מכבי נתניה
מה צופן לנו העתיד. - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מה צופן לנו העתיד. (/showthread.php?tid=3015)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

מה צופן לנו העתיד. - עידן444 - 17-Jun-2016 11:38

(17-Jun-2016 11:30)אופיר34 כתב:  
(17-Jun-2016 10:20)אלון כתב:  ניסת לעניין את אבי גרוס בשיתוף פעולה כשאתה אחראי על מחלקת הנוער והוא על השאר?
או שאתה והוא בכלל לא מעוניינים במין שיתוף פעולה כזה?
לדעתי, למהלך כזה ישנו סיכוי גבוה יותר מאשר קבוצת אוהדים...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

הבנתי שהאיש רוצה את כל החבילה. לא חצי חצי ולא רבע שלשת רבע....
אבל בכל מקרה החיים הם דינאמים ואי אפשר לשלול את האופציה שאולי כן יהיה שיתוף פעולה. בסוף לדעתי זה יקום ויפול על האמון ומערכת היחסים בין האנשים.

בינתיים , בוא לא נרתום את העגלה לפני הסוסים...

לדעתי הדבר העיקרי שמעניין את האיש זו דווקא מחלקת הנוער.
לא נשמע הגיוני שבן אדם יקח בעלות על מועדון כדורגל בשביל לדחוף את הילדים במחלקה וכנראה העסק מעניין אותו הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים- עובדה שהאיש נמצא בסביבה כבר לא מעט זמן...
מצד שני כבר ראינו אנשים שכשהילד היה בסביבה היו במועדון(מורי ארקין שהוא אחד מעשירי הארץ וכולנו גם זוכרים מצויין את מאיר אוזן) וכשלא נעלמו. מקווה ומאמין שזה לא המקרה אבל עדיין מהדהד בי הרצון של האיש לקחת את את מחלקת הנוער בלבד כשויתר על רכישת המועדון לפני חצי שנה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מה צופן לנו העתיד. - טל.מ - 17-Jun-2016 11:40

אני סקרן מאיפה אתה מבין את הדברים. גרוס לא טייקון ואם אני הוא מה אכפת לי שאיזה א ס יקח את הנוער ויוריד לי איזה מיליון שניים ממה שאני צריך להשקיע ? אני כבר ממזמן הפסקתי עם עידן התמימות. התשובה תהיה במי גוזר את הקופון ואני לא חושד בקורא א ס.

RE: מה צופן לנו העתיד. - אופיר34 - 17-Jun-2016 11:51

(17-Jun-2016 11:38)עידן444 כתב:  לדעתי הדבר העיקרי שמעניין את האיש זו דווקא מחלקת הנוער.
לא נשמע הגיוני שבן אדם יקח בעלות על מועדון כדורגל בשביל לדחוף את הילדים במחלקה וכנראה העסק מעניין אותו הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים- עובדה שהאיש נמצא בסביבה כבר לא מעט זמן...
מצד שני כבר ראינו אנשים שכשהילד היה בסביבה היו במועדון(מורי ארקין שהוא אחד מעשירי הארץ וכולנו גם זוכרים מצויין את מאיר אוזן) וכשלא נעלמו. מקווה ומאמין שזה לא המקרה אבל עדיין מהדהד בי הרצון של האיש לקחת את את מחלקת הנוער בלבד כשויתר על רכישת המועדון לפני חצי שנה.

עידן, האיש רוצה את כל החבילה.
והאמת, גם לי ירד ממנו הרבה אחרי שויתר במרץ על הרכישה. חשבתי בזמנו שמי שלא מוכן לשים 5-6 מליון על חובות הקבוצה כנראה שלא ראוי להיות בעלים. רק אז התחוור לי שה 5-6 מליון הם יותר 18-20... כשעל זה אפשר להוסיף תביעות שעומדות ברקע וחוסר בהירות מוחלט לגבי עוד אי אילו חובות שכל יום יכולים לצוץ מכל כיוון. אח"כ גם התוודעתי לתהליך הרכישה של ב"ש ע"י ברקת וגם במקרה הזה הבנתי שהגברת לא הייתה מוכנה לקחת את הקבוצה עם חובות עוד יותר קטנים משלנו.

בשורה התחתונה - כנראה שאנשי עסקים רואים את הדברים בעין אחרת. אף אחד, בין אם הוא מיליארדר או סתם מיליונר קטן לא מוכן להוציא כסף על חובות שמישהו אחר יצר.
"למזלנו" הקבוצה נכנסה לתהליך של הקפאת נכסים ,מה שמשנה את התמונה בנושא החובות ומכשיר את הקרקע לאותם אנשי עסקים שנפשם משום מה חפצה במועדון כדורגל בישראל...

(17-Jun-2016 11:40)טל.מ כתב:  אני סקרן מאיפה אתה מבין את הדברים. גרוס לא טייקון ואם אני הוא מה אכפת לי שאיזה א ס יקח את הנוער ויוריד לי איזה מיליון שניים ממה שאני צריך להשקיע ? אני כבר ממזמן הפסקתי עם עידן התמימות. התשובה תהיה במי גוזר את הקופון ואני לא חושד בקורא א ס.

אם אתה מתכוון אלי אז תאלץ להמשיך לחיות עם הסקרנות שלך, אבל סמוך עלי שכמו שאמרתי לך לפני שבוע שהאיש חזק בתמונה וליבר הוא לא היחידי ככה אני אומר לך שהוא רוצה את כל החבילה.
ולגבי טייקון כן או לא . לא יודע מה זה טייקון. אם יש לך 500 מליון בבנק זה נחשב טייקון ? 300 זה טייקון ? 800 זה טייקון ??
אני כבר הספקתי ללמוד שגם עם הון "מועט" של נגיד 300 מליון אתה יכול לעשות דברים מדהימים במועדון כדורגל (שירצקי למשל) , ומצד שני עם הון יותר גדול אתה יכול גם לדשדש ולא לייצר הישגים לאורך זמן (שחר נגיד).

בקיצור, כסף יש ולא מעט השאלה מה הכוונות ומה המטרות ואלה דברים שרק תוך כדי תנועה אתה יכול לגלות.

ולגבי הנוער , על פניו יש הגיון במה שאתה אומר. למה שלא יתן את זה למישהו אחר וישקיע את הכספים בבוגרת....
ההסבר שלי - אין חצי הריון. כשאתה רוכש מועדון כדורגל אתה רוצה שיהיה לך שליטה מלאה על הצעצוע מבלי שמנדהו ממחלקת הנוער יקבע לך פתאום מי עולה לבוגרת, את מי צריך לקדם, על מי כדאי לעשות קופה וכו' וכו'... סוג של סומך רק על עצמי ואנשיי.

ושוב, אני אשמח שגרוס יהיה הבעלים ואייל יחזיק את מחלקת הנוער כי בסוף שני האנשים אוהדים ואוהבים את המועדון (אייל בטוח) ,אבל כדי שזה יקרה קודם כל גרוס יצטרך לרכוש ואח"כ צריך שיהיה כימייה ורצון בין שני האנשים כדי לקדם את הקונספט הזה.

RE: מה צופן לנו העתיד. - פיליפצ'וק - 17-Jun-2016 12:15

האיש לא ייקח את המועדון עם חובות, שימצאו קודם סידור לחובות הכבדים ואז גרוס יהיה רלוונטי.

[/quote]

״זמן טוב״...
יש לך הגדרה מוזרה ל״זמן טוב״.
ונראה לי שאתה היחיד שזורק כאן מספרים כמו שאתה זורק...
ה 10,000 שמים 100 ש״ח לא היתה אימרה פרקטית אם לא שמת לב.

[/quote]

אל תפגע, אבל 99% ממה שאתה חופר כאן ובפייסבוק הוא במקרה הטוב "לא פרקטי".

מה צופן לנו העתיד. - טל.מ - 17-Jun-2016 12:35

השמועות אמרו שההתעניינות אז במחלקת הנוער כללה תנאי של אחוזים מכל שחקן שהוא משביח לבוגרים או נמכר או משהו בסגנון כלומר גם הוא חיפש לגזור קופון. אם זה נכון זו אולי התשובה. לגבי הבן שלו, לא יודע איך הוא היום , בתקופה שראיתי הוא לא ראה דקות משחק, כך שקשה לי להאמין שזה מה שישאיר או ירחיק את אביו.

RE: מה צופן לנו העתיד. - דוד חטב - 17-Jun-2016 12:43

(16-Jun-2016 19:30)עידן444 כתב:  
(16-Jun-2016 16:15)אייל ס כתב:  משה,ליבר לא בעל ממון גדול משלי ושנינו לא ברמה שיכולים להחזיק מועדון כדורגל בליגת העל.
.בניגוד אליו אני אוהד "חולה בנפשו" ולכן עשיתי מספר פעמיים בחיי מהלכים לא הגיוניים שקשורים למכבי נתניה ובלי פרופורציה לגודל ממוני.
ליבר לא אוהד מכבי נתניה,ליבר ביום מבחן לא עשה מעשה לטובת קבוצת הכדורסל שעמד בראשה,לכן צריך להיות ברור לכולנו,ששיקולים אחרים עומדים מאוחרי הצעתו והאיש לא יוכל להחזיק את המועדון.
להעדיף את פרוק הנכסים בשלבים ע"פ ליבר על אפשרות אוהדים,זו לדעתי טעות.
.אך זו דעתך וזו דעתי ולא אכנס לעומקם של דברים,כי תחליט הוויכוחים כאן כבר מזמן לא היתה לשכנע וכל אחד נשאר מבוצר בעמדתו,עד שאחת מהדעות מתפוצצת בפנים ושני הצדדים נשארו צודקים עד למוות..

אני רואה עצמי כאדם עם ראש פתוח שמשתדל להתאים את עצמו למציאות.
כשהיו כאן דיבורים על טייקון שבאפצ׳י סוגר 12 מיליון ש״ח חובות(וזה היה המדד היחיד שלי לעושרו וכוונותיו של האיש ולא השמות שצצו) תקפתי את כל אלה שעדיין השמיעו קולות ״הקבוצה לאוהדים״ וכאלה- כי מי יודע מי זה ומה מחכה לנו עם אחד שאפילו את שמו לא רוצנ לחשוף? (סמכתי לתומי על אלה שכן יודעים מי זה)
ברגע שהסיפור הזה התפוצץ ואנחנו בעיצומו של מכרז שמאפשר לקחת את הקבוצה נקיה מחובות(או לפחות עם היקף התחייבויות קטן בהרבה מזה שהיה קודם) ועדיין אני לא רואה בתור לא את אבי שקד, לא את יצחק תשובה, לא את גאלבוט וקהאן, לא דניאל יאמר ולא שחקן רכש סוביאטי כלשהו אלא צביקה ליבר שמספר בלהט ״איך אשר אלון עושה זאת בגרוש וחצי ברעננה״ כאילו דין רעננה הוא דין מכבי נתניה וכאילו שאותו אשר אלון לא לקח את מכבי נתניה רק לחובות ועוגמות נפש- אני מבין שהמועדון הגיע לשפל כזה שאף אחד לא רוצה לגעת ולשקם.
אבל למי כן איכפת? לאוהדים כמובן. ובין האוהדים האלה אפשר למצוא הכל-
אנשים אמידים, עורכי דין, אנשי שיווק, אנשי תקשורת, אמנים, אנשים שמתעסקים בכלכלה, שחקני עבר, עיריה שהוכיחה שמכבי נתניה חשובה לה ולדעתי תחבק יוזמה כזו- אז למה לא?
כי פיליפצ׳וק חושב שעדיף צביקה ליבר?
מר פיליפצ׳וק כנראה עוד לא ראה מספיק בעלי בית שחירבו את מכבי נתניה ומועדונים אחרים והביאו אותה למצב הנוכחי.
הוא רוצה עוד כאלה שלא ברור מה הם רוצים להשיג, לא ברור כמה הם מוכנים להשקיע ובונים על זה שמכבי נתניה מייצרת הכנסות.
וגם אם נניח לא יחרבו? איזה עתיד יש למכבי נתניה עם בעל בית כזה? ולמה נראה לך שאוהדים בהתארגנות והתאגדות נכונה יעשו פחות מבעל בית כמו רוב בעלי הבית שעושים בכדורגל הישראלי יותר נזק מתועלת?
ועוד בסוף כשבא מישהו שבאמת היית רוצה כבעלים אותו בעלים גם יבוא בדרישות ולא ישחרר לעומת האוהדים שכן.

ובנימה קצת יותר אישית משה- קצת פירגון לאנשים שמשקיעים מזמנם, קצת הערכה, והכי חשוב קצת צניעות כי האמת? לא זוכר יותר מידי פגיעות בתחזיות שלך בשנה האחרונה...

ולגבי אבי גרוס- הלואי והאיש הזה הוא האיש שידחוף את המועדון הזה קדימה.

ואם לא- אני קורא כאן לאייל והח׳ברה היותר אמידים בקהל- תנו גב ותמיכה פומבית במהלך האוהדים ואפשר להרים כאן מייזם יפייפה!

מהמעט שאני יודע האוהדים לא מעוניינים בתמיכה מאנשי עסקים בטח לא בתמורה לאחוזים בבעלות....
זה יגרום לצרות כי האוהדים העמידים ירצו להשמיע את דעתם....

RE: מה צופן לנו העתיד. - אופיר34 - 17-Jun-2016 12:43

הבן שלו היום בשייטת....

מה צופן לנו העתיד. - טל.מ - 17-Jun-2016 12:51

הבן שאני מדבר עליו הוא בגיל של בני הצעיר יענו 15.

RE: מה צופן לנו העתיד. - אייל ס - 17-Jun-2016 12:57

(17-Jun-2016 12:51)טל.מ כתב:  הבן שאני מדבר עליו הוא בגיל של בני הצעיר יענו 15.

ושומר על "יכולותיו המקצועיות".

RE: מה צופן לנו העתיד. - דוד חטב - 17-Jun-2016 13:00

(17-Jun-2016 10:38)אייל ס כתב:  לא הוגן לנהל משא ומתן דרך התקשורת.
ומכיוון שכולנו רוצים שבעל יכולת כלכלית מוכחת(ויכולותיו מוכחות) יהיה הבעלים של מכבי נתניה לא אוציא לאור(כאן) את שעשיתי/ניסיתי לעשות.
בשורה התחתונה,אסייע לכל מי שיעמוד בראש המערכת(במידה ויחפוץ בכך),במידה ודרכו תיהיה אהבת מכבי נתניה נטו,במועדון לא יסתובבו עסקנים/יועצים/מקורבים בשקל והחבר מטוברוק לא ימשוך בחוטים.
ואחרי השנים האחרונות(כולל העונה האחרונה של קובי וגיל),מבחינתי זה "שחור ולבן",לא מאמין יותר במקריות ו"בכח האנרציה",רק מקום נקי יעיל ומסודר יכול להצליח.
לא רוצה לשחוט פרות קדושות של מרבית האוהדים,אך יש לא מעט כאלו שראויות לשחיטה(כשרה).

אין לך מושג כמה כייף לראות שכבר נפל לך האסימון ברוב הנושאים גם בנושא בני לם זה יקרה יום אחד ותבין...