מכבי נתניה
מה צופן לנו העתיד. - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מה צופן לנו העתיד. (/showthread.php?tid=3015)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: מה צופן לנו העתיד. - אייל ס - 15-Jun-2016 22:23

לא הכנס לזה,אך מי כמוך שרצה בכל מעודו שלא אהיה ספקן ולא הצליח....
וגם אחרי הודעת העיריה,כתבתי לך מפורשות שחסרות לי עדיין שתי אינדקציות(שמעולם לא הגיעו).
מאמין שאתה שומר את כל ההודעות ואם לא אדאג לשלוח לךTongue

RE: מה צופן לנו העתיד. - אופיר34 - 15-Jun-2016 22:40

אייל, בוא נגיד שביחס לסטנדרט הספקנות שהצבת לנו אפילו אתה ראית סימני נפט....( בעיקר ביום שהשחקנים התבקשו להעביר את מספרי החשבון שלהם )

ואתה צודק. תמיד שמת סימני שאלה בסוף... ועדיין בסטנדרט שלך לא שמעתי ממך משהו אופטימי מזה לעולם...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: מה צופן לנו העתיד. - דוד חטב - 15-Jun-2016 22:42

חברים עוד טיפה סבלנות יש לא מעט אנשים צעירים ומבוגרים...שבימים אלה שוקדים על עמותה חדשה, אתר אינטרנט ומערכת סליקה.
יש כבר סכום לקניית מניה ...יש תקנון מוסכם...ויש דרך ושיטה...כשהחברה ירגישו מוכנים במאה אחוז הם יוציאו את. כל בצורה מסודרת....
ממה שכן אפשר להגיד תהיה שקיפות מלאה...ואף אחד ממקימי העמותה לא מעוניין בתפקיד....אגב אני אישית בחוץ מחוסר זמן ורצון לשמוע ספקנים שאני מעוניין בתפקיד....
זו האופציה המועדפת עליי בהנחה שלא יבוא איזה אוליגרך...

מה צופן לנו העתיד. - טל.מ - 15-Jun-2016 23:15

(15-Jun-2016 22:04)אופיר34 כתב:  
(15-Jun-2016 17:08)טל.מ כתב:  אתה אולי חשבת על שטיימנץ ... אני ידעתי שזה לא יכול להיות הוא. לא ידעתי מי זה כן אבל ידעתי מי לא. ועדיין המון זמן כדי רק לגלגל רעיון. אם יש לקבוצה כלשהי רעיון כדי לעשות משהו, הייתי מצפה שבתחום הזמן הזה הרעיון כבר יוצג באיזושהי צורה לקהל, יבדקו מה הלך הרוח יקבלו משוב לכאן או לכאן ואם יחליטו להמשיך יציבו לוחות זמנים כדי שאפשר יהיה לתחום ולהתקדם. מכיון שכל זה לא קורה תחושת הבטן שלי אומרת שזה לא רציני. כמו תמיד אשמח לטעות , ולא זו לא ביקורת על משהו שאפילו אינני יודע מהו. מניסיון האיטיות וחוסר התזוזה לרוב מראים שאין יותר מידי.

אני יודע שלך זה עוד הרבה יותר קשה מאחרים אבל בוא לא נתמם . כולנו פה הולכנו שולל כולל אתה, אייל וכל שאר גדולי הספקנים. את הכוונה בדברי הבנת, ואם תעבור על הפוסטים תבין שאני ממש לא חשבתי שמדובר בשטיינמינץ.

ולגבי הזמן, לא יודע מה זה המון זמן בשבילך. פרשת אליהו התפוצצה לפני חודש לערך. הרעיון היה קיים כבר קודם אבל נשאר בגדר רעיון. מרגע הפיצוץ ומינוי הנאמנת זה התחיל להתגלגל , הסברתי לך למה זה עדיין לא יצא החוצה אבל כשאתה מתחיל להתעקש עם הפרשנויות הנגטיביות שלך אין כבר עם מי לדבר...

(15-Jun-2016 17:13)אלון כתב:  תתפלא, מעולם לא הייתי בהופעה של אייל גולן וגם לא הולך עם נעלי נייק...
ושוב, אתה יכול להתעלם מהמציאות אבל זה לא אומר שהיא לא קיימת.
ולא, אני לא מנסה להשבית שמחות והלוואי (במידה ולא יגיע רוכש רציני) והרעיון הזה יצליח, אבל לדעתי צריך וכדאי לחשוב על הדברים שציינתי. זה שתבוא לאוהדים ותפחיד אותם (גם אם זו המציאות האמיתית) ותומר להם או קבוצת אוהדים או ליגה ג, זו לא הדרך שתסחף אחריה אלפי תורמים...

העיקר שהבנת את המסר...
ולגבי המציאות - תאמין לי שאתה לא מחדש כלום. כולם מבינים ומכירים את המציאות, רק יש כאלה שבמקום לשבת ולהסביר לכולם למה זה לא ילך ,לוקחים יוזמה ומנסים להרים מהלך אף על פי ולמרות המציאות המוכרת. אי אפשר מצד אחד לבכות על מר גורלנו מהבוקר עד הערב ומהצד השני לבטל ולא לתת צ'אנס למהלכים שעם טיפה פחות סקפטיות מכולנו אולי יצליחו להפתיע.

ןבלי קשר, אני מקווה שבסופו של דבר לא נצטרך בכלל את היוזמה הזאת כי אני יודע שלפחות אדם אחד עדיין נמצא בתמונת הרכישה.

איכשהו נראה לך שרק איתך אפשר לדבר רק אתה יודע רק אתה מבין עניין וכו וכו .. אני לא מבין אלון לא מבין אייל לא מבין .. רק אתה . נשמע לך רציני ..?

Sent from my iPhone using Tapatalk

(15-Jun-2016 22:42)דוד חטב כתב:  חברים עוד טיפה סבלנות יש לא מעט אנשים צעירים ומבוגרים...שבימים אלה שוקדים על עמותה חדשה, אתר אינטרנט ומערכת סליקה.
יש כבר סכום לקניית מניה ...יש תקנון מוסכם...ויש דרך ושיטה...כשהחברה ירגישו מוכנים במאה אחוז הם יוציאו את. כל בצורה מסודרת....
ממה שכן אפשר להגיד תהיה שקיפות מלאה...ואף אחד ממקימי העמותה לא מעוניין בתפקיד....אגב אני אישית בחוץ מחוסר זמן ורצון לשמוע ספקנים שאני מעוניין בתפקיד....

קטונתי מלבקר מישהו שעושה כשאני לא. רק חושב שלפני שמקימים משהו כדאי לבדוק את השטח . אולי אין כלה .. חבל על המנות . אני בכלל לא אכנס להאם התקנון מוסכם ומה תיתן לי מניה ומי החליט שההוא בראש וההוא בזנב, כי זה באמת לא מעניין אותי תגיד איפה משלמים אני בפנים. אבל תהיה בטוח שלרוב הקהל שהכי חשוב לו בעולם לא לצאת פראייר , זה משנה ועוד איך.

מה צופן לנו העתיד. - עידן444 - 15-Jun-2016 23:25

(15-Jun-2016 23:15)טל.מ כתב:  
(15-Jun-2016 22:04)אופיר34 כתב:  
(15-Jun-2016 17:08)טל.מ כתב:  אתה אולי חשבת על שטיימנץ ... אני ידעתי שזה לא יכול להיות הוא. לא ידעתי מי זה כן אבל ידעתי מי לא. ועדיין המון זמן כדי רק לגלגל רעיון. אם יש לקבוצה כלשהי רעיון כדי לעשות משהו, הייתי מצפה שבתחום הזמן הזה הרעיון כבר יוצג באיזושהי צורה לקהל, יבדקו מה הלך הרוח יקבלו משוב לכאן או לכאן ואם יחליטו להמשיך יציבו לוחות זמנים כדי שאפשר יהיה לתחום ולהתקדם. מכיון שכל זה לא קורה תחושת הבטן שלי אומרת שזה לא רציני. כמו תמיד אשמח לטעות , ולא זו לא ביקורת על משהו שאפילו אינני יודע מהו. מניסיון האיטיות וחוסר התזוזה לרוב מראים שאין יותר מידי.

אני יודע שלך זה עוד הרבה יותר קשה מאחרים אבל בוא לא נתמם . כולנו פה הולכנו שולל כולל אתה, אייל וכל שאר גדולי הספקנים. את הכוונה בדברי הבנת, ואם תעבור על הפוסטים תבין שאני ממש לא חשבתי שמדובר בשטיינמינץ.

ולגבי הזמן, לא יודע מה זה המון זמן בשבילך. פרשת אליהו התפוצצה לפני חודש לערך. הרעיון היה קיים כבר קודם אבל נשאר בגדר רעיון. מרגע הפיצוץ ומינוי הנאמנת זה התחיל להתגלגל , הסברתי לך למה זה עדיין לא יצא החוצה אבל כשאתה מתחיל להתעקש עם הפרשנויות הנגטיביות שלך אין כבר עם מי לדבר...

(15-Jun-2016 17:13)אלון כתב:  תתפלא, מעולם לא הייתי בהופעה של אייל גולן וגם לא הולך עם נעלי נייק...
ושוב, אתה יכול להתעלם מהמציאות אבל זה לא אומר שהיא לא קיימת.
ולא, אני לא מנסה להשבית שמחות והלוואי (במידה ולא יגיע רוכש רציני) והרעיון הזה יצליח, אבל לדעתי צריך וכדאי לחשוב על הדברים שציינתי. זה שתבוא לאוהדים ותפחיד אותם (גם אם זו המציאות האמיתית) ותומר להם או קבוצת אוהדים או ליגה ג, זו לא הדרך שתסחף אחריה אלפי תורמים...

העיקר שהבנת את המסר...
ולגבי המציאות - תאמין לי שאתה לא מחדש כלום. כולם מבינים ומכירים את המציאות, רק יש כאלה שבמקום לשבת ולהסביר לכולם למה זה לא ילך ,לוקחים יוזמה ומנסים להרים מהלך אף על פי ולמרות המציאות המוכרת. אי אפשר מצד אחד לבכות על מר גורלנו מהבוקר עד הערב ומהצד השני לבטל ולא לתת צ'אנס למהלכים שעם טיפה פחות סקפטיות מכולנו אולי יצליחו להפתיע.

ןבלי קשר, אני מקווה שבסופו של דבר לא נצטרך בכלל את היוזמה הזאת כי אני יודע שלפחות אדם אחד עדיין נמצא בתמונת הרכישה.

איכשהו נראה לך שרק איתך אפשר לדבר רק אתה יודע רק אתה מבין עניין וכו וכו .. אני לא מבין אלון לא מבין אייל לא מבין .. רק אתה . נשמע לך רציני ..?

(15-Jun-2016 22:42)דוד חטב כתב:  חברים עוד טיפה סבלנות יש לא מעט אנשים צעירים ומבוגרים...שבימים אלה שוקדים על עמותה חדשה, אתר אינטרנט ומערכת סליקה.

קטונתי מלבקר מישהו שעושה כשאני לא. רק חושב שלפני שמקימים משהו כדאי לבדוק את השטח . אולי אין כלה .. חבל על המנות . אני בכלל לא אכנס להאם התקנון מוסכם ומה תיתן לי מניה ומי החליט שההוא בראש וההוא בזנב, כי זה באמת לא מעניין אותי תגיד איפה משלמים אני בפנים. אבל תהיה בטוח שלרוב הקהל שהכי חשוב לו בעולם לא לצאת פראייר , זה משנה ועוד איך.

יש הרבה כמוך ויש יותר הרבה ספקנים.
אז אותם נשיג בשלב יותר מאוחר.

RE: מה צופן לנו העתיד. - אופיר34 - 15-Jun-2016 23:28

ממש לא טל.... אתה יכול לדבר גם עם עידן, חטב ועוד עשרות רבות שאתה כל יום קורא ברחבי הרשת... ואיך נאמר, לא בדיוק מיישרים קו איתך ועם דומיך בכל נושא.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: מה צופן לנו העתיד. - פיליפצ'וק - 16-Jun-2016 9:08

בלה, בלה, בלה, כמה נאיביות...

RE: מה צופן לנו העתיד. - אופיר34 - 16-Jun-2016 9:30

משה, נאיבים או לא, בניגוד אליך שרק דואג "להאיר את עיננו" בסיכויי ההצלחה של המהלך, יש אנשים שלא מוכנים לעמוד מהצד ולראות את העסק שוקע ומנסים לעשות כל דבר גם אם בתיאוריה אין לו הרבה סיכויים להצליח.

וכן, גם אם זה לא יצליח ,וגם אם תגיד אלף פעם "אמרתי לכם",היוזמה הזאת במקומה וחייבים לנסות אותה יהיה אשר יהיה.

ובלי קשר, הייתי מציע לך לא להיות כזה החלטי באימרות שלך , במיוחד לאור אחוזי ההצלחה האחרונים ,שאיך לומר לא בדיוק כאלה גבוהים....

RE: מה צופן לנו העתיד. - פיליפצ'וק - 16-Jun-2016 11:27

בלה, בלה, בלה....

RE: מה צופן לנו העתיד. - אייל ס - 16-Jun-2016 13:36

יש רצוי ויש מצוי,השאלה המתבקשת איזה אלטרנטיבות יש לפנינו.
כרגע אין,סיפור ליבר תמוה לחלוטין,מוכן לממן אינסוף בדיקות פוליגרף כדי לפסול את כל סימני השאלה ויש בעיקר סימנים שכאלו.
גם אבי גרוס לא ברור,לו היה מכריז באוזני כולנו או נציגנו לאן פניו מועדות,היה יותר קל לנו בחיים.
וזהו ואין אופציות אחרות!
ולכן,זה חלון זמן ייחודי לאוהדים לקבל החלטה,פרוק טוטאלי והתחלה מבראשית,או לקיחת אחריות תוך כדי שימוש במקורות אישיים(כל אחד על פי יכולותיו,אך לא פחות מדמי רצינות סבירים).
לפני שנה ניסיתי לעזור,אך המהלך לא הבשיל גם בגלל חוסר שת"פ של דורון וגם בגלל רועי את רועי ושות'.
מאז אני לא קשור למהלכים ואת עזרתי הם יקבלו רק אחרי 1000 חברים לפחות שכל אחד מהם שילם דמי רצינות ראויים.
.בניגוד לסקפטיים,אני משתדל להיות אופטימי,כי אין לי אופציה אחרת.