מכבי נתניה
משחק אימון נגד קביליו יפו - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: משחק אימון נגד קביליו יפו (/showthread.php?tid=3098)

עמודים: 1 2

משחק אימון נגד קביליו יפו - זיו פלם - 15-Aug-2016 22:41

סיום במשחק האימון, מכבי נתניה מנצחת את מכבי קביליו יפו בתוצאה 1-5 מצמד שערים של דיא סבע, רועי דיין (בעיטת עונשין מ11 מטרים), ניר עזריה (בעיטת עונשין מ11 מטרים) ודידיה קוגבניה.

משחק אימון נגד קביליו יפו - עידן444 - 15-Aug-2016 23:00

1-5 וקראתי מישהו שהיה במשחק והיה לו רק דברים רעים להגיד...
דבר כזה באמת שעוד לא ראיתי...

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: משחק אימון נגד קביליו יפו - אופיר34 - 15-Aug-2016 23:17

ולמה אתה מופתע? לא פשוט לרצות יהודים....
בכל מקרה גם אני הייתי. מלבד איזשהו נבחן, בלם יהודי אמריקאי שדומה שתי טיפות מים ללסלו צ'ה אין מה לדווח מהמשחק הזה...(וגם הוא לא יאריך ימים לדעתי... )

שיחקנו פחות או יותר מול קונוסים אבל אומרים שגם מול קונוסים לא פשוט לשים חמישייה...
ועוד דבר, דין גל לא שותף. התאמן בחוץ. מצד שני, אי אפשר היה לבחון את השוער השני במשחק הזה...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: משחק אימון נגד קביליו יפו - אריאל - 15-Aug-2016 23:44

(15-Aug-2016 23:17)אופיר34 כתב:  ולמה אתה מופתע? לא פשוט לרצות יהודים....
בכל מקרה גם אני הייתי. מלבד איזשהו נבחן, בלם יהודי אמריקאי שדומה שתי טיפות מים ללסלו צ'ה אין מה לדווח מהמשחק הזה...(וגם הוא לא יאריך ימים לדעתי... )

שיחקנו פחות או יותר מול קונוסים אבל אומרים שגם מול קונוסים לא פשוט לשים חמישייה...
ועוד דבר, דין גל לא שותף. התאמן בחוץ. מצד שני, אי אפשר היה לבחון את השוער השני במשחק הזה...

אם לא הייתי מכיר אותך, הייתי אומר שאתה בטח מחכה שיסתיים החופש הגדול כי משעמם לך... הלכת למשחק אימון מול מכבי יפו?????

RE: משחק אימון נגד קביליו יפו - אופיר34 - 15-Aug-2016 23:46

תירוץ טוב לחתוך מוקדם מהעבודה לא??

RE: משחק אימון נגד קביליו יפו - דוד חטב - 16-Aug-2016 0:04

מה יש לעשות בנתניה חוץ מכדורגל ?

RE: משחק אימון נגד קביליו יפו - עידן444 - 16-Aug-2016 10:31

(16-Aug-2016 0:04)דוד חטב כתב:  מה יש לעשות בנתניה חוץ מכדורגל ?
אם המשפט הזה היה נכון מניח שהיינו רואים הרבה יותר קהל במגרש Wink

RE: משחק אימון נגד קביליו יפו - זאב רווח - 17-Aug-2016 8:57

דוד הדור שלי יכל לומר זאת
כצעירים היו קולנוע שרון , קולנוע אסתר , קולנוע סטודיו הפתוח והסגור , קולנוע יגיל .
והיה גם את מכבי נתניה כל השנה חוץ מהקיץ שהיה ים ולא היה כדורגל ....

חוץ מכך לא היה כלום מה לעשות בעיר נתניה

היום ? חחחח. טלויזיה בכבלים , אינטרנט , מחשב , קניונים , מרכזי קניות מתחמים ...ים , בריכה , מכוני כושר וספורט, חוגים .......
לטעמי גם רמת הכדורגל ירדה חזק , לא קיים יותר כדורגל וירטואוזי , רק כוח מהירות ותוצאות ...

RE: משחק אימון נגד קביליו יפו - משה.ד - 17-Aug-2016 15:07

היה גם את בר אוריאן

RE: משחק אימון נגד קביליו יפו - זאב רווח - 19-Aug-2016 8:11

בר אוריאון ועזעזל היו דיסקוטקים ואחרי זה הגולדן גייט , משה.ד דיברתי על שנות ה - 70 המוקדמות כצעיר שעדיין לא מלאו לו 16 מי יכל להכנס אז לדיסקוטק ?? מה שהיה לנו זה קולנוע או כדורגל זאת גם הסיבה שהמגרש בנתניה היה מפוצץ ב 10000 אוהדים כל משחק במיוחד אני זוכר כילד נגד מכבי תל אביב , בית"ר ירושלים שאמא פחדה שאלך למשחקים האלו אז הייתי בורח חחחח

מה שקשה לי להבין זה איך היום עם כל התנאים שיש ביציעים אוהדים לא מגיעים בהמוניהם ? עיר כמו נתניה היתה צריכה בקלות למלא אצטדיון של 50000 אוהדים אולי משהו דפוק בתרבות הכדורגל אצלנו בארץ , בארגנטינה זה אחרת לחלוטין !!.