מכבי נתניה
ניצול הזדמנויות - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: ניצול הזדמנויות (/showthread.php?tid=3785)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: ניצול הזדמנויות - טל.מ - 26-Jul-2017 13:47

עידן - יפה דרשת.

RE: ניצול הזדמנויות - זאב רווח - 26-Jul-2017 14:10

עידן אתה חידה אבל אפתור אותך בלי בעיה
אין כסף לבלם של 300 אלף יורו לעונה
אין כסף לחלוץ של 200 אלף יורו לעונה
לגבי פושה המאמנים לא רצו אותו הוא עצלן והיה מחרבן לך את כל השחקנים שרצים ושופכים זיעה על המגרש , חוץ מזה לא ראיתי שפושה תותח כזה גדול בליגת העל , אז על מה אתה מסתמך ?
אברהם פס מול גיא גרוס ? נו באמת כבר אני מעדיף עכשיו את חיים בר איך שהוא עם הכרס !!!

שוער לא השתדרגת ? עם דני עמוס ? שוער נבחרת מנוסה מוכח + אלסקלסי שוער מטריף צעיר
מגן שמאלי וימני זה לא שדרוג ?
דודי תירם וארגוץ' גיא גרוס זה לא הגנה ? אז יש בעיה או שאין אבל בלם יגיע לא נשאר עם 3 בלמים סבלנות
בעמדת בקשר האחורי גם השתדרגנו , נכון לא מה שחשבתי שצריך אבל זה לא תוכנית כבקשתי , הייתי מעדיף שחקן כמו הוגו מבאר שבע , אבל החליטו על קו צעיר עם פוטנציאל לעתיד טוב , אז אני זורם , לא יוצא אנטי , להפך מעודד להמשיך בקו הזה ...
קשר קדמי קונסטנטינוס צעיר דינמי מצוין נלחם מהיר הוא לא יכול להחליף את ערן לוי או דיע סבע או קוגבניה ? מה רצית להביא שחקן על ערן לוי ושערן ישב בספסל ? או ככה עם דיע סבע ? ואז היית שואל למה לא השאירו את ערן לוי או דיע סבע ? שניהם באנקרים מוכחים בליגת העל מה הענין כאן בכלל ?
לא השתדרגנו בקיצוני שמאלי ? רייבריירו שחקן כנף מהיר מאוד יחתוך הגנות על שמאל ועל ימין צעיר כשרוני

תסתכל על ההרכב ותאמר לי היכן הבעיה ?
עמוס , צעירי , גרוס וארגוץ' , כחלון , אולסק , מוחמד , סבע , לוי , קוגבניה , שרם .
מחליפים : אלקסלסי , תירם , גולדברג , קונסטנטינוס , אברהם , רייביירו . בדש .

עידן עדיין לא ראיתי ששחקני הפועל באר שבע עם ארבע רגליים ועם 2 ראשים , משחקים 11 מול 11 , מי שירצה יותר לנצח וילחם יותר ינצח גם כשמדובר על הפועל באר שבע .....
אין עומק אין רוחב מי שהכי טוב באימונים ישחק כולל ערן לוי

RE: ניצול הזדמנויות - שי הלוי - 26-Jul-2017 14:15

(26-Jul-2017 14:10)זאב רווח כתב:  עידן אתה חידה אבל אפתור אותך בלי בעיה
לגבי פושה המאמנים לא רצו אותו הוא עצלן והיה מחרבן לך את כל השחקנים שרצים ושופכים זיעה על המגרש , חוץ מזה לא ראיתי שפושה תותח כזה גדול בליגת העל , אז על מה אתה מסתמך ?
אברהם פס מול גיא גרוס ? נו באמת כבר אני מעדיף עכשיו את חיים בר איך שהוא עם הכרס !!!

דודי תירם וארגוץ' גיא גרוס זה לא הגנה ? אז יש בעיה או שאין אבל בלם יגיע לא נשאר עם 3 בלמים סבלנות
בעמדת בקשר האחורי גם השתדרגנו , נכון לא מה שחשבתי שצריך אבל זה לא תוכנית כבקשתי , הייתי מעדיף שחקן כמו הוגו מבאר שבע , אבל החליטו על קו צעיר עם פוטנציאל לעתיד טוב , אז אני זורם , לא יוצא אנטי , להפך מעודד להמשיך בקו הזה ...
קשר קדמי קונסטנטינוס צעיר דינמי מצוין נלחם מהיר הוא לא יכול להחליף את ערן לוי או דיע סבע או קוגבניה ? מה רצית להביא שחקן על ערן לוי ושערן ישב בספסל ? או ככה עם דיע סבע ? ואז היית שואל למה לא השאירו את ערן לוי או דיע סבע ? שניהם באנקרים מוכחים בליגת העל מה הענין כאן בכלל ?
לא השתדרגנו בקיצוני שמאלי ? רייבריירו שחקן כנף מהיר מאוד יחתוך הגנות על שמאל ועל ימין צעיר כשרוני

עמוס , צעירי , גרוס וארגוץ' , כחלון , אולסק , מוחמד , סבע , לוי , קוגבניה , שרם .

עידן עדיין לא ראיתי ששחקני הפועל באר שבע עם ארבע רגליים ועם 2 ראשים , משחקים 11 מול 11 , מי שירצה יותר לנצח וילחם יותר ינצח גם כשמדובר על הפועל באר שבע .....

רווח , אפילו השחקנים בקבוצה מבינים שיש בעיה ומה שיש כעת לא יספיק :
מאתר ערף הספורט:
""זה עדיין לא זה. בסגל הזה יהיה לנו קשה", אמרו שחקנים שמשוכנעים שהבעלים אייל סגל יחזק את הקבוצה.
אני קונה את האופטימיות שלך לגבי הסגל אבל כאשר אפילו השחקנים עצמם שנמצאים שם כל יום חושבים שי בעיה - אז כנראה שיש בעיה.

RE: ניצול הזדמנויות - izhakben - 26-Jul-2017 14:20

רווח אין שום בעיה פשוט אי אפשר לדעת למה לצפות כשרוב הקבוצה הם שחקנים שמקבלים את הצ'אנס הראשון שלהם בליגת העל, אני אישית מאמין מאוד בראייה של סלובו ושי ולכן אני חושב שתהיה עונה טובה עם הסגל הסופי שיבנה. לגבי הביקורת של שאר הפורום, זה דבר לגיטימי לבקר את הסגל כשפוחדים מכישלון ולא יודעים עם מי אתה יוצא לקרב כי כרגע עמדות המפתח לא סגורות

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

ניצול הזדמנויות - עידן444 - 26-Jul-2017 14:37

א. לא אמרתי להביא עוד עוגה. אם אין כסף לזר ב 200 אלף דולר(אני לא יודע אם זה המצב) בתקציב של 10 מיליון אז כנראה שלא חילקו את העוגה נכון.
ב. בהרכב שנתת העוגן היחיד שלך זה ערן לוי ואולי גם דיא סבע. שוער אני שם בצד כי זה מקרה מיוחד.
את כל השאר תחליף במחליפים שלהם ואני בספק אם מישהו ירגיש. סלובו אוהב את זה. נראה לי שגם אייל. ומצד אחד אפשר להגיד שיש ספסל- מצד שני גם אפשר להגיד שמי שבהרכב לא מספיק טוב... אני חושב שזה בעייתי.
והלואי שגם עלי מוחמד יהפוך לעוגן(בעונה שעברה היה ברור שהקבוצה נראית שונה איתו ובלעדיו).
כדי לעזור לגרוס צריך להיות לידו בלם זר ברמה- גם אם זה אומר לוותר על ורגוץ. אלא אם רואים בורגוץ עוגן(עצם זה שמחפשים בלם זר נוסף לדעתי מוכיח שלא רואים בו כזה).

כדי לעזור לאביב ועלי יכול להיות ששחקן כמו רומאריו פירס(לא ספציפית הוא, כמו שלא התכוונתי ספציפית לפאס אלא רק דוגמה להמחשה) היה נחוץ. ולא עוד צעיר(הרי אביב ועלי עצמם צעירים חסרי ניסיון- זה חוסר איזון). רק לפני חצי שנה ראינו את אביב וניקו לא מחזיקים אמצע נגד נשר ואת גזל נכנס להציל את המצב... מי יעשה את זה השנה? טגה?
ריביירו- הלואי ובאמת יהיה לו ערך מוסף... בשביל זה הוא צריך לשחק בהרכב... מה שאולי בכלל לא יקרה.
אין כסף לשחקנים בשכר שבקבוצות עם תקציב כמו שלנו ונמוך יותר יש? כנראה שחלוקת העוגה בעייתית. שוב, לא יודע מה מצב התקציב- אולי כן יש ולא מוצאים... כי באמת לא קל למצוא...

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: ניצול הזדמנויות - צהוב לעולמים - 26-Jul-2017 14:50

היה חובה להביא קשר אחורי ברמה. פשוט אין לנו אחד כזה.

אולסק- מאז הפציעה שלו לא היה מספיק טוב לליגה הלאומית אז עכשיו?

גלזר- לא הייתי נותן לו בשנה ראשונה להחזיק את הקישור

RE: ניצול הזדמנויות - זאב רווח - 26-Jul-2017 15:01

יצחקבן זה הענין אף אחד לא יודע באמת איך הקבוצה שלו תיראה כולל באר שבע ותל אביב , אני מבין את החשש אבל עד שלא נעבוד 10 מחזורים לא נדע לאן פני הקבוצה זה פשוט .
עידן אתה מחפש היררכיה של שחקני הרכב ושחקני ספסל כשבעוד רוב הקבוצות בעולם מחפשים שחקני ספסל שיכולים לאיים על ההרכב הראשון .

בוא ואתן לך אתה עכשיו להביא איזה שחקנים שרצית בתקציב שיש ותחלק את העוגה איך שבא לך , אל תשכח רק שהשחקנים מעונה שעברה שנשארו השכר שלהם כלול ב 10 מליון שקל .
לפעמים אני חושב שאתם מנסים לגרום לאייל סגל להוציא יותר כסף מהכיס על מנת לומר הבאנו שחקן תותח , במציאות אם אני אוציא לך שם כמו סתם לשעשוע בנג'מין רודריגז חתם בנתניה על חוזה של 250 אלף דולר , מכניס לך כמה ביצועים ביוטיוב סטטיסטיקה עם כה שיפוצים ואז תגמרו עליו את ההלל ....
אבל במציאות הוא לא שווה גרוש ואז מה יהיה ? יתחילו לצעוק איזה זבל החתימו ?? איזה הנהלה של טירונים שאכלה סטרופים .....
הייתי בכל הסרטים האלו עידן , אני מעדיף צעירים רעבים זולים . תביא כמויות כאלו יותר טוב מכל המפורסמים למינהם

(26-Jul-2017 14:50)צהוב לעולמים כתב:  היה חובה להביא קשר אחורי ברמה. פשוט אין לנו אחד כזה.

אולסק שחקן מצוין וגלזר שחקן מצוין , זה לא שרצו להביא ישראלי ולא הביאו פשוט אין לא היה קבוצות אחרות לא הסכימו , בכיף היה מתאים וובה בראון אבל כנראה שזה לא הסתייע , ואז אתה צריך להחליט מה חשוב לך יותר בלם זר או קשר זר , אם מתן אוחיון היה מגיע היו הולכים על קשר זר , אבל הוא לא הגיע וובה בראון לא הגיע , הלכו על בלם זר מצוין ( שבנתיים כנראה משתחרר ) והביאו קשר נסוג מצוין היה בכל הנבחרות , שחקן מכבי תל אביב דן גלזר בן 20 עם ניסיון של שנתיים בבוגרים , סבלנות !!!

ניצול הזדמנויות - עידן444 - 26-Jul-2017 15:10

(26-Jul-2017 15:01)זאב רווח כתב:  יצחקבן זה הענין אף אחד לא יודע באמת איך הקבוצה שלו תיראה כולל באר שבע ותל אביב , אני מבין את החשש אבל עד שלא נעבוד 10 מחזורים לא נדע לאן פני הקבוצה זה פשוט .
עידן אתה מחפש היררכיה של שחקני הרכב ושחקני ספסל כשבעוד רוב הקבוצות בעולם מחפשים שחקני ספסל שיכולים לאיים על ההרכב הראשון .

בוא ואתן לך אתה עכשיו להביא איזה שחקנים שרצית בתקציב שיש ותחלק את העוגה איך שבא לך , אל תשכח רק שהשחקנים מעונה שעברה שנשארו השכר שלהם כלול ב 10 מליון שקל .
לפעמים אני חושב שאתם מנסים לגרום לאייל סגל להוציא יותר כסף מהכיס על מנת לומר הבאנו שחקן תותח , במציאות אם אני אוציא לך שם כמו סתם לשעשוע בנג'מין רודריגז חתם בנתניה על חוזה של 250 אלף דולר , מכניס לך כמה ביצועים ביוטיוב סטטיסטיקה עם כה שיפוצים ואז תגמרו עליו את ההלל ....
אבל במציאות הוא לא שווה גרוש ואז מה יהיה ? יתחילו לצעוק איזה זבל החתימו ?? איזה הנהלה של טירונים שאכלה סטרופים .....
הייתי בכל הסרטים האלו עידן , אני מעדיף צעירים רעבים זולים . תביא כמויות כאלו יותר טוב מכל המפורסמים למינהם

כדי שצעירים רעבים וזולים יצליחו הם צריכים לידם כאלה שימשכו אותם.
כולם היום יורדים על דן מורי בגלל איך שהוא נראה באירופה ליד טל כחילה וסירושטיין...
אבל אותו דן מורי גם נתן משחקים לא רעים ליד רואדה.
לא מצליח להבין איך הוא מועמד אלינו אבל זה פחות העניין בתגובה אלא כדי להמחיש לך שכשאתה רוצה להריץ שחקן צעיר כמו דור אלו כדאי שהוא יהיה חלק מחוליית הגנה שיש בה גם שחקנים מוכחים עם ניסיון.
כשאתה רוצה שגידי קאניוק ישתפר- אתה שם אותו ליד שחקן כמו רומאריו שיחזיק את הקישור במשחקים שקאניוק לא טוב. ואז קאניוק גם לא יחטוף את כל האש... סביר להניח שרומאריו יספוג אבל הוא מספיק מנוסה כדי לא להתפרק ולאבד את הבטחון בגלל זה.
ויש עוד ועוד דוגמאות...

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: ניצול הזדמנויות - שי הלוי - 26-Jul-2017 15:12

(26-Jul-2017 14:50)צהוב לעולמים כתב:  היה חובה להביא קשר אחורי ברמה. פשוט אין לנו אחד כזה.

כל מילה בסלע - חסר מאד קשר אחורי ברמה

RE: ניצול הזדמנויות - זאב רווח - 26-Jul-2017 15:16

אצלנו יש כמה וכמה כאלו
דני עמוס , וארגוץ' , עלי מוחמד , ערן לוי , דיע סבע , ברק בדש .
5 מתוך ה 6 הם באנקר בהרכב תוסיף את כחלון שהוא מגן ימני מצוין , תוסיף את קוגבניה או אביב אברהם שהפך ללגטימי להרכב , ויש לך כבר כמה עוגנים לא רעים לליגת העל
בפוסט השני הסברתי לך צהוב לעולמים זה מה שיכולנו להביא אין קשר אחורי ישראלי פנוי ברמה גבוהה