מכבי נתניה
איזה כיף שהפועל ת"א קורסים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: איזה כיף שהפועל ת"א קורסים (/showthread.php?tid=3184)

איזה כיף שהפועל ת"א קורסים - arika - 21-Oct-2016 12:34

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4868690,00.html

שיענשו על הקומבינות שהם עשו על הגב שלנו בעזרת הנוכל אוסידון.

RE: איזה כיף שהפועל ת"א קורסים - יגאל יהב - 21-Oct-2016 13:33

מה זה עסקנו?

RE: איזה כיף שהפועל ת"א קורסים - פיליפצ'וק - 21-Oct-2016 13:51

לא יקרסו כל כך מהר, הסר דאגה מליבך.

RE: איזה כיף שהפועל ת"א קורסים - amir - 21-Oct-2016 13:57

'בִּנְפֹל אֽוֹיִבְךָ אַל תִּשְׂמָח וּבִכָּֽשְׁלוֹ אַל יָגֵל לִבֶּֽךָ לא שאני רואה בהם איזה שהוא אויב אבל אל תשכח שיש שם בעלי משפחות ואנשים שלא מקבלים משכורת הרבה זמן ואני לא מתכוון למשפחת גוטמן אלא לכאלו שמרוויחים 5000 ש"ח בחודש, ואל תשכח שרק לא מזמן היית באותו מצב ובעלי קבוצות ולא משנה מה האנטרס שלהם עזרו לך.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

RE: איזה כיף שהפועל ת"א קורסים - arika - 21-Oct-2016 16:14

(21-Oct-2016 13:57)amir כתב:  'בִּנְפֹל אֽוֹיִבְךָ אַל תִּשְׂמָח וּבִכָּֽשְׁלוֹ אַל יָגֵל לִבֶּֽךָ לא שאני רואה בהם איזה שהוא אויב אבל אל תשכח שיש שם בעלי משפחות ואנשים שלא מקבלים משכורת הרבה זמן ואני לא מתכוון למשפחת גוטמן אלא לכאלו שמרוויחים 5000 ש"ח בחודש, ואל תשכח שרק לא מזמן היית באותו מצב ובעלי קבוצות ולא משנה מה האנטרס שלהם עזרו לך.

הפועל ת״א משיגה יתרון לא הוגן לעומת שאר הקבוצות שאין להם כסף, ע״י החתמת שחקנים וזרים בסכומים מטורפים, שברור שהם לא ישלמו בעתיד.
אייל סגל יכל להביא חיזוק לנתניה בסכומים מופרכים בלי כוונה לשלם את זה בעתיד. כך היינו בקלות עולים ליגה, וזה לא היה פייר מול שאר הקבוצות. זו בדיוק ההתנהלות של הפועל ת״א שמבטיחה המון כסף לשחקנים, ולא משלמת.

הרמאות הזה עובדת כל עוד אפשר לדחות תשלומים לעתיד וכל עוד השחקנים מסכימים לדחיית תשלומים ולמחיקת חלק מהחוב. זה לא עובד מול זרים שהולכים לתבוע בבית דין אירופאי ולא עוד מול מס ההכנסה שהם לא פריירים.

RE: איזה כיף שהפועל ת"א קורסים - amir - 21-Oct-2016 16:48

כל זה ידוע לכולם ואפשר להסכים על זה או לא אבל מה זה קשור לנושא הפוסט ואיפה בדיוק הכיף פה?