מכבי נתניה
כואב הלב אבל - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: כואב הלב אבל (/showthread.php?tid=2735)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

כואב הלב אבל - טל.מ - 18-Jan-2016 2:15

יאללה בוא נסכים. עכשיו תגיד לי כמה גולים כבשנו ? 8. סכנין 20 בני יהודה 21 כפס 13 ועכו עלובה כמונו עם 9 אבל עם 5 נצחונות ו8 נק יותר ..
הבעיה שלכם של כולכם היא הדי אן איי .. בראש שלכם אתם חושבים שאנחנו אימפריה. לא קולטים שהסגל עלוב, כי זה לא יכול להיות אנחנו מכבי נתניה..
אם סכנין כובשת 12 שערים יותר ובני יהודה 13 יותר אז זה מיקרי ? זה השופטים ? אתם רוצים להפוך אותי לבעיה - תהנו Smile ככה הקבוצה והקהל נראים. לא מבינים את המציאות. הסגל טוב משנה שעברה, השופטים גונבים לנו נק, אין לנו מזל .. מה שתגידו.

הנה החלוצים שלכם - מרגוליס - שנה ראשונה בליגה עם 2 שערים, אבידור עם שער בשלוש שנים ולא אצלנו, איציק כהן חצי שנה לא ראה דשא 0 שערים , סיסאיי שער, חמזה שער. אם אחרי כל זה אתם עדיין חושבים שאני זה שטועה - וואלה .. רק בריאות

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: כואב הלב אבל - זאב רווח - 18-Jan-2016 2:40

בנתונים בנתיים אתה צודק מליון אחוז
העובדות מדברות בעד עצמן

אבל כשיגיע אם יגיע אלי כהן אתה פתאום תראה שינוי הכל ישתחרר ואפילו אבידור יתעשר מלהכניס גולים
אפשר לעשות זאת צריך מאמן שכל משחק יעלה אחרי ניתוח עם פינצטה ולא אטרף כמו עטר וצרפתי

RE: כואב הלב אבל - אופיר34 - 18-Jan-2016 10:39

(18-Jan-2016 0:59)טל.מ כתב:  לכפס וסכנין יש שחקני התקפה טובים משלנו ולא במעט. אזולאי עמאשה מוגרבי ויש להם גם זר ברזילאי מצוין.
לכפס יש את צ׳בוטה וקהינדה שלא ברשימה שלך - הלוואי עלינו, לבני יהודה יש את גלבן ונורו ג׳וד , לגבי עכו - אין להם התקפה בדיוק כמונו אבל איפה הם ואיפה אנחנו.

לגבי צ'יבוטה וקהינדה הנחשקים מדובר כולה ב 3 שערים ביחד עד עכשיו אז בוא נרגע.

לגבי כל השאר - זה נכון שהם מבקיעים השנה יותר שערים מאיתנו ,אבל שוב, 8 שערים ב 19 מחזורים עם שחקנים כמו חמזה, אבידור, סיסאי, איילה ולאחרונה איציק כהן, טייגו ובנבנישתי זה משהו קצת מעבר לכדורגל נטו. לא תשכנע אותי (שוב...) שרשימת השחקנים הזאת שווה כולה 8 שערים. הקבוצה נכנסה פה לסחרור שלילי, יש פה לצד חוסר מחץ גם קטע מנטלי ולחץ שלא מוסיף לאף אחד, וכמובן שגם קצת מזל שאין לנו תמיד יכול היה לעזור...

והעובדה שהקבוצה שמעלינו עם 8 פור ו 9 שערים (לעומת 8 שלנו) רק מוכיחה לי שזה לא רק כדורגל.

כואב הלב אבל - טל.מ - 18-Jan-2016 11:12

אופיר - עוד לפני הלחץ ההיסטרי , מכבי נתניה עם דורה שיחקה שלושה משחקים נגד 10 שחקנים. פעם אחת 65 דק ופעמיים מחצית. לא כבשנו באף אחד מהמשחקים האלה. לא תשכנע אותי שאלו בעיות מנטליות חוסר מזל וכו.

RE: כואב הלב אבל - אופיר34 - 18-Jan-2016 11:25

(18-Jan-2016 0:24)amir כתב:  נכון אופיר אז הבעיה שלנו היא ניהולית? למה בזה אתה לא מודה לפחות

אני לא אמרתי אף פעם שאין בעיה ניהולית. בעיה ניהולית קיימת אצלנו דרך אגב מהיום שאני זוכר את עצמי אוהד את הקבוצה הזאת, וזה לא מנחם אבל זאת גם עובדה.

אני פשוט לא אוהב את האווירה המתלהמת שאופפת אותנו, אני לא אוהב שכל הזמן מחפשים פה גופות , אני לא אוהב את כל הביטויים המיותרים האלה דוגמת "אוסידון=אסון" וכו'. כל הדיון פה יורד לרמות נמוכות ,וגם אם אוסידון טעה בדברים מסוימים זה לא אומר שצריך להוריד לו את הראש ולצאת עליו בכזאת בוטות.

יש מספיק נסיבות מקלות למצב שהגענו אליו - הכנה מאוחרת , תקציב נמוך, פציעות של שחקני מפתח ומצד שני טעויות ניהוליות כמו בחירת מאמן לא ראוי לטעמי (כולל המאמן השני), החתמת זרים מהירה ולחוצה, כשלון בהבאת חלוץ ראוי, שחרור שחקנים באפס תמורה (בהנחה שזה נכון) ועכשיו התמהמהות בהחתמה של מאמן חדש.

אבל עם כל אלה, אפשר גם לתת מילה טובה על ההתארגנות המהירה של אוסידון בתחילת הדרך ועל הזמן והמאמץ שהשקיע בבניית הקבוצה ,על העברת הסגל בבקרה ועל גיוס התרומות. לגבי החריגות והגרעונות - אם נכונה הידיעה שתרומות שהובטחו ע"י אנשי עסקים רציניים לא הגיעו בסוף אני לא מפיל את האשמה על אוסידון. כשאנשים בסדר גודל כזה נותנים את מילתם בארבע עיניים מול ראש העיר אתה לא יכול שלא להתייחס לזה ברצינות ולהתעלם מההבטחה בבניית תקציב הקבוצה.

RE: כואב הלב אבל - amir - 18-Jan-2016 12:22

אוסידון כנראה גם עובד בהפועל ת"א הנה בא נעזור להם להפטר מזר שלא צריכים ונביא עוד קשר שאנחנו לא צריכים.
http://sports.walla.co.il/item/2926205
הבן אדם גומר אותנו לאט לאט העיקר לעזור להפועל.

כואב הלב אבל - עידן444 - 18-Jan-2016 12:53

(18-Jan-2016 12:22)amir כתב:  אוסידון כנראה גם עובד בהפועל ת"א הנה בא נעזור להם להפטר מזר שלא צריכים ונביא עוד קשר שאנחנו לא צריכים.
http://sports.walla.co.il/item/2926205
הבן אדם גומר אותנו לאט לאט העיקר לעזור להפועל.

בחיי שאני לא יודע בשביל מי האיש הזה עובד. יכול להיות שהוא עד כדי כך גרוע? וחסר מושג? אופיר,
מה שאוסידון עושה העונה בנתניה זה בשבילך ״טועה פה ושם״? הבן אדם לא פגע בכלום! הכל הפוך! וצוות האימון הזה והמהלך להבאת לינגאנה זו שירת הברבור שלו! הספירה לאחור החלה!

הכנה מאוחרת? חוץ מחלוץ שזו דווקא היתה העמדה הכי דחופה היית הקבוצה הראשונה שהיתה מוכנה העונה ועובדה שבאת מוכן כבר לגביע הטוטו. זה ששבוע לפני העונה התחילו לעשות כאן מהפכות- זו נטו בעיה ניהולית!
הכנה מאוחרת זה עכו... הכנה מאוחרת זה מכבי ת״א. הכנה מאוחרת זה אפילו בית״ר שנראתה באירופה ובתחילת העונה כמו כלום. נתניה? הכנה מאוחרת? על מה אתה מדבר?

RE: כואב הלב אבל - אופיר34 - 18-Jan-2016 13:03

(18-Jan-2016 12:53)עידן444 כתב:  בחיי שאני לא יודע בשביל מי האיש הזה עובד. יכול להיותשהוא עד כדי כך גרוע?
אופיר,
מה שאוסידון עושה העונה בנתניה זה בשבילך ״טועה פה ושם״? הבן אדם לא פגע בכלום! הכל הפוך! וצוות האימון הזה והמהלך להבאת לינגאנה זו שירת הברבור שלו! הספירה לאחור החלה!

זהו, נכתבה שורה על לינגאנה ומתחילים פה לבנות מגדלים ?? לא נלמד אף פעם ??

ואמרתי לך ,האיש טעה וקיבל החלטות לא נכונות, אבל כל הקונספרציות האלה שנעשים פה דברים מכוונים והוא מנסה לעזור להפועל והוא גומר אותנו והוא מחסל אותנו והוא מוכר אותנו והוא כהנה וכהנה....
מרב קונספרציות לא רואים את היער....
ואין לי בעיה שהוא לא יהיה פה, אני רק בטוח בדבר אחד - הבא אחריו יקבל את אותה מנה כי אנחנו האוהדים יודעים לנהל, לאמן ולשחק הכי טוב בעולם....

חלום שלי לתת את הקבוצה ל 3-4 אוהדי מקלדת שינהלו אותה... אני מת לדעת איך הקבוצה תראה תחת הנהגתם.

כואב הלב אבל - עידן444 - 18-Jan-2016 13:08

(18-Jan-2016 13:03)אופיר34 כתב:  
(18-Jan-2016 12:53)עידן444 כתב:  בחיי שאני לא יודע בשביל מי האיש הזה עובד. יכול להיותשהוא עד כדי כך גרוע?
אופיר,

זהו, נכתבה שורה על לינגאנה ומתחילים פה לבנות מגדלים ?? לא נלמד אף פעם ??

ואמרתי לך ,האיש טעה וקיבל החלטות לא נכונות, אבל כל הקונספרציות האלה שנעשים פה דברים מכוונים והוא מנסה לעזור להפועל והוא גומר אותנו והוא מחסל אותנו והוא מוכר אותנו והוא כהנה וכהנה....
מרב קונספרציות לא רואים את היער....
ואין לי בעיה שהוא לא יהיה פה, אני רק בטוח בדבר אחד - הבא אחריו יקבל את אותה מנה כי אנחנו האוהדים יודעים לנהל, לאמן ולשחק הכי טוב בעולם....

חלום שלי לתת את הקבוצה ל 3-4 אוהדי מקלדת שינהלו אותה... אני מת לדעת איך הקבוצה תראה תחת הנהגתם.

תן לי את המשכורת שלו ותקציב שחקנים של 7 מיליון ש״ח ומבטיח לך שיהיה יותר טוב.
ואם הוא יודע להביא ספונסרים(גם זה אני לא בטוח) שיתעסק בזה!

האיש לא פגע בכלום! אתה יכול להגיד את זה על בלדב ולב?(שגם לא חפים מטעויות)
אתה משווה את אופן ניהול המשבר ע״י רועי דניאל לעומתו?
טוב, בוא לפחות נקווה שהיתה לו הארה ב 24 שעות האלה...

RE: כואב הלב אבל - פיליפצ'וק - 18-Jan-2016 13:17

הוא מנהל את מכבי נתניה כמו שחיים רמון ניהל את הפועל ת"א לפני כבירי.
שוק הכרמל.......