מכבי נתניה
עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע (/showthread.php?tid=2304)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - Haziz23 - 29-Jul-2015 14:14

בן בנבנישתי מהפועל רעננה שחקן מעולה, מישהו מכיר עליו קצת פרטים? אולי נצליח לגנוב..

עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - mordii2 - 29-Jul-2015 15:40

שיחה שלי עם חבר לעבודה אוהד הפועל רמת גן לגבי זגורי אמר כשהיה ברמת גן היה תותח אבל בקבוצה גדולה נלחץ ולא מצליח לבוא לידי ביטוי ובטח לא שווה מאה שמונים אלף לשנה

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - אייל ס - 29-Jul-2015 15:47

(29-Jul-2015 15:40)mordii2 כתב:  שיחה שלי עם חבר לעבודה אוהד הפועל רמת גן לגבי זגורי אמר כשהיה ברמת גן היה תותח אבל בקבוצה גדולה נלחץ ולא מצליח לבוא לידי ביטוי ובטח לא שווה מאה שמונים אלף לשנה

מכבי נתניה לא משלמת לשחקן ישראלי 180000$ ולהערכתי גם לא 80..
ובטח ובטח לא לשחקן שזקוק לעונת שיקום(אחרי עונה שעברה),בשנה שלפניה הוא הבקיע 8 שערים בהפועל ת"א ובר"ג 11.

עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - mordii2 - 29-Jul-2015 15:55

(29-Jul-2015 15:47)אייל ס כתב:  
(29-Jul-2015 15:40)mordii2 כתב:  שיחה שלי עם חבר לעבודה אוהד הפועל רמת גן לגבי זגורי אמר כשהיה ברמת גן היה תותח אבל בקבוצה גדולה נלחץ ולא מצליח לבוא לידי ביטוי ובטח לא שווה מאה שמונים אלף לשנה

ובטח ובטח לא לשחקן שזקוק לעונת שיקום(אחרי עונה שעברה),בשנה שלפניה הוא הבקיע 8 שערים בהפועל ת"א ובר"ג 11.

צודק ואני חושב שהשחקן צריך להיות חכם להוריד בשכר כמו ברק ולחזור לבמה המרכזית בזכות נתניה

עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - אלון - 29-Jul-2015 16:22

(29-Jul-2015 15:47)אייל ס כתב:  

ולשחקן זר היא כן משלמת $ ?180K

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - פיליפצ'וק - 29-Jul-2015 16:27

(29-Jul-2015 11:35)ORENARIEL כתב:  
(29-Jul-2015 10:42)פיליפצוק כתב:  
(29-Jul-2015 10:31)עידן444 כתב:  נכון, כי שחקני הרכש שמביאים לכאן בשנים האחרונות- בונבוניירה!

עדיין טובים יותר מהבלוף המקומי, או יותר נכון מרובו הגדול.
לא מבין אנשים כמוך וכמו אדון חטב וכמו נער ה- youtube שמציעים פה להחזיר שחקנים כושלים שלא הוכיחו את עצמם בליגות חובבניות, עד לאיזה רמת זנות אתם רוצים להוריד את המועדון הזה?!

לפי התאוריה שלך, אם נשאיר את דין גל לקבוצה מליגה נמוכה, אין סיכוי שהוא יגיע להרכב מכבי נתניה או אפילו לסגל הקבוצה, כי בסך הכל הוא יהיה עוד שחקן לא נחשב..

אל תזלזל בשחקנים מליגות נמוכות.. לא צריך להגיד לך איזה כוכבים הגיעו משם לליגת העל

אם דין גל יושאל ולא יוכיח את עצמו במקום אליו הושאל, שיישאר איפה שהוא נמצא, אין מה להחזיר!
זאת צריכה להיות המדיניות של מועדון רציני: הושאלת < הוכחת < חזרת
הושאלת < לא הוכחת > סלאמאת....

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - אייל ס - 29-Jul-2015 16:33

גם לא לזר,רק מהסיבה שזר(ישראלי) ב150 לא חייב להיות טוב מזר(ישראלי) ב75 או 50,הכל שאלה של יחסי ציבור/קופונים שגוזרים בדרך/עיתוי ההחתמה.

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - ORENARIEL - 29-Jul-2015 16:43

(29-Jul-2015 16:27)פיליפצוק כתב:  
(29-Jul-2015 11:35)ORENARIEL כתב:  
(29-Jul-2015 10:42)פיליפצוק כתב:  
(29-Jul-2015 10:31)עידן444 כתב:  נכון, כי שחקני הרכש שמביאים לכאן בשנים האחרונות- בונבוניירה!

עדיין טובים יותר מהבלוף המקומי, או יותר נכון מרובו הגדול.
לא מבין אנשים כמוך וכמו אדון חטב וכמו נער ה- youtube שמציעים פה להחזיר שחקנים כושלים שלא הוכיחו את עצמם בליגות חובבניות, עד לאיזה רמת זנות אתם רוצים להוריד את המועדון הזה?!

לפי התאוריה שלך, אם נשאיר את דין גל לקבוצה מליגה נמוכה, אין סיכוי שהוא יגיע להרכב מכבי נתניה או אפילו לסגל הקבוצה, כי בסך הכל הוא יהיה עוד שחקן לא נחשב..

אל תזלזל בשחקנים מליגות נמוכות.. לא צריך להגיד לך איזה כוכבים הגיעו משם לליגת העל

אם דין גל יושאל ולא יוכיח את עצמו במקום אליו הושאל, שיישאר איפה שהוא נמצא, אין מה להחזיר!
זאת צריכה להיות המדיניות של מועדון רציני: הושאלת < הוכחת < חזרת
הושאלת < לא הוכחת > סלאמאת....

בדיוק כמו המדיניות של מכבי ת"א .

וזה תואם את המקרה של רועי קהת , שמכבי שיחררה אותו אחרי עונת השאלה בהפועל ב"ש
ואז חתם ביבנה ו"הוכיח" את עצמו עם שער אחד ו-15 הופעות , ואז הגיעה ק"ש שכל כך התלהבה מה"הוחכה" שעשתה מעשה שלא יעשה! להחתים עגלה מליגה נמוכה שלא הוכיח את עצמו מספיק

ורק לפני חודשיים מכבי ת"א בכבודה ובעצמה התחננה שקהת יחתום אצלה, אבל העדיף לחתום ל-4 שנים באוסטריה וינה

אחלה מדיניות שבעולם , אם ק"ש לא היתה לוקחת אותו , קהת עדיין היה היום בליגות נמוכות

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - אייל ס - 29-Jul-2015 16:57

רועי קהת,זה סיפור אחר וארוך ולא מעניין ת'פורום.
וכן,כל מי שלא כוכב על ומסוגל לקבל דקות משחק מעונתו הראשונה והוא לא חריג גיל ויכול במקביל לשחק בנוער,כמו דין גל בעונה שעברה ואביב העונה,צריך לצאת החוצה ולקבל דקות משחק,כמו חן עזרא בכפר סבא ועידו לוי בהרצליה.

אגב,למכבי ת"א יש עיקרון שמשרת מועדונים רבים כמו נתניה,הם לא מחתימים שחקנים צעירים על חוזה ולכן לא מעט שחקנים בגיל 17 עוזבים את המועדון ועוברים למועדונים אחרים.

RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע - ORENARIEL - 29-Jul-2015 17:03

אם אני שחקן צעיר ומוכשר , איזו סיבה יש לי להצטרף למכבי נתניה או לנוער של נתניה , אם בכל מקרה אני יושאל לקבוצה בליגה נמוכה .. לרוב מי שמושאל בדר"כ כבר לא חוזר , וזה קורה בכל הקבוצות