מכבי נתניה
צרות ? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: צרות ? (/showthread.php?tid=30)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: צרות ? - אלון - 05-Aug-2013 23:58

(05-Aug-2013 23:44)אופיר34 כתב:  אז יש קצת מידע....(ושוב, הכל בערבון מוגבל. ההנהלה לא אחראית על מהימנות המידע...).
הגרעון קיים אבל לא מדובר במספרים שהגאון פרימו פרסם. המכירה של הרוש צמצמה את הגרעון וכרגע אני מבין שמנסים לייצר הכנסות ועובדים על זה חזק מאד (ואל תשאלו אותי אם ויתור על שחקנים זה חלק מייצור ההכנסות) ויש גם אופטימיות שזה יצליח.
חוץ מזה, באמת יכול להיות ששחקן או שניים ישוחררו ובמקומם יגיעו אחרים בהתאם להחלטה של יוסי מזרחי. לא יודע שמות וגם לא בטוח אם זה יקרה או לא.
ובקשר לרכישה כן או לא - ביומיים שלשה הקרובים נהיה יותר חכמים. מוסרים לי שיש תחושה חיובית ורצון של המתעניינים כן לעשות את הצעד הזה. אם זה יקרה או לא בקרוב נדע....

שפיגלר בדרך לקאמבק....Huh

RE: צרות ? - אופיר34 - 06-Aug-2013 0:02

למה אתה חושב ?

RE: צרות ? - פיליפצ'וק - 06-Aug-2013 0:15

(05-Aug-2013 23:58)אלון כתב:  
(05-Aug-2013 23:44)אופיר34 כתב:  אז יש קצת מידע....(ושוב, הכל בערבון מוגבל. ההנהלה לא אחראית על מהימנות המידע...).
הגרעון קיים אבל לא מדובר במספרים שהגאון פרימו פרסם. המכירה של הרוש צמצמה את הגרעון וכרגע אני מבין שמנסים לייצר הכנסות ועובדים על זה חזק מאד (ואל תשאלו אותי אם ויתור על שחקנים זה חלק מייצור ההכנסות) ויש גם אופטימיות שזה יצליח.
חוץ מזה, באמת יכול להיות ששחקן או שניים ישוחררו ובמקומם יגיעו אחרים בהתאם להחלטה של יוסי מזרחי. לא יודע שמות וגם לא בטוח אם זה יקרה או לא.
ובקשר לרכישה כן או לא - ביומיים שלשה הקרובים נהיה יותר חכמים. מוסרים לי שיש תחושה חיובית ורצון של המתעניינים כן לעשות את הצעד הזה. אם זה יקרה או לא בקרוב נדע....

שפיגלר בדרך לקאמבק....Huh

ה"עלוקה" לעולם לא תרפה.
יש רוכשים באופק = שפיגלר מופיע

צרות ? - טל.מ - 06-Aug-2013 0:20

בואו נקווה שהוא ירד מאיתנו כי טוב לא יצא מזה ..

RE: צרות ? - אלדר ב. - 06-Aug-2013 0:30

אם שגב יקנה את הקבוצה אז כנראה שפיגלר יחזור לתמונה.

RE: צרות ? - פיליפצ'וק - 06-Aug-2013 1:10

זה לא עושה לי טוב.
בכלל, העובדה ששני אוהדים שרופים של הפועל חיפה הם הרוכשים הפוטנציאלים גם לא עושה לי טוב.

RE: צרות ? - אופיר34 - 06-Aug-2013 8:58

לי עושה מצוין שאנשים רציניים עם יכולת כלכלית וכוונות להשקיע בקבוצה מתעניינים ברכישת הקבוצה.
ונכון שהייתי מעדיף שהם יהיו על הדרך גם אוהדים אבל בדיוק כמו שמקבילהם - ברקת, כץ, גולדהאר וכיוצ"ב לא בדיוק אוהדים גדולים של קבוצותיהם כך גם הם יכולים להיות.
בסופו של דבר לרכוש קבוצת כדורגל זה לא עוד עיסקה. יש פה התחייבויות והרבה כספים שמושקעים ואני מאמין שעם הזמן כל רוכש יהפוך גם לאוהד שרוף.
בוא נקווה שהמהלך יצליח כי עד כמה שאני מבין לאנשים האלה יש הרבה כוונות טובות.

RE: צרות ? - amir - 06-Aug-2013 10:00

כאילו שאנחנו יכולים להיות בררנים ולברור את היותר טובים מבין הרוכשים לא ראיתי שהיה תור גדול בשלוש השנים מאז שיאמר עזב.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

RE: צרות ? - אייל ס - 06-Aug-2013 10:19

(06-Aug-2013 0:30)אלדר ב. כתב:  אם שגב יקנה את הקבוצה אז כנראה שפיגלר יחזור לתמונה.

אלדר,כתבו כאן(ולא רק כאן) יותר מפעם אחת,ש"פרנסי" העיר/אותם בעלי ממון מבנינו/שמות שזכו לפרסום בזכות נתניה בכלל ומכבי נתניה בפרט,בחרו לא להשקיע בקבוצה...וזו זכותם.
כתבו גם(כאן ובמקומות אחרים),שמי שמשקיע בעולם הכדורגל,לא יעבור את וועדת טירקל(מסיבות כאלו ואחרות).

מכבי נתניה זקוקה לבעלים,במידה והיא קבוצה חפצת חיים(וזו לא אימרה),במצבנו הנוכחי כל מי שיהיה מוכן לקחת את הקבוצה בתנאים סבירים הוא אופציה טובה מהקיים.

אני תקווה שיש משהו מאחורי הפרסומים,כי אנחנו על זמן שאול...

RE: צרות ? - אלדר ב. - 06-Aug-2013 10:24

אין לי בעיה עם שפיגלר.שידבר פחות ויעשה יותר.