מכבי נתניה
הפועל חיפה - מכבי נתניה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: הפועל חיפה - מכבי נתניה (/showthread.php?tid=2685)הפועל חיפה - מכבי נתניה - עידן444 - 08-Jan-2016 23:54

ליגת ווינר, מחזור 18
מוצ״ש, 18:00, אצטדיון סמי עופר


יש כאלה המכנים את המשחק הזה ״נקודת האל חזור״.
מכבי נתניה יוצאת לסמי עופר לנסות להשיג את נצחונה השני העונה מול הפועל חיפה שנמצאת במקום התשיעי במטרה לצאת לדרך חדשה ועל הדרך לגרור את היריבה פנימה לתוך התחתית הרותחת במגרשה הביתי שכמו על אצטדיון היהלום קשה להגיד עליו שהוא ביתי במיוחד.
המשמעות עבורנו הוא כפולה ומכופלת, שכן, במשחק הולך לעלות חלק קדמי ששינה את פניו. איציק כהן הוא חלוץ אמיתי אבל נשאלת השאלה האם יוכל לתת תפוקה מיידית. גם הברזילאי החדש שהגיע מהאי השכן חייב להיכנס מיד לעניינים והשניים האלה יחד עם בינבנישתי הכשרוני, בארי ומרגוליס שללא ספק מהשחקנים היותר מבטיחים שנחתו כאן בקיץ- חייבים להתחיל לשים את הכדורים ברשת!
אני תוהה עם עצמי האם הרכב התקפי כפי שראובן עטר צפוי להעלות הוא דבר נכון במקרה של קבוצת תחתית במשחק חוץ. מצד אחד אני לא אוהב את זה. מצד שני כשאני חושב על זה קצת לעומק אני מגיע למסקנה קצת אחרת. אחד הדברים שאני הכי לא אוהב העונה הוא התפקוד של רומאריו פירס. הבחור שחקן פיזי, קשר הורס יוצא מהכלל, מישהו שיודע לכסות שטחים ולתת הרבה כוח ובטחון במשחק ההגנה. משום מה רומאריו העונה הוא גם כל מה שאמרתי+קפטן+עושה משחק+מוביל כדור+לוקח מצבים נייחים+עושה דריבל- כשבפועל הוא יודע לעשות רק את מה שהזכרתי בחלק הראשון.
לא מזמן טענתי שמול מרכזי השדה של רוב הקבוצות בליגה רומאריו פירס יכול להתמודד לבד ובתנאי שהוא מתרכז 90% במשחק ההגנה בחצי המגרש שלנו- בדיוק כפי שעשה בעונה שעברה לצד צלישר וגבי שבעיקר התרוצצו, ולמעשה זה יכול לשחרר עוד שחקן קדימה ואם כבר- אז אולי עדיף שזה יהיה שחקן עם יכולות התקפיות מעבר למה שיש ללולה, טגה, יאיר זיו או לוגסי להציע. זה מה שאנחנו אמורים לקבל מחר כאשר אם להסתמך על הפרסומים אמורים לשחק יחד עם רומאריו בקישור- חמזה בארי, בינבנישתי, מרגוליס ופאריירה- כולם אמורים להיות בעלי יכולות התקפיות. בחוד נקווה כפי שאמרתי לתפוקה מיידית מאיציק כהן שכנראה לא ישאר לאורך זמן האופציה היחידה ובמהלך השבוע הבא יוחתם חלוץ נוסף. מהחלק האחורי נצטרך הרבה יותר ריכוז ויכולת מהקטסטרופה שקיבלנו מול ק״ש שם יש לזכור שלא היה לנו את העוגן שלנו במרכז השדה- רומאריו. אני חושב שלכולם ברור עד כמה הוא משמעותי- בטח במערך כמו שהולך לעלות מחר.
ליריבה חלק קדמי שבמשחק רע הצליח להביך אותנו פעם אחר פעם בסיבוב הראשון.
יש כאלה המכנים את המשחק הזה ״נקודת האל חזור״.
כולם מחר בסמי עופר!!!
יאללה נתניה!!!


RE: הפועל חיפה - מכבי נתניה - דוד חטב - 09-Jan-2016 13:30

צודק אחד הדברים המשמעותיים זה למקם את רומריו בתפקידו הטבעי הוא מאד משמעותי הגנתית הרגשנו את החסרון שלו בשבוע שעבר...
בנוסף צריך קודם כל לא לספוג....ואולי ניתן אחד או שניים ...
אני מאד אופטימי לא בגלל שהרכש מזהיר כי הליגה חלשה וכל כך גרוע זה לא יכול להמשיך אם רק נשמור על כושר גופני נרוץ יותר מהיריב נשחק כמו קבוצה מאמין ומקווה שהמומנטום ישתנה לטובתנו....


הפועל חיפה - מכבי נתניה - mordii2 - 09-Jan-2016 20:31

1:0 לחיפה


Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: הפועל חיפה - מכבי נתניה - amir - 09-Jan-2016 20:38

כבר 2


הפועל חיפה - מכבי נתניה - עידן444 - 09-Jan-2016 20:38

ככה לא מעמידים קבוצה שנלחמת על החיים שלה. נקודה.


Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: הפועל חיפה - מכבי נתניה - משה.ד - 09-Jan-2016 20:52

מאמן הוא לא והוא הוכיח את זה בגדול בשנים האחרונות. השאלה אם הוא גבר עם מספיק יושרה לקום וללכת. להודות בכישלון באי יכולת ולהחזיר את המפתחות.


RE: הפועל חיפה - מכבי נתניה - davidb7 - 09-Jan-2016 20:57

(09-Jan-2016 20:38)עידן444 כתב:  ככה לא מעמידים קבוצה שנלחמת על החיים שלה. נקודה.


Sent from my iPhone using Tapatalk

עטר לא היה ולא יהיה מאמן....נו טל עדיין הזוי חמזה תמורת 3 שחקנים..ואיזה שחקנים...במקום מנגה היית מקבל אחד אחר...חמזה לא שחקן נקודה..משחק לרוחב....זו גם טעות של רובן...מה שווה אופציה עתידית אם ירדנו ליגה...עסקה גדולה הציעו לנו...איך לא לקחנו אותה...וצר לי שוב לדבר על חסן ...אבל למה לא ''פאדול..למה....


הפועל חיפה - מכבי נתניה - טל.מ - 09-Jan-2016 21:02

לא אמרתי הזוי. אמרתי טרייד ששווה גם לנו. מנגה זה היה תרגיל מסריח של שרצקי. לקבל 3 שחקנים בהשאלה שיעשו כאילו אכפת להם לא היה מציל אותנו. צר לי אבל הגיע הזמן שעטר ילך הביתה. נכשל בכל דבר.


Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: הפועל חיפה - מכבי נתניה - amir - 09-Jan-2016 21:16

לא היה צריך להגיע מלכתחילה, אבל עכשיו מי יגע בגופה הזאת? לא רואה אחד ראוי שירצה ולא ראויים יש לנו מספיק.