מכבי נתניה
אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו (/showthread.php?tid=3449)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו - אייל ס - 14-Apr-2017 21:24

א.יש מתפלחים...לא היסטרי,אך בהחלט מעצבן(כמו הספסר).
ב.צריך להבין שעידן פריזנר מאחורינו ואי אפשר למכור כסא פעמים,מה1700 מנויים מגיעים בממוצע כ1400 ולכן מראש חסרים כ300 לספירה,מהכסף הורידו 5 שורות בגלל הקרבה לספסלים וזה עוד 250 ועוד קרוב ל100 התפספסו במעלה הדרך כך שרק 5350 מ6000 ישבו במגרש.ועוד 1000 במזרחי.
ג.פרופורציות חייבות להיות ואם נעבור נגד בית"ר ת"א את ה5000 אהיה מאושר לא פחות מהיום.

RE: אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו - לואיס ראזאק - 14-Apr-2017 21:37

בכמה זה שיפר את הממוצע העונתי (שרשמית - על כמה הוא עומד?)? Smile

RE: אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו - אופיר34 - 14-Apr-2017 21:43

אני מקווה שהאירוע היום נתן לך אייל איזשהי זריקת עידוד כי לדעתי משחק כזה והרתמות כזאת של אוהדים, למרות שלא קרתה עדיין העונה, נותנת סוג של אינדקציה לכמות, לאיכות ולאהבה שיש למועדון הזה בעיר ומחוצה לה.

עזוב את כל השליליים מסביב, "המציאותיים" ו"המנחיתים" . יש פה עם מה לעבוד. רק באמת שצריך פה סבלנות והרבה עבודה סזיפית . מכולנו, לא רק ממך.

אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו - טל.מ - 14-Apr-2017 22:38

לא בטוח שהבנתי איך הבאז נוצר האם זה בגלל ק.ע וקמפיין החולצה הצהובה או בגלל משהו אחר . אבל מה שבטוח שהגיעו למשחק הזה אנשים שלא היו כל השנה. אנשים לפני שאלו במחצית השניה מה קרה לסלובו למה העוזר מנהל את המשחק וזו כנראה ההוכחה הטובה ביותר לכמה משחקים הם הגיעו. לדעתי הג׳י פי אס שלהם מצמץ כשהם רשמו אצטדיון נתניה.. האם נראה אותם בפעם הבאה בחצי הגמר בשנים הקרובות ? איך מחזירים אותם למשחקים של חול ? אין לי מושג, יש כאן הרבה עבודה לעשות בעיקר בלהבין איך למשוך אותם פנימה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו - אלון - 14-Apr-2017 22:48

(14-Apr-2017 21:24)אייל ס כתב:  א.יש מתפלחים...לא היסטרי,אך בהחלט מעצבן(כמו הספסר).
ב.צריך להבין שעידן פריזנר מאחורינו ואי אפשר למכור כסא פעמים,מה1700 מנויים מגיעים בממוצע כ1400 ולכן מראש חסרים כ300 לספירה,מהכסף הורידו 5 שורות בגלל הקרבה לספסלים וזה עוד 250 ועוד קרוב ל100 התפספסו במעלה הדרך כך שרק 5350 מ6000 ישבו במגרש.ועוד 1000 במזרחי.
ג.פרופורציות חייבות להיות ואם נעבור נגד בית"ר ת"א את ה5000 אהיה מאושר לא פחות מהיום.

המשחק נגד ביתר ת״א יכול להיות משחק העליה. זה הזמן לקמפיין נוסף...

RE: אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו - פיליפצ'וק - 14-Apr-2017 22:50

יש משחק נגד ר"ג קודם.

אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו - אלון - 14-Apr-2017 22:54

(14-Apr-2017 22:50)פיליפצוק כתב:  יש משחק נגד ר"ג קודם.

ולכן אמרתי שהמשחק נגד ר״ג יכול להיות משחק העליה. וזו היתה תגובה לאייל שאמר שישמח אם יגיעו 5k נגד ביתר ת״א. לדעתי אפשרי

RE: אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו - אופיר34 - 14-Apr-2017 23:12

(14-Apr-2017 22:38)טל.מ כתב:  לא בטוח שהבנתי איך הבאז נוצר האם זה בגלל ק.ע וקמפיין החולצה הצהובה או בגלל משהו אחר . אבל מה שבטוח שהגיעו למשחק הזה אנשים שלא היו כל השנה. אנשים לפני שאלו במחצית השניה מה קרה לסלובו למה העוזר מנהל את המשחק וזו כנראה ההוכחה הטובה ביותר לכמה משחקים הם הגיעו. לדעתי הג׳י פי אס שלהם מצמץ כשהם רשמו אצטדיון נתניה.. האם נראה אותם בפעם הבאה בחצי הגמר בשנים הקרובות ? איך מחזירים אותם למשחקים של חול ? אין לי מושג, יש כאן הרבה עבודה לעשות בעיקר בלהבין איך למשוך אותם פנימה.

זה שילוב של הקמפיין והרעש שייצר, החשיבות של המשחק, אווירת החג וגם "קצת אהדה"....
זה לא פעם ראשונה שאנחנו המתמידים(והדי מיואשים) מקבלים פתאום איזה גל עצום של אוהדים (או איך שלא נקרא להם) שרק מבלבלים אותנו עוד יותר עם כל הוויכוחים על כמות הקהל והגודל של המועדון הזה.

כל גל כזה שעוד פעם מגיע מחזק את דעתי שהפוטנציאל גדול, וגם בלי גולדהאר או ברקת אפשר להגדיל את מצבת כח האדם שלנו עם בחירה נכונה של צוות מיקצועי שידע להביא את השחקנים שמתאימים לדי.אן.אי של הקהל המקומי.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

(14-Apr-2017 22:48)אלון כתב:  המשחק נגד ביתר ת״א יכול להיות משחק העליה. זה הזמן לקמפיין נוסף...

Hold your horses....
התקדמנו זה נכון אבל יש לנו עוד קצת עבודה.
ר"ג האלה יש להם תשע נשמות...
בוא נגיד שאם ננצח אותם אני הולך לקנות פותחן חדש....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו - לואיס ראזאק - 15-Apr-2017 0:15

תשע נשמות זה נחמד והכל, אבל הם זקוקים עכשיו לכך שאנחנו ועכו נעשה במכנסיים בענק (עכו בהחלט מסוגלת לזה) ולהוציא לכל הפחות 12 מה-15 נקודות שנשארו. קרא לי מטורף, אך משום מה אני לא רואה אותם הורסים לנו את העלייה (מקסימום מצטרפים אלינו).

RE: אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו - אריאל - 15-Apr-2017 0:27

יש תמונות מכיוון המזרחי למערבי?