מכבי נתניה
עטר? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: עטר? (/showthread.php?tid=2660)

עמודים: 1 2 3 4 5 6

עטר? - משה.ד - 02-Jan-2016 21:27

גונב דעת. הוא אשר הכריז שהרכב השחקנים לא רע ואפשר לעשות איתו יותר. זה היה אם אני זוכר טוב בשבוע שהוא קיבל את הקבוצה. עם אחוזי הצלחה שלו נראה שיש פה one way ticket ליום שישי שעה 3

RE: עטר? - amir - 02-Jan-2016 21:31

ללא ספק כישלון קולוסאלי מספיק לראות את ההרכב ההזוי שהוא העלה מאמן חלש שגמר את הקרירה לפני שנתיים חבל על הקבוצה עוד היה אפשר להציל את משהו עכשיו כבר מאוחר.

עטר? - טל.מ - 02-Jan-2016 21:33

מסכים לצערי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: עטר? - פיליפצ'וק - 02-Jan-2016 21:49

איך אני אוהב את כל הפופוליסטים האלה , "היה אפשר להציל, עכשיו כבר מאוחר מידי".
נכון, היה אפשר להציל בתחילת העונה לאחר הפציעה של ערן לוי ודיע סבע אם בראש המערכת היו אנשים רציניים ולא חאפרים.
במצב הנוכחי מה בדיוק אפשר להציל? לגרום להלמוט כמו מרגוליס לצאת מהשוק שלו? לגרום לאבידור שכלום כבר לא ייצא ממנו להפוך לשחקן שיודע לשים כדור ברשת? לגרום לשחקן מרושל כמו סיסאיי להראות כמו שחקן כדורגל?
על ראובן עטר יש לי להגיד דבר אחד, הוא חתיכת מטומטם/נואש/הזוי/כל התשובות נכונות על שהסכים לקחת את כל האימפוטנטים האלה על עצמו.

RE: עטר? - משה.ד - 02-Jan-2016 21:53

הלו אדון פיליפצוק לא אני אמרתי שחומר השחקנים הוא טוב וניתן להשיג איתור יותר. לא אני אמרתי שכבר בשבועות הבאים (לפני 9 מחזורים ) כבר נראה שינוי. אכן קבוצה מאד יציבה. הפסדים בלבד.
אם יש לו טיפת כבוד עצמי שיבוא ויגיד נכשלתי ויחזיר את המפתחות. יפה שעה אחת קודם.

עטר? - טל.מ - 02-Jan-2016 21:55

יש הסבר לוגי להעלות את פאדול לפני לוגסי בתפקיד שזר לו ? יש הסבר להעלות את גרשומוב שלא נספר בכלל לפני איילה ? ההרכב חלש גם ככה, למה להחליש עוד יותר ? לצערי ירדנו כבר מזמן ואני חוזר ואומר חבל על הכסף בינואר.

עטר? - עידן444 - 02-Jan-2016 21:56

(02-Jan-2016 21:53)משה.ד כתב:  הלו אדון פיליפצוק לא אני אמרתי שחומר השחקנים הוא טוב וניתן להשיג איתור יותר. לא אני אמרתי שכבר בשבועות הבאים (לפני 9 מחזורים ) כבר נראה שינוי. אכן קבוצה מאד יציבה. הפסדים בלבד.

נו באמת משה- מה ציפית שמאמן שמגיע ורוצה להעיר קבוצה שבורה יגיד?

RE: עטר? - amir - 02-Jan-2016 21:58

הגאון מטירת הכרמל אמר תבדקו אותי אחרי חודשיים, נדבר, אזיש צורך שאני אעלה פה את רשימת המשחקים שלו? בשביל להפסיד 3 0 לקש החלשה לא צריך מאמן אפשר באמת לשלוח את בני לם.

RE: עטר? - משה.ד - 02-Jan-2016 22:00

עזוב אותך מקלישאות. אף אחד לא קונה את השטויות של המאמנים.
תכלס לא מצפה ממנו לכלום רק לדבר אחד. אם עדיין יש לו טיפת כבוד עצמי אז שיקח אחריות וילך הביתה.

RE: עטר? - פיליפצ'וק - 02-Jan-2016 22:01

(02-Jan-2016 21:53)משה.ד כתב:  הלו אדון פיליפצוק לא אני אמרתי שחומר השחקנים הוא טוב וניתן להשיג איתור יותר. לא אני אמרתי שכבר בשבועות הבאים (לפני 9 מחזורים ) כבר נראה שינוי. אכן קבוצה מאד יציבה. הפסדים בלבד.

אני בטוח כמעט ב- 100% שהוא לא מאמין בדברים האלה שהוא הוציא לתקשורת.
הוא הגיע לקבוצה במצב שהוא לא יכול לשנות כלום אז מה ציפית שיאמר, שיש לו חרא של חומר בקבוצה? ואיך הוא בדיוק אח"כ מתנהל עם השחקנים עד ינואר?
אם חומר השחקנים הוא כזה טוב כמו שהוא אמר, אז איך תסביר את העובדה שבפועל מאז שהוא הגיע, 4 שחקנים לפחות שלא היו בכלל בתוכניות, נכנסו לרוטציה ברמה כזו או אחרת.