מכבי נתניה
עמוד החדשות - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: עמוד החדשות (/showthread.php?tid=2484)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

עמוד החדשות - עידן444 - 02-Feb-2016 1:15

ועוד בהשאלה??? מה???? למה????? בזמן שכולם חושבים על להעיף את המושאלים אז כאילו דווקא להביא עוד מושאל בלי קשר לכלום???

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: עמוד החדשות - אופיר34 - 02-Feb-2016 1:21

(02-Feb-2016 0:52)טל.מ כתב:  אופיר תפסיק לטמון את הראש בחול. תקשיב לסגל ולירון ישראל. אתה לא רוצה להשתכנע פשוט כך. לא יודע אם יבוא מישהו .. לא נראה ש. ההולנדי שהיה צריך להגיע חתם בביתר. כל ההתנהלות הזויה. היה הסכם היו צ׳קים כך פירסם המועדון לא ? אז תמורת מאה או מאתיים אלף שקל אוסידון מוכן לבזות עוד קצת ? או שאולי כלום לא נחתם ואוסידון עובד עלינו. כל כך היה חשוב להעביר את שוינפלד עכשיו ..? יש הסכם לא ? אז אולי פשוט הוא קצת לא אמר אמת ? ולמה צריך את בורלא תזכיר לי ..? המועדון לא ברור הניהול לא ברור אף אחד לא מבין, חוץ ממך כנראה.

Sent from my iPad using Tapatalk

בללאלנד לא מתעסקים ברכילויות. לא סיפרו לך ??
ואני בהחלט מקשיב לאייל, גם לביקורות וגם למחמאות שנפלטו לו בתחילת הדרך...את ירון ישראל לא שמעתי אומר חצי דבר על אוסידון מלבד זה שהדריקטריון לא שותף להחלטות (ואם אתה שואל אותי לזה אני דווקא לא מאמין כי מי שהביא את עטר זה הדירקטוריון . בדוק), אותו כנ״ל לגבי לנד ובלדב. תביא לי ציטוטים שלהם בגנות אוסידון ונדבר. עשה טובה. מספיק עם סיסמאות.

ולגבי העסקה הזאת וקודמותיה - ההתנהלות לא לעניין, לא מכבדת ולא מכובדת. ההודעה יכלה לצאת אחרי ההפסד כי את התנאי שהוכנס לגבי ההפסד לסכנין אף אחד לא סיפר לנו. אוסידון נמצא בלחץ אטומי . הוא מנסה להוכיח לכולם שהוא כן פועל לטובת המועדון אבל אין ספק שהוא שוגה שוב שוב בהתנהלות ובדרך הצגת הדברים.
ועם זאת, יש פה עיסקה כלכלית טובה. 1.3 מליון שיכנסו הם לא עניין של מה בכך. כרגע שאנחנו כבר עם רגל ושלשת רבע בלאומית הטיפול בגרעון הוא הכי חשוב מבחינתי והעסקה הזאת תעזור לטפל בבעיה הקשה הזאת.
מעבר לזה, מיקצועית אסור שהקבוצה תתפרק (וזה עדיין לא קורה) .חייבים להראות כמו קבוצה ולא כמו סמרטוטים .
וכל מי שדיבר ומדבר על שחרורים המוניים שיהיה לו טיפה יושר פנימי ולא יצא על עכשיו על כל שחרור של שחקן. אי אפשר עם האחד בפה והאחד בלב הזה.

עמוד החדשות - עידן444 - 02-Feb-2016 1:24

(02-Feb-2016 1:21)אופיר34 כתב:  
(02-Feb-2016 0:52)טל.מ כתב:  אופיר תפסיק לטמון את הראש בחול. תקשיב לסגל ולירון ישראל. אתה לא רוצה להשתכנע פשוט כך. לא יודע אם יבוא מישהו .. לא נראה ש. ההולנדי שהיה צריך להגיע חתם בביתר. כל ההתנהלות הזויה. היה הסכם היו צ׳קים כך פירסם המועדון לא ? אז תמורת מאה או מאתיים אלף שקל אוסידון מוכן לבזות עוד קצת ? או שאולי כלום לא נחתם ואוסידון עובד עלינו. כל כך היה חשוב להעביר את שוינפלד עכשיו ..? יש הסכם לא ? אז אולי פשוט הוא קצת לא אמר אמת ? ולמה צריך את בורלא תזכיר לי ..? המועדון לא ברור הניהול לא ברור אף אחד לא מבין, חוץ ממך כנראה.

בללאלנד לא מתעסקים ברכילויות. לא סיפרו לך ??
ואני בהחלט מקשיב לאייל, גם לביקורות וגם למחמאות שנפלטו לו בתחילת הדרך...את ירון ישראל לא שמעתי אומר חצי דבר על אוסידון מלבד זה שהדריקטריון לא שותף להחלטות (ואם אתה שואל אותי לזה אני דווקא לא מאמין כי מי שהביא את עטר זה הדירקטוריון . בדוק), אותו כנ״ל לגבי לנד ובלדב. תביא לי ציטוטים שלהם בגנות אוסידון ונדבר. עשה טובה. מספיק עם סיסמאות.

ולגבי העסקה הזאת וקודמותיה - ההתנהלות לא לעניין, לא מכבדת ולא מכובדת. ההודעה יכלה לצאת אחרי ההפסד כי את התנאי שהוכנס לגבי ההפסד לסכנין אף אחד לא סיפר לנו. אוסידון נמצא בלחץ אטומי . הוא מנסה להוכיח לכולם שהוא כן פועל לטובת המועדון אבל אין ספק שהוא שוגה שוב שוב בהתנהלות ובדרך הצגת הדברים.
ועם זאת, יש פה עיסקה כלכלית טובה. 1.3 מליון שיכנסו הם לא עניין של מה בכך. כרגע שאנחנו כבר עם רגל ושלשת רבע בלאומית הטיפול בגרעון הוא הכי חשוב מבחינתי והעסקה הזאת תעזור לטפל בבעיה הקשה הזאת.
מעבר לזה, מיקצועית אסור שהקבוצה תתפרק (וזה עדיין לא קורה) .חייבים להראות כמו קבוצה ולא כמו סמרטוטים .
וכל מי שדיבר ומדבר על שחרורים המוניים שיהיה לו טיפה יושר פנימי ולא יצא על עכשיו על כל שחרור של שחקן. אי אפשר עם האחד בפה והאחד בלב הזה.

אז חבל שלא שמעת את ירון ישראל היום...

RE: עמוד החדשות - אופיר34 - 02-Feb-2016 1:27

שלח לינק. נשמח לשמוע.
וירון ישראל הביא את עטר לנתניה. לידיעתך.

עמוד החדשות - טל.מ - 02-Feb-2016 1:31

שמע בנאדם .. סגל וישראל אלו ספונסרים של 2 מ שקל בשנה ואין יותר קלטת ..? די עם הסגידה שלך .

RE: עמוד החדשות - אופיר34 - 02-Feb-2016 1:45

וואלה אתה מתחיל להשמע כמו חוזר בתשובה...
אני לא סוגד לאף אחד בטח לא ל one ולספורט 5....
שאתה תקרא לי סוגד....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

עמוד החדשות - טל.מ - 02-Feb-2016 1:59

סוגד לאוסידון סוגד לשגב ... מגונן עליהם בחירוף נפש ולא נותן לעובדות לבלבל אותו.

RE: עמוד החדשות - אופיר34 - 02-Feb-2016 2:11

לא סוגד לאף אחד מהם. זה שאני לא מצטרף לחבורת הטורפים לא אומר שאני סוגד למישהו. אני יודע בדיוק מה קורה שהצונאמי מתחיל...

אם הבן אדם יפליץ יאשימו אותו בשימוש בנשק כימי נגדנו .... טירוף שחייב להעצר.

גם הוא וגם שגב לא באו במטרה להרוס. שניהם טעו (אחד גם שם כסף ולא מעט) אבל מגיע שלב שהמחאה כבר הופכת להסתה ואני שונא שמסיתים.
האיש בסוף יפנה את מקומו כי הוא נכשל, הקבוצה תתארגן מחדש, ימצאו מנהל חדש (שגם יחטוף על הראש כמובן ), אולי חלילה ימצא רוכש, יבנו סגל, נעלה וחוזר חלילה...
עד שנגיע למנוחה והנחלה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

עמוד החדשות - עידן444 - 02-Feb-2016 13:21

(02-Feb-2016 1:27)אופיר34 כתב:  שלח לינק. נשמח לשמוע.
וירון ישראל הביא את עטר לנתניה. לידיעתך.

לא יודע אם יש. זה בתוכנית האינטרנטית של ספורט 5 אבל בגדול תקרא מה שסגל כותב. זה די דומה ולא ידוע לי שהם חברים טובים ומתאמים גרסאות.
ירון ישראל מודה שהמליץ על מינוי עטר. את ההחלטה כמו כל ההחלטות העונה קיבל דורון אוסידון. הימור שלי- אם גיא לוי לא חותם בהפועל הוא מביא אותו ולא את עטר.

RE: עמוד החדשות - טל.מ - 02-Feb-2016 13:25

גם הכרוז עזב את תפקידו