מכבי נתניה
זה שוער? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: זה שוער? (/showthread.php?tid=3363)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: זה שוער? - אלדד - 12-Feb-2017 2:15

(12-Feb-2017 2:09)יגאל יהב כתב:  
(11-Feb-2017 23:10)אלדד כתב:  אם לשוער היה משחק רגל טוב הוא לא היה בוחר להיות שוער

אין, תסלח לי, שום קשר. שוער בוחר בתפקיד זה כי הוא מרגיש שהוא נברא לזה ולא לשום דבר אחר. הוא חש שרק כך הוא יהיה מאושר. מדוע בחר מיקי ברקוביץ להיות כדורסלן ולא כדורגלן (כולל תפקיד השוער)? מסיבה הנ"ל ולא אחרת. כל אדם, ברגע בו הוא נברא בבטן אימו, מקבל מבוראו (שלא קיים) כשרון בכיוון מסויים, ואם יינתן לו בילדותו חופש בחירה הוא ימצא את ייעודו ללא כל הכוונה יזומה.

מדוע בחר בטהובן להיות קומפוזיטור ולא עורך דין? שוב מהסיבה הנ"ל, וכשאני מאזין לפרק השני מתוך החמישית שלו אני מבין שהוא בחר נכון.

בדיוק הכישרון שלו של דין הוא בדיוק מה שצריך כדי להיות שוער, ולא אמור להיות לו כישרון מסירה או בעיטה יוצאת דופן

RE: זה שוער? - יגאל יהב - 12-Feb-2017 2:25

(12-Feb-2017 2:15)אלדד כתב:  
(11-Feb-2017 23:10)אלדד כתב:  אם לשוער היה משחק רגל טוב הוא לא היה בוחר להיות שוער

אין, תסלח לי, שום קשר. שוער בוחר בתפקיד זה כי הוא מרגיש שהוא נברא לזה ולא לשום דבר אחר. הוא חש שרק כך הוא יהיה מאושר. מדוע בחר מיקי ברקוביץ להיות כדורסלן ולא כדורגלן (כולל תפקיד השוער)? מסיבה הנ"ל ולא אחרת. כל אדם, ברגע בו הוא נברא בבטן אימו, מקבל מבוראו (שלא קיים) כשרון בכיוון מסויים, ואם יינתן לו בילדותו חופש בחירה הוא ימצא את ייעודו ללא כל הכוונה יזומה.

מדוע בחר בטהובן להיות קומפוזיטור ולא עורך דין? שוב מהסיבה הנ"ל, וכשאני מאזין לפרק השני מתוך החמישית שלו אני מבין שהוא בחר נכון.

בדיוק הכישרון שלו של דין הוא בדיוק מה שצריך כדי להיות שוער, ולא אמור להיות לו כישרון מסירה או בעיטה יוצאת דופן

מדבריך הקודמים ניתן להבין שתפקיד השוער הוא ברירת מחדל למי שחפץ להיות כדורגלן ואינו מוכשר דיו לשמש כשחקן שדה.
https://www.youtube.com/watch?v=pd_eQkuOlZI

RE: זה שוער? - אריאל - 12-Feb-2017 8:40

(12-Feb-2017 2:25)יגאל יהב כתב:  
(12-Feb-2017 2:15)אלדד כתב:  

מדבריך הקודמים ניתן להבין שתפקיד השוער הוא ברירת מחדל למי שחפץ להיות כדורגלן ואינו מוכשר דיו לשמש כשחקן שדה.
https://www.youtube.com/watch?v=pd_eQkuOlZI

יגאל, תן לי לחלוק עליך...
ירדנה ארזי או עופרה חזה
מסי או רונאלדו
אוואט או דוידוביץ׳
יש תמיד 2 כשרונות שקשה לבחור ביניהם...
אני בוחר בשני
https://youtu.be/p5favl2Qtx0
אבל בכל מקרה, אתה מלך

RE: זה שוער? - יגאל יהב - 12-Feb-2017 11:33

(12-Feb-2017 8:40)אריאל כתב:  
(12-Feb-2017 2:09)יגאל יהב כתב:  כל אדם, ברגע בו הוא נברא בבטן אימו, מקבל מבוראו (שלא קיים) כשרון בכיוון מסויים,
ירדנה ארזי או עופרה חזה
מסי או רונאלדו
אוואט או דוידוביץ׳
אני בוחר בשני
אבל בכל מקרה, אתה מלך
ברור שבאותו תחום צצים כשרונות ברמות שונות, ומכאן והלאה (אם זה קשור למוזיקה) הכל עניין של טעם.

אינני מכיר כל כך את התשיעית (עקב גילי הצעיר עוד לא הגעתי אליה...). הופתעתי להיווכח שפרק שני בסימפוניה אינו אנדאנטה, מה שמהווה חריגה מהתבנית המקודשת שהגה פרנץ יוזף היידן עוד במאה ה-18. זיהיתי מיד שהקצב של פרק זה הוא ככל הנראה אלגרו, ותחילה חשבתי שזו טעות של מעלה הסרטון. בדיקה ב"ויקיפדיה" העלתה שהנתונים נכונים, וכי הפרק השני אינו אנדאנטה אלא Molto Vivace (ואינני מיומן בכדי להבחין בין קצב זה לבין אלגרו). עתה תבין משהו: בטהובן נפטר במרץ 1827 בגיל 56 ושלושה חודשים. את התשיעית הוא השלים פחות משלוש שנים קודם לכן. תוחלת החיים הממוצעת בתקופתו עמדה על כ-47 שנה בלבד, כך שבמועד הכתיבה הוא נחשב לקשיש מופלג במונחי הזמן. אם כך, זה היה גבולי...

ומדוע בעיניך אני מלך? בגלל ה"(שלא קיים)". נכון?

RE: זה שוער? - shraga - 12-Feb-2017 12:52

(12-Feb-2017 11:33)יגאל יהב כתב:  
(12-Feb-2017 8:40)אריאל כתב:  
(12-Feb-2017 2:09)יגאל יהב כתב:  כל אדם, ברגע בו הוא נברא בבטן אימו, מקבל מבוראו (שלא קיים) כשרון בכיוון מסויים,
ירדנה ארזי או עופרה חזה
מסי או רונאלדו
אוואט או דוידוביץ׳
אני בוחר בשני
אבל בכל מקרה, אתה מלך
ברור שבאותו תחום צצים כשרונות ברמות שונות, ומכאן והלאה (אם זה קשור למוזיקה) הכל עניין של טעם.

אינני מכיר כל כך את התשיעית (עקב גילי הצעיר עוד לא הגעתי אליה...). הופתעתי להיווכח שפרק שני בסימפוניה אינו אנדאנטה, מה שמהווה חריגה מהתבנית המקודשת שהגה פרנץ יוזף היידן עוד במאה ה-18. זיהיתי מיד שהקצב של פרק זה הוא ככל הנראה אלגרו, ותחילה חשבתי שזו טעות של מעלה הסרטון. בדיקה ב"ויקיפדיה" העלתה שהנתונים נכונים, וכי הפרק השני אינו אנדאנטה אלא Molto Vivace (ואינני מיומן בכדי להבחין בין קצב זה לבין אלגרו). עתה תבין משהו: בטהובן נפטר במרץ 1827 בגיל 56 ושלושה חודשים. את התשיעית הוא השלים פחות משלוש שנים קודם לכן. תוחלת החיים הממוצעת בתקופתו עמדה על כ-47 שנה בלבד, כך שבמועד הכתיבה הוא נחשב לקשיש מופלג במונחי הזמן. אם כך, זה היה גבולי...

ומדוע בעיניך אני מלך? בגלל ה"(שלא קיים)". נכון?

יגאל, גם אני חושב שאתה מלך.

RE: זה שוער? - KOBI - 12-Feb-2017 14:27

דין גל לא מתאים לליגת העל כולל שחקני ההגנה זה לא מספיק... אם נעלה צריך להתחזק בהגנה ובשער..

RE: זה שוער? - טל.מ - 12-Feb-2017 14:34

אריאל הרוש מתאים לך ? מה עם ברק לוי ?

RE: זה שוער? - זאב רווח - 12-Feb-2017 14:36

דין גל מתאים ועוד איך מתאים , גדולים ממנו עשו טעויות , אם רק תראה את הטעויות של ראיקוביץ' ממכבי תל אביב לא תזכור דבר מהטעויות של דין גל . גם כחלון וקובי מור מתאימים וגם וארגוץ' מתאים . צריך עוד בלם אולי עידו לוי ישוחרר , במצב מסוים מוכן לסלוח לדודי תירם אם יבקש סליחה ....גם ככה נצטרך עוד מגינים ....

RE: זה שוער? - עידן444 - 12-Feb-2017 14:55

יפה שיורדים על ההגנה ככה כשהמגינים היו מגינים שאפילו ללאומית לא מתאימים, בהרכב סופר התקפי וטעות מאוד לא אופיינית של השוער בהרחקה.
אתם יכולים להיות רגועים- קרלוס לואיסה ואמייה טגה לא יהיו המגינים בעונה הבאה.

זה שוער? - mordii2 - 12-Feb-2017 15:18

הגול הרביעי זה תוצאה ישירה לגול השלישי הוא כבר היה בלחץ מטורף
דין יכול להיות שוער טוב צריך לתת לו עוד זמן בתנאי שילמד מהטעויות שלו
ולא יקרה כלום עם משחק אחד ישב על הספסל אולי זה יגרום לו זעזוע קל

Sent from my iPhone using Tapatalk