מכבי נתניה
מה צופן לנו העתיד. - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מה צופן לנו העתיד. (/showthread.php?tid=3015)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

מה צופן לנו העתיד. - עידן444 - 16-Jun-2016 20:19

(16-Jun-2016 20:04)אייל ס כתב:  מרבית השמות שהזכרת כבר לא רלוונטי.
עמותת האוהדים צריכה להתרכז בבסיס,במחנה המשותף הרחב(ולא בבעלי המאה).
כשיהיו בעמותה יותר מ1000 חברים משלמי "דמי חבר" באופן טיבעי חלקם(של חברי העמותה)יהיו בעלי יכולת מעל הממוצע וישמחו לתרום יותר ואחרים שלא חברים אך בעלי יכולת יהפכו להיות שותפים.
הרבה יותר נוח לתרום לעמותה פעילה ותוססת מאשר ישירות למועדון.

אך הבסיס הרחב הוא החשוב ובלעדיו אנשים כמוני לא יהיו חלק,הרבה יותר מרגש 1000 שתורמים 1000 מאחד שתורם מיליון.

אותי הכי מרגש 10,000 שתורמים 100.
החוכמה לדעתי היא למצוא את האיזון שייצר מקסימום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: מה צופן לנו העתיד. - אייל ס - 16-Jun-2016 20:35

ביני ובינך(אף אחד לא שומע),אין הצדקה למהלך שבסופו בעלות חלקית או מלאה של אוהדים שלא מוכנים להוציא מכיסם סכום ששווה ל3/4 חודשי חוג של ילדים או 8 שיעור ים פרטים או 3 ארוחות זוגיות או יום בצימר.

מה צופן לנו העתיד. - טל.מ - 16-Jun-2016 21:05

אני מבין את הרצון למצות את המהלך, אני אהיה יותר מסופר מופתע אם תהיה היענות של יותר ממאה איש ביום אופטימי. כי הכי חשוב לקנות מנוי אב ובן ב200 שקל או לצפות שהשחקנים ישלמו לקהל והכי הכי - לא לצאת פראייר. הקהל של נתניה לא בכיוון בכלל להרים יוזמה כזו.

Sent from my iPad using Tapatalk

מה צופן לנו העתיד. - אלון - 16-Jun-2016 22:21

(16-Jun-2016 20:35)אייל ס כתב:  ביני ובינך(אף אחד לא שומע),אין הצדקה למהלך שבסופו בעלות חלקית או מלאה של אוהדים שלא מוכנים להוציא מכיסם סכום ששווה ל3/4 חודשי חוג של ילדים או 8 שיעור ים פרטים או 3 ארוחות זוגיות או יום בצימר.

סלח לי אייל, אבל אתה כ״כ לא צודק.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

(16-Jun-2016 21:05)טל.מ כתב:  אני מבין את הרצון למצות את המהלך, אני אהיה יותר מסופר מופתע אם תהיה היענות של יותר ממאה איש ביום אופטימי. כי הכי חשוב לקנות מנוי אב ובן ב200 שקל או לצפות שהשחקנים ישלמו לקהל והכי הכי - לא לצאת פראייר. הקהל של נתניה לא בכיוון בכלל להרים יוזמה כזו.

Sent from my iPad using Tapatalk

ולא רק הקהל של נתניה.

RE: מה צופן לנו העתיד. - אופיר34 - 16-Jun-2016 22:30

(16-Jun-2016 17:06)פיליפצוק כתב:  אני אולי אטום אבל אתה סתום בלום והנאיביות שלך ושל הזויים כמוך, תחת הכסות של "דאגה למועדון", עוד תחרב את המועדון סופית.
אם אתה אוהד תתנהג כאוהד, תקנה מנוי ושב בשקט.
אתה רוצה להיות בעלים, ת'שלוף את המזומנים ותקנה את המועדון.
אם אין לך מזומנים, אל תכנס למגרש שגדול על מידותיך.

זה השלב שיוצא לך הדיקטטורה ושם אני מפסיק להתווכח איתך.
רק דבר אחד בקשר לנאיביות - תעבור על הפוסטים שלך מהחצי שנה האחרונה ואז תספר לי מי נאיבי, מי בלום, מי סתום ומי סתם מתלהם...

(16-Jun-2016 16:48)טל.מ כתב:  אבי גרוס רוצה כנראה שהעירייה תיקח את החובות עליה.. אם זה הכיוון חבל על האנרגיה .

החלום שלי זה להבין איך אתה כל פעם מצליח להגיע למסקנות האלה...

(16-Jun-2016 22:21)אלון כתב:  
(16-Jun-2016 20:35)אייל ס כתב:  ביני ובינך(אף אחד לא שומע),אין הצדקה למהלך שבסופו בעלות חלקית או מלאה של אוהדים שלא מוכנים להוציא מכיסם סכום ששווה ל3/4 חודשי חוג של ילדים או 8 שיעור ים פרטים או 3 ארוחות זוגיות או יום בצימר.

אייל צודק וחצי.
הגיון מאד פשוט.
אם יש דבר שחשוב לך , שאתה דואג לו, שנמצא במצוקה אין שום סיבה שבעולם שלא תקריב למענו ע"ח דברים אחרים שנחשבים למותרות בחייך. ולא, חינוך לילדים, בריאות, תחזוקה שוטפת, מיסים וכו' הם לא חלק מהרשימה.

כל תירוץ אחר מעיד רק על דבר אחד - הנושא פשוט לא בראש מעייניך ולא כזה חשוב לך כנראה, וזה בסדר אף אחד לא כופה עליך כלום, אבל לפחות כלפי חוץ שזה יראה וישמע בהתאם.

מה צופן לנו העתיד. - אלון - 16-Jun-2016 23:18

(16-Jun-2016 22:30)אופיר34 כתב:  
(16-Jun-2016 17:06)פיליפצוק כתב:  אני אולי אטום אבל אתה סתום בלום והנאיביות שלך ושל הזויים כמוך, תחת הכסות של "דאגה למועדון", עוד תחרב את המועדון סופית.
אם אתה אוהד תתנהג כאוהד, תקנה מנוי ושב בשקט.
אתה רוצה להיות בעלים, ת'שלוף את המזומנים ותקנה את המועדון.
אם אין לך מזומנים, אל תכנס למגרש שגדול על מידותיך.

זה השלב שיוצא לך הדיקטטורה ושם אני מפסיק להתווכח איתך.
רק דבר אחד בקשר לנאיביות - תעבור על הפוסטים שלך מהחצי שנה האחרונה ואז תספר לי מי נאיבי, מי בלום, מי סתום ומי סתם מתלהם...

(16-Jun-2016 16:48)טל.מ כתב:  אבי גרוס רוצה כנראה שהעירייה תיקח את החובות עליה.. אם זה הכיוון חבל על האנרגיה .

החלום שלי זה להבין איך אתה כל פעם מצליח להגיע למסקנות האלה...

(16-Jun-2016 22:21)אלון כתב:  

אייל צודק וחצי.
הגיון מאד פשוט.
אם יש דבר שחשוב לך , שאתה דואג לו, שנמצא במצוקה אין שום סיבה שבעולם שלא תקריב למענו ע"ח דברים אחרים שנחשבים למותרות בחייך. ולא, חינוך לילדים, בריאות, תחזוקה שוטפת, מיסים וכו' הם לא חלק מהרשימה.

כל תירוץ אחר מעיד רק על דבר אחד - הנושא פשוט לא בראש מעייניך ולא כזה חשוב לך כנראה, וזה בסדר אף אחד לא כופה עליך כלום, אבל לפחות כלפי חוץ שזה יראה וישמע בהתאם.

אייל לא צודק וגם הסיסמאות שלך לא.
לשיטתכם (ולא רק) הכדורגל הופך להיות לעשירים. כלומר אם אין לך 2,000₪ בשנה לשים על הקבוצה שלך, אז אל תצפה שתהיה לך קבוצה. בטח תשאל עכשיו איך 2,000? אז 1,000₪ על מניה עוד 600 על מנוי ( אייל מבקש מחיר יפה) ועוד אם אתה רוצה להביא את הילד/ים מידיי פעם ( כבר לא מדבר על מנוי לילדים ולא על ההוצאות הנלוות בהבאת ילדים למגרש). וזה רק על הקבוצה שלך.
עכשיו אם אתה רוצה לראות ״כדורגל ישראלי״, אז תוסיף עוד בערך 4,500₪ למנוי הכבלים בתוספת צ׳ארלטון.
אז כדורגל ישראלי כמעט ואני לא רואה (מצטער, אין לי את הסכומים האלה בשביל הדרעק הזה), כנ״ל גם את היורו, ואם אצטרך להוציא את הסכומים האלה בכדי שתהיה לי קבוצה בליגה לאומית אז כנראה שאצטרך לוותר על התענוג כדי שאוכל לבזבז אותם על ״מותרות״ להגדרתך.
ולא אני לא אדם קשה יום, ב״ה מתפרנסים בכבוד ואולי אף מעל הממוצע אך עדיין לא בכדי להוציא את הסכומים הנ״ל.
ועשה לי טובה, חסוך ממני את התגובה של ״התמסכנות״ וכו...

מה צופן לנו העתיד. - עידן444 - 16-Jun-2016 23:29

נאלץ להסכים עם אלון.
הסכומים שעפים כאן באוויר הופכים את הכדורגל ספורט לעשירים ולא ספורט להמונים.
מכיר המון אנשים שמכבי נתניה חשובה להם אבל אין שום סיכוי שישלמו את הסכומים האלה. בטח שלא יביאו את הילד(אגב, אם כבר אלה הסכומים שלפחות חבר עמותה יוכל להכניס ילדיו מתחת לגיל 13 בחינם ומתחת לגיל 18 במחיר סמלי.

אגב, אלון אפילו לא דיבר כאן מה קורה לכיסים אם נעיז גם לסוע למשחקי חוץ.

אבל גם לקנות מנוי בלי להיות חבר עמותה תהיה תרומה יפה למועדון.

אני מקווה ומאמין שלפחות חלק מההמלצות שלי יתקבלו.

RE: מה צופן לנו העתיד. - אייל ס - 16-Jun-2016 23:32

אלון זו בדיוק הסיבה מדוע אשמח להצטרף ליוזמה כזו רק אחרי שיותר מ1000 אוהדים יחליטו שהיוזמה חשובה גם להם ולא רק במילים.
ואין כאן עיניין של צודק או לא,יש כאן מועדון כדורגל שבבסיסו שייך לאוהדים.
למועדון אין בעלים,אפשר לקיים אותו בליגה א' בתקציב ההקצבות/הכרטיסים.
אפשר לקיים אותו בליגה לאומית בתקציב ההקצבות/כרטיסים ומנויים/תרומות וספונסרים.
ואפשר יותר...
השאלה מה האוהדים רוצים ולמה האוהדים מוכנים,אני מבחינתי חלק מאותה החלטה לכאן או לכאן..

(16-Jun-2016 23:29)עידן444 כתב:  נאלץ להסכים עם אלון.
מכיר המון אנשים שמכבי נתניה חשובה להם אבל אין שום סיכוי שישלמו את הסכומים האלה. בטח שלא יביאו את הילד(אגב, אם כבר אלה הסכומים שלפחות חבר עמותה יוכל להכניס ילדיו מתחת לגיל 13 בחינם ומתחת לגיל 18 במחיר סמלי.

זה הכדורגל...
בסכומים נמוכים יותר אין טעם לנסות לקיים מיזם שכזה,האופטימים יגייסו 2000 אוהדים,תכפיל בכל סכום שתחליט ותקבל את הסכום שתגייס ועזוב את השמות המוכרים שתרמו עד היום הם לא חלק מהמייזם שלך.
כנ"ל לגבי מחירי כרטיסים ומנויים,תורחד את המחירים תקבל פחות שחקנים ראויים,אין אפס בגיוס כספים...

מה צופן לנו העתיד. - עידן444 - 16-Jun-2016 23:42

אגב, כשקוראים למניה מניה, צריך להבין שהיום המניות של מכבי נתניה בירידה חדה ולכן אמורות להיות זולות. מניה זולה זה מה שאמור למשוך אנשים ורכוש אותה לפני שהיא עולה. לאחר שהעסק מתחיל לרוץ המניה מתחילה לעלות ולהיות יקרה יותר. כיוון שזו לא מניה אמיתית ומכבי נתניה לא הולכת להיסחר בבורסה מניח שבעייתי לייצר מנגנון שכזה אבל ככה זה אמור לעבוד. לפחות זו משמעות המושג ״מניה״.

מה צופן לנו העתיד. - אלון - 16-Jun-2016 23:45

(16-Jun-2016 23:32)אייל ס כתב:  אלון זו בדיוק הסיבה מדוע אשמח להצטרף ליוזמה כזו רק אחרי שיותר מ1000 אוהדים יחליטו שהיוזמה חשובה גם להם ולא רק במילים.
ואין כאן עיניין של צודק או לא,יש כאן מועדון כדורגל שבבסיסו שייך לאוהדים.
למועדון אין בעלים,אפשר לקיים אותו בליגה א' בתקציב ההקצבות/הכרטיסים.
אפשר לקיים אותו בליגה לאומית בתקציב ההקצבות/כרטיסים ומנויים/תרומות וספונסרים.
ואפשר יותר...
השאלה מה האוהדים רוצים ולמה האוהדים מוכנים,אני מבחינתי חלק מאותה החלטה לכאן או לכאן..

(16-Jun-2016 23:29)עידן444 כתב:  נאלץ להסכים עם אלון.

זה הכדורגל...
בסכומים נמוכים יותר אין טעם לנסות לקיים מיזם שכזה,האופטימים יגייסו 2000 אוהדים,תכפיל בכל סכום שתחליט ותקבל את הסכום שתגייס ועזוב את השמות המוכרים שתרמו עד היום הם לא חלק מהמייזם שלך.
כנ"ל לגבי מחירי כרטיסים ומנויים,תורחד את המחירים תקבל פחות שחקנים ראויים,אין אפס בגיוס כספים...

לא רוצה לאכזב, אבל מי שמצפה מאוהד כדורגל ממוצע לשים מעל 2,000₪ בשנה על הקבוצה שלו, חי בסרט. זה לא עבד ולא יעבוד לאורך זמן. ואם זה כרוך בכך שלא תהיה קבוצה בליגת העל או הלאומית אז לא תהיה, עם כל הצער שבדבר...