מכבי נתניה
מכירת מנויים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מכירת מנויים (/showthread.php?tid=3542)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: מכירת מנויים - Gadi - 18-May-2017 15:19

נאמרו פה הרבה שטויות לאורך השנים אבל יש מצב שלהגיד שהתרומה של ערן לוי יורדת ברגעי משבר לוקחת את כולן בסיבוב

RE: מכירת מנויים - עדיאלבז - 18-May-2017 15:24

תודה, גדי!
מתנצל שאנחנו לא רואים עין בעין את הדברים, אבל מעריך מאוד את המחמאה...
יש לך מספיק שעות מכבי נתניה בשביל לזכור מה קורה לו כאשר אנחנו נכנסים לפיגור ואיך הוא מנסה מיד "להציל את המולדת" ולהכריח דברים במשחק.
וכן, לפעמים זה מצליח כמו השיוויון נגד ראשון לציון בדקה ה-86, אבל אין דין המשחקים בליגת העל למשחקי הליגה השנייה, והלוואי ואטעה שוב...

RE: מכירת מנויים - Gadi - 18-May-2017 15:29

חחח שום דבר לא אישי ומקווה שלא נפגעת, דווקא הפתיע אותי שהצטרפת ל"ציר הרשע" Smile

RE: מכירת מנויים - עדיאלבז - 18-May-2017 15:35

לא ממש הבנתי את רוח הדברים - בתגובה המקורית שלך, אבל מקבל את ההסבר שלך, שהגיע אח"כ...
אנסה להסביר את עצמי:
אני מעריך את היכולות הטכניות של ערן כאחד הטובים בארץ. בעוצמת בעיטה, תוך כדי משחק, אולי הטוב ביותר כאן.
גם הדיוק במסירה שלו - ברמה גבוהה מאוד.
אני התייחסתי לכשל המנטאלי שקיים אצלו, וניתן לראות זאת בבירור בכל משחק, וכאשר אנחנו נכנסים לפיגור החלק הזה - המנטאלי - בא לידי ביטוי בצורה חזקה יותר... נכון שהוא בא הרבה יותר למטה, לקחת את הכדורים ולנהל את המשחק, אלא שאז כל מה שקורה על המגרש שאינו בהתאם למה שהוא חושב שצריך לקרות, מלווה בהערות/תנועות ידיים/דיבורים ושפת גוף המרמזת על יציאה משלווה... בקיצור, כל הדברים שספורטאי טוב לא צריך לעשות בעת "רגעי משבר".
מקווה שזה לא יפגע בנו, לנוכח העונה הצפוייה (בה נהיה בפיגור הרבה יותר מאשר נוביל, להערכתי).

בכל מקרה, אשמח לגלות שטעיתי (שוב!), וכי היתרונות שלו, הברורים לכל, יובילו אותנו למקומות הרבה יותר טובים ממה שאני חושב...

RE: מכירת מנויים - זאב רווח - 18-May-2017 15:42

עדיאלבז לא מסכים שנהיה בפיגור העונה , חוץ ממכבי תל אביב לבאר שבע , כל הקבוצות פחות או יותר שוות . יכול להיות מכאן פיגור או משם , אנחנו נדבר חזק השנה !

RE: מכירת מנויים - עדיאלבז - 18-May-2017 15:44

(18-May-2017 15:42)זאב רווח כתב:  עדיאלבז לא מסכים שנהיה בפיגור העונה , חוץ ממכבי תל אביב לבאר שבע , כל הקבוצות פחות או יותר שוות . יכול להיות מכאן פיגור או משם , אנחנו נדבר חזק השנה !

ברכות! אתה יכול להיות עיתונאי, מר רווח
#הוצאמהקשרו

RE: מכירת מנויים - Gadi - 18-May-2017 15:47

מן הסתם אני לא עיוור לכל הדברים שציינת ועדיין.
ערן היה מהגרועים במגרש מול נשר בסיבוב הראשון.
ערן לא היה מסוגל לזוז(כנראה בגלל שחזר מוקדם מדי מהפציעה) בגביע נגד ראשל"צ.
לא היה יוצא דופן נגד הפועל פ"ת לפני שבוע וחצי.

יכול להמשיך אבל נראה לי שהנקודה הובנה. הוא מתעצבן (ומעצבן..), הוא מקבל צהובים מיותרים, הוא צועק והוא אפילו עושה קצת תנועות ידיים.
הוא גם השחקן הראשון שאני רוצה אצלו את הכדור ברגל.

חוץ מזה בהודעה המקורית(לא שלך ושאליה יותר יוחסה התגובה שלי) נאמר רק "בשעת משבר" בלי לציין איפה המשבר הזה מתרחש וזה כבר סתם לעשות עוול למי שהחזיק פה את הקבוצה בימים הכי קשים שלה.

RE: מכירת מנויים - אריאל - 18-May-2017 15:56

(18-May-2017 15:13)זאב רווח כתב:  איזו השוואה זאת אריאל ?
הרי אם תצטרך לסחוב אדם האלונקה לא תרצה שאדם כמוני ירים איתך את האלונקה ...למה כי הגיל והבריאות לא כמו אדם צעיר
אין קשר בין הדוגמא שהבאת לבין הכדורגל

תראה איזה בית ספר עשתה העונה מונאקו לפריס סן ג'רמן , כולם שם צעירים רובם אלמוניים לפני העונה .
אתה היית צודק אם למשל היה מדובר על שחקן ישראלי שההשפעה שלו על המשחק היא רונאלדו או מסי , אבל אין כאלו בישראל האחרון היה יוסי בניון וערן זהבי ....לא שווה בשבילי לשלם נגיד לאייבנדר יותר ממה שמקבל ערן לוי , וכשתעמיד את התרומה של זה לעומת זה תמיד אבחר בערן לוי

מילא שאתה לא מבין אנלוגיות... ניחא, לא ציפיתי.

אבל מונקו זה אחלה דוגמא
שוער קרואטי סופר מנוסה, שני שחקני הגנה סופר מנוסים בליגה האיטלקית (אחד איטלקי אחד פולני)
מאוטיניו עם רזומה...
פלקאו
כמה צרפתים בכירים והרבה צרפתים צעירים שבנבחרות עד 21.
שילוב של צעירים ומנוסים.

RE: מכירת מנויים - חזום חזום - 18-May-2017 16:17

(18-May-2017 11:06)אייל ס כתב:  "עלי מוחמד" זה שם גדול?(לחובבי איגרוף אלי).
"אביב אברהם" שם גדול?(בשבילי כאוהד זה החלום הרטוב...גם ילד שלנו ,גם מוכשר,גם תנועה קדימה וגם נותן את הנשמה).
"דיא סבע" שם גדול?(לא לאוהדי מכבי ת"א וב"ש,שם חלף עבר בדרך..).
מכבי נתניה לא תחתים "שם",היא תחתים שחקנים שמתאימים לתוכנית המשחק של הצוות המקצועי.
כלכלית לא מכיר שחקנים שימכרו יותר מ1000 מנויים למעט בוזגלו(כשבריא),אולי אצילי,ערן זהבי ואולי פיספסתי שם אחד או שניים(וממש לא יותר),כל האחרים בעיקר יעשו רעש,לא בטוח יעשו את העבודה המיוחלת ויפרצו בעיקר את מסגרת התקציב בלי קשר למכירות.
בואו נניח שנצרף שם שעולה 100 אלף דולר נטו יותר משווה ערך פחות מיוחצן,ה100 אלף דולר נטו השניים(בגלל מיסוי) עולים כ800 אלף שקל ישיר(בלי קשר לבקשות השדרוגים והבעיות בחדר ההלבשה),כמה מנויים צריך למכור אותו טאלנט ב200 אלף דולר(עומרי בן הרוש ואוראל דגני דורשים 250 אלף דולר ויותר ולא ימכרו מנוי אחד)...והטאלנטים האמתיים דורשים סכומים שמתקרבים לחצי מיליון דולר ועולים 4 מיליון ש"ח וחייבים למכור 6000 מנויים רק כדי להצדיק אותם.
הקיצר...סלובו יהפוך "אלמוניים" לשמות במהלך העונה ואנחנו נרכוש מנויים(אני רכשתי 6...ואתה?).
אם זה נכון לגבי המשכורת לפי פשחה של עמוס(110K$) נטו אז לפי דעתי שמנו את כל הביצים בסל הלא נכון. תקן אותי אם אני טועה יכולת להשקיע בזר חדש בסכום נמוך יותר עמ להגיע לאותו נטו לחלופין באותו ברוטו יכולת לקבל זר של 170 נטו .ובמספרים הללו אפשר לקבל שוערים טובים יותר.
אגב השנה לפני עמוס עמד אחד הבלמים הטובים בליגה אם לא הטוב שבהם וזו נקודה שלעיתים לא שמים לב אליה.

Sent from my A0001 using Tapatalk

RE: מכירת מנויים - Gadi - 18-May-2017 16:19

לכן אני מאמין שהסכום הזה לא נכון