מכבי נתניה
צרות ? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: צרות ? (/showthread.php?tid=30)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: צרות ? - עודד... - 05-Aug-2013 20:51

(05-Aug-2013 0:07)זיו פלם כתב:  
(05-Aug-2013 0:01)אלון כתב:  Blush
(04-Aug-2013 23:53)עודד... כתב:  כבר בקשו מכמה שחקנים מובילים לחפש קבוצה

כמו מי....?

אלון ראית הודעה רשמית של הנהלת הקבוצה ?

עודד רוצה לפתוח ספין

ספין אהה...!!!
מחסור של 4 מליון שקל
שחקנים מובילים = שחקנים בלי חוזה עדין

צרות ? - טל.מ - 05-Aug-2013 20:54

מחסור של ארבעה מיליון שקל ... מאיפה אתה יודע את הנתונים הללו ?

RE: צרות ? - אלדר ב. - 05-Aug-2013 21:17

משה פרימו אמר את זה ברדיו.אמר גם ששגב ומאור נפגשו היום ובנתניה אופטימים שהם יקחו את הקבוצה.

צרות ? - טל.מ - 05-Aug-2013 21:24

נתניה אופטימיים ... גם אני אופטימי. כבר שנים. תשאל את אופיר ...

אופיר המקור שלך יכול להסביר את דברי פרימו ..? רק בנו תקציב וכבר חסרים ארבעה מיליון שקלים ..? אז על סמך מה בנו את התקציב ?

אוקי שמעתי גם אני ... ערן לוי שלו מנשה ועוד שחקנים לא חתומים בכלל. והיה ולא יקנו את נתניה יוסי מזרחי יצטרך לוותר על שחקנים (ציטוט מפרימו).

RE: צרות ? - אופיר34 - 05-Aug-2013 22:53

אז משה פרימו אמר....
הלו, זה משה פרימו לא משה רבנו....
לא יודע אם זה ארבע מליון, שני מליון או רבע מליון. יש גרעון וזה לא חדש לאף אחד. כולנו יודעים את זה עוד מסוף שנה שעברה. אני מאמין שאם מסכמים עם שחקנים לא מתחייבים על סכומים מבלי שיש לך גב למספרים שאתה מבטיח.
באותה מידה יש דברים לא מתוכננים כמו למשל הבלגן עם הטוטו וההתאחדות מה שפוגע בתוכנית של הרבה קבוצות חסרות בעלים כמונו. מעבר לזה, תוך כדי הכנה של הקבוצה לליגה הצוות המיקצועי ״מגלה״ שחקנים שלא בנה עליהם (בינימין, טופי וכו׳) ומשנה תוכניות תוך כדי תנועה.
בסה״כ יש לנו סגל (כרגע) יחסית גדול ואין ספק שבלי קשר למצב הכלכלי יש שחקנים מיותרים במערכת.
אז אני לא מתכחש שנוצרה כנראה בעייה כלכלית מסוימת אבל לא נראה לי שהמצב כזה חמור כמו שכמה עיתונאים מנסים לצייר אותו.
וכל מה שאמרתי פה הוא על דעתי בלבד. שום מקור לא הכניס לי מילים לפה (הפעם...Wink

RE: צרות ? - אלדר ב. - 05-Aug-2013 23:02

פרימו גם אמר שבלדב אמר לו שאף שחקן בכיר לא ישוחרר.

צרות ? - טל.מ - 05-Aug-2013 23:18

(05-Aug-2013 22:53)אופיר34 כתב:  אז משה פרימו אמר....
הלו, זה משה פרימו לא משה רבנו....
לא יודע אם זה ארבע מליון, שני מליון או רבע מליון. יש גרעון וזה לא חדש לאף אחד. כולנו יודעים את זה עוד מסוף שנה שעברה. אני מאמין שאם מסכמים עם שחקנים לא מתחייבים על סכומים מבלי שיש לך גב למספרים שאתה מבטיח.
באותה מידה יש דברים לא מתוכננים כמו למשל הבלגן עם הטוטו וההתאחדות מה שפוגע בתוכנית של הרבה קבוצות חסרות בעלים כמונו. מעבר לזה, תוך כדי הכנה של הקבוצה לליגה הצוות המיקצועי ״מגלה״ שחקנים שלא בנה עליהם (בינימין, טופי וכו׳) ומשנה תוכניות תוך כדי תנועה.
בסה״כ יש לנו סגל (כרגע) יחסית גדול ואין ספק שבלי קשר למצב הכלכלי יש שחקנים מיותרים במערכת.
אז אני לא מתכחש שנוצרה כנראה בעייה כלכלית מסוימת אבל לא נראה לי שהמצב כזה חמור כמו שכמה עיתונאים מנסים לצייר אותו.
וכל מה שאמרתי פה הוא על דעתי בלבד. שום מקור לא הכניס לי מילים לפה (הפעם...Wink

עובדתית השחקנים לא חתומים. למה - לא יודע.

RE: צרות ? - פיליפצ'וק - 05-Aug-2013 23:40

פרימו אמר ופרימו אמר ופרימו אמר.
מי זה פרימו??? קוריוז מגוחך חסר שכל.

צרות ? - טל.מ - 05-Aug-2013 23:42

נדלקת משה ? זה היה שווה Wink

RE: צרות ? - אופיר34 - 05-Aug-2013 23:44

אז יש קצת מידע....(ושוב, הכל בערבון מוגבל. ההנהלה לא אחראית על מהימנות המידע...).
הגרעון קיים אבל לא מדובר במספרים שהגאון פרימו פרסם. המכירה של הרוש צמצמה את הגרעון וכרגע אני מבין שמנסים לייצר הכנסות ועובדים על זה חזק מאד (ואל תשאלו אותי אם ויתור על שחקנים זה חלק מייצור ההכנסות) ויש גם אופטימיות שזה יצליח.
חוץ מזה, באמת יכול להיות ששחקן או שניים ישוחררו ובמקומם יגיעו אחרים בהתאם להחלטה של יוסי מזרחי. לא יודע שמות וגם לא בטוח אם זה יקרה או לא.
ובקשר לרכישה כן או לא - ביומיים שלשה הקרובים נהיה יותר חכמים. מוסרים לי שיש תחושה חיובית ורצון של המתעניינים כן לעשות את הצעד הזה. אם זה יקרה או לא בקרוב נדע....