מכבי נתניה
עד ינואר... - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: עד ינואר... (/showthread.php?tid=2602)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: עד ינואר... - דוד חטב - 26-Dec-2015 14:50

(26-Dec-2015 14:23)אייל ס כתב:  
(26-Dec-2015 14:06)דוד חטב כתב:  בינתיים גם כשהיה פה כסף בעידן יאמר וגם אחרי עידן יאמר מי שקבע אלה אותם 3-4 אנשים שחלקם מנסים להשפיע מבחוץ היום ...
המקומות שאותם 3-4 אנשים הביאו אותנו לא היו מזהירים אז היום במקום לשבת בצד ולשתוק גם אוסידון טועה אז בוחשים והכל בגלל האגו ...כי על האהבה למועדון אין עוררין אבל השגעון גדלות של לקבוע ולהשפיע רק הורס....

לא מכיר 3/4...היחיד שנשאר באזור(ושם רק שאוסידון מבקש מימנו וגם לא תמיד) זה בלדב.
לא היית המון זמן שם,זה מתחם מבוצר שהנוכחים בו לא מוכרים לך למעט צ'ארלי ואוסידון.
איש לא מפריע/איש לא בוחש/קיבלו אחרי ה7 וחצי מיליון מועדון כמעט נקי מחובות ומחויבויות...יצליחו זה הם/יכשלו זה הם ולצערי אנחנו.

את ירון ישראל אני מכיר בערך 35 שנה....
אבל מה זה משנה כל עוד אתה מדבר בסיסמאות ולא נכנס לעומקם של דברים אני ימשיך לבנות לי תיאוריות שאולי נכונות ואולי לא ...
אגב גם את יוסי דורון אני מכיר ...
וגם את לנד מכיר...
לגבי בלדב אני מעדיף לא להגיב....
אלא רק להגיד שעדיף שלא יהיה בסביבה....

וחוץ מזה מה זה משנה מכיר לא מכיר 30 שנה אנחנו במיץ של הזבל...

עד ינואר... - עידן444 - 26-Dec-2015 15:28

די דוד- one man show של אוסידון. כולם אומרים את זה. כולם יודעים את זה. כולל הוא עצמו. אז בשביל מה לדחוף את השמות שאתה מכיר מצויין כאילו הם קשורים? במינוי שלומי ג׳ורה הוא לא הקשיב להם, במינוי עטר כן- ובשני המקרים הוא החליט בעצמו. יש לי תחושה שאם גיא לוי לא חותם בהפועל הוא כאן ולא עטר. לא משנה- הסטוריה. גם גיא לוי לא היה עושה כאן פלאים ובמלחמת הישרדות לא רואה אותו יעיל מעטר.
הכל מתחיל באוסידון ונגמר באוסידון- והוא עצמו אומר את זה ויאמר לזכותו שלוקח אחריות. לכל השאר- אלה שאתה מכנה ״בוחשים״ המצב שאוסידון אחראי מאוד נוח.
כך לפחות אני רואה את הדברים מבחוץ. אין לי שום מידע מבפנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: עד ינואר... - אסףג - 26-Dec-2015 20:39

אהבתי שלומי ג׳ורה. מאמץ ברשותך.
מי שקרא את הראיון שלו בסופשבוע.... אותי זה פילץ.
אבל הדג מסריח מהראש.

RE: עד ינואר... - אלדד - 27-Dec-2015 0:23

אבידור וסמיליאניץ הביתה ועכשיו נמאס משחקנים חלשים טל איילה היחיד שמסוגל לתת פס וכדור מתוחכם לגול חייב להיות באנקר בהרכב וגם לוגסי יוסי ג'ורה הרסת אותנו בחרת את בכוונה את השחקנים הכי חלשים בארץ והבאת לקבוצה אחת

RE: עד ינואר... - דוד חטב - 27-Dec-2015 1:12

פירס ובארי אכזבה ענקית עבורי היום...
זיו במשחק בינוני ומטה ...
מישצ'נקו מספר אחד אפילו עשה גליצ'ים בשביל אורן...
לא הבנתי את החילופים של עטר שמישהו יסביר לי הקבוצה שלך מתגוננת איך נצא למתפרצות עם מי הוצאת את מרגוליס ואבידור שעושים קריירה רק על מהירות כי כגורגל הם לא יודעים...נגיד שהיו עייפים סבבה תכניס את נבו ונור ביסאן ממה לכל הרוחות אתה מפחד גם ככה הנק' הבודדת הזו לא מביאה אותנו לכלום...
לאן העלמת את עומר בוארון כמה אנטי כדורגל...
צריך להגיד תודה לבר נתן שלקח ונתן והשווה את רמת השיפוט לרמת המשחק...בלעדיו זה עוד אפס אפס משמים....

RE: עד ינואר... - yaron73 - 27-Dec-2015 1:24

(27-Dec-2015 1:12)דוד חטב כתב:  פירס ובארי אכזבה ענקית עבורי היום...
לא הבנתי את החילופים של עטר שמישהו יסביר לי הקבוצה שלך מתגוננת איך נצא למתפרצות עם מי הוצאת את מרגוליס ואבידור שעושים קריירה רק על מהירות כי כגורגל הם לא יודעים...נגיד שהיו עייפים סבבה תכניס את נבו ונור ביסאן ממה לכל הרוחות אתה מפחד גם ככה הנק' הבודדת הזו לא מביאה אותנו לכלום...
צריך להגיד תודה לבר נתן שלקח ונתן והשווה את רמת השיפוט לרמת המשחק...בלעדיו זה עוד אפס אפס משמים....

השחקנים נלחמו אבל רובם היו חלשים מאוד. מישצ'נקו וסמיליאניץ' היו הכי טובים. נראה שסמיליאניץ נכנס לכושר משחק הוא חילץ המון כדורים וכמעט ולא איבד.
איך אפשר לפתח משחק כשבארי , פירס וזיו מאבדים כמעט כל כדור שמגיע אליהם ? בכל מדינה עם כדורגל מתקדם היו אומרים להם לחפש מקצוע אחר...

RE: עד ינואר... - אלדד - 27-Dec-2015 1:37

למה אף אחד לא עמד חומה בגול שחטפנו חמזה כמו קוקסינל פוחד מהכדור וזז הצידה ונתן לבועט לבעוט ישיר בלי לנסות לעבור את הגובה של החומה אם אתה מפחד מהכדור אל תעמוד בחומה

RE: עד ינואר... - משה.ד - 27-Dec-2015 1:37

(27-Dec-2015 1:24)yaron73 כתב:  
(27-Dec-2015 1:12)דוד חטב כתב:  פירס ובארי אכזבה ענקית עבורי היום...

השחקנים נלחמו אבל רובם היו חלשים מאוד. מישצ'נקו וסמיליאניץ' היו הכי טובים. נראה שסמיליאניץ נכנס לכושר משחק הוא חילץ המון כדורים וכמעט ולא איבד.
איך אפשר לפתח משחק כשבארי , פירס וזיו מאבדים כמעט כל כדור שמגיע אליהם ? בכל מדינה עם כדורגל מתקדם היו אומרים להם לחפש מקצוע אחר...
הייתי שולח את חמזה יחד עם סיסאי הביתה. האיש מתחזה לשחקן. אין לו כלום. לא מסירה לא בעיטה לא יודע להחזיק כדור בקיצור אפס. לא יכול להיות שהאפס הזה הוא באנקר של רובן.

RE: עד ינואר... - אלדד - 27-Dec-2015 1:41

חמזה סמיליאניץ אבידור לשחרר מיד שיחפשו קבוצה בליגה הלאומית צריך לעשות ניקיון בחרא של שלומי ג'ורה

עד ינואר... - עידן444 - 27-Dec-2015 2:16

משה פרימו דיבר היום על מהפיכה בינואר. לא הסכים לחשוף אבל דיבר בסגנון של אפי ישראל אתמול- שהכל כבר סגור. מהפיכה זה לא מה שצריך. שני חלוצים טובים והקבוצה הזו נשארת בליגה. מי צריך מהפכות עכשיו? נחכה ונראה...

Sent from my iPhone using Tapatalk