מכבי נתניה
מכירת מנויים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מכירת מנויים (/showthread.php?tid=3542)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: מכירת מנויים - אייל ס - 18-May-2017 16:22

(18-May-2017 16:17)חזום חזום כתב:  
(18-May-2017 11:06)אייל ס כתב:  "עלי מוחמד" זה שם גדול?(לחובבי איגרוף אלי).
"אביב אברהם" שם גדול?(בשבילי כאוהד זה החלום הרטוב...גם ילד שלנו ,גם מוכשר,גם תנועה קדימה וגם נותן את הנשמה).
"דיא סבע" שם גדול?(לא לאוהדי מכבי ת"א וב"ש,שם חלף עבר בדרך..).
מכבי נתניה לא תחתים "שם",היא תחתים שחקנים שמתאימים לתוכנית המשחק של הצוות המקצועי.
כלכלית לא מכיר שחקנים שימכרו יותר מ1000 מנויים למעט בוזגלו(כשבריא),אולי אצילי,ערן זהבי ואולי פיספסתי שם אחד או שניים(וממש לא יותר),כל האחרים בעיקר יעשו רעש,לא בטוח יעשו את העבודה המיוחלת ויפרצו בעיקר את מסגרת התקציב בלי קשר למכירות.
בואו נניח שנצרף שם שעולה 100 אלף דולר נטו יותר משווה ערך פחות מיוחצן,ה100 אלף דולר נטו השניים(בגלל מיסוי) עולים כ800 אלף שקל ישיר(בלי קשר לבקשות השדרוגים והבעיות בחדר ההלבשה),כמה מנויים צריך למכור אותו טאלנט ב200 אלף דולר(עומרי בן הרוש ואוראל דגני דורשים 250 אלף דולר ויותר ולא ימכרו מנוי אחד)...והטאלנטים האמתיים דורשים סכומים שמתקרבים לחצי מיליון דולר ועולים 4 מיליון ש"ח וחייבים למכור 6000 מנויים רק כדי להצדיק אותם.
הקיצר...סלובו יהפוך "אלמוניים" לשמות במהלך העונה ואנחנו נרכוש מנויים(אני רכשתי 6...ואתה?).
אם זה נכון לגבי המשכורת לפי פשחה של עמוס(110K$) נטו אז לפי דעתי שמנו את כל הביצים בסל הלא נכון. תקן אותי אם אני טועה יכולת להשקיע בזר חדש בסכום נמוך יותר עמ להגיע לאותו נטו לחלופין באותו ברוטו יכולת לקבל זר של 170 נטו .ובמספרים הללו אפשר לקבל שוערים טובים יותר.

Sent from my A0001 using Tapatalk

עזוב מחיר(איש לא יודע)...
חוות דעתם של סלובו ועופר בסון היא אוטוריטה עבורי,או שאני אמור להקשיב לחוו"ד האוהדים/עיתונאים?

RE: מכירת מנויים - אופיר34 - 18-May-2017 16:29

(18-May-2017 15:19)Gadi כתב:  נאמרו פה הרבה שטויות לאורך השנים אבל יש מצב שלהגיד שהתרומה של ערן לוי יורדת ברגעי משבר לוקחת את כולן בסיבוב

ואתה אני מבין אמון פה רק על דברי החכמה ??

באמת שנואשתי כבר להתווכח ולנסות לשכנע את עדת המאמינים של ערן לוי שרואה רק את החוזקות (ולא חסר כאלה) ומתעלמת בבוטות מהבעיות (וגם אלה בכלל לא חסרות) , ואני באמת מקווה בשבילנו שבליגת העל המינוסים של ערן לא יבואו לידי ביטוי, אבל עשו טובה בבקשה ,תלמדו לפחות להיות אובייקטיבים גם אם מדובר בשחקן שאתה חולים לו על התחת. זה פשוט עובר כל גבול ההתנפלות על כל מי שמעז להוציא מילת ביקורת על השחקן הזה.

ועדי, אל תתרגש. הצטרפת רק לאחרונה לקומונה שלנו...ככה זה עובד פה. יש נושאים שהם טאבו. אסור לגעת בהם. הצעה שלי - תרגיש חופשי ותוציא הכל ,מכסימום תקבל קצת ברכות....מניסיון, מתרגלים מהר....Wink

RE: מכירת מנויים - יניב - 18-May-2017 16:31

(18-May-2017 16:22)אייל ס כתב:  
(18-May-2017 16:17)חזום חזום כתב:  
(18-May-2017 11:06)אייל ס כתב:  "עלי מוחמד" זה שם גדול?(לחובבי איגרוף אלי).
"אביב אברהם" שם גדול?(בשבילי כאוהד זה החלום הרטוב...גם ילד שלנו ,גם מוכשר,גם תנועה קדימה וגם נותן את הנשמה).
"דיא סבע" שם גדול?(לא לאוהדי מכבי ת"א וב"ש,שם חלף עבר בדרך..).
מכבי נתניה לא תחתים "שם",היא תחתים שחקנים שמתאימים לתוכנית המשחק של הצוות המקצועי.
כלכלית לא מכיר שחקנים שימכרו יותר מ1000 מנויים למעט בוזגלו(כשבריא),אולי אצילי,ערן זהבי ואולי פיספסתי שם אחד או שניים(וממש לא יותר),כל האחרים בעיקר יעשו רעש,לא בטוח יעשו את העבודה המיוחלת ויפרצו בעיקר את מסגרת התקציב בלי קשר למכירות.
בואו נניח שנצרף שם שעולה 100 אלף דולר נטו יותר משווה ערך פחות מיוחצן,ה100 אלף דולר נטו השניים(בגלל מיסוי) עולים כ800 אלף שקל ישיר(בלי קשר לבקשות השדרוגים והבעיות בחדר ההלבשה),כמה מנויים צריך למכור אותו טאלנט ב200 אלף דולר(עומרי בן הרוש ואוראל דגני דורשים 250 אלף דולר ויותר ולא ימכרו מנוי אחד)...והטאלנטים האמתיים דורשים סכומים שמתקרבים לחצי מיליון דולר ועולים 4 מיליון ש"ח וחייבים למכור 6000 מנויים רק כדי להצדיק אותם.
הקיצר...סלובו יהפוך "אלמוניים" לשמות במהלך העונה ואנחנו נרכוש מנויים(אני רכשתי 6...ואתה?).
אם זה נכון לגבי המשכורת לפי פשחה של עמוס(110K$) נטו אז לפי דעתי שמנו את כל הביצים בסל הלא נכון. תקן אותי אם אני טועה יכולת להשקיע בזר חדש בסכום נמוך יותר עמ להגיע לאותו נטו לחלופין באותו ברוטו יכולת לקבל זר של 170 נטו .ובמספרים הללו אפשר לקבל שוערים טובים יותר.

Sent from my A0001 using Tapatalk

עזוב מחיר(איש לא יודע)...
חוות דעתם של סלובו ועופר בסון היא אוטוריטה עבורי,או שאני אמור להקשיב לחוו"ד האוהדים/עיתונאים?
כן כמובן שאתה צריך להקשיב לבעלי מקצוע הרבה ולרחשי הלב שלך קצת ( לא מאמין שקיים אדם שיכול להתעלם לחלוטין מרחשי לב)
אבל בבקשה אל תשים את האוהדים והעיתונאים באותה קטגוריה , בלי קשר לזה שאתה לא צריך להקשיב לשניהם.
זה מעליב.
את האוהדים כמובן.
בעצם למה אני מדבר בשם כולם.
אותי.

RE: מכירת מנויים - פיליפצ'וק - 18-May-2017 16:34

(18-May-2017 16:29)אופיר34 כתב:  
(18-May-2017 15:19)Gadi כתב:  נאמרו פה הרבה שטויות לאורך השנים אבל יש מצב שלהגיד שהתרומה של ערן לוי יורדת ברגעי משבר לוקחת את כולן בסיבוב

באמת שנואשתי כבר להתווכח ולנסות לשכנע את עדת המאמינים של ערן לוי שרואה רק את החוזקות (ולא חסר כאלה) ומתעלמת בבוטות מהבעיות (וגם אלה בכלל לא חסרות) , ואני באמת מקווה בשבילנו שבליגת העל המינוסים של ערן לא יבואו לידי ביטוי, אבל עשו טובה בבקשה ,תלמדו לפחות להיות אובייקטיבים גם אם מדובר בשחקן שאתה חולים לו על התחת. זה פשוט עובר כל גבול ההתנפלות על כל מי שמעז להוציא מילת ביקורת על השחקן הזה.

ועדי, אל תתרגש. הצטרפת רק לאחרונה לקומונה שלנו...ככה זה עובד פה. יש נושאים שהם טאבו. אסור לגעת בהם. הצעה שלי - תרגיש חופשי ותוציא הכל ,מכסימום תקבל קצת ברכות....מניסיון, מתרגלים מהר....Wink

אמר זה שצריך לענות אותו בשביל להוציא ממנו משהו חיובי על ערן.

מכירת מנויים - אלון - 18-May-2017 16:38

(18-May-2017 15:14)אופיר34 כתב:  למה אני מרגיש שאוטוטו יזכירו לנו מי זה "הפרופסור" בקבוצה...Wink

מקווה מאוד שלא טגה, גזל ובדש.
#סליחה#

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: מכירת מנויים - אופיר34 - 18-May-2017 16:39

(18-May-2017 16:34)פיליפצוק כתב:  אמר זה שצריך לענות אותו בשביל להוציא ממנו משהו חיובי על ערן.

בוא נגיד שאני פירגנתי לערן הרבה יותר ממה שאתה העברת עליו ביקורת וזה אומר הכל.

RE: מכירת מנויים - Gadi - 18-May-2017 16:44

(18-May-2017 16:29)אופיר34 כתב:  

אתה נואשת? באמת?
גם אם ייפתח פה דיון "עיקור חתולי רחוב - בעד ונגד" אתה תמצא דרך להכניס לשם את ערן. מהיום שהוא הגיע אתה מצקצק שזה לא טוב לך וכל פעם מחדש המציאות מראה לך שאתה טועה.
2 עליות בהליכה.
גמר גביע.
הישארות.
אין ספור Kodak moments.
קפטן למופת.

אבל היי הוא צעק על קובי מור אז בוא נעיף אותו ונביא את שבחון או איזה בלוף אחר. מעניין אותי איזה שחקן היה בא לך הכי רע בעין אם היית אוהד ריאל מדריד.

אתה יכול להתלונן שמתנפלים עלייך ו"מברכים" אותך למרות שלפחות במקרה שלי זה חרטא ואתה יודע את זה. אבל כשנגמרים הטיעונים עוברים לסיסמאות של "עדת מאמינים". עובר כל גבול עלק, טוב בסה"כ מישהו תקף את ערן לוי, זה לא ששאלו למה ברנקו נפצע באימון נכון?

RE: מכירת מנויים - פיליפצ'וק - 18-May-2017 16:46

העדרות שנה - ירידת ליגה.

RE: מכירת מנויים - אלדד - 18-May-2017 17:08

(18-May-2017 16:29)אופיר34 כתב:  באמת שנואשתי כבר להתווכח ולנסות לשכנע את עדת המאמינים של ערן לוי שרואה רק את החוזקות (ולא חסר כאלה) ומתעלמת בבוטות מהבעיות (וגם אלה בכלל לא חסרות) , ואני באמת מקווה בשבילנו שבליגת העל המינוסים של ערן לא יבואו לידי ביטוי, אבל עשו טובה בבקשה ,תלמדו לפחות להיות אובייקטיבים גם אם מדובר בשחקן שאתה חולים לו על התחת. זה פשוט עובר כל גבול ההתנפלות על כל מי שמעז להוציא מילת ביקורת על השחקן הזה.

1. חסרונות שלא משפיעות באופן מקצועי על המשחק לא נחשבות חסרונות
2. לא כל השחקנים בקבוצת כדורגל צריכים לעשות הגנה ולרוץ נון סטופ, עדיף שיהיו שחקנים שישמרו כוח להתקפה ברגע של חטיפת כדור, אתה לא רואה את רונאלדו שכדור מטר וחצי לידו והוא לא מתאמץ אפילו לנסות לחטוף?
3. עונה הבאה נדע בדיוק כמה איבודי כדור, חילוצי כדור, מספר מסירות ומספר המסירות המדויקות מתוכן, ואתה תראה שיש המון שחקנים שמאבדים פי 2 כדורים מערן

RE: מכירת מנויים - אופיר34 - 18-May-2017 17:49

(18-May-2017 16:44)Gadi כתב:  אתה נואשת? באמת?
גם אם ייפתח פה דיון "עיקור חתולי רחוב - בעד ונגד" אתה תמצא דרך להכניס לשם את ערן. מהיום שהוא הגיע אתה מצקצק שזה לא טוב לך וכל פעם מחדש המציאות מראה לך שאתה טועה.
2 עליות בהליכה.
גמר גביע.
הישארות.
אין ספור Kodak moments.
קפטן למופת.

אבל היי הוא צעק על קובי מור אז בוא נעיף אותו ונביא את שבחון או איזה בלוף אחר. מעניין אותי איזה שחקן היה בא לך הכי רע בעין אם היית אוהד ריאל מדריד.

אתה יכול להתלונן שמתנפלים עלייך ו"מברכים" אותך למרות שלפחות במקרה שלי זה חרטא ואתה יודע את זה. אבל כשנגמרים הטיעונים עוברים לסיסמאות של "עדת מאמינים". עובר כל גבול עלק, טוב בסה"כ מישהו תקף את ערן לוי, זה לא ששאלו למה ברנקו נפצע באימון נכון?

ידידי, שאמרתי "הוא התחיל" זה אומנם היה בחצי צחוק אבל היה בזה גם קצת אמת.
כתבתי משהו בתגובה לאייל על נושא "השחקנים עם הניסיון" שלדעתי גם חשוב וישר התגובה שאני מקבל זה ערן לוי...

אז כן, מותר לי לחלוק על זה.
ו"עדת מאמינים" זה לא סיסמה זה עובדה. תעקוב פעם אחרי התגובות של "המאמינים" על כל מי שמעז להעביר עליו ביקורת ותבין.
אני גם מפרגן לערן לא מעט ,אבל לצד זה יש לי ביקורת שאני חושב שהיא במקום. לא זוכר מתי פתחתי פוסט שנושאו היה ערן לוי. אני בד"כ רק מגיב ואני אמשיך לעשות את זה גם אם זה לא ערב לאוזניים של כולם.

(18-May-2017 17:08)אלדד כתב:  1. חסרונות שלא משפיעות באופן מקצועי על המשחק לא נחשבות חסרונות
2. לא כל השחקנים בקבוצת כדורגל צריכים לעשות הגנה ולרוץ נון סטופ, עדיף שיהיו שחקנים שישמרו כוח להתקפה ברגע של חטיפת כדור, אתה לא רואה את רונאלדו שכדור מטר וחצי לידו והוא לא מתאמץ אפילו לנסות לחטוף?
3. עונה הבאה נדע בדיוק כמה איבודי כדור, חילוצי כדור, מספר מסירות ומספר המסירות המדויקות מתוכן, ואתה תראה שיש המון שחקנים שמאבדים פי 2 כדורים מערן

אני אשמח לענות רק עם אישור מגדי\שרגא\פיליפצ'וק\ירון....
בלי זה אני מנוע מלהגיב...Wink