מכבי נתניה
קובי מור הפוסט הזה בשבילך - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: קובי מור הפוסט הזה בשבילך (/showthread.php?tid=3683)

קובי מור הפוסט הזה בשבילך - זאב רווח - 21-Jun-2017 3:30

קובי מור שמח שנשארת אתנו
אני לא מקבל את ההנחה שאתה לא מספיק טוב לליגת העל
אני אקח אותך למשחק של מכבי נתניה נגד הפועל רמת גן , לא בגלל הכיבוש של השער , תסתכל על כל המשחק . תסתכל איך אתה מתפקד !!!

אתה שחקן טוב , ולכן אם הביאו עוד מגן שמאלי טוב , זה לא מבטיח לאף אחד מכם את חולצת ההרכב , תצטרכו להלחם בכל אימון בצורה סזיפית בהגנה ובהתקפה , להוכיח לסלובו ושי מי ראוי ללבוש את חולצת ההרכב הראשון .

אני מאמין בך , שאתה תקח עצמך בידיים ובעיקר ברגליים , תלמד טוב את החסרונות שלך ותשפר את היתרונות שלך .
יש לך את זה אתה רק צריך להאמין בעצמך לטובת הקבוצה .

ונניח שבן צעירי טוב ממך ? נו אז יה ? לכל קבוצה יש 2 שחקנים באותה עמדה ולא כל שחקן מוזמן לסגל של 16 השחקנים בטופס ....לכן יהיו גם כאלו משחקים שאתה או בן תצטרכו לשבת אתנו ביציע ונקבלמאתכם בחום והרבה אהבה .

המטרה היא הצלחת הקבוצה לא הצלחה פרטית , לא מפריע לנו שתגיע בהצלחה קבוצתית לריאל מדריד , אבל מאוד יפריע לנו אם בגלל מרמור אישי יהיו רעשים לא בריאים מחדר ההלבשה ופנים נפולות ....

תלמד מסרג'י רוברטו שהוא אפילו לא מגן , ייבש את הספסל בברצלונה שנים ולא צייץ !!! כל השחקנים צריכים לראות את טובת הקבוצה קודם לטובתם האישית .

אני מאחל לך מנוחה טובה , ולחזור באאנרגיות חדשות , להבין שזאת הזדמנות גדולה בשבילך לככב בליגת העל , להוכיח גם לאוהדי מכבי נתניה הספקניים שיש לך את זה .

בהצלחה רבה נשמח לשמוח אתך