מכבי נתניה
משחק ההזדמנויות לצעירים נגד הפועל ירושלים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: משחק ההזדמנויות לצעירים נגד הפועל ירושלים (/showthread.php?tid=3339)

עמודים: 1 2 3 4

RE: משחק ההזדמנויות לצעירים נגד הפועל ירושלים - אלדד - 23-Jan-2017 18:37

(23-Jan-2017 14:55)זאב רווח כתב:  משחק הבא שלנו בחוץ נגד הפועל ירושלים , המשחק יערך ביום שני הבא , היה המון זמן להתכונן בשקט ולתת לשחקנים מנוחה ראויה .

אחרי המשחק של הפועל ירושלים ביום שישי יש להם מחר משחק בגביע נגד הפועל ר"ג כך שהם יגיעו ליום שני נגדנו יותר עייפים ופצועים

RE: משחק ההזדמנויות לצעירים נגד הפועל ירושלים - לואיס ראזאק - 23-Jan-2017 22:07

(23-Jan-2017 15:07)אופיר34 כתב:  כל עוד זה לא מוקש המשחק הזה אני רגוע...[WINKING FACE]

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

או משחק עונה...

עכשיו תהיו בהיכון למנחוס בהפוך Big Grin

RE: משחק ההזדמנויות לצעירים נגד הפועל ירושלים - זאב רווח - 23-Jan-2017 22:23

אין מנחוס אני הקמיע של מכבי נתניה מאז שרוני לוי ורונן גבאי וסלובו הגיעו הם רק יצליחו כי הם נתנייתים !!!! כל עוד מאמנים אותנו נתנייתים מובטחת הצלחה למועדון .

אם זה נכון שיש להם גם גביע חחחחח אז אפשר באמת לשלב כמה שיותר צעירים גם בהתחלה וגם בזמן המשחק , זאת ההזדמנות של הצעירים להוכיח שהם ראויים לקחת בחשבון לעונה הבאה ....מי שיצליח להתבלט כמו דין גל ויקי כחלון ואביב אברהם וניסן דנון ילקח בחשבון , פחות מזה נצטרך להיפרד .....

RE: משחק ההזדמנויות לצעירים נגד הפועל ירושלים - לואיס ראזאק - 26-Jan-2017 3:32

(23-Jan-2017 22:23)זאב רווח כתב:  אין מנחוס אני הקמיע של מכבי נתניה מאז שרוני לוי ורונן גבאי וסלובו הגיעו הם רק יצליחו כי הם נתנייתים !!!! כל עוד מאמנים אותנו נתנייתים מובטחת הצלחה למועדון .

אם זה נכון שיש להם גם גביע חחחחח אז אפשר באמת לשלב כמה שיותר צעירים גם בהתחלה וגם בזמן המשחק , זאת ההזדמנות של הצעירים להוכיח שהם ראויים לקחת בחשבון לעונה הבאה ....מי שיצליח להתבלט כמו דין גל ויקי כחלון ואביב אברהם וניסן דנון ילקח בחשבון , פחות מזה נצטרך להיפרד .....

הגדר הצלחה.
טכנית תארים המועדון הזה זכה אך ורק אם המאמן היה אשכנזי, בלי קשר לאם הוא נתנייתי או לא.
זה לא נאמר בקטע גזעני, זו פשוט עובדה - רק מאמן אשכנזי זכה בתואר עם המועדון הזה (מינוס אליפויות ליגה משנית וגביע טוטו בלאומית).

RE: משחק ההזדמנויות לצעירים נגד הפועל ירושלים - זאב רווח - 26-Jan-2017 8:51

אמרתי את זה כל הזמן ראזק שחקנים ומאמנים בנתניה צריכים אשכנזים לא מפריע לי שתקרא לי גזען , כי זאת פשוט עובדה כששיחקו ואימנו אשכנזים זכינו בתארים , מה לעשות צריך שכל לא רק שרירים חחחחח

RE: משחק ההזדמנויות לצעירים נגד הפועל ירושלים - shraga - 26-Jan-2017 10:49

(26-Jan-2017 8:51)זאב רווח כתב:  אמרתי את זה כל הזמן ראזק שחקנים ומאמנים בנתניה צריכים אשכנזים לא מפריע לי שתקרא לי גזען , כי זאת פשוט עובדה כששיחקו ואימנו אשכנזים זכינו בתארים , מה לעשות צריך שכל לא רק שרירים חחחחח
בחיית זאב.
בשנות השבעים רוב רובם של המאמנים בישראל היו אשכנזים. זו הסיבה היחידה, אני מבטיח לך, שמאמנינו בעונות האליפות היו אשכנזים. ולא, אין לכך כל משמעות.

RE: משחק ההזדמנויות לצעירים נגד הפועל ירושלים - זאב רווח - 26-Jan-2017 15:06

שרגא אני לא פוסל מזרחיים רק ציינתי שכל באליפויות שלנו באו עם מאמנים ושחקנים אשכנזיים זאת עובדה אי אפשר להכחיש , אם למשל רונן גבאי יביא אליפות אני לא אשמח ?? אבל שרגא גם אתה צריך להודות שהתחכום בכדורגל נמצא דווקא בצד האשכנזי , אייל ברקוביץ מול ראובן עטר ? את מי היית מגדיר השחקן מתוחכם יותר ? גיורא שפיגל מול אורי מלמיליאן ? ושים לב שאני מתייחס בכוונה לקשרים כי התחכום בתפקיד הזה הוא קריטי לא רק הביצוע
היום ערן לוי מול אוסטוינד אפילו ערן לוי מזרחי הוא הרבה הרבה יותר מתוחכם מאוסטוינד שהוא אשכנזי , אבל זה לא חכמה כי עכשיו ערן לוי נתנייתי חחחח

משחק ההזדמנויות לצעירים נגד הפועל ירושלים - טל.מ - 26-Jan-2017 17:12

רווח לך תעשן משהו נדפק לך המוח לגמרי..

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: משחק ההזדמנויות לצעירים נגד הפועל ירושלים - לואיס ראזאק - 26-Jan-2017 22:20

ערן לוי עכשיו נתנייתי? איזה קטעים אם לקראת העונה הבאה הוא לא מסתדר מבחינת חוזה כאן ומוצא את עצמו שב להפועל חיפה, אבל היי... הוא נתנייתי.

משחק ההזדמנויות לצעירים נגד הפועל ירושלים - עידן444 - 26-Jan-2017 23:46

(26-Jan-2017 22:20)לואיס ראזאק כתב:  ערן לוי עכשיו נתנייתי? איזה קטעים אם לקראת העונה הבאה הוא לא מסתדר מבחינת חוזה כאן ומוצא את עצמו שב להפועל חיפה, אבל היי... הוא נתנייתי.

הוא לא עשה את זה בעבר שאפילו משכורת הוא בקושי קיבל- למה שיעשה את זה הפעם?
ערן לוי הפך לסמל של מכבי נתניה בזכות.
זה שיש אוהדים(בעיקר צעירים) שעבורם הוא גורו שיותר גדול מהמועדון זו כבר בעיה אחרת.

Sent from my iPhone using Tapatalk