מכבי נתניה
עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע (/showthread.php?tid=2304)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - עידן444 - 30-Jul-2015 12:06

אם כשאין כסף לא תיתן צ'אנסים- כשיש כסף זה בטח לא יקרה.

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - אייל ס - 30-Jul-2015 12:10

(30-Jul-2015 12:06)עידן444 כתב:  אם כשאין כסף לא תיתן צ'אנסים- כשיש כסף זה בטח לא יקרה.

כשיהיה למי לתת יתנו.
נתנו לירין ועוד יתנו לו,צלישר אחרי 3 עונות קיבל כל צ'אנס אפשרי וכניראה יצליח במחוזות אחרים,עידו קיבל צ'אנסים ועוד יקבל,נקווה שאביב יקבל ואולי דודי וזהו..ששם נוסף יהיה רלוונטי,משוכנע שיתנו לו צ'אנס.

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - עידן444 - 30-Jul-2015 12:20

מחלקת נוער טובה יודעת לאתר שחקנים טובים גם בחוץ.
כפי ששאלתי קודם- אתה יודע כמה שחקנים מהצעירים של מכבי פ"ת העונה גדלו אצלם?
אני אענה, לדעתי אתה תופתע-
עומר דנינו - גדל אצלם
דור אלו - גדל אצלם
חגי גולדנברג - גדל אצלם
מרוואן קהבא - שיחק בנוער במכבי ת''א( הרקדיט לטעמי מגיע למכבי פ"ת)
גידי קניוק - גדל אצלם.
עוז פרץ - שיחק בילדים בהפועל ב"ש.
מור חוזז - שיחק במכבי ת"א
לירון רונטמן - שיחק בסקציה נס ציונה
יובל יעקבוביץ' וגיא מלמד - נקנו מהפירוק של כפ"ס.
עידן שמש - הגיע מקטמון

לגבי כל השמות כאן הקרדיט למכבי פ"ת אפילו אם לא התחילו שם מהילדים!
כנ"ל אלמוג כהן, חן עזרא, פיראס מוגרבי, איתן טיבי, ואולי אפילו שיר צדק- הקרדיט למכבי נתניה.
לא רק על ימפולסקי ודגני.

את מי יצרה ק"ש? לשיטתך אפילו אלרואי כהן(טוברוק) ואופיר מזרחי(נשר) לא שלהם.
איזה שחקנים של אשדוד מסתובבים היום בליגה? כמה שחקנים של הפועל חיפה מסתבבים בליגה?
בית"ר עוד איכשהו על האדים של הדלק כי כבר שנים המחלקה שם רקובה ואת טביב היא ממש לא מעניינת...
למרות שהם הוציאו שחקנים אני ממש לא מתחלף איתם.

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - פיליפצ'וק - 30-Jul-2015 12:23

(30-Jul-2015 12:06)עידן444 כתב:  אם כשאין כסף לא תיתן צ'אנסים- כשיש כסף זה בטח לא יקרה.

מה הקשר בין העובדה שאין כסף לבין לתת צ'אנס לבלופים?
האם זה שאין כסף מהווה פרס לבלופים?
אמרתי לך בעבר ואני אגיד עוד הפעם כי אתה מתקשה בהבנת הנקרא נראה לי.
מי שלא מוכיח את עצמו בליגה נמוכה/ליגת חובבים, אין סרט כזה שהוא חוזר לליגת העל גם אין נהיה "רעבים ללחם".
מצד שני, מי שכן הוכיח את עצמו (ראה ערך: עומר בוארון לדוגמא) אני חושב שבהחלט ראוי לקבל צ'אנס.
נ.ב: כשאין כסף, אפשר למצוא הרבה שחקנים שאינם בוגרי המועדון ושכן הוכיחו את עצמם בליגות נמוכות (ראה ערך: שלומי אזולאי ועומר אצילי).

עידן444, איזה שחקן איכותי בוגר המועדון, מסתובב היום בחוץ ולא קיבל צ'אנס בבוגרים של המועדון?

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - אייל ס - 30-Jul-2015 12:32

אלרואי כהן הוא הרבה יותר קרית שמונה מחן עזרא/אלמוג כהן מכבי נתניה,אלרואי כהן שיחק 3 שנים בנוער של קרית שמונה וזה נכון שלפני הוא שיחק בקצרין מכבי ת"א ועבר לרגע קט בטוברוק.
אפשר לשחק בעובדות כרצונך,בדיוק כמו בפוטושופ.
מכבי נתניה(לצערנו הרב),בעשור האחרון,לא מייצרת שחקנים לבוגרים,נקודה.

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - עידן444 - 30-Jul-2015 12:33

(30-Jul-2015 12:23)פיליפצוק כתב:  

מי שלא מוכיח את עצמו בליגה נמוכה/ליגת חובבים, אין סרט כזה שהוא חוזר לליגת העל גם אין נהיה "רעבים ללחם".
מצד שני, מי שכן הוכיח את עצמו (ראה ערך: עומר בוארון לדוגמא) אני חושב שבהחלט ראוי לקבל צ'אנס.
נ.ב: כשאין כסף, אפשר למצוא הרבה שחקנים שאינם בוגרי המועדון ושכן הוכיחו את עצמם בליגות נמוכות (ראה ערך: שלומי אזולאי ועומר אצילי).

עידן444, איזה שחקן איכותי בוגר המועדון, מסתובב היום בחוץ ולא קיבל צ'אנס בבוגרים של המועדון?
אני מתקשה בהבנת הנקרא אבל אני חושב שהבנתי...
ריף מסיקה ועידן דוד שעלו עם הפועל כ"ס בלופים. אבל עומר בוארון שכבש כמה שערים בליגה א' כן הוכיח את עצמו... הבנתי...
מודה שלקח לי זמן אבל הבנתי...

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - אייל ס - 30-Jul-2015 12:38

עומר בוארון עוד לא קרע זוגנעליים ולכן לא מתרגש מהשער וחצי במשחקי האימון,אגב הוא הרבה יותר יוצא טוברוק ממכבי נתניה.
.וגם לא מתרגש ממסיקה הצעיר וחברו בכ"ס,לא זה ולא אלו ישנו את פני מכבי נתניה.
.לעומת זאת עצילי ואזולאי שינו את פני בית"ר ירושלים.

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - עידן444 - 30-Jul-2015 12:38

(30-Jul-2015 12:32)אייל ס כתב:  אלרואי כהן הוא הרבה יותר קרית שמונה מחן עזרא/אלמוג כהן מכבי נתניה,אלרואי כהן שיחק 3 שנים בוער של קרית שמונ וזה נכון שלפני הוא שיחק בקצרין מכבי ת"א ועבר לרגע קט בטוברוק.

מה זה הרבה יותר או פחות יותר? שחקנים עוברים היום בין קבוצות גם בנוער בלי הפסקה ומי כמוך יודע.
חן עזרא, ואלמוג כהן הם הוכחה לחוזק של מחלקות הנוער של מכבי נתניה וטוברוק ולחולשה של מחלקה כמו של הפועל ב"ש(ברור לך שנכון להיום זה לא היה קורה להם...).
לשיטתך הקרדיט עליהם מגיע להפועל ב"ש?

עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - mordii2 - 30-Jul-2015 13:11

(30-Jul-2015 12:32)אייל ס כתב:  אלרואי כהן הוא הרבה יותר קרית שמונה מחן עזרא/אלמוג כהן מכבי נתניה,אלרואי כהן שיחק 3 שנים בנוער של קרית שמונה וזה נכון שלפני הוא שיחק בקצרין מכבי ת"א ועבר לרגע קט בטוברוק.

אייל מה אתה אומר לגבי בן רייכרט ?? אפשר לגנוב להפועל ?? במקום סבע ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - פיליפצ'וק - 30-Jul-2015 13:14

(30-Jul-2015 12:33)עידן444 כתב:  
(30-Jul-2015 12:23)פיליפצוק כתב:  

אני מתקשה בהבנת הנקרא אבל אני חושב שהבנתי...
ריף מסיקה ועידן דוד שעלו עם הפועל כ"ס בלופים. אבל עומר בוארון שכבש כמה שערים בליגה א' כן הוכיח את עצמו... הבנתי...
מודה שלקח לי זמן אבל הבנתי...

עידן דוד יכול לשחק בליגת העל? הצחקת אותי.
ריף מסיקה הוכיח מעבר לכל ספק שהגבול שלו זה ליגה לאומית.