מכבי נתניה
נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות (/showthread.php?tid=3381)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות - אריאל - 25-Feb-2017 0:56

(24-Feb-2017 15:27)טל.מ כתב:  בסופו של יום הפועל תא קיבלה אותו יחס כמו נתניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ממש ממש לא...

לפני הפרוק, חייבו את נתניה להיפטר מקיודה כדי לשלם משכורות, בהפועל לא.

אחרי הפרוק, הרוכש (1.5 מלש"ח) בנתניה קיבל שם וסמל, ללא נכסים/שחקנים והיה צריך להתחיל מסקראצ'.

בת"א, כל הנכסים/שחקנים נשארו אצל הקונה, כשלא ברור בכלל אם שילמו משהו על רכישת השם והסמל.

רק לדוגמא, ההכנסה ממכירת שוינפלד, חלק הפועל הלך לקבוצה החדשה, חלק נתניה, אולי... ילך לקופת המפרק.

נתניה החדשה שילמה את כל חובות העבר של הקבוצה המפורקת למוסדות הכדורגל הבינלאומיים. (עד השקל האחרון, על חשבון הקבוצה החדשה)
להפועל, בהתערבות ההתאחדות ו"על-פי פרסומים זרים", נעשתה פניה והוקפאו החובות (לכמה זמן? באיזה סכומים? אין מושג).

אז להגיד שבסופו של יום הפועל תא קיבלה אותו יחס כמו נתניה, זה "קצת" לא מדוייק.

בראייה ארוכת טווח, לדעתי, המהלך עשה לנתניה רק טוב ולדעתי, בהפועל לא פתרו את הבעיות השורשיות...

נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות - טל.מ - 25-Feb-2017 1:48

אוקי - אז אתם כנראה צודקים.

RE: נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות - יגאל יהב - 25-Feb-2017 15:38

(21-Feb-2017 22:35)Bilev כתב:  למרות הסגל החסר שלנו, ולמרות העובדה שבית"ר ת"א רמלה היא קבוצה יחסית ביתית (הפסידה פעמיים בביתה העונה) אני מאמין שננצח. וזה בגלל שבית"ר ת"א רמלה לא יכולה ורוצה לעלות ליגה!

זה מחזיר אותי למקרה מעונת 89/90. מקרה בו הייתה קבוצתנו מעורבת, ואז, במידה מסויימת, בתפקיד אותו ממלאת עתה בית"ר רמלה. במח' האחרון של העונה הנ"ל גברה בית"ר י-ם 2:3 ב"קופסה" על קבוצתנו ובכך ניצלה מירידה. מי שירדה באותה עונה הייתה שמשון ת"א. באחד המח' האחרונים (אולי שלישי מהסוף) התמודדה קבוצתנו גם נגד שמשון. מחזור אחד לסיום ערך "מעריב" סימפוזיון בהשתתפות כל הקפטנים של המועמדות לירידה. באותו אירוע פנה המראיין לקפטן "שמשון" (נסים ברדה, למיטב זכרוני) ואמר לו "אתם כבר התמודדתם נגד מכבי נתניה. ספר לקפטן בית"ר י-ם מה מצפה לו". תשובתו של ברדה הייתה "מכבי נתניה משחקים יפה אבל לא נהרגים על המגרש". את ההיגיון של המשפט הזה ניתן להמחיש גם באמצעות ניסוח זה: "אם תתן להם הם יקחו. אם לא, הם יוותרו. כח הם לא יפעילו". כך, נראה לי, ניתן לתאר את גישתה של בית"ר רמלה: אם יתנו להם הם יקחו, כי אז הם יאמרו לעצמם שאם נתנו להם בלאומית אז מדוע שזה לא יקרה גם בליגת העל?

זהו, אם כן, הסיכום: "אם תתן להם הם יקחו. אם לא, הם יוותרו".

RE: נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות - זאב רווח - 26-Feb-2017 11:12

בכל העונה לא ראיתי משחק אחד אבל אפילו אחד שעשינו הגנה , מצוין לשחק התקפי אבל לא אוהב את ההפקרות בהגנה , בכל פעם שקיבלנו מתפרצת שני המגינים לא היו במקום ניחא אחד למה שניים ?? המון גולים קיבלנו באחד על אחד אחרי שהביאו פס בין 2 הבלמים זה חייב להיפסק ....

את המשחק הזה צריך לנצח בשיניים

נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות - עידן444 - 27-Feb-2017 11:00

האם אכן רון שושן הולך לעלות לראשונה העונה בין הקורות בליגה?
האם סייף פאדול באמת יעלה כמגן ימני במקום כחלון הפצוע?
והאם אכן ההרכב הולך להיות הרפתקני כפי שהוא תואר בערבון מוגבל בדף האוהדים בפייסבוק?
יש לי תחושה שלא.

נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות - טל.מ - 27-Feb-2017 11:27

לגבי שושן גם אני בספק, לגבי פאדול, אם כחלון חודש בחוץ יש אופציה אחרת ? לגבי ההרפתקנות בקישור - אני מקווה שגזל בפנים

RE: נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות - אופיר34 - 27-Feb-2017 11:38

(27-Feb-2017 11:27)טל.מ כתב:  לגבי שושן גם אני בספק, לגבי פאדול, אם כחלון חודש בחוץ יש אופציה אחרת ? לגבי ההרפתקנות בקישור - אני מקווה שגזל בפנים

יש אופציה אחרת שעדיפה על גזל ואולי גם על פאדול - טגה.

נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות - טל.מ - 27-Feb-2017 11:43

ממש לא. טגה איטי מרבה לעשות עבירות ליד הרחבה ובתוכה וגם לא מעט שטויות כמו להחזיר כדור בחזה לשוער שלו מ3 מ כשהשוער לא מוכן. טגה שחקן לסוף משחק לסגור אמצע לא יותר

RE: נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות - אופיר34 - 27-Feb-2017 11:52

(27-Feb-2017 11:43)טל.מ כתב:  ממש לא. טגה איטי מרבה לעשות עבירות ליד הרחבה ובתוכה וגם לא מעט שטויות כמו להחזיר כדור בחזה לשוער שלו מ3 מ כשהשוער לא מוכן. טגה שחקן לסוף משחק לסגור אמצע לא יותר

ידעתי שהשער העצמי הזה יחסל לו את הקריירה...

לא מסכים. לצד משחקים פחות טובים היו לו גם משחקים טובים בהחלט כמגן ימני (במגבלות שלו). מבחינתי בעמדת המגן הוא עדיף על גזל בטוח, לגבי פאדול - ראיתי אותו עד היום בעיקר בעמדת הבלם והוא דווקא היה לא רע במשבצת הזאת. לגבי פאדול המגן זה תעלומה מבחינתי. דבר אחד בטוח - מהיר הוא לא...

RE: נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות - אייל ס - 27-Feb-2017 12:05

כולנו נמתין לפרסום ההרכב ב17:30.
לסייף פאדול יש ניסיון ב3 עמדות(בדיוק כמו ליאיר זיו שלצערו וצערנו פצוע מעונה שעברה),קשר אחורי בלם ומגן ימני.
רון שושן גדל כשוער ראשון בכל עונותיו במכבי חיפה עד לעליתו לבוגרים שם שימש כשוער מחליף(עונה אחת) ושיחק משחק אחד(האחרון).
בשתי העונות האחרונות שיחק בנצרת עלית(כשוער ראשון),כך שניסיון יש לו בוודאות.