מכבי נתניה
אייל- רשימה חלקית של שחקנים מליגה לאומית צעירים וטובים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: אייל- רשימה חלקית של שחקנים מליגה לאומית צעירים וטובים (/showthread.php?tid=3394)

אייל- רשימה חלקית של שחקנים מליגה לאומית צעירים וטובים - זאב רווח - 03-Mar-2017 15:28

נכון שאמרתי בתחילת העונה על ירין חסן ודודי תירם שאין להם יותר מקום במכבי נתניה כי הם בוגדים , אבל אהיה מוכן לסלוח להם אם יגלו נאמנות להבא ואילך ,איך ? שחקו בקצת כסף !!!
אז הנה השחקנים וזאת רשימה חלקית ביותר .
בלמים : ירין חסן , דודי תירם , אושר אבו ( בית"ר תל אביב ) , טל כחילה ( בני יהודה )
מגן שמאלי : דין אקפי ( בית"ר רמלה ) , אנס דאבור
מגן ימני : שומוביץ' , גיא אביב (בית"ר רמלה ).
קשרים : רוסלן ברסקי , טל גלזר ( בית"ר רמלה ) , מוטי מלכה( נצרת עילית .) שלושת השחקנים האלו עם רגל ימין .
חלוצים : עדן שרם ( בית"ר רמלה ), עדי קונסטנטינוס .( הפועל ירושלים )

כל מי שאמר שערן שרם שייך להפועל תל אביב טועה הוא שחקן חופשי הם שחררו אותו

את מי הייתי רוצה ? חחחחח כמה שיותר כולם שחקנים טובים גם לליגת העל והכי חשוב צעירים ורעבים וזולים כרגע .....
אם אני אייל סגל וסלובו ושי כבר עכשיו סוגר עם עדן שרם , ודין אקפי המגן השמאלי . ורוסלן ברסקי . הם לא ישארו הרבה זמן בשוק ......

RE: רשימה חלקית של שחקנים מליגה לאומית צעירים וטובים - Shaul - 03-Mar-2017 20:53

(03-Mar-2017 15:28)זאב רווח כתב:  נכון שאמרתי בתחילת העונה על ירין חסן ודודי תירם שאין להם יותר מקום במכבי נתניה כי הם בוגדים , אבל אהיה מוכן לסלוח להם אם יגלו נאמנות להבא ואילך ,איך ? שחקו בקצת כסף !!!
אז הנה השחקנים וזאת רשימה חלקית ביותר .
בלמים : ירין חסן , דודי תירם , אושר אבו ( בית"ר תל אביב ) , טל כחילה ( בני יהודה )
מגן שמאלי : דין אקפי ( בית"ר רמלה ) , אנס דאבור
מגן ימני : שומוביץ' , גיא אביב (בית"ר רמלה ).
קשרים : רוסלן ברסקי , טל גלזר ( בית"ר רמלה ) , מוטי מלכה( נצרת עילית .) שלושת השחקנים האלו עם רגל ימין .
חלוצים : עדן שרם ( בית"ר רמלה ), עדי קונסטנטינוס .( הפועל ירושלים )

כל מי שאמר שערן שרם שייך להפועל תל אביב טועה הוא שחקן חופשי הם שחררו אותו

את מי הייתי רוצה ? חחחחח כמה שיותר כולם שחקנים טובים גם לליגת העל והכי חשוב צעירים ורעבים וזולים כרגע .....
אם אני אייל סגל וסלובו ושי כבר עכשיו סוגר עם עדן שרם , ודין אקפי המגן השמאלי . ורוסלן ברסקי . הם לא ישארו הרבה זמן בשוק ......

ברסקי ואקפי, שייכים למכבי תא

רשימה חלקית של שחקנים מליגה לאומית צעירים וטובים - טל.מ - 03-Mar-2017 21:27

עדן שרם שווה השקעה לדעתי. כל השאר לא משהו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: רשימה חלקית של שחקנים מליגה לאומית צעירים וטובים - זאב רווח - 05-Mar-2017 1:54

שאול כמה מכבי תל"א יכולה להחזיק שחקן שיש לו הצעה בליגת העל ? היא תאמר לו לשחק בלאומית ?
אנחנו חייבים ישראלים צעירים טובים לליגת העל על מנת שהזרים ישדרגו אותנו עוד יותר

דין גל , שושן
מור , אקפי , וארגוץ' , אושר אבו , תירם /חסן , פאדול , כחלון , שומוביץ' .
עלי מוחמד , אולסק , ברסקי , שינה .
אביב אברהם , קוגבניה , דיע סבע , ערן לוי , ניסן דנון .
בדש , וייסמן , עדן שרם .

עליהם תוסיף 3 זרים צעירים ומבטיחים .

RE: אייל- רשימה חלקית של שחקנים מליגה לאומית צעירים וטובים - yaron73 - 05-Mar-2017 18:33

(05-Mar-2017 1:54)זאב רווח כתב:  שאול כמה מכבי תל"א יכולה להחזיק שחקן שיש לו הצעה בליגת העל ? היא תאמר לו לשחק בלאומית ?
אנחנו חייבים ישראלים צעירים טובים לליגת העל על מנת שהזרים ישדרגו אותנו עוד יותר

דין גל , שושן
מור , אקפי , וארגוץ' , אושר אבו , תירם /חסן , פאדול , כחלון , שומוביץ' .
עלי מוחמד , אולסק , ברסקי , שינה .
אביב אברהם , קוגבניה , דיע סבע , ערן לוי , ניסן דנון .
בדש , וייסמן , עדן שרם .

עליהם תוסיף 3 זרים צעירים ומבטיחים .

בלי לזלזל אני סומך על דראפיץ' וברדה שהם מסוגלים ליותר מההרכב הזה.

RE: אייל- רשימה חלקית של שחקנים מליגה לאומית צעירים וטובים - זאב רווח - 05-Mar-2017 20:36

בסדר תוסיף על זה 3 זרים
החכמה לחפש ולמצוא טוב חדשות צעיר ורעב לא צריכים בנתניה שבעים שבאים למשוך עוד עונה אלא כאלו עם המבט לעתיד רעבים להצליח