מכבי נתניה
עד ינואר... - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: עד ינואר... (/showthread.php?tid=2602)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: עד ינואר... - אופיר34 - 09-Dec-2015 0:40

(09-Dec-2015 0:26)טל.מ כתב:  אמרתי בצהריים על נושא השחרורים - לא נראה לי. נראה מישהו מוצא קבוצה לחיימוביץ ללוגסי ללולה ולסיסאיי .. שלום עם הפלסטינאים כבר לא נראה בלתי אפשרי .. ירידת ליגה תעלה כמה שתעלה.. אנחנו ממילא בדרך לשם, וכמו שהפועל פת וחיפה הצליחו אני בטוח שהיו כאלה שנכשלו. מי ישאיר אותי בליגה ? חבורת מושאלים וזרים חסרי ענין ? יש איזה שחקן בית כמו אלה למשל שהיו בהפועל חיפה וירקו דם ? לשחקנים שלנו בכלל אכפת ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

תאמין לי שגרועים מאלה שהזכרת מצאו קבוצות שלקחו אותם.
את צלישר אתה מכיר?
אקסברד מכיר?
עידו לוי מכיר?
הם יותר טובים מהרשימה שלך? מה זה, מכבי נתניה היא הקבוצה היחידה בתבל שנמצאת במצב ביש? רק נתניה מחפשת שחקנים בינואר? נו באמת.

ובוא לא נהפוך עכשיו כל שחקן רכש לנפילה. לא כולם אפאטים כמו מרגוליס, לא כולם אדישים כמו הרוש ולא כולם גמלוניים כמו סיסאי. תתפלא עם קצת מזל ועין מיקצועית טובה (ופה אנחנו באמת בבעיה... ) אפשר גם לפגוע עם הרכש. זה לא חוק מהתורה ליפול עם כל רכש שתביא

Sent from my LG-D855

עד ינואר... - טל.מ - 09-Dec-2015 1:08

נו די אתה באמת מאמין למה שאתה כותב ..? קבוצה לסיסאיי ? לחיימוביץ ? בליגה הלאומית אולי ? למה להם.. ישבו ביציע יקבלו שכר. זוכר את שלו ?
לגבי הרכש - איציק כהן ? זה לא מה שישאיר אותך בליגה. אתה צריך גולר אבל רציני, קשר אחורי דמוי דג׳אני בשיאו, בלם מחליף ועוד מגן כי אין מחליף לאף עמדה ( כחלון לא בא לדורה טוב בעין ..). וכל זה בינואר, בגרושים , שתלויים בזה שכל המשוחררים ימצאו קבוצה ..

RE: עד ינואר... - ORENARIEL - 09-Dec-2015 1:12

אם יוסי מזרחי יאמן את בני יהודה אז יש כבר יורדת שניה שתצטרך לעכו..
רק צריך לראות מי יאמן את הפועל חיפה.. אולי דורה?

RE: עד ינואר... - זאב רווח - 09-Dec-2015 3:10

איזה חבורה של לוזרים אתם חוץ מאופיר 34 אני קורא את כל העץ הזה ופשוט לא מאמין שאתם אוהדי קבוצת הכדורגל של מכבי נתניה
יש כאלו כמו פיליפצ'וק שפשוט הציעו אחרי שליש עונה לבנות קבוצה ללאומית איזה ביזיונר ולמה שעטר יבנה קבוצה ללאומית אם הוא לא רוצה לאמן בלאומית ?

לקרא ולא להאמין איך אנחנו כולה 6 נקודות ממקום שלא יורדים ליגה ואתם מרימים ידיים ? רצף של 2-3 נצחונות ונדבר אחרת

עכשיו אחרי שהוכחתם לי שאתם לוזרים תנו לי להכניס לכם קצת ציונות והדרכה איך לא נרד ליגה
א) קבוצה שיש לה הגנה חזקה ושוער טוב עובדתית לא יורדת ליגה משמע הכל תלוי בהגנה ...
ב) נכון צריך לכבוש שערים ואין לנו קישור שמכניס כדורי עומק אלא משחקים ברוחב או הרמות סתמיות
ג) את מי להחליף במקום מי ?

עם כל הכבוד לבלמים שלנו אין מספיק חוזק בעמדתם צריך בלם טוב שיתן תחרות להרכב ולא לספסל אז בלם צריך טל כחילה שווה צריך לבדוק עם טביב כמה שווה דמי ההשבחה שלו
אם לא כחילה צריך לבדוק בלם זר נוסף אני לא רואה הרבה בלמים טובים פנויים אחרי ששיחררו את עידו לוי ודודי תירם מה גם ששחקן ישראלי יקר מאוד
יש את שמעון הרוש ששיחק בלם בצורה מצויינת בעונה שעברה ודוגרי כמגן הוא נפצע המון אולי יעשה הסבה זה הכי אידיאלי בלם שמאלי מבטיח המון שקט והוא גם טוב בראש ....

מגן שמאלי : אפשר לומר שאם יבואו לזיו ויאמרו לו זאת העמדה שלך אם תרצה לשחק אז רק מהעמדה הזאת הוא ישקיע יותר ויתחבר יותר לעמדה הזאת , ואם לא ? אחיו בסיטואציה מסויימת יכול להגיע כהשאלה חינם תמורת חוזה בשיתוף עם מכבי ת"א משהו כמו חצי-חצי ... אז למגן שמאלי יש פתרון ...

מגן ימני יותר בעייתי ... לטגה אין כוח ל 90 דקות מקסימום מחליף , צריך לתת לטגה לפתוח כמה פעמים כדי שוורד ישקיע יותר ואז תהיה תחרות בעמדה זו ....

הגענו לחלק של הקישור האחורי : פירס כגרזן הוא באנקר לא לגעת
סמילאניץ' שחקן מיותר חובה לשחרר
חוק בל יעבור בבית אפילו נגד ריאל מדריד צריך לשחק עם קשר אחורי יחידי ברגע ששיחקת עם 2 קשרים נסוגים דפקת את ההתקפה שלך

מרגוליס לא מתופקד במקום הראוי לו הוא צריך לשחק או קשר מתחת לחלוץ או קיצוני שמאלי זאת גם בעיה של מאמן שלא מבין שהוא יכול להרוויח שחקן טוב ובלבד שידע מאיזה מקום להפיק ממנו תועלת המרובה ביותר
חמזה בארי שחקן מצויין עם הפנים לשער אבל הוא לא אחד שיכול לשחק עם הגב לשער 2-3 כניסות והוא מושבת עד סיום העונה זה פשוט חוסר הבנה להעמיד שחקן כזה מתחת לחלוץ או כמו שכאן הציעו כחלוץ ממש הזוי ...רוצה להרוויח את חמזה בארי רק כקשר כנף ימני הוא יחגוג עם המגן בהמון דאבל פסים ובידודים של מגן היריבה משהו כמו שמשחק ליונל מסי בברצלונה ....

טל איילה בדיוק כמו חמזה בארי אבל מהצד השמאלי כשחקן כנף שמאלי או קשר שמאלי שניהם יכולים גם להחליף בינהם מקומות בזמן משחק

נשארנו עם עמדת הקשר המרכזי הפליימייקר או השחקן מתחת לחלוץ אם מרגוליס לא מקבל את ההוראות הנכונות לשחק יחד עם החלוץ כשהחלוץ מוריד לו כדורים ומכין לו לבעיטות ואם הוא לא יודע להכניס כדורים מתוחכמים שישאירו חלוץ מול שוער אז אין ברירה צריך להביא שחקן רכש כי היום בנתניה אין שחקן אחר שיכול לעשות את העבודה
מי ? פיראס מוגרבי לדעתי השחקן הכי מוכשר בתפקיד הזה שהוא גם זול ( מקבל גרושים מסכנין ) חובה להביא אותו בינואר ...

חלוץ : איציק כהן לבד לא יספיק הוא נוגח טוב ושחקן טוב שמשחק עם הגב לשער , צריך איתו עוד חלוץ טוב את מי ? הרשימה ארוכה או זר אם משחררים את סמילאניץ' או ישראלי כמו שובל גוזלן / הירש , קדוסי , אבוחצירא אם כשיר , אזולאי מסכנין עושה רושם שלא מתאקלם שם

וישנו עוד שחקן שיכול לשנות את פני הקבוצה דור מיכה אם לא מסתדר במכבי ת"א אפשר בסיטואציה כמו יואב זיו להביא לנתניה עד לסיום העונה

כל זה והכל תלוי במאמן שפשוט לא מבין שבמשחק על 3 נקודות בבית אסור לשחק עם 2 קשרים נסוגים , כשעטר ילמד עטר יצליח בכל מקרה אם לא מצליח עוד 5 מחזורים יש לתת את הקבוצה בידיים של שחקן עבר נתנייתי ולומר לו הקבוצה בידיים שלך תציל אותה !!!

ואני לא רוצה לקרא יותר פוסטים כמו הפוסט הזה של לוזרים תהיו גברים תילחמו על הקבוצה עד הדקה האחרונה
מי שלוזר שלא יאהד כדורגל במיוחד לא של האימפריה מכבי נתניה קצת כבוד קצת גאווה

RE: עד ינואר... - אופיר34 - 09-Dec-2015 10:07

(09-Dec-2015 1:08)טל.מ כתב:  נו די אתה באמת מאמין למה שאתה כותב ..? קבוצה לסיסאיי ? לחיימוביץ ? בליגה הלאומית אולי ? למה להם.. ישבו ביציע יקבלו שכר. זוכר את שלו ?
לגבי הרכש - איציק כהן ? זה לא מה שישאיר אותך בליגה. אתה צריך גולר אבל רציני, קשר אחורי דמוי דג׳אני בשיאו, בלם מחליף ועוד מגן כי אין מחליף לאף עמדה ( כחלון לא בא לדורה טוב בעין ..). וכל זה בינואר, בגרושים , שתלויים בזה שכל המשוחררים ימצאו קבוצה ..

יופי, נתפסת על שלו ועליו עכשיו תבנה את כל התיאוריה שלך.... שלו הוא מהיוצאים מהכלל שלא מעיד על הכלל. שחקניי כדורגל ברובם רוצים לשחק כדורגל ולהשאר בתודעה ולא להעלם מהנוף בגלל כמה גרושים.
לפי הדברים שלך אפשר להסיק שבינואר שחקנים לא עוברים מקבוצה X לקבוצה Y. לפי מה שאתה אומר אפשר לבטל את חלון ההעברות הזה כי גם ככה הרי שחקנים יעדיפו לשבת ביציע ולקבל שכר. ואל תגיד לי עכשיו שבסכומים שנתניה מתעסקת בהם אף אחד לא ירצה לבוא כי זה נכון ל 80 אחוז מקבוצות הליגה.

לגבי הרכש - אני בניגוד אליך לא מתרגש מכל קשקוש אינטרנטי ולא יודע מה כן יגיע ומה לא יגיע. וכן, אם איציק כהן הוא החלוץ שעליו בונים כנראה שגרף השערים שלנו לא ישתנה בהרבה. אם אתה שואל אותי, איציק כהן (או דומיו) לא יהיה החלוץ שעליו הכל יבנה. במכסימום הוא יהיה החלוץ השני והפחות בכיר שיגיע.

כל אחד במועדון מודע למצב הקבוצה כבר כמה שבועות. אני רוצה להאמין שהתחילו להערך לחלון העברות הזה כבר לפני חודש, ולהערך זה אומר להודיע לשחקנים מסוימים שתפקידם בקבוצה הסתיים. במקביל לנסות למצוא להם קבוצות ,ולא פחות חשוב למצוא את המחליפים שיתרמו קצת יותר ממה שהם תרמו לקבוצה.

ולא יודע מה יקרה בסוף ואת מי ואם בכלל נצליח להביא , אבל דבר אחד אני יודע ,אם במחזור 13 הצוות המיקצועי והשחקנים ירימו ידיים ויתחילו לדבר כמוך וכמו עוד כמה אוהדים על ירידת ליגה זה באמת יהפוך את כל העניין הזה למיותר.
זה לא ספורט וזה לא תחרות ,זה לוזריות .

עד ינואר... - עידן444 - 09-Dec-2015 10:08

רק לא להתחיל עם הססמאות ״נתניה לא תרד״ ויהיה בסדר. לדעתי אסור להשתגע בינואר. חיזוק נקודתי בחלק הקדמי. לצערי בגלל כל השחרורים גם צריך עכשיו חיזוק לחלק האחורי. חבל שעכשיו צריך להקצות משאבים גם לשם. הרי גם עם הגנה בינונית אפשר להסתדר בליגה נטולת ההתקפה הזו- אבל גם יש גבול כמה אילתורים אפשר לעשות כי אין לך שחקנים לעמדות מסויימות.

RE: עד ינואר... - אלון - 09-Dec-2015 11:16

(08-Dec-2015 23:22)אופיר34 כתב:  
(08-Dec-2015 21:22)טל.מ כתב:  אני לא רואה את כל השחרורים האלה מתרחשים. אולי יש רצון ויש כוונה אבל למצוא קבוצה לחיימוביץ ולכל השאר נראה לי משימה לא פשוטה . יותר פשוט לא לשחרר אף אחד מלבד סיסאיי ולחפש חלוץ נורמלי. אפשר באותה המידה להשלים עם הירידה ולהתחיל לשתף שחקני נוער יותר ויותר. אין לי מושג על איזה חדלות פרעון מדבר אייל לאור ההלוואה שהתקבלה. הסברים ?

לנג גם מפרסם שיש דיבור על מעבר של פאדי להפועל תמורת השאלת שחקנים ... אני מקווה שזה לא נכון כי אם פאדי הוא עתיד המועדון אוסידון בוגד בתפקידו. אז פאקינג נרד ליגה. מה יעזרו לי כל המושאלים מהפועל תא ..? ראינו מה שווים אלה של היריבה העירונית שלה.

מה זה כל המשפטים התבוסתניים האלה ?? "להשלים עם הירידה ולהתחיל לשתף שחקני נוער יותר ויותר" ???
מה אנחנו קבוצת ספורט תחרותית או חבורה של לוזרים שלא קשורה לכלום ??
נמאס כבר לקרוא ולשמוע את האפסיות הזאת כאשר בקושי עברנו שליש ליגה.

אבוי למועדון או לכל גוף תחרותי אחר אם אלה הקולות שיצאו ממנו. לא במחזור 5, לא ב 13 וגם לא ב 25. משחקים עד הסוף ,נלחמים עד השנייה האחרונה ואם נרד אז נרד כמו קבוצה ולא כמו חבורה של כלומניקים.

ולגבי פאדי וההשאלות - כשהשאלות הופכות להיות הבסיס של הקבוצה זה כבר יכול להעיד על אובדן דרך. אנחנו לא שם ואני לא יודע אם הידיעה הזאת נכונה (לדעתי לא קשורה למציאות) ,אבל קבוצה שנלחמת על חייה מותר לה, ולפעמים אין לה ברירה להשאיל שניים שלשה שחקנים איכותיים שלא קיימים אצלה בסד"כ המקומי, בכדי שיעזרו לה להנצל מירידה.

ראיתי את פאדי מספר פעמים. לצערי גם פה אין הרבה כשרון. לי אישית לא תהיה בעיה לעשות טרייד עם כשרונות אמיתיים אחרים (לא השאלה) במידה ואלה אכן קיימים על המדף.

זה בגלל שאתה מצפה ששחקן מהנוער יציג יכולת של שחקן עם רזומה ש 5 עונות. אם תהיה לך סבלנות אז יכול להיות שתרוויח שחקנים כמו אוזן,קלמי,אלמוג כהן,דגני,בן הרוש ודומיהם ויכול להיות שלא. מנגד, אם לא תהיה לך סבלנות (ואין לך) אז אין סיכוי שתרויח כאלה שחקנים. אמנם היו אפורים בתחילת דרכם אך בכל זאת עשית עליהם כמה ג'ובות שנתנו לך אויר לנשימה...

RE: עד ינואר... - זאב רווח - 09-Dec-2015 11:26

אופיר 34 בענין שחקנים צעירים מה לעשות אלון צודק שוב צריך סבלנות איתם מה גם שהם לא יציבים בתחילת הדרך

עד ינואר... - טל.מ - 09-Dec-2015 11:32

אופיר ורווח אני לא בונה תיאוריות ובניגוד לרווח הלוחם כורסא עם המריחואנה הרפואית אני מודע לזה שלא אני ולא אתם עולים על המגרש בשבת אז כל ההרצאות על מלחמה מיותרות. רווח למי אתה מרצה ? לאוהדים ? רווח הלוחם בדרכים ?
לגבי ירידה או לא - אני כבר לא בטוח שנתניה במתכונתה הנוכחית צריכה להשאר בליגה. קבוצה בליגת העל שאין לה שום שחקן בית שום המשכיות משנה לשנה שממלאת עצמה בשכירי חרב ומושאלים רק כדי לחיות עוד קצת ולא בונה תשתית לכלום , לדעתי לפחות, עדיף לה לחכות על מדרון אחורי לשנתון נוער טוב שחתום להרבה זמן ומשם לבנות קבוצה שתתרומם ותחזיק מעמד תקופה. ואם זה צריך להתחיל מהלאומית אז שיהיה. מאיזה עתודות כספיות בדיוק יגיעו כל החיזוקים בינואר ? אופיר - מתי ינואר היה חלון מוצלח למכבי נתניה ? כזה ששינה פני קבוצה ולא סתם עיבה את הסגל ? אני לא זוכר ארוע מכונן כזה . סגל בונים בקיץ , שינויים בינואר טובים לעיתונות פחות במציאות.

Sent from my iPad using Tapatalk

RE: עד ינואר... - עידן444 - 09-Dec-2015 11:32

(09-Dec-2015 11:16)אלון כתב:  
(08-Dec-2015 23:22)אופיר34 כתב:  
(08-Dec-2015 21:22)טל.מ כתב:  אני לא רואה את כל השחרורים האלה מתרחשים. אולי יש רצון ויש כוונה אבל למצוא קבוצה לחיימוביץ ולכל השאר נראה לי משימה לא פשוטה . יותר פשוט לא לשחרר אף אחד מלבד סיסאיי ולחפש חלוץ נורמלי. אפשר באותה המידה להשלים עם הירידה ולהתחיל לשתף שחקני נוער יותר ויותר. אין לי מושג על איזה חדלות פרעון מדבר אייל לאור ההלוואה שהתקבלה. הסברים ?

לנג גם מפרסם שיש דיבור על מעבר של פאדי להפועל תמורת השאלת שחקנים ... אני מקווה שזה לא נכון כי אם פאדי הוא עתיד המועדון אוסידון בוגד בתפקידו. אז פאקינג נרד ליגה. מה יעזרו לי כל המושאלים מהפועל תא ..? ראינו מה שווים אלה של היריבה העירונית שלה.

מה זה כל המשפטים התבוסתניים האלה ?? "להשלים עם הירידה ולהתחיל לשתף שחקני נוער יותר ויותר" ???
מה אנחנו קבוצת ספורט תחרותית או חבורה של לוזרים שלא קשורה לכלום ??
נמאס כבר לקרוא ולשמוע את האפסיות הזאת כאשר בקושי עברנו שליש ליגה.

אבוי למועדון או לכל גוף תחרותי אחר אם אלה הקולות שיצאו ממנו. לא במחזור 5, לא ב 13 וגם לא ב 25. משחקים עד הסוף ,נלחמים עד השנייה האחרונה ואם נרד אז נרד כמו קבוצה ולא כמו חבורה של כלומניקים.

ולגבי פאדי וההשאלות - כשהשאלות הופכות להיות הבסיס של הקבוצה זה כבר יכול להעיד על אובדן דרך. אנחנו לא שם ואני לא יודע אם הידיעה הזאת נכונה (לדעתי לא קשורה למציאות) ,אבל קבוצה שנלחמת על חייה מותר לה, ולפעמים אין לה ברירה להשאיל שניים שלשה שחקנים איכותיים שלא קיימים אצלה בסד"כ המקומי, בכדי שיעזרו לה להנצל מירידה.

ראיתי את פאדי מספר פעמים. לצערי גם פה אין הרבה כשרון. לי אישית לא תהיה בעיה לעשות טרייד עם כשרונות אמיתיים אחרים (לא השאלה) במידה ואלה אכן קיימים על המדף.

זה בגלל שאתה מצפה ששחקן מהנוער יציג יכולת של שחקן עם רזומה ש 5 עונות. אם תהיה לך סבלנות אז יכול להיות שתרוויח שחקנים כמו אוזן,קלמי,אלמוג כהן,דגני,בן הרוש ודומיהם ויכול להיות שלא. מנגד, אם לא תהיה לך סבלנות (ואין לך) אז אין סיכוי שתרויח כאלה שחקנים. אמנם היו אפורים בתחילת דרכם אך בכל זאת עשית עליהם כמה ג'ובות שנתנו לך אויר לנשימה...
ושאף אחד לא יטעה- אף אחד מהרשימה המכובדת לא "עילוי" שעונה על ההגדרה של מכבי נתניה הנוכחית למי שחקן נוער ש"ראוי" לקבל צ'אנס.
לא פותח שוב ויכוח עם אופיר- רק אומר את האני מאמין שלי. אם ימשיכו עם התזה שאם שחקן בית הוא לא שלום תקווה\חן עזרא\פיראס מוגרבי אז חבל על הזמן שלו- לא נראה כאן שחקני בית בכלל. ושוב, בתקופת יאמר לא היתה לי שום בעיה עם זה- כי השחקנים שהגיעו מבחוץ באמת היו טובים יותר. היום לטעמי זה רחוק מלהיות המצב ועובדה- זו נתניה החלשה ביותר שרבים כאן טוענים שראו(כולל אותי)- וזה כמעט אך ורק עם שחקנים מבחוץ. חומר למחשבה- בעיקר לאופיר.