מכבי נתניה
צרות ? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: צרות ? (/showthread.php?tid=30)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: צרות ? - צהוב לעולמים - 08-Aug-2013 14:13

ההחלטה בטוח לא היום הכ להולך קשה אצלנו מקווה לטוב

RE: צרות ? - אלדר ב. - 08-Aug-2013 14:16

נחתמה העיסקה לפי האתר הרישמי.

צרות ? - אני gad - 08-Aug-2013 21:30

אריאל צודק
אין לי כח לצטט, אבל הוא אמר מה קודם למה 10k מנויים? או תקציב גבוהה לקבוצה שרצה לאליפות?

לדעתי זה השילוב בינהם. חשוב להשקיע כסף בשביל לפתח את שני האפיקים כי רק שניהם יחד יצרו מסורת של הצלחות.
מעניין אותי איך רואים אלי שגב ויוסי מאור את המועדון בעוד 5 שנים , ואיזה חלק מהתקציב יגיע מהאוהדים בשאיפותיהם ?
אני בטוח שזה היה אחד מהנושאים שהם עברו עליהם לפני שהחליטו לרכוש.

RE: צרות ? - אייל ס - 09-Aug-2013 0:16

(08-Aug-2013 21:30)אני gad כתב:  אריאל צודק
אין לי כח לצטט, אבל הוא אמר מה קודם למה 10k מנויים? או תקציב גבוהה לקבוצה שרצה לאליפות?

לדעתי זה השילוב בינהם. חשוב להשקיע כסף בשביל לפתח את שני האפיקים כי רק שניהם יחד יצרו מסורת של הצלחות.
מעניין אותי איך רואים אלי שגב ויוסי מאור את המועדון בעוד 5 שנים , ואיזה חלק מהתקציב יגיע מהאוהדים בשאיפותיהם ?

לא לפתח ציפיות לתקציבים גבוהים
וגם אם תשכנע באותות ומופתים שיצחקי ב550 אלף דולר יביא קהל וחן עזרא ב240 אלף דולר וכו'
קבוצת כדורגל בריאה בליגה ישראלית לא זקוקה לשחקנים במאות אלפי דולרים,היא זקוקה לדרך
מאמין בצוות מקצועי כדוגמת הקיים בנתניה שידע לבנות קבוצה לדורות ולא לשרוף את כספי הבעלים.

Re: RE: צרות ? - Hagiqq - 09-Aug-2013 0:30

(09-Aug-2013 0:16)אייל ס כתב:  

וגם אם תשכנע באותות ומופתים שיצחקי ב550 אלף דולר יביא קהל וחן עזרא ב240 אלף דולר וכו'
קבוצת כדורגל בריאה בליגה ישראלית לא זקוקה לשחקנים במאות אלפי דולרים,היא זקוקה לדרך
מאמין בצוות מקצועי כדוגמת הקיים בנתניה שידע לבנות קבוצה לדורות ולא לשרוף את כספי הבעלים.

אייל...
בכדי לבנות קבוצה לדורות כפי שאתה אומר , צריך להתחיל בלא למכור את השחקנים הטובים שאתה מייצר ו-או מגלה ו-או קונה בזול ומשביח.
את מי שלא מספיק טוב לקבוצה אפשר להשאיל/למכור ובכך לייצר רווח שיוחזר בחזרה לתחילת השרשרת.
ברגע שתייצר חן עזרא ותמכור , לעולם לא תגיע לכלום.ותשאר בגדר קבוצה נחמדה.
אני מקווה שלא לשם אנו מכוונים.
אוהדים רוצים קבוצה שמסוגלת להתמודד על תארים.קבוצה שלא משמשת כחממה של הגביר מחיפה.
מצד שני בהחלט לא צריך להשתגע ולבזבז כספי בעלים על שמות שעולים הרבה ושווים מעט.
נקווה שתמצאו את האיזון.ניהול חכם ושאפתן יכול בפחות כסף לעשות יותר.

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

RE: צרות ? - אלון - 09-Aug-2013 0:41

(09-Aug-2013 0:30)Hagiqq כתב:  

אייל...
בכדי לבנות קבוצה לדורות כפי שאתה אומר , צריך להתחיל בלא למכור את השחקנים הטובים שאתה מייצר ו-או מגלה ו-או קונה בזול ומשביח.
את מי שלא מספיק טוב לקבוצה אפשר להשאיל/למכור ובכך לייצר רווח שיוחזר בחזרה לתחילת השרשרת.
ברגע שתייצר חן עזרא ותמכור , לעולם לא תגיע לכלום.ותשאר בגדר קבוצה נחמדה.
אני מקווה שלא לשם אנו מכוונים,
Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

מאה אחוז נכון! זה גם מה שאני אומר,לא רוצה את יצחקי בחצי מיליון דולר אבל כן רוצה לראות איך שחקני הבית/השחקנים הבולטים בקבוצה נשארים לאורך זמן ולא נמכרים לכל המרבה במחיר,משם הדרך לצמרת לא ארוכה...

RE: צרות ? - אופיר34 - 09-Aug-2013 1:02

מכבי חיפה קבוצה בריאה ?
קריית שמונה בריאה ?
מכבי ת״א ?
קבוצה בריאה זו קבוצה מאוזנת שיש בה גם את בן בינימין וגם את צלישר וגם את זיו וגם את נור ביסאן וכן, יש בה גם שחקנים דוגמת יצחקי, ורמוט וראיוס.
ואני לא אומר עכשיו לבוא ולזרוק חצי מליון דולר על שחקן כשרוני שילהטט ובו בזמן יזרוק זין על כולנו ויהרוס את המרקם החברתי, אבל אני כן אומר שאם יפול לנו לידיים שחקן דוגמת ראיוס למשל נהיה חייבים לעשות כל מאמץ על מנת להחתים אותו. יש שחקנים שיכולים לשנות פני קבוצה ובהם כדאי להשקיע.
בסופו של דבר הרצון של כולנו (וגם שלך) זה לראות קבוצה מצליחה, אטרקטיבית ומאוזנת שתוך מספר שנים תכנס לקטגוריה של ״הגדולות״ ולא בגלל ההיסטוריה שלה...
אז אני לא מבקש תקציב של 50 מליון אני בסה״כ רוצה קבוצה מגוונת ומאוזנת ולא רק אוסף של לוחמים שרק גליצ׳ים ותאקלים יודעים לעשות.

RE: צרות ? - אייל ס - 09-Aug-2013 8:38

מכבי חיפה קבוצה בריאה ?
קריית שמונה בריאה ?
מכבי ת״א ?
קבוצה בריאה זו קבוצה מאוזנת שיש בה גם את בן בינימין וגם את צלישר וגם את זיו וגם את נור ביסאן וכן, יש בה גם שחקנים דוגמת יצחקי, ורמוט וראיוס.
ואני לא אומר עכשיו לבוא ולזרוק חצי מליון דולר על שחקן כשרוני שילהטט ובו בזמן יזרוק זין על כולנו ויהרוס את המרקם החברתי, אבל אני כן אומר שאם יפול לנו לידיים שחקן דוגמת ראיוס למשל נהיה חייבים לעשות כל מאמץ על מנת להחתים אותו. יש שחקנים שיכולים לשנות פני קבוצה ובהם כדאי להשקיע.
בסופו של דבר הרצון של כולנו (וגם שלך) זה לראות קבוצה מצליחה, אטרקטיבית ומאוזנת שתוך מספר שנים תכנס לקטגוריה של ״הגדולות״ ולא בגלל ההיסטוריה שלה...
אז אני לא מבקש תקציב של 50 מליון אני בסה״כ רוצה קבוצה מגוונת ומאוזנת ולא רק אוסף של לוחמים שרק גליצ׳ים ותאקלים יודעים לעשות.
[/quote]

איש לא מדבר על קבוצה של לוחמים
מדבר על מחויבות לסמל(למרות הנאיביות)
וכשאני שומע על שחקן שלא הסכים להכנס בדקה ה90 במשחק נגד סכנין(כשהחרב היתה מונחת על הצוואר והובלנו 1:0) בגלל פציעה...ובחר להתאמן בנבחרת האולימפית,אני לא רוצה לראות אותו במועדון.
וכשאני שומע שחקן צעיר(שיהיה מוכשר ככל שיהיה ) שדורש סכומים שגם מנכ"לים לא מקבלים...אין לי בעיה שיישב על הספסל או ביציע של חיפה/ת"א.

מסכים לחלוטין שלא צריך למכור שחקנים על מנת לקיים את הקבוצה,אך כן צריך למכור שחקן מפעם לפעם כשדרישות השכר שלו מופרזות(בלי שום בסיס) וניתן לקבל עליו סכום ראוי.
אתן כמה דוגמאות....בקייץ שעבר אפשר היה למכור את דג'אני ב600000 יורו ואת סבע ב1000000 ש"ח...בגלל תגובות הקהל איש לא חשב לעשות את זה(ראו את התוצאות).
בקייץ שעבר הציעו על עידו לוי מיליון וחצי ש"ח....והיום אנחנו תקועים עם חוזה של 650000 ש"ח לשנה ושחקן שבקושי עולה במדרגות.
על עומרי הציעו לפני שנה וחצי 5000000 ש"ח והחוזה שלו עלה כ400000 ש"ח לשנה,לפני חודש הוא נמכר ב2500000 אחרי עונה שעלותו היתה מעל מיליון ש"ח.

שיקול הדעת ,מתי להחתים ועל כמה חייב להיות רק של בעלים שרואים את כל התמונה ולא על סמך לחץ אוהדים שגורם לעיתים לנזקים שהמפסידים העיקריים הם האוהדים.

אני בדעה ששתי הקבוצות אנשי העסקים שהחליטו להשקיע במכבי נתניה לא הגיעו לכאן על מנת למכור שחקני בית...ההפך,אני בדעה שהחלום לראות בעוד 5 שנים קבוצה שמורכבת בעיקר משחקני בית,לפתחנו,
זה תהליך,חייבים המון סבלנות,לא כל מחזור מוכשר מספיק כדי לייצר שחקנים לבוגרים,לא כל שחקן מוכשר מתאים לכל סגנון
גם יוסי מזרחי וגם שי הולצמן(בניגוד לאלו שהיו כאן ב10 שנים האחרונות),מעורבים מאוד במה שקורה בנוער,בסגל הקבוצה יש 7 שחקנים ששיחקו שנה שעברה בנוער(דודי/ויקי/ירין/מנצור/שריקי/מתן/נור),אני מאמין שאם הנוער ידע לגדל שחקנים לבוגרים הם יעברו באופן טיבעי לשם ומרביתם ישארו לתקופות ארוכות.

RE: צרות ? - פיליפצ'וק - 09-Aug-2013 10:44

עם כל הכבוד לנוער של מכבי נתניה (להבדיל מטוברוק) צר לי אבל עד כה מדובר ב"אגדה אורבנית", "פיקציה".
תסתכלו על ה- 5 שנים האחרונות למעט חן עזרא, אלמוג כהן (שגם הם לא במקור מהנוער של נתניה) ושיר צדק, מי עוד הפך לשחקן מוביל/טוב בכדורגל הישראלי?
לדעתי המועדון הרוויח בענק על ה"פיקציות" כגון: ימפולסקי, דגני ובן הרוש (לא שווים גם 75% ממה שקיבלו עליהם).
אני מקווה שיגיע היום ובאמת יצמחו בנוער ועכשיו תהיה גם את האפשרות להשאיר אותם.

צרות ? - טל.מ - 09-Aug-2013 10:45

אייל רק תחשוב על הסיטואציה שבה דג׳אני סבע בן הרוש נמכרים ... הם לא נמכרו בגלל הקהל ? מכבי נתניה של שנה שעברה היתה יורדת באמצע הליגה אם מישהו מהשחקנים האלה היה נמכר.

בוא נעמיד רגע דברים בפרופורציה - אנחנו האוהדים לא יודעים בדיוק מה השניים מתכננים.
מה שברור הוא שתקציבים גדולים לא יהיו .
שמעתי אתמול את שגב ברדיו. הוא אמר שאחד הדברים שישכנעו אותו להכנס לנתניה היה כמות שחקני הנוער שהקבוצה גידלה ומכרה בשנים האחרונות והוא הבין את הפוטנציאל.
לא ברור אם זה פוטנציאל כלכלי או פוטנציאל בבנית קבוצת צמרת שמתבססת על שחקני בית או אולי גם וגם ?
לדעתי, מדובר בבניה שאם תצליח, נראה קבוצה שתוכל לגרד את שיפולי צמרת ליגת העל ופה שם להגיע לאירופה או חצאי גמר, כמו למעשה בתקופת עטר וכן תמכור שחקנים שניה לפני שהם הופכים לכוכבים כדוגמת עזרא.
בסופו של יום - זה מה יש ועם זה נחיה.

לדעת למנף את זה ל8000 מנויים שיגדילו את תקציב הקבוצה, זו החוכמה. כדי להגיע לכאלה מספרים צריך להציג קבוצה אטרקטיבית למשך שנים, וכדי לעשות את זה צריך להשקיע הרבה כסף .. בקיצור ביצה ותרנגולת נתנייתית בבעלות חיפאית.