מכבי נתניה
גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ?? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ?? (/showthread.php?tid=3304)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ?? - arika - 08-Jan-2017 1:49

טל, ואיך ערן יכנס לכושר משחק אם לא יתנו לו לשחק? לדעתי הבעיה היא שערן כופה את עצמו על המשחק ולא מנסה
להשתלב בשיטה שרצה טוב כבר עשרה מחזורים.
אולי הוא לא מסוגל, אולי המאמן לא דורש את זה ממנו, אנחנו לא יודעים.

כרגע הדבר השוב זה לפתוח פער במקום הראשון כדי למנוע כל צרה בהמשך, ולעלות ליגה בצורה רגועה.
זה יאפשר לנו להתכונן בצורה טובה לעונה הבאה בליגה הראשונה

גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ?? - טל.מ - 08-Jan-2017 10:01

כמו שזה נראה על הדשא לא מדובר בכושר משחק. לא מדובר בזה שהפסים לא מדויקים שהתזמון בספרינטים לא טוב או אי בטחון בהנעת הכדור . הבנאדם לא זז על הדשא. זאת בעיה גופנית. כאבים או חוסר בכושר גופני. לא עולים על הדשא אם לא יכולים לרוץ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ?? - פיליפצ'וק - 08-Jan-2017 10:01

המועדון וצוות המאמנים הולך לקראתו כעת מתוך מטרה להכשיר אותו באופן הדרגתי לשלבי הסיום של העונה.
אפשר להתווכח על הדרך, למרות שעד כה זה לא נגרם נזק משמעותי כי ההדחה שלשום היא בטח לא בגללו בלעדית.

RE: גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ?? - צהוב לעולמים - 08-Jan-2017 10:12

הבעיה זה לא ערן. הבעיה זה סלובו שנותן לו לעלות לשחק.

אם כל הכבוד לכל מה שערן לוי נתן אי אפשר לתת לשחקן עם עודף משקל כזה גדול לעלות לשחק

אני שם בצד את הפרובוקציות שהוא עושה כל משחק ואת זה שהוא "תוקע" את המשחק.

גם אם זה יעלה בניצחונות אני פשוט מעדיף לראות את ערן בחוץ כי מה שהיה יום שישי זה פשוט מביך ושוב לא באשמתו

גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ?? - עידן444 - 08-Jan-2017 10:43

אי אפשר להתנהל מול שחקן באופן שאתה אומר לו- תגיד לי מתי אתה יכול לשחק, מתי אתה רוצה להיכנס.
הבנתי שהפציעה היא כזו שרק השחקן יכול להחליט שהוא יכול.
במקרה של ערן לוי שידוע שהבחור נרקומן של כדורגל- הצוות המקצועי לא יכול להשליך את ההחלטה הזו עליו בלעדית אלא לראות שהבחור בקושי יכול לרוץ ומאוד מוגבל בתנועה.

אבל הבעיה היא לא רק שערן נכנס. הבעיה היא שהוא נכנס ודיא היה זה שיצא לאחר ההרחקה ונשאר במגרש רק רועי דיין מקדימה.
בגדול גדול- שינה חירבן את המשחק הזה בחוסר אחריות שלו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ?? - זאב רווח - 08-Jan-2017 11:20

אייל אומר שהיום אף אחד לא משחק עם זריקות אף אחד שהוא פצוע לא עולה לשחק , אבל אם הרופא אומר שערן לוי יכול לשחק אז הוא יודע יותר טוב מכולם מתי להחזיר אותו למשחק וככה גם הצוות המקצועי נוהג , לא ערן לוי גרם להפסד אלא כל הקבוצה כקבוצה לא הופיע ....

RE: גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ?? - yaron73 - 08-Jan-2017 11:40

יש בקהל 3000 'מאמנים' אבל על הספסל יש שניים.
נראה שסלובו וברדה יודעים מה שהם עושים קצת יותר טוב משאר 'המאמנים' וזה כולל גם מס' 'מאמנים' חוכמולוגים מהפורום.

RE: גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ?? - אופיר34 - 08-Jan-2017 11:58

העקיצות של כל הגרופים של ערן לוי לא יעזרו.
לאף אחד אין זכות להטיף לא לי ולא לכל אחד אחר שמעז לבקר את ערן לוי. ההליכה העיוורת הזאת אחרי שחקן תוך התעלמות ממה שכולנו (עם דגש על כולנו) רואים על הדשא, באמת לא מובנת לי.
אין פה שום שנאה חלילה או אנטי או משהו אישי. זה נטו כדורגל ומיקצוענות ומה שאנחנו רואים מהשחקן הזה בלא מעט משחקים מאד רחוק מההגדרה הזאת.

RE: גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ?? - עידן444 - 08-Jan-2017 12:18

(08-Jan-2017 11:40)yaron73 כתב:  יש בקהל 3000 'מאמנים' אבל על הספסל יש שניים.
נראה שסלובו וברדה יודעים מה שהם עושים קצת יותר טוב משאר 'המאמנים' וזה כולל גם מס' 'מאמנים' חוכמולוגים מהפורום.

לא צריך להיות מאמן כדי לראות שהבחור בקושי יכול לתפקד על המגרש.
ההפיכה הזו של ערן לוי לסוג של אל במכבי נתניה מתחילה להיות מביכה.
אני לא מסכים עם אופיר שאין מקום לשחקן כמו ערן לוי בכדורגל המודרני בקבוצות אמצע ודרומה.
אני כן מסכים שבמצבו הנוכחי לשחקן אסור לעלות על הדשא.
אני חושב שמאז שאני רואה כדורגל לא ראיתי במגרש שחקן שנמצא במצב פיזי של ערן מלבד מצבים ששחקן נפצע כשאין חילופים והמאמן אומר לו לעמוד במגרש כדי לא להישאר פחות שחקן וגם זה לא תמיד עושים כי זה יכול להחמיר פציעה.
אגב, ערן האחרון שאשם כאן.
כפי שאמרתי, ערן נרקומן של כדורגל ומרוב שהוא כזה הוא לא מסוגל לנוח אפילו בפגרה ומשחק בזמן הזה כדורגל חופים ועל אספלט בשכונה.
מצד אחד זה לא מקצועני ויכול לפגוע בו(כמו בעונה שעברה).
מצד שני הלואי על כל השחקנים תשוקה כזו ואהבה כזו למשחק.
בגלל שערן כזה לא מספיק שהוא יגיד שהוא בריא.

RE: גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ?? - זאב רווח - 08-Jan-2017 12:21

אופיר הבעיה איתך שאתה תוקף ומבקר את ערן לוי כל הזמן בלי קשר לפציעה ולמשחק שלו
אני מסכים איתך שהוא לא נראה טוב אבל זהו בדיוק הענין לשחק כדי שיחזור לעצמו , האם סלובו וברדה סתם מתעקשים עליו ? האם הם לא רצו לנצח בגביע ?? ועם כל זה שהוא לא נראה טוב הוא עשה יותר מכמה שחקנים בריאים