מכבי נתניה
מכירת מנויים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מכירת מנויים (/showthread.php?tid=3542)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: מכירת מנויים - דוד חטב - 18-May-2017 9:41

תכלס כל עוד אין חינמים אנחנו שווים מערבי מלא ב-80 אחוז מהמשחקים...
אם תהיה קבוצה אטרקטיבית שאני מתפלל לה ומאד אופטימי...
אז בכלל שווים גם פול האוס מול הגדולות וגם נגיסות מהמזרחי...
מכירת מנויים חשובה לתזרים לא בטוח שכלכלית מכרטיסים...
בכל מקרה אם תהיה קבוצה טובה אנשים יבואו כמנויים או ככרטיסים...
אם לא תהיה קבוצה טובה אז גם אם נמכור 4000 מנויים לא בטוח שכולם יממשו את זכותם בעיקר הרחוקים....
בתקופת הרוע של אוסידון היה לי מנוי ומאז שחרור שוינפלד אחרי משחק החוץ בכפ"ס הבנתי שזה עינוי ולא הגעתי יותר ....

RE: מכירת מנויים - אייל ס - 18-May-2017 9:59

יש הבדל בין "תקופת רוע" לקבוצה פחות טובה...
ואני משוכנע שתיהיה קבוצה מעניינת ואטרקטיבית בלי "שמות" אבל עם שחקנים.

RE: מכירת מנויים - יניב - 18-May-2017 10:07

(18-May-2017 9:59)אייל ס כתב:  יש הבדל בין "תקופת רוע" לקבוצה פחות טובה...

אז דני עמוס לא יחתום ?
כי לטעמי הוא בקטגוריית "שמות" Smile
ואגב ,אם באמת יחתום , שאפו על ההישג הבלתי מבוטל של להוציא שחקן ממכבי פ"ת .
עד עכשיו ,מראיית העבר ,חשבתי שזו משימה בלתי אפשרית להוציא מהם שחקן שהם רוצים.

RE: מכירת מנויים - עדיאלבז - 18-May-2017 10:31

(18-May-2017 10:07)יניב כתב:  ואגב ,אם באמת יחתום , שאפו על ההישג הבלתי מבוטל של להוציא שחקן ממכבי פ"ת .

יניב, לדעתי הוא לא תחת חוזה, ולכן זה לא נקרא "להוציא שחקן ממכבי פ"ת"...
גיגי, לעומת זאת, כן חתום אצלם על חוזה - והוא יצא משם או תמורת הרבה כסף (סטייל אלו, דמארי, טב"ח, עידן טל וכו') או ברכב של חברת קדישא...
#סליחה

RE: מכירת מנויים - פיליפצ'וק - 18-May-2017 10:35

טוב, מכבי פ"ת קיבלו עצבים ו"שרפו" את דני עמוס.
הסיכוי לחתימה עלה מ- 90% ל- 95%

RE: מכירת מנויים - צהוב לעולמים - 18-May-2017 10:46

(18-May-2017 9:59)אייל ס כתב:  יש הבדל בין "תקופת רוע" לקבוצה פחות טובה...

אני את המנוי שלי קונה כל שנה בלי קשר למי יגיע

אבל אין ספק שלהביא "שם" מביא עוד דחיפה בקניית מנויים.

מקווה שעמוס זה לא השם הכי גדול שנשמע עליו

RE: מכירת מנויים - יניב - 18-May-2017 10:53

(18-May-2017 10:31)עדיאלבז כתב:  
(18-May-2017 10:07)יניב כתב:  ואגב ,אם באמת יחתום , שאפו על ההישג הבלתי מבוטל של להוציא שחקן ממכבי פ"ת .

יניב, לדעתי הוא לא תחת חוזה, ולכן זה לא נקרא "להוציא שחקן ממכבי פ"ת"...
גיגי, לעומת זאת, כן חתום אצלם על חוזה - והוא יצא משם או תמורת הרבה כסף (סטייל אלו, דמארי, טב"ח, עידן טל וכו') או ברכב של חברת קדישא...
#סליחה

כן נכון הוא לא תחת חוזה ועדיין ניסיון העבר הראה ששחקן ששיחק אצלם והם רצו שימשיך או שיחתום על חוזה כדי שיוכלו לממש כסף ממכירתו (לא שזה המקרה הזה עם עמוס) לא יצא משם . אף פעם לא הבנתי איך. תמיד חשדתי שהשחקן "שומן" איכשהו בדרכים אחרות כדי שזה יקרה לכאורה.

RE: מכירת מנויים - אייל ס - 18-May-2017 11:06

"עלי מוחמד" זה שם גדול?(לחובבי איגרוף אלי).
"אביב אברהם" שם גדול?(בשבילי כאוהד זה החלום הרטוב...גם ילד שלנו ,גם מוכשר,גם תנועה קדימה וגם נותן את הנשמה).
"דיא סבע" שם גדול?(לא לאוהדי מכבי ת"א וב"ש,שם חלף עבר בדרך..).
מכבי נתניה לא תחתים "שם",היא תחתים שחקנים שמתאימים לתוכנית המשחק של הצוות המקצועי.
כלכלית לא מכיר שחקנים שימכרו יותר מ1000 מנויים למעט בוזגלו(כשבריא),אולי אצילי,ערן זהבי ואולי פיספסתי שם אחד או שניים(וממש לא יותר),כל האחרים בעיקר יעשו רעש,לא בטוח יעשו את העבודה המיוחלת ויפרצו בעיקר את מסגרת התקציב בלי קשר למכירות.
בואו נניח שנצרף שם שעולה 100 אלף דולר נטו יותר משווה ערך פחות מיוחצן,ה100 אלף דולר נטו השניים(בגלל מיסוי) עולים כ800 אלף שקל ישיר(בלי קשר לבקשות השדרוגים והבעיות בחדר ההלבשה),כמה מנויים צריך למכור אותו טאלנט ב200 אלף דולר(עומרי בן הרוש ואוראל דגני דורשים 250 אלף דולר ויותר ולא ימכרו מנוי אחד)...והטאלנטים האמתיים דורשים סכומים שמתקרבים לחצי מיליון דולר ועולים 4 מיליון ש"ח וחייבים למכור 6000 מנויים רק כדי להצדיק אותם.
הקיצר...סלובו יהפוך "אלמוניים" לשמות במהלך העונה ואנחנו נרכוש מנויים(אני רכשתי 6...ואתה?).

RE: מכירת מנויים - עדיאלבז - 18-May-2017 11:09

(18-May-2017 11:06)אייל ס כתב:  הקיצר...סלובו יהפוך "אלמוניים" לשמות במהלך העונה ואנחנו נרכוש מנויים(אני רכשתי 6...ואתה?).

אז זה רק 1,719 מנויים, עד כה, אם שישה אתה רכשת...

RE: מכירת מנויים - יניב - 18-May-2017 11:14

(18-May-2017 11:06)אייל ס כתב:  "עלי מוחמד" זה שם גדול?(לחובבי איגרוף אלי).
"אביב אברהם" שם גדול?(בשבילי כאוהד זה החלום הרטוב...גם ילד שלנו ,גם מוכשר,גם תנועה קדימה וגם נותן את הנשמה).
"דיא סבע" שם גדול?(לא לאוהדי מכבי ת"א וב"ש,שם חלף עבר בדרך..).
מכבי נתניה לא תחתים "שם",היא תחתים שחקנים שמתאימים לתוכנית המשחק של הצוות המקצועי.
כלכלית לא מכיר שחקנים שימכרו יותר מ1000 מנויים למעט בוזגלו(כשבריא),אולי אצילי,ערן זהבי ואולי פיספסתי שם אחד או שניים(וממש לא יותר),כל האחרים בעיקר יעשו רעש,לא בטוח יעשו את העבודה המיוחלת ויפרצו בעיקר את מסגרת התקציב בלי קשר למכירות.
בואו נניח שנצרף שם שעולה 100 אלף דולר נטו יותר משווה ערך פחות מיוחצן,ה100 אלף דולר נטו השניים(בגלל מיסוי) עולים כ800 אלף שקל ישיר(בלי קשר לבקשות השדרוגים והבעיות בחדר ההלבשה),כמה מנויים צריך למכור אותו טאלנט ב200 אלף דולר(עומרי בן הרוש ואוראל דגני דורשים 250 אלף דולר ויותר ולא ימכרו מנוי אחד)...והטאלנטים האמתיים דורשים סכומים שמתקרבים לחצי מיליון דולר ועולים 4 מיליון ש"ח וחייבים למכור 6000 מנויים רק כדי להצדיק אותם.
הקיצר...סלובו יהפוך "אלמוניים" לשמות במהלך העונה ואנחנו נרכוש מנויים(אני רכשתי 6...ואתה?).

חשיבה נכונה.
כשכתבתי שדני עמוס מבחינתי זה "שם" לא יחסתי שום קשר למכירת מנויים או הבאת "שמות" אחרים כדי לחזק מכירות מנויים.
אני מסכים לגמרי עם הדרך הזו (לא שדעתי חשובה ) ובטוח שרוב האוהדים שמסוגלים לחשוב קדימה חושבים דומה.