מכבי נתניה
כואב הלב אבל - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: כואב הלב אבל (/showthread.php?tid=2735)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

כואב הלב אבל - טל.מ - 17-Jan-2016 15:57

רווח איזה מאמן בכיר יבוא להציל את הספינה בליגה השניה ..?נרד ליגה ונתארגן בקיץ. בינתיים שינסו לרדת בכבוד. את מי שאפשר לשלב מהנוער שישלבו. אם השלמתי עם הירידה לא הייתי חותם על שום חוזה כרגע עם אף מאמן .

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: כואב הלב אבל - אופיר34 - 17-Jan-2016 16:23

(17-Jan-2016 15:57)טל.מ כתב:  רווח איזה מאמן בכיר יבוא להציל את הספינה בליגה השניה ..?נרד ליגה ונתארגן בקיץ. בינתיים שינסו לרדת בכבוד. את מי שאפשר לשלב מהנוער שישלבו. אם השלמתי עם הירידה לא הייתי חותם על שום חוזה כרגע עם אף מאמן .

יכול להיות ששמעתי משפט דומה גם בירידה האחרונה?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: כואב הלב אבל - טל.מ - 17-Jan-2016 16:29

יכול להיות. בכל מקרה הוא שאל את דעתי ואני אמרתי אותה. אם השלמתי עם הירידה, לא חותם עם שום מאמן עכשיו.

RE: כואב הלב אבל - אופיר34 - 17-Jan-2016 17:48

(17-Jan-2016 2:16)עידן444 כתב:  
(17-Jan-2016 2:09)אופיר34 כתב:  הייאוש גדול ולא רואים את האור בקצה המנהרה . הכל נכון. ועדיין זה ספורט תחרותי, זה מועדון מכובד( למרות שלא כולם חושבים ככה ), זה אוהדים, זה תקשורת שמחפשת דם, זה קבוצות שעוד נלחמות על חייהן.
אני נגד שחרורים המוניים ונגד מהלכי ייאוש שלא יוסיפו כבוד לאף אחד. אם סכנין מפסידה זה 9 פור ויש עוד 42 בקופה. ולפני שקופצים כל המיואשים, כן המציאות ידועה, הסטטיסטיקה ברורה, והסיכויים קלושים. הכל ידוע ולמרות הכל אסור להרים דגל לבן. כל עוד התאוריה איתנו לשחק עד הסוף עם הכלים הכי טובים שיש לנו ולנסות לעשות את הבלתי יאומן. ככה זה צריך לעבוד בספורט וככה אני מקווה שזה יעבוד, ואם נגזר עלינו לרדת נרד בכבוד ונעלה באותו כבוד בדיוק.

היינו שם לצערי ככה שאנחנו כבר מכירים את ההרגשה.....

אל תדאג- שחרור המוני לא יהיה כי אין מי שיקח את השחקנים האלה. אולי בלאומית כי שם המקום של רובם.

אל תהיה בטוח בזה. מבטיח לך ש 80 אחוז מהשחקנים שיעזבו ימצאו את מקומם בליגת העל. אולי לא במכבי ולא בב"ש אבל בכפ"ס\ בני יהודה \ הפועל חיפה וכו' הם בהחלט יוכלו להשתלב.
אלה לא שחקנים מהטופ אבל בקבוצות שרצות עם סגל טוב הם ישתלבו ואפילו יצליחו.

RE: כואב הלב אבל - טל.מ - 17-Jan-2016 17:55

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4754021,00.html
כל מילה מלמיליאן

RE: כואב הלב אבל - עידן444 - 17-Jan-2016 18:05

(17-Jan-2016 17:48)אופיר34 כתב:  
(17-Jan-2016 2:16)עידן444 כתב:  
(17-Jan-2016 2:09)אופיר34 כתב:  הייאוש גדול ולא רואים את האור בקצה המנהרה . הכל נכון. ועדיין זה ספורט תחרותי, זה מועדון מכובד( למרות שלא כולם חושבים ככה ), זה אוהדים, זה תקשורת שמחפשת דם, זה קבוצות שעוד נלחמות על חייהן.
אני נגד שחרורים המוניים ונגד מהלכי ייאוש שלא יוסיפו כבוד לאף אחד. אם סכנין מפסידה זה 9 פור ויש עוד 42 בקופה. ולפני שקופצים כל המיואשים, כן המציאות ידועה, הסטטיסטיקה ברורה, והסיכויים קלושים. הכל ידוע ולמרות הכל אסור להרים דגל לבן. כל עוד התאוריה איתנו לשחק עד הסוף עם הכלים הכי טובים שיש לנו ולנסות לעשות את הבלתי יאומן. ככה זה צריך לעבוד בספורט וככה אני מקווה שזה יעבוד, ואם נגזר עלינו לרדת נרד בכבוד ונעלה באותו כבוד בדיוק.

היינו שם לצערי ככה שאנחנו כבר מכירים את ההרגשה.....

אל תדאג- שחרור המוני לא יהיה כי אין מי שיקח את השחקנים האלה. אולי בלאומית כי שם המקום של רובם.

אל תהיה בטוח בזה. מבטיח לך ש 80 אחוז מהשחקנים שיעזבו ימצאו את מקומם בליגת העל. אולי לא במכבי ולא בב"ש אבל בכפ"ס\ בני יהודה \ הפועל חיפה וכו' הם בהחלט יוכלו להשתלב.
אלה לא שחקנים מהטופ אבל בקבוצות שרצות עם סגל טוב הם ישתלבו ואפילו יצליחו.
שניר דורי, ראול גרשומוב, נבו מזרחי, עומר בוארון, זאב חיימוביץ' וזה גם כנראה הכיוון של לוגסי- בסופו של דבר כולם מצאו עצמם בליגה השניה.
מה גורם לך לחשוב שהגורל של עומר ורד, יובל אבידור(שאם אתה לא לוקח אותו לא פותח את העונה באף קבוצה), טגה וטל איילה יהיה שונה?
רומאריו, בארי ומניח שגם שני העילויים ממכבי ת"א ימצאו את עצמם בליגת העל- אגב, בכלל לא בטוח שכשחקני הרכב.
כל השאר פשוט לא שייכים לשם- וזה גם לא מפתיע- הרוב גירדו בקושי ספסל של קבוצות תחתית. תעבור אחד אחד ותסתכל מה עשה בשנתיים שלוש האחרונות- תגלה שחיימוביץ' היחיד שעוד היה בעניינים בזמן הזה וכנראה שזה הרבה בגלל שהיה לידו בלם זר מצויין.
בנו כאן קבוצה של ליגה שניה בלי שחקני בית בכלל. הביאו את כל המצוי במקום הרצוי(בטח התגעגעת למשפט הזה).
אבל אני מסייג את הדברים- אני בטוח שעם ערן ודיא(וכבר אמרת הרבה פעמים- אם ערן לא נפצע הדיבור היה שדיא עוזב) כולם היו נראים יותר טוב.

RE: כואב הלב אבל - טל.מ - 17-Jan-2016 18:06

זו הקבוצה שבנו פה.. אחכ רוצים שנהיה אופטימיים

RE: כואב הלב אבל - חזום חזום - 17-Jan-2016 18:47

אכן כתבה טובה של צביעה נעים.
עצוב ונכון

Sent from my A0001 using Tapatalk

RE: כואב הלב אבל - זאב רווח - 17-Jan-2016 19:41

לא ראיתי מילה אחת חדשה מצביקה נעים ממה שאמרתי לכם כאן

ובכל זאת הוא לא נותן שום פתרון עד שיגיע בעלים עשיר אין פתרון למכבי נתנחה למה ? כי אוסידון הרס את ההזדמנות !!!

RE: כואב הלב אבל - amir - 17-Jan-2016 21:42

איך אמר קופמן לכותל יהיה קונה לפני שיהיה למכבי נתניה.