מכבי נתניה
ואחרי שירדנו ליגה 13 משחקים לסוף יש לאוסידון צ'אנס ענק.... - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: ואחרי שירדנו ליגה 13 משחקים לסוף יש לאוסידון צ'אנס ענק.... (/showthread.php?tid=2779)

ואחרי שירדנו ליגה 13 משחקים לסוף יש לאוסידון צ'אנס ענק.... - דוד חטב - 24-Jan-2016 11:59

והצ'אנס הוא להקטין את התקציב משמעותית ע"י שחרור מסיבי של שחקנים....
חלק שישלח בהשאלה....
להשאיר שלד לליגה שניה...
שוער שיחליטו..ברק לוי רק אם הוא חותם על סעיף שהוא מוכן להתחייב ל-3 שנים וישחק בליגה שניה אם לא הביתה נשאר עם דין גל...
בלם -מישצ'נקו
קשר אחורי -רומריו (כמה שהוא חלש אין קשר אחורי אחר)
שויינפלד ואיציק כהן....
כל השאר הביתה...ורד, מרגוליס , חיימוביץ, הרוש, לוגסי,סמיליאניץ בארי להשאלה...בטח שכחתי כמה פחי אשפה...
מנסה להחזיר כמה שחקנים שבהשאלה כמו חן ראובן ועוד כמה....
וכמובן ניקקוי אורוות כללי בכל המועדון....
אם אדון אוסידון לא עושה את זה הוא עושה נזק בלתי הפיך....

RE: ואחרי שירדנו ליגה 13 משחקים לסוף יש לאוסידון צ'אנס ענק.... - פיליפצ'וק - 24-Jan-2016 12:21

ברק לוי לשחרר בכל מקרה, תודה רבה על שום דבר.
שנה הבאה בלאומית זו ההזדמנות הטובה ביותר להתחיל להריץ את דין גל.
אני הייתי מתחיל להריץ אותו כבר מהשבת הקרובה.

ואחרי שירדנו ליגה 13 משחקים לסוף יש לאוסידון צ'אנס ענק.... - אלון - 24-Jan-2016 13:33

(24-Jan-2016 12:21)פיליפצוק כתב:  ברק לוי לשחרר בכל מקרה, תודה רבה על שום דבר.
שנה הבאה בלאומית זו ההזדמנות הטובה ביותר להתחיל להריץ את דין גל.
אני הייתי מתחיל להריץ אותו כבר מהשבת הקרובה.

צודק. אותו כנ״ל פאדול ואולי יאיר זיו. חבל רק שאת פאדי שחררו בחינם.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

RE: ואחרי שירדנו ליגה 13 משחקים לסוף יש לאוסידון צ'אנס ענק.... - אופיר34 - 24-Jan-2016 14:00

(24-Jan-2016 11:59)דוד חטב כתב:  והצ'אנס הוא להקטין את התקציב משמעותית ע"י שחרור מסיבי של שחקנים....
חלק שישלח בהשאלה....
להשאיר שלד לליגה שניה...
שוער שיחליטו..ברק לוי רק אם הוא חותם על סעיף שהוא מוכן להתחייב ל-3 שנים וישחק בליגה שניה אם לא הביתה נשאר עם דין גל...
בלם -מישצ'נקו
קשר אחורי -רומריו (כמה שהוא חלש אין קשר אחורי אחר)
שויינפלד ואיציק כהן....
כל השאר הביתה...ורד, מרגוליס , חיימוביץ, הרוש, לוגסי,סמיליאניץ בארי להשאלה...בטח שכחתי כמה פחי אשפה...
מנסה להחזיר כמה שחקנים שבהשאלה כמו חן ראובן ועוד כמה....
וכמובן ניקקוי אורוות כללי בכל המועדון....
אם אדון אוסידון לא עושה את זה הוא עושה נזק בלתי הפיך....

לא הבנתי.
מתי אתה רוצה שכל זה יעשה ? בשבוע שנשאר לתום מועד העברות ? היום ? מחר ?

RE: ואחרי שירדנו ליגה 13 משחקים לסוף יש לאוסידון צ'אנס ענק.... - משה.ד - 24-Jan-2016 16:04

אתם אנחנו יודעים מה הקבוצה שווה. ומי שלא אז שיציץ בטבלה. הטבלה לא משקרת. בלעדיהם עוד אף מאמן מכל ה 4 שהגיעו לא ניסה וחבל. מה שאומר שכל המאמנים בארץ זה בלופים. חשבתי קורצקי יבוא עם וובוס גדולים מסתבר שהיונות של עטר מטילות יותר גדולים. לפרק. לפרק. לפרק. להתחיל מהתחלה. להוציא את הפרובינציאלות מהקבוצה בלי זה לא יקרה כלום גם עוד 20 שנה.

RE: ואחרי שירדנו ליגה 13 משחקים לסוף יש לאוסידון צ'אנס ענק.... - אופיר34 - 24-Jan-2016 17:06

אני חושב שזה לא הוגן להפיל על קורצקי משהו. בטח לא אחרי יומיים בקבוצה, בטח לא בקבוצה שלא הוא בנה.

RE: ואחרי שירדנו ליגה 13 משחקים לסוף יש לאוסידון צ'אנס ענק.... - אסףג - 24-Jan-2016 18:08

הייתי מפיל עליו רק את ההחלטה המוזרה לא לשלב את החלוץ החדש במחצית . הרי ידוע שכל השאר כלומניקים אז מה כבר יקרה שלא קרה? לא נכבוש?

RE: ואחרי שירדנו ליגה 13 משחקים לסוף יש לאוסידון צ'אנס ענק.... - לואיס ראזאק - 24-Jan-2016 20:18

שכחת - להחזיר את לירון וילנר מפרישה...

אל אלוהים, באמת קראתי עכשיו שמישהו מוכן להשאיר את הברזילאי הליצן הזה לעוד עונה במועדון? ראבאק...

RE: ואחרי שירדנו ליגה 13 משחקים לסוף יש לאוסידון צ'אנס ענק.... - דוד חטב - 25-Jan-2016 3:14

(24-Jan-2016 18:08)אסףג כתב:  הייתי מפיל עליו רק את ההחלטה המוזרה לא לשלב את החלוץ החדש במחצית . הרי ידוע שכל השאר כלומניקים אז מה כבר יקרה שלא קרה? לא נכבוש?

נכון ולמה לא לנסות לשחק עם 2 חלוצים....

RE: ואחרי שירדנו ליגה 13 משחקים לסוף יש לאוסידון צ'אנס ענק.... - אני gad - 25-Jan-2016 19:33

מה עם שלב ב ?
אין עתיד בלי שלב ב