מכבי נתניה
מכירת מנויים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מכירת מנויים (/showthread.php?tid=3542)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

מכירת מנויים - טל.מ - 20-May-2017 2:17

לא מפיל עליו אבל זוכר את הבריחה שלו מאחריות ואת זה משום מה שכחת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מכירת מנויים - עידן444 - 20-May-2017 3:33

(20-May-2017 2:17)טל.מ כתב:  לא מפיל עליו אבל זוכר את הבריחה שלו מאחריות ואת זה משום מה שכחת.

הוא לא פליי מייקר. הוא סוג של דור מיכה. את דור מיכה אני לא רואה לידר גם בגיל 34...
זה לא אומר ווינר או לוזר.
לקבוצה ההיא בכל מקרה היו מנהיגים אחרים שהיו עסוקים בקקי ופיפי.

מכירת מנויים - טל.מ - 20-May-2017 9:33

בסולם הירידה שלי לשבחון (הילד הטוב) יש לא פחות אחריות מדג׳אני וסבע (הילדים הרעים). על כולם מאפיל הגאון בנין אבל מבחינת ציפיות שבחון לא עמד באף אחת. נתן מחצית מצוינת אחת נגד קופס בפת וזהו. אז כשאתה מביא שחקן כמוהו אתה מצפה להרבה יותר. אתה קורא לזה מנהיג אני קורא לזה ווינר. זהבי מנהיג את מישהו חוץ מאשר את חשבון הבנק ? אבל כשצריכים שמישהו יציל את המצב זה רק הוא. שבחון מבחינתי בקטע הזה היה אכזבה אחת גדולה. שחקן אנמי שרוב הזמן ברח מאחריות ומהכדור. אני יודע שאתה לא עושה השוואה בין השחקנים מבחינת יכולת, אבל אם אני ערן לוי יוסי שבחון הוא לא השחקן שאני מסתכל עליו ואומר יכולתי להיות כמוהו

מכירת מנויים - עידן444 - 20-May-2017 10:16

(20-May-2017 9:33)טל.מ כתב:  בסולם הירידה שלי לשבחון (הילד הטוב) יש לא פחות אחריות מדג׳אני וסבע (הילדים הרעים). על כולם מאפיל הגאון בנין אבל מבחינת ציפיות שבחון לא עמד באף אחת. נתן מחצית מצוינת אחת נגד קופס בפת וזהו. אז כשאתה מביא שחקן כמוהו אתה מצפה להרבה יותר. אתה קורא לזה מנהיג אני קורא לזה ווינר. זהבי מנהיג את מישהו חוץ מאשר את חשבון הבנק ? אבל כשצריכים שמישהו יציל את המצב זה רק הוא. שבחון מבחינתי בקטע הזה היה אכזבה אחת גדולה. שחקן אנמי שרוב הזמן ברח מאחריות ומהכדור. אני יודע שאתה לא עושה השוואה בין השחקנים מבחינת יכולת, אבל אם אני ערן לוי יוסי שבחון הוא לא השחקן שאני מסתכל עליו ואומר יכולתי להיות כמוהו

ברור ששבחון הוא לא השחקן שילד היום אומר ״אני רוצה להיות כמוהו״ או ערן לוי יושב וחושב לעצמו, יאללה, הלואי והיתה לי קריירה כמו של יוסי שבחון...
ביחס ליכולת הקריירה של ערן לוי הרבה יותר מפוספסת מאשר של יוסי שבחון.
בואו נגיד הקריירה של יוסי שבחון היא יותר בכיוון שחקנים כמו בן לוז, ברוך דגו, עידן ורד ורועי קהת ושל ערן לוי יותר בכיוון של יניב אברג׳יל, ליאור אסולין ואחמד סבע שקיבל הכרה ליכולתו סמוך לגיל 30(במקרה שלו פחות באשמתו).
לקחת את יוסי שבחון פעם אחר פעם לדוגמה כאילו מדובר באיזה סמל ללוזריות זו פשוט גניבת דעת.

וערן זהבי זו הדוגמה הכי טובה לווינר ולידר אדיר. לא יודע מה גורם לך לחשוב שהוא מנהיג רק של ״חשבון הבנק״.

RE: מכירת מנויים - אייל ס - 20-May-2017 10:17

במידה ומסננים את כל "הרעשים" הלא מקצועיים,האחריות של שבחון סבע ודג'אני דומה.
כאן צריך להכניס למשוואה את כל מעשיהם הלא מקצועיים ואז ברור לחלוטין שצמד מוביל שפועל בצורה "לא מקצועית" בנוסף לבחירת האדם הלא נכון למקום הנכון,זה "שילוב מנצח" שמרסק מועדון.

הלקח המרכזי מהצמד חמד שבסוף עונת 11/12 היה הדבר הטוב ביותר שהיה בנתניה ותוך תקופה לא ארוכה(והכל היה רשום באותיות קידוש הלבנה על הקיר..)הצליח לפרק את מכבי נתניה מקצועית והכל רק מגחמותיהם האישיות הוא,שכשאתה אדום מבפנים וירוק מבחוץ ואתה ניראה כמו אבטיח,אתה אבטיח.

RE: מכירת מנויים - yaron73 - 20-May-2017 10:46

עזבו את ערן של פעם כי זה לא קשור לתקופה הנוכחית שלו במכבי נתניה (אולי קשור לקדנציה הראשונה והקצרצרה שלו אצלנו). כבר שנים שהוא שחקן אחר בגישה ובהתייחסות למקצוע ולמועדון והוא מנהיג שמגבש את חדר ההלבשה.
"הצמד חמד" היו שחקנים עם יכולת גבוהה שבשלב מסוים נעשו כוכבים הרימו את האף הפסיקו להשקיע ולשחק כדורגל פילגו את חדר ההלבשה והרסו את הקבוצה.
לא ראיתי מעולם התנהגויות כאלה מערן לוי אצלנו.
האחראי העיקרי למה שקרה לקבוצה באותה עונה היה ללא ספק טל בנין (הייתי בהלם כשמונה לתפקיד המאמן), אחריו "הצמד חמד" שנראה לי ששיחקו באותה עונה בכל מיני משחקים חוץ מכדורגל ואחריהם יוסי 'פרווה' שבחון שתמיד מתחבא אחרי הצל של עצמו.

RE: מכירת מנויים - יגאל יהב - 20-May-2017 10:52

(19-May-2017 17:30)אליהו כתב:  
(19-May-2017 16:51)יגאל יהב כתב:  
(18-May-2017 21:49)אייל ס כתב:  עדכון יומי 18/5 שעה 20:00 1762 מנויים.
תוסיף 19/05/2017 12:47, "לאן" דיזינגוף 101, כסף שורה 7 כסא 107.
אז תשב לידי אני בכסאות 108 ו-109

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
תתכונן לראות תימני זקן, נמוך, רזה, קרח, עם זיפי זקן ועקמומיות מוזרה בידו הימנית...

אתה תיווכח שלאורך כל אירוע של משחק הוא דמום ורגוע, אבל זו טעות אופטית. חיצוניות כוזבת: בפנים הוא כולו אש, סופת טייפון, וקרביו מתהפכים ללא הרף.

למעשה אתה לא תראה אותו יותר מדי פעמים: משחקים במוצאי שבתות זה כבר לא כל כך בשבילו, אבל מנוי, הדפוק הזה, מתמיד לרכוש.

RE: מכירת מנויים - אייל ס - 20-May-2017 11:03

יגאל,לצער כולנו אתה זן הולך ונעלם..
בחמישי הייתי במשחק הנוער בשכונה ואתמול בעילוט,ישבו לצידי מספר בוגרים(אחד מהם בשני המשחקים),נדהמנו(פעם נוספת) מהשפה וסגנון השיח וזה ממש לא "סלנג",זה אובדן ערכים מוחלט.

RE: מכירת מנויים - פיליפצ'וק - 20-May-2017 11:34

לאן הובילו החפירות של אנשים כאן זה משהו לא להאמין.
השם של שבחון עלה בסך הכל כדוגמא לאופיר34 לשחקן שהובא ע"י "המאמן" טל בנין למכבי נתניה מתוך מטרה להוביל, להנהיג ולקחת את הקבוצה עליו, מה שבדיעבד התברר כפלופ והתוצאה הסופית זכורה לכל.
לכן בשורה התחתונה, תן לי את המנפנף בידיים, את הצועק, את המעיר אבל גם את זה שאיכפת לו יותר מהממוצע ואת זה שיודע להזיז ולשנות דברים במאני טיים, ולא את "הבחורים הטובים" האלה שמובילים אותנו לכלום.

RE: מכירת מנויים - אלון - 20-May-2017 12:28

(20-May-2017 10:52)יגאל יהב כתב:  
(19-May-2017 17:30)אליהו כתב:  
(19-May-2017 16:51)יגאל יהב כתב:  
(18-May-2017 21:49)אייל ס כתב:  עדכון יומי 18/5 שעה 20:00 1762 מנויים.
תוסיף 19/05/2017 12:47, "לאן" דיזינגוף 101, כסף שורה 7 כסא 107.
אז תשב לידי אני בכסאות 108 ו-109

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
תתכונן לראות תימני זקן, נמוך, רזה, קרח, עם זיפי זקן ועקמומיות מוזרה בידו הימנית...

אתה תיווכח שלאורך כל אירוע של משחק הוא דמום ורגוע, אבל זו טעות אופטית. חיצוניות כוזבת: בפנים הוא כולו אש, סופת טייפון, וקרביו מתהפכים ללא הרף.

למעשה אתה לא תראה אותו יותר מדי פעמים: משחקים במוצאי שבתות זה כבר לא כל כך בשבילו, אבל מנוי, הדפוק הזה, מתמיד לרכוש.

"הדפוק הזה עושה לך טוב" Big Grin