מכבי נתניה
מכירת מנויים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מכירת מנויים (/showthread.php?tid=3542)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

מכירת מנויים - עידן444 - 18-May-2017 13:16

מסכים עם כל מה שאופיר אמר לגבי הניסיון מלבד ההתייחסות לערן לוי.
ערן לוי ניצח משחקים גם בליגת העל.
אני זוכר את עצמי אומר על העונה ללא ערן לוי- ״אפילו אין לי מושג ברגע האמת מי מסוגל כאן לבעוט פנדל? הקבוצה הזו כל כך אנמית וחסרת שיניים שגם אם היא תקבל פנדל בשניה האחרונה- סיכוי טוב שהיא לא תרד מנצחת״.
ערן לוי לגמרי בקטגוריה וחייבים גם בחלק האחורי שחקן כזה. אולי אפילו שניים.
אולסק למשל- לא כזה.
אביב אברהם לדעתי יהיה כזה והלואי שהוא יקדים.
עלי מוחמד? לדעתי יותר בכיוון אביב אברהם מאשר בכיוון של רומאריו פירס. והלואי שאביב אברהם יתפקד כמו אלמוג כהן שהיה בגילו ועלי מוחמד יהיה בליגת העל בעל אותה השפעה שבלאומית.
הלואי וגיא גרוס זה טל חן הבא שלנו. אני כן ראיתי מנהיג על המגרש כשהסתכלתי עליו. וגם בדגני. ובאבו עביד ועידו לוי למשל- לא. וגם בן הרוש לא.
צריך שחקנים שאנחנו יודעים שיתפקדו גם בימים קשים ולא רק כשהכל זורם טוב.
ויש כאן עניין של ניסיון- כפי שאופיר כתב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: מכירת מנויים - פיליפצ'וק - 18-May-2017 13:33

אני זוכר גם את המשחקים של הפועל ת"א מול אשקלון ומול רעננה, ועד כמה היה חסר להם איזה "ערן לוי" שיזיז משהו בהתקפה האימפוטנטית שלהם.

RE: מכירת מנויים - ram123 - 18-May-2017 13:47

אולי הגיע הזמן להפסיק עם "ערן לוי"
העניין כבר סגור הוא ממשיך שנה הבאה ורובנו כן אוהבים אותו למרות החסרונות...
אני אישית כבר לא מסוגל לקרוא דיונים בענינו (מיצינו)

יותר חשוב תתחילו להעיר חברים רדומים לקניית מנויים...

RE: מכירת מנויים - אופיר34 - 18-May-2017 14:10

זה הוא התחיל.....

RE: מכירת מנויים - שי הלוי - 18-May-2017 14:19

(18-May-2017 11:06)אייל ס כתב:  "עלי מוחמד" זה שם גדול?(לחובבי איגרוף אלי).
"אביב אברהם" שם גדול?(בשבילי כאוהד זה החלום הרטוב...גם ילד שלנו ,גם מוכשר,גם תנועה קדימה וגם נותן את הנשמה).
"דיא סבע" שם גדול?(לא לאוהדי מכבי ת"א וב"ש,שם חלף עבר בדרך..).
מכבי נתניה לא תחתים "שם",היא תחתים שחקנים שמתאימים לתוכנית המשחק של הצוות המקצועי.
כלכלית לא מכיר שחקנים שימכרו יותר מ1000 מנויים למעט בוזגלו(כשבריא),אולי אצילי,ערן זהבי ואולי פיספסתי שם אחד או שניים(וממש לא יותר),כל האחרים בעיקר יעשו רעש,לא בטוח יעשו את העבודה המיוחלת ויפרצו בעיקר את מסגרת התקציב בלי קשר למכירות.
בואו נניח שנצרף שם שעולה 100 אלף דולר נטו יותר משווה ערך פחות מיוחצן,ה100 אלף דולר נטו השניים(בגלל מיסוי) עולים כ800 אלף שקל ישיר(בלי קשר לבקשות השדרוגים והבעיות בחדר ההלבשה),כמה מנויים צריך למכור אותו טאלנט ב200 אלף דולר(עומרי בן הרוש ואוראל דגני דורשים 250 אלף דולר ויותר ולא ימכרו מנוי אחד)...והטאלנטים האמתיים דורשים סכומים שמתקרבים לחצי מיליון דולר ועולים 4 מיליון ש"ח וחייבים למכור 6000 מנויים רק כדי להצדיק אותם.
הקיצר...סלובו יהפוך "אלמוניים" לשמות במהלך העונה ואנחנו נרכוש מנויים(אני רכשתי 6...ואתה?).

אייל , צורת המחשבה בכלכית שלך למרות היותך אוהד מרשימה- אני מסכים איתך לחלוטין שאין צורך בשמות . אבל - המבחן שלך יהיה בזמנים קשים שלחץ האוהדים יגבר - תישאר בדרכך - זו הדרך הנכונה והבריאה .

RE: מכירת מנויים - צהוב לעולמים - 18-May-2017 14:23

(18-May-2017 14:19)שי הלוי כתב:  
(18-May-2017 11:06)אייל ס כתב:  "עלי מוחמד" זה שם גדול?(לחובבי איגרוף אלי).
"אביב אברהם" שם גדול?(בשבילי כאוהד זה החלום הרטוב...גם ילד שלנו ,גם מוכשר,גם תנועה קדימה וגם נותן את הנשמה).
"דיא סבע" שם גדול?(לא לאוהדי מכבי ת"א וב"ש,שם חלף עבר בדרך..).
מכבי נתניה לא תחתים "שם",היא תחתים שחקנים שמתאימים לתוכנית המשחק של הצוות המקצועי.
כלכלית לא מכיר שחקנים שימכרו יותר מ1000 מנויים למעט בוזגלו(כשבריא),אולי אצילי,ערן זהבי ואולי פיספסתי שם אחד או שניים(וממש לא יותר),כל האחרים בעיקר יעשו רעש,לא בטוח יעשו את העבודה המיוחלת ויפרצו בעיקר את מסגרת התקציב בלי קשר למכירות.
בואו נניח שנצרף שם שעולה 100 אלף דולר נטו יותר משווה ערך פחות מיוחצן,ה100 אלף דולר נטו השניים(בגלל מיסוי) עולים כ800 אלף שקל ישיר(בלי קשר לבקשות השדרוגים והבעיות בחדר ההלבשה),כמה מנויים צריך למכור אותו טאלנט ב200 אלף דולר(עומרי בן הרוש ואוראל דגני דורשים 250 אלף דולר ויותר ולא ימכרו מנוי אחד)...והטאלנטים האמתיים דורשים סכומים שמתקרבים לחצי מיליון דולר ועולים 4 מיליון ש"ח וחייבים למכור 6000 מנויים רק כדי להצדיק אותם.
הקיצר...סלובו יהפוך "אלמוניים" לשמות במהלך העונה ואנחנו נרכוש מנויים(אני רכשתי 6...ואתה?).

אייל , צורת המחשבה בכלכית שלך למרות היותך אוהד מרשימה- אני מסכים איתך לחלוטין שאין צורך בשמות . אבל - המבחן שלך יהיה בזמנים קשים שלחץ האוהדים יגבר - תישאר בדרכך - זו הדרך הנכונה והבריאה .

אביב ועלי עוד לא הוכיחו שהם מתאימים לליגת העל. בקשר לעלי אין ספק שהוא נתן עונה גדולה אבל אנשים הפכו אותו לאוגו של ב"ש.

RE: מכירת מנויים - אריאל - 18-May-2017 14:57

ובכל זאת... כשאני נכנס לניתוח, אני רוצה לראות בצוות פרופ׳ מנוסה, (שבע?), זה מצויין שיהיה איתו אסיסטנט צעיר, "רעב", שלפני הניתוח יקרא בספרות על מקרים דומים, על אפשרויות לסיבוכים במהלך הניתוח ועל חידושים בתחום וגם ינסה להרשים את הפרופ׳... אבל רוצה את הפרופ׳ שם...

RE: מכירת מנויים - זאב רווח - 18-May-2017 15:13

איזו השוואה זאת אריאל ?
הרי אם תצטרך לסחוב אדם האלונקה לא תרצה שאדם כמוני ירים איתך את האלונקה ...למה כי הגיל והבריאות לא כמו אדם צעיר
אין קשר בין הדוגמא שהבאת לבין הכדורגל

תראה איזה בית ספר עשתה העונה מונאקו לפריס סן ג'רמן , כולם שם צעירים רובם אלמוניים לפני העונה .
אתה היית צודק אם למשל היה מדובר על שחקן ישראלי שההשפעה שלו על המשחק היא רונאלדו או מסי , אבל אין כאלו בישראל האחרון היה יוסי בניון וערן זהבי ....לא שווה בשבילי לשלם נגיד לאייבנדר יותר ממה שמקבל ערן לוי , וכשתעמיד את התרומה של זה לעומת זה תמיד אבחר בערן לוי

RE: מכירת מנויים - אופיר34 - 18-May-2017 15:14

למה אני מרגיש שאוטוטו יזכירו לנו מי זה "הפרופסור" בקבוצה...Wink

RE: מכירת מנויים - פיליפצ'וק - 18-May-2017 15:16

(18-May-2017 15:14)אופיר34 כתב:  למה אני מרגיש שאוטוטו יזכירו לנו מי זה "הפרופסור" בקבוצה...Wink

ערן לוי - מיסטר הייד בשבילך...