה שמחתי בעיקר בשביל אייל כי אמרתי חלילה 3/4 הפסדים בליגת העל בלי ערן וכל הקהל מתהפך על אייל סלובו ושי....
אבל כששמחתי על ההחלטה קיויתי וציפיתי שערן יעשה דיאטה יכין את עצמו לעונה לא דובים ולא זבובים האיש פשוט כפוי טובה ואף אחד לא ישכנע אני מתערב פה עם כל מי שרוצה שהבחור לא חי חיים ספורטיביים
אני לא מדבר על תמונות מיום שישי מהבריכה מדבר על אלכוהול ובילויים שאני ממש לא יודע אם קורים או לא אבל לפי איך שהבחור נראה על המגרש זה פשוט בושה לשחקן שמרויח הכי הרבה כסף...זה לא היה מזיז אילו סלובו ושי לא היו מסדרים את כל הקבוצה על פי החליל של ערן...
לכל מי שהיה ספק דיא שחזר מפציעה עובד ערן אין מצב...

RE: רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה? - amir - 13-Aug-2017 22:16

התרשמות שלי קודם כל החלוץ אחלה שחקן אבל הוא בטח לא חלוץ 9 עוד שחקן כנף סטייל רביירו למה אנחנו צריכים עוד אחד כזה? לא צריכים מיותר להמשיך לחפש חלוץ אמיתי.
הבלם היה בסדר גמור הרבה בטחון אפילו מופרז וכאן אנחנו מגיעים לבעיה הגדולה צר לי אבל צעירי לא מתאים השחקן החלש בקבוצה אחרי 5 דק אבוקסיס זיהה את זה ושלח את כל ההתקפה שלו ימינה בניסיון השלישי הם גם כבשו כמובן מפריצה בצד שמאל, ככה שהבלמים היו עסוקים כל הזמן בחיפוי על המגן החלש, אני נגד ב"ש עולה עם גולגברג או ויקי בצד שמאל ככה זה לא ילך.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה? - mordii2 - 13-Aug-2017 22:30

א. ניצחנו ויכולנו לנצח בתוצאה גדולה יותר
ב. ההתקפה והקישור מוכנים פחות או יותר לליגה
ג. ההגנה אוי ההגנה צעירי רע מאוד מאוד צמד הבלמים עבדו קשה אבל זה לא זה מחכים דחוף שצמד הבלמים הפצוע יחזור לגבי גולדברג משחק לחימה וגם תוקף לא רע עמוס בינתיים בינוני מינוס
ד. לגבי החלוץ זה לא תשע קלאסי אבל יש בו משהו

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה? - חזום חזום - 13-Aug-2017 22:32

עמוס בינוני
גולדברג טוב בראשונה נחלש בשניה חסר כושר .לא פחות טוב מכחלון.
טים הויבך מס אחד יש יורש למרין.
צעירי חלש מאד לא תומך בהתקפה וחסר יסודות בהגנה. חייבים לשחרר זר ולהביא מגן שמאלי.
עלי עדיין לא נפתח ולא הראה את היכולות של שנה שעברה רק בדקות האחרונות הזכיר את העונה הקודמת.
גלזר טוב .חייב לשפר את הצד ההתקפי.
ערן הוא ערן לטוב ולרע היום הרוב טוב.
סבע היה טוב והפתיע .אני ציפיתי ללא יותר משלושים דקות מקווה שלא יזיק לו.
אביב בגרף השתפרות כיף לראות אותו.
אנסה בינוני עם פוטניציאל אך עדיין לא בשל חייבים לטעמי גולר מוכח.
מחליפים
קוגבניה נעלם חייב להיות יותר במשחק.
שרם מחליף טוב
רביירו הראה את הפוטנציאל חייב לשחק יותר.

Sent from my A0001 using Tapatalk

RE: רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה? - Koko - 13-Aug-2017 22:32

השחקן הזר שניסינו - הבייתה לא נראה החלוץ האימתני ועדיף שרם עליו לדעתי

קובי מור דחוף יוחזר להיות המגן השמאלי . בן צעירי לא השחקן לעמדה הזאת.

טים הויבך - קצת איטי אבל רואים שהוא שחקן מעולה בהגנה. דודי תירם מעולה הפתעה

3 שחקנים מיוחדים אביב אברהם דיא סבא עלי מוחמד פשוט חלום!

ערן לוי ????? אני אוהב אותו מאוד ואני מאלה שחושב טוב שהשארנו אותו, אבל הוא צריך להירגע וקצת יותר לעשות ניתן לו עוד ימים של חסד כי הוא שחקן מעולה

סה"כ צריך לייצב הגנה

RE: רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה? - אלדד - 13-Aug-2017 22:46

מוחמד זה שחקן שיכול לעשות ניסים ונפלאות בהתקפה, עוד לפני שנה אמרתי את זה, הוא חייב לשחק יותר קדימה פשוט בזבוז של כישרון באמצע, כל כדור שעובר דרכו יוצא מזה משהו טוב

RE: רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה? - amir - 13-Aug-2017 22:56

אני רואה שיש פה קונצנזוס כללי שצעירי זה לא זה וכולם ראו את זה מהמשחק הראשון קשה להבין למה דווקא אותו החליטו להביא לפה, בכל מקרה הוא כרגע מושאל מבני יהודה הייתי נותן לו צאנס עד ינואר ואם לא ישתפר שיושאל לקבוצה אחרת ולא לממש את האופציה עליו

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

RE: רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה? - אלדד - 13-Aug-2017 22:57

אני מעדיף את ריביירו על אנסה..

RE: רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה? - Shaul - 13-Aug-2017 23:08

לצערי עדיין לא מתלהב מהבלם,גולדברג טוב מכחלון, צעירי נפילה לא מאמין שישתפר, עלי,גלזר, אביב, שלישיה טובה מאוד ,דיא חוזר לעצמו ( חסר לו כושר) ערן ? לא מבין את הבחור ,או שיתחיל לשחק פשוט ולהיות מנהיג חיובי או לספסל מייד !!!
הנבחן החדש , קשה לחוות דעה אחרי משחק אחד, דווקא ריבריו מתחיל לקבל בטחון ומראה ניצוצות, עדן שרם ,מאמין שיתן את שלו.