מכבי נתניה
יוגין אנסה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: יוגין אנסה (/showthread.php?tid=3816)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: יוגין אנסה - אייל ס - 09-Aug-2017 11:46

(09-Aug-2017 11:35)roeyshaul כתב:  אייל, הלוואי שיצליח, הביקורת שנשמעה כאן ובפייסבוק היא על חוסר ניסיון משווע ( 22 הופעות ב- 4 עונות, כך נכתב, ונדמה לי גם שקראתי ששיחק בכלל בליגה השניה).

ומצד שני - קאיודה שיחק אולי 4 משחקים ולא כבש שער אחד אפילו במסגרת בוגרים לפני שהגיע לכאן. שיהיה בהצלחה והלוואי שאכן כך יהיה!

יש מצב לא רע שזה יהלום שצריך ללטש, ואם ככה - אין מקום טוב יותר עבורו מאצל היהלומים...

לא מתאים לך "קראתי"....
תבדוק...
ובקורת זה לגיטימי,רק צריך לזכור שאנחנו ישראל ועבורנו פושה מהליגה השניה בישראל זה חלום,או שון וויסמן שלא עשה(וכניראה גם לא יעשה) דבר וחצי דבר במכבי חיפה הוא חלום,אבל מחליף לגיטימי בלוקרן הוא בעל רזומה לא רציני.
לגבי הרזומה:
עונת 13/14(בישראל היה חריג גיל)-השתתף ב11 משחקיפ,פתח ב1(הכל בליגה הראשונה בבלגיה),שער 1.
עונת 14/15(גיל 20)-השתתף ב14 משחקים מהם פתח בשניים,בלוקרן,2 שערים ובישול.
עונת 15/16(גיל 21)-חצי(11 משחקים בלוקרן) וחצי( 13 משחקים בליגה הבלגית השניה)מהם פתח ב2 הקבוצות ב9 משחקים,3 שערים.
עונת 16/17-חזר ללוקן והשתתף ב5 משחקים.
ולסיכומו,מדובר בחלוץ שמגיל 18 מתאמן ושותף בחלק ממשחקי לוקרן שנחשבת לאחת מהקבוצות המובילות בבלגיה,בהחלט שווה בחינה(על פי תפיסת עולמי).

RE: יוגין אנסה - Bilev - 09-Aug-2017 12:05

זה כמו ששנה של כלב זה שבע שנים של בנאדם
ככה גול אחד בבלגיה זה שווה ערך ל-7 בארץ (או 20 בסין)

RE: יוגין אנסה - roeyshaul - 09-Aug-2017 12:08

(09-Aug-2017 11:46)אייל ס כתב:  [quote='roeyshaul' pid='74521' dateline='1502264148']
אייל, הלוואי שיצליח, הביקורת שנשמעה כאן ובפייסבוק היא על חוסר ניסיון משווע ( 22 הופעות ב- 4 עונות, כך נכתב, ונדמה לי גם שקראתי ששיחק בכלל בליגה השניה).

ומצד שני - קאיודה שיחק אולי 4 משחקים ולא כבש שער אחד אפילו במסגרת בוגרים לפני שהגיע לכאן. שיהיה בהצלחה והלוואי שאכן כך יהיה!

יש מצב לא רע שזה יהלום שצריך ללטש, ואם ככה - אין מקום טוב יותר עבורו מאצל היהלומים...

לא מתאים לך "קראתי"....
תבדוק...

סליחה... הפעם יש לי פחות זמן מאשר בתקופת נילסן (-;

RE: יוגין אנסה - עדיאלבז - 09-Aug-2017 12:10

(09-Aug-2017 11:46)אייל ס כתב:  
(09-Aug-2017 11:35)roeyshaul כתב:  אייל, הלוואי שיצליח, הביקורת שנשמעה כאן ובפייסבוק היא על חוסר ניסיון משווע ( 22 הופעות ב- 4 עונות, כך נכתב, ונדמה לי גם שקראתי ששיחק בכלל בליגה השניה).

לא מתאים לך "קראתי"....
תבדוק...
ובקורת זה לגיטימי,רק צריך לזכור שאנחנו ישראל ועבורנו פושה מהליגה השניה בישראל זה חלום,או שון וויסמן שלא עשה(וכניראה גם לא יעשה) דבר וחצי דבר במכבי חיפה הוא חלום,אבל מחליף לגיטימי בלוקרן הוא בעל רזומה לא רציני.
לגבי הרזומה:
עונת 13/14(בישראל היה חריג גיל)-השתתף ב11 משחקיפ,פתח ב1(הכל בליגה הראשונה בבלגיה),שער 1.
עונת 15/16(גיל 21)-חצי(11 משחקים בלוקרן) וחצי( 13 משחקים בליגה הבלגית השניה)מהם פתח ב2 הקבוצות ב9 משחקים,3 שערים.
ולסיכומו,מדובר בחלוץ שמגיל 18 מתאמן ושותף בחלק ממשחקי לוקרן שנחשבת לאחת מהקבוצות המובילות בבלגיה,בהחלט שווה בחינה(על פי תפיסת עולמי).

ושוב תודה!
שאלה:
מה יקרה אם שוב יתברר שיש פוטנציאל אבל הוא עדיין "בוסר" (לפי כל המילים שלמדנו בחודש האחרון)? האם שוב יקרה מקרה ריביירו ונחתים רק בכדי לא לפספס?
#רקשואל

יוגין אנסה - טל.מ - 09-Aug-2017 12:16

הסתייגות קלה לגבי הנאמר על קאיודה, הכל נכון רק לא לשכוח שקאיודה התחיל להתגלח אצלנו בליגה השניה, שם היה לו קל הרבה יותר וגם פחות מלחיץ. בליגת העל כשאנחנו צריכים לתקוע יתד הבוסריות הזו עלולה להיות לרועץ. אבל הלוואי ונצליח. ולנושא אחר - מישהו יודע מה מצבו של גרוס ..? אני לא בדיוק מרגיש הכי נוח להגיע לטרנר עם תירם וגולדנברג (בתקווה שטים יכנס לכושר עד אז ).

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: יוגין אנסה - roeyshaul - 09-Aug-2017 12:29

(09-Aug-2017 12:16)טל.מ כתב:  הסתייגות קלה לגבי הנאמר על קאיודה, הכל נכון רק לא לשכוח שקאיודה התחיל להתגלח אצלנו בליגה השניה, שם היה לו קל הרבה יותר וגם פחות מלחיץ. בליגת העל כשאנחנו צריכים לתקוע יתד הבוסריות הזו עלולה להיות לרועץ. אבל הלוואי ונצליח. ולנושא אחר - מישהו יודע מה מצבו של גרוס ..? אני לא בדיוק מרגיש הכי נוח להגיע לטרנר עם תירם וגולדנברג (בתקווה שטים יכנס לכושר עד אז ).

זה נשמע שתגיע עם הויבך וורגוץ'

יוגין אנסה - עידן444 - 09-Aug-2017 12:30

(09-Aug-2017 12:05)Bilev כתב:  זה כמו ששנה של כלב זה שבע שנים של בנאדם
ככה גול אחד בבלגיה זה שווה ערך ל-7 בארץ (או 20 בסין)

ספר את זה לאורלנדו סה.

RE: יוגין אנסה - עדיאלבז - 09-Aug-2017 12:32

(09-Aug-2017 12:29)roeyshaul כתב:  
(09-Aug-2017 12:16)טל.מ כתב:  הסתייגות קלה לגבי הנאמר על קאיודה, הכל נכון רק לא לשכוח שקאיודה התחיל להתגלח אצלנו בליגה השניה, שם היה לו קל הרבה יותר וגם פחות מלחיץ. בליגת העל כשאנחנו צריכים לתקוע יתד הבוסריות הזו עלולה להיות לרועץ. אבל הלוואי ונצליח. ולנושא אחר - מישהו יודע מה מצבו של גרוס ..? אני לא בדיוק מרגיש הכי נוח להגיע לטרנר עם תירם וגולדנברג (בתקווה שטים יכנס לכושר עד אז ).

אם נפתח בטרנר עם הויבך וורגוץ' כנראה שזה יהיה המשחק הראשון שלהם יחד.
ואם זה באמת יהיה כך, אני בספק אם זו תהיה החלטה נכונה לתת להם, במשחק הראשון, לקבל את וואקמה, קואנקה, פוקהארט, מליקסון ואוחנה...
הויבך עוד יכול לחשוב בטעות שהוא קודם מהליגה השנייה בגרמניה, לליגה הראשונה שם...

יוגין אנסה - טל.מ - 09-Aug-2017 12:40

(09-Aug-2017 12:32)עדיאלבז כתב:  
(09-Aug-2017 12:29)roeyshaul כתב:  

אם נפתח בטרנר עם הויבך וורגוץ' כנראה שזה יהיה המשחק הראשון שלהם יחד.
ואם זה באמת יהיה כך, אני בספק אם זו תהיה החלטה נכונה לתת להם, במשחק הראשון, לקבל את וואקמה, קואנקה, פוקהארט, מליקסון ואוחנה...
הויבך עוד יכול לחשוב בטעות שהוא קודם מהליגה השנייה בגרמניה, לליגה הראשונה שם...

לכן שאלתי מה קורה עם כרמלה גרוס ואגנר

יוגין אנסה - עידן444 - 09-Aug-2017 12:40

(09-Aug-2017 12:10)עדיאלבז כתב:  
(09-Aug-2017 11:46)אייל ס כתב:  

לא מתאים לך "קראתי"....
תבדוק...
לגבי הרזומה:

ושוב תודה!
שאלה:
מה יקרה אם שוב יתברר שיש פוטנציאל אבל הוא עדיין "בוסר" (לפי כל המילים שלמדנו בחודש האחרון)? האם שוב יקרה מקרה ריביירו ונחתים רק בכדי לא לפספס?
#רקשואל

אז יש את בדשWink
(דוגרי? יש לי תחושה שאם ישחק יפתיע והפעם לטובה- אם אכן פותח תרשמו- כובש היום)
בכל מקרה לדעתי אם נתניה לא מוצאת חלוץ\מחתימה חלוץ עם פוטנציאל אבל בוסר זה או שרם או ערן לוי + 2 מטוסים(דיא\ריביירו\קוגבנייה*\החדש והמהיר**) או 3 מטוסים ועדיין יהיה מעניין למעלה...

*ספק מטוס ספק מסוק
**אם הוא מהיר

לסיום חייב להגיד שזה קצת משעשע ללכת לבדוק רזומה בוגרים 4 שנים אחורה בליגה ברמה גבוהה בהרבה(עם כל הכבוד בהרבה גם מהליגה בה מככב קאיודה) לשחקן בן 22...
אתם אמיתיים?
רוצים מספרים בגיל 22 בבלגיה?
המצאתם משחק חדש ״נדמה לי שאני לברקוזן״?