מכבי נתניה
בני לם אם אתה מתמנה זה להציל את הקבוצה מירידת ליגה לא להיות פועל בנין - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: בני לם אם אתה מתמנה זה להציל את הקבוצה מירידת ליגה לא להיות פועל בנין (/showthread.php?tid=2698)

עמודים: 1 2

בני לם אם אתה מתמנה זה להציל את הקבוצה מירידת ליגה לא להיות פועל בנין - זאב רווח - 10-Jan-2016 13:41

אם אכן בני לם מתמנה ואני מאוד מקווה שהוא יבחר לעבוד עם שלום תקוה או עם בלם עבר שמצידי יהיה כל בלם עבר שמבין טוב בהגנה רצוי חיים בר ...

אז אם אכן הוא מגיע המטרה זה הישארות ליגה יש עדיין הרבה נקודות בקופה וגם אם אנחנו משחקים נגד ברצלונה הציפיה של אוהדי מכבי נתניה היא לנצח כל משחק בשכל לא בעליהום .

אני מצפה שיחזקו בבלם את ההגנה כי קבוצה שהיא רכה בהגנה מועמדת טבעית לרדת .

מאוד הייתי רוצה לראות את בני לם לוקח מאמנים שהיו בעברם מגינים וחלוצים ועושה אימוני " מקצוע " פעם בשבוע לפחות ....

בני לם המפתחות סוף סוף ניתנים לך אמנם מאוחר מדי בכמה שנים ואתה לוקח את הקבוצה במצב קשה אבל ממני בכל אופן לא תקבל הנחות כי דבר ראשון והשורה האחרונה היא האם אתה מנצח כמאמן , רק מבחן התוצאה קובע בנתניה

מאחל לך שתוכיח שלא טעיתי לגביך במשך שנים רבות למרות שאתה לא מכיר אותי כלל

אני מצפה ממך באמת להביא את כל מה שלמדת משמואל פרלמן ז"ל ותצליח כמוהו

RE: בני לם אם אתה מתמנה זה להציל את הקבוצה מירידת ליגה לא להיות פועל בנין - אליהו - 10-Jan-2016 13:50

תצמיד לו את ברוך חסן.
הם חברים טובים

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: בני לם אם אתה מתמנה זה להציל את הקבוצה מירידת ליגה לא להיות פועל בנין - זאב רווח - 10-Jan-2016 13:54

ברוך חסן או כל מי שיבחר מבורך ומקובל עלי ועל כל אוהד מכבי נתניה
ברוך חסן זה מצוין כי הוא היה בלם וזה יתן איזון טוב אבל מאוד הייתי רוצה שיבחר בשלום תקוה כי יש לו בראש המון המון כדורגל ויש לו גם ניסיון בינלאומי שזה דבר חשוב

אני סומך גם על הדירקטוריון שהפעם הבין מה לעשות לפנות לאדם המתאים שיהיה מאמן יחד עם בני לם
שמצידי צרפתי יהיה מאמן הנוער שיבנה את מחלקת הנוער

RE: בני לם אם אתה מתמנה זה להציל את הקבוצה מירידת ליגה לא להיות פועל בנין - לואיס ראזאק - 10-Jan-2016 13:55

אם בני לם באמת לוקח את הג'וב במצב שבה הקבוצה נמצאת? זה פשוט יהיה משעשע.
אם אני הייתי מאמן, לא הייתי מתקרב למועדון הזה העונה...

RE: בני לם אם אתה מתמנה זה להציל את הקבוצה מירידת ליגה לא להיות פועל בנין - זאב רווח - 10-Jan-2016 14:01

אין ברירה כי אנשים לא האמינו מספיק בלתת לו לבנות את הקבוצה מתחילת העונה כשלקחו צ'אקמייקות לבנות ולאמן
לא נורא חובת ההוכחה עליו אחרי כל השנים הוא נבחר להציל את מכבי נתניה מירידת ליגה לא לבנות לעונה הבאה ולא להכין קבוצה ללאומית

RE: בני לם אם אתה מתמנה זה להציל את הקבוצה מירידת ליגה לא להיות פועל בנין - לואיס ראזאק - 10-Jan-2016 14:04

(10-Jan-2016 14:01)זאב רווח כתב:  אין ברירה כי אנשים לא האמינו מספיק בלתת לו לבנות את הקבוצה מתחילת העונה כשלקחו צ'אקמייקות לבנות ולאמן
לא נורא חובת ההוכחה עליו אחרי כל השנים הוא נבחר להציל את מכבי נתניה מירידת ליגה לא לבנות לעונה הבאה ולא להכין קבוצה ללאומית

תראה איך הקבוצה הזאת נראית, תראה את סגל השחקנים - למען השם, אם בני לוקח את הג'וב זה מראה שהוא נואש לתפקיד הזה ברמה מביכה כי הכיתוב כבר מזמן על הקיר:

י-ו-ר-ד-י-ם ל-י-ג-ה

RE: בני לם אם אתה מתמנה זה להציל את הקבוצה מירידת ליגה לא להיות פועל בנין - זאב רווח - 10-Jan-2016 14:05

לואיס ראזק לא נרד ליגה מבטיח לך

RE: בני לם אם אתה מתמנה זה להציל את הקבוצה מירידת ליגה לא להיות פועל בנין - לואיס ראזאק - 10-Jan-2016 14:09

(10-Jan-2016 14:05)זאב רווח כתב:  לואיס ראזק לא נרד ליגה מבטיח לך

עזוב, הבטחות אני לא צריך. נקודות יותר חשוב והן בגדר משימה בלתי אפשרית העונה.

RE: בני לם אם אתה מתמנה זה להציל את הקבוצה מירידת ליגה לא להיות פועל בנין - זאב רווח - 10-Jan-2016 14:12

אם בני לם על הקווים כבר השבת ננצח וזה שווה 3 נקודות

RE: בני לם אם אתה מתמנה זה להציל את הקבוצה מירידת ליגה לא להיות פועל בנין - אסףג - 10-Jan-2016 14:25

לא פייר כלפי בני.
אבל אין לו ברירה. לא יתנו לו את הקבוצה במצב אחר.
הדג מסריח מהראש, כמו גופה.
כל השנה הזאת כאב לב ענק שמתפוצץ בפנים.