מכבי נתניה
במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות). - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות). (/showthread.php?tid=3186)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות). - אלדד - 01-Nov-2016 17:32

אין לי שמץ של מושג איך הצלחנו לשים את היד על שחקן כמו עלי אחרי שכולם עקבו כולם ידעו
מה עוד שעונה שלמה הוא שיחק בבית"ר ת"א ואפילו שיחק נגד הפועל ב"ש בגביע ולא הגיע לליגת העל

לי לקח בדיוק משחק אחד כדי להבין שעלי הוא השחקן של הליגה הזו ובין הטובים בתפקיד אפילו גם בליגת העל, רומריו פירס הגיע למכבי חיפה ועלי יותר טוב מפירס בכמה דרגות הלוואי שנוכל לשמור עליו כמה שיותר

RE: במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות). - עידן444 - 01-Nov-2016 17:34

(01-Nov-2016 17:32)אלדד כתב:  אין לי שמץ של מושג איך הצלחנו לשים את היד על שחקן כמו עלי אחרי שכולם עקבו כולם ידעו
מה עוד שעונה שלמה הוא שיחק בבית"ר ת"א ואפילו שיחק נגד הפועל ב"ש בגביע ולא הגיע לליגת העל

לי לקח בדיוק משחק אחד כדי להבין שעלי הוא השחקן של הליגה הזו ובין הטובים בתפקיד אפילו גם בליגת העל, אמרתי שרומריו פירס הגיע למכבי חיפה ועלי יותר טוב מפירס בכמה דרגות
אתה לא יכול להשוות בין עלי לרומאריו.
לא אותו שחקן.
את רומאריו החלוץ של ר"ג לא היה יכול להעיף כפי שהוא ניפנף מעליו כמה פעמים את עלי.
לעלי יש יתרונות אחרים על רומאריו פירס- ואני בכלל, אבל בכלל לא בטוח שהוא יכול לבלוט בליגת העל ולטייל לו באמצע כפי שהוא עושה בלאומית.

RE: במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות). - אלדד - 01-Nov-2016 17:47

בדיוק עידן פירס לא יכול להניע כדור ולמסור כמו עלי ולנוע כמו כספית בכל המגרש
הפיזיות שלו פחות מעניינת, יש לו שליטה מצויינת וזריזות

גם אמרו על קיודה שהוא לא יצליח בליגה האוסטרית זה לא כמו הליגה בישראל שם כולם מהירים כמוהו, לדעתי עלי יבלוט גם בליגת העל

במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות). - עידן444 - 01-Nov-2016 17:53

(01-Nov-2016 17:47)אלדד כתב:  בדיוק עידן פירס לא יכול להניע כדור ולמסור כמו עלי ולנוע כמו כספית בכל המגרש

גם אמרו על קיודה שהוא לא יצליח בליגה האוסטרית זה לא כמו הליגה בישראל שם כולם מהירים כמוהו, לדעתי עלי יבלוט גם בליגת העל

לא יודע מי אמר את זה.
הליגה האוסטרית די ברמה שלנו.
יהיה מעניין לראות את קאיודה בליגות בכירות יותר.
כפי שיהיה מעניין לראות את עלי בליגת העל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות). - דוד חטב - 01-Nov-2016 23:11

(01-Nov-2016 17:34)עידן444 כתב:  
(01-Nov-2016 17:32)אלדד כתב:  אין לי שמץ של מושג איך הצלחנו לשים את היד על שחקן כמו עלי אחרי שכולם עקבו כולם ידעו

לי לקח בדיוק משחק אחד כדי להבין שעלי הוא השחקן של הליגה הזו ובין הטובים בתפקיד אפילו גם בליגת העל, אמרתי שרומריו פירס הגיע למכבי חיפה ועלי יותר טוב מפירס בכמה דרגות
אתה לא יכול להשוות בין עלי לרומאריו.
לא אותו שחקן.
את רומאריו החלוץ של ר"ג לא היה יכול להעיף כפי שהוא ניפנף מעליו כמה פעמים את עלי.
לעלי יש יתרונות אחרים על רומאריו פירס- ואני בכלל, אבל בכלל לא בטוח שהוא יכול לבלוט בליגת העל ולטייל לו באמצע כפי שהוא עושה בלאומית.

עלי שחקן צמרת בליגת העל!##

(01-Nov-2016 17:53)עידן444 כתב:  
(01-Nov-2016 17:47)אלדד כתב:  בדיוק עידן פירס לא יכול להניע כדור ולמסור כמו עלי ולנוע כמו כספית בכל המגרש

לא יודע מי אמר את זה.
הליגה האוסטרית די ברמה שלנו.
יהיה מעניין לראות את קאיודה בליגות בכירות יותר.
כפי שיהיה מעניין לראות את עלי בליגת העל.

אתה רציני ??? אולי ב"ש ומכבי ת"א ברמה הזו כל השאר רחוקות באופן ניכר

במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות). - עידן444 - 01-Nov-2016 23:41

רציני מאוד.
מה יש בליגה האוסטרית בחיאת רבאק?
מתי ראית קבוצה אוסטרית מצליחה באירופה פעם אחרונה? אתה רואה מה קאיודה עושה שם ומבין שהרמה מאוד דומה לארץ.
עלי שחקן צמרת בליגת העל? נצטרך לחכות ולראות.
הפסטיבלים האלה והמסקנות מרחיקות הלכת לגבי שחקנים בלאומית שהולכים בטוח להיות כוכבים בליגת העל- כידוע זה לא תמיד מתממש...
ולראייה לינגאנה שהיה ענק בלאומית.
וברוסו שלא ממש כבש את קש.
ואם נסתמך על ליגה לאומית אז אקסברד זה מכונת שערים ומשה הזכיר כאן את הבחור מאשקלון שהיום אנחנו אפילו לא זוכרים את שמו...
תרגיעו קצת... לא יזיק...
אגב, על אותו משקל רק הפוך אני שונא את הקביעות הנחרצות ש 80% קבוצה לא מתאימים לליגת העל.
עלי מוחמד כוכב בליגת העל אבל 80% מהסגל אפילו לא מתאים...
הקיצוניות הזו משגעת אותי!

RE: במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות). - Bilev - 02-Nov-2016 2:39

לגבי נג'וקו.. אני גם די בטוח שהוא מושאל ממכבי פ"ת.
מכאן ואילך כל מה שאני הולך לכתוב זה ספיקולציות----
והיה ובטעות בית"ר ת"א רמלה תהיה בצמרת וממש עם סיכוי לעלות ליגה עד ינואר אני מאמין שהרבה שחקנים שלהם יעזבו בינואר, כדי להבטיח עוד עונה בלאומית ועוד עונה עם התרומות של מכבי ת"א.
אם זה אכן קורה, אז לנג'וקו (בטח הראשון שיפטרו ממנו) יש אופציה לעבור לעוד קבוצה אחת כי היה בפ"ת ובבית"ר ת"א..
אם הוא אכן של מכבי פ"ת אני מאמין שהם לא יחזקו קבוצה מליגת העל והוא יסתפק בלעבור לקבוצה מליגה לאומית ואם כל השתלשלות האירועים הדמיונית הזו תקרה - אני מאמין שמכאן כבר יהיה קל להביא אותו

לגבי ההוא מאשקלון - אוסי מאוולי שמו

דבר אחרון - אם עלי מוחמד היה יודע עברית וקורא כאן בפורום ורואה שמשווים אותו לרומאריו פירס קחחחחקחקחחח (רעש של רעשן... כי מבחינתי הוא גרוע כמו המן הרשע) אז הוא ודאי היה נעלב

RE: במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות). - רון סאבן1 - 02-Nov-2016 2:53

אייל שאלה לי אלייך בנוגע לזר של ביתר ת"א,אמרתה שנתניה ורכישות לא מסתדר ביחד,אך מהעבר למדנו שזה משתלם השחקן ההוא כשרוני לכל דעה,ועכשיו בשביל חלוץ ברמה שיתן את הקפיצת מדרגה המתבקשת יעלה לא מעט כסף בכל מקרה גם בשל עלותו וגם בשל העלות של בחינת חלוצים הבאתם ארצה וכו' וגם לבסוף סיכוי טוב שלא נפדע באחד ברמה גבוהה,דבר שני אם וכאשר יגיע החלוץ מביתר תא יהיו יותר שערים=קבוצה יותר טובה=מיקום גבוהה בטבלה+מכירה גבוהה יותר של כרטיסים/מנויים=כסף! לכן מה שאני מנסה להגיד ששווה לחשוב על לרכוש אותו מה גם שהוא מאוד מאוד צעיר ולך תדע לאן יגיע ומכירתו תהיה כפולה ומכופלת ממחיר קנייתו,תחשוב על כך!

RE: במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות). - אייל ס - 02-Nov-2016 7:38

מה היתה השאלה?Tongue

במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות). - עידן444 - 02-Nov-2016 10:35

(02-Nov-2016 2:39)Bilev כתב:  לגבי נג'וקו.. אני גם די בטוח שהוא מושאל ממכבי פ"ת.
מכאן ואילך כל מה שאני הולך לכתוב זה ספיקולציות----
והיה ובטעות בית"ר ת"א רמלה תהיה בצמרת וממש עם סיכוי לעלות ליגה עד ינואר אני מאמין שהרבה שחקנים שלהם יעזבו בינואר, כדי להבטיח עוד עונה בלאומית ועוד עונה עם התרומות של מכבי ת"א.
אם זה אכן קורה, אז לנג'וקו (בטח הראשון שיפטרו ממנו) יש אופציה לעבור לעוד קבוצה אחת כי היה בפ"ת ובבית"ר ת"א..
אם הוא אכן של מכבי פ"ת אני מאמין שהם לא יחזקו קבוצה מליגת העל והוא יסתפק בלעבור לקבוצה מליגה לאומית ואם כל השתלשלות האירועים הדמיונית הזו תקרה - אני מאמין שמכאן כבר יהיה קל להביא אותו

לגבי ההוא מאשקלון - אוסי מאוולי שמו

דבר אחרון - אם עלי מוחמד היה יודע עברית וקורא כאן בפורום ורואה שמשווים אותו לרומאריו פירס קחחחחקחקחחח (רעש של רעשן... כי מבחינתי הוא גרוע כמו המן הרשע) אז הוא ודאי היה נעלב

רומאריו פירס לא שיחק מליגה השניה בישראל בה גם לינגאנה נראה היה כמו ה 50/50 הטוב בתולדות המשחק ועידן שריקי מלך שערים.

עלי מוחמד נהדר. גם אני מאוד נהנה ממנו.
רק קחו בחשבון שמסוכן מאוד להשליך יכולת של שחקן בלאומית על ליגת העל.
זה נכון לגבי עלי. זה נכון גם לגבי ורגוץ שבעיני מרשים לא פחות מעלי ורק הצורה שלו גורמת לאנשים להעריך אותו פחות.
אגב, באותה מידה אל תהיו פסקניים מידי לגבי מי לא מתאים.