מכבי נתניה
יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו (/showthread.php?tid=2272)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו - ORENARIEL - 12-Jul-2015 22:18

(12-Jul-2015 21:44)אייל ס כתב:  אורן,בדקתי עכשיו את הרזומה של השחקן.
.אכן גדל בליגה השניה באוקראינה,בעונת 14/15 (גיל 23) עבר לאולימפיק דונייצק שסיימה במקום ה10 בליגה הראשונה,היה בסגל בכל משחקי הקבוצה ושיחק ב75% מהמשחקים בממוצע של 71 דקות למשחק.

בעונה האחרונה שזו פעם ראשונה שלו בליגה הראשונה פתח 11 משחקים נכנס מחליף ב-4 משחקים מתוך 26 משחקי ליגה

כל העונה שיחק 1066 דקות בלבד מתוך 2340 דקות זה יוצא שהוא שיחק רק ב- 45.5% מהמשחקים בליגה

עונה לפני כן בליגה שנייה פתח 16 פעמים מתוך 30 משחקים
קיבל בליגה שנייה 1440 דקות משחק מתוך 2700 דקות ליגה
יוצא שהוא שיחק רק ב- 53.33% מהמשחקים בליגה השנייה

יש על מי לסמוך .. תודה דורה על ההחתמה המעולה

RE: יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו - אופיר34 - 12-Jul-2015 22:19

אני אכנס לרגע לנעליים שלך טל (אבל אל תתרגל) -
לא מתרגש משני המשחקים האלה. בוא נגיד שבהרכב ששוחק בשני המשחקים האלה יש אולי שלשה ארבעה שחקנים שמתאימים לרמה של קבוצת אמצע טבלה בליגת העל.
ברור לכולם שכרגע דיא סבע זה השחקן היחידי אולי שיכול לייצר מהלך ולסכן את השער. לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם לא היה חותם.
מעבר לזה ובאמת עם כל הרצון והתשוקה לקבוצה של צעירים\מקומיים וכו' - מלבד גרשומוב ואברהם ואולי תירם כבלם שלישי לא רואה אף שחקן שיכול להתפתח למשהו איכותי ולהיות שחקן לגיטימי בליגת העל. גם השלשה שהזכרתי לצערי לא יהפכו לשחקני מפתח בליגת העל, אבל לפחות פוטנציאל קיים שם.
מה שהכי דחוף לדעתי כרגע זה שחקן חכם באמצע ליד דיא (אין לנו קישור) , חלוץ מטרה שיודע לכבוש (ויסלח לי נבו מזרחי) ועוד שחקן מהיר בצד לא יזיק.
בקיצור, לא להתרגש. יש פה עוד עבודה לעשות.

RE: יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו - אייל ס - 12-Jul-2015 22:24

אין מה להתרגש אחרי 5 ימי אימון ובמהלך חום יולי אוגוסט.
כן ניתן לראות סגל שחקנים נמרץ.
לא נביא ולא בן נביא,אך לתחושתי מה שעושה השנה אוסידון ב50 אחוז עלות,לא פחות טוב ויעיל ממלאכת ההרכבה של שגב את מזרחי.

יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו - טל.מ - 12-Jul-2015 22:34

(12-Jul-2015 22:19)אופיר34 כתב:  אני אכנס לרגע לנעליים שלך טל (אבל אל תתרגל) -
לא מתרגש משני המשחקים האלה. בוא נגיד שבהרכב ששוחק בשני המשחקים האלה יש אולי שלשה ארבעה שחקנים שמתאימים לרמה של קבוצת אמצע טבלה בליגת העל.
ברור לכולם שכרגע דיא סבע זה השחקן היחידי אולי שיכול לייצר מהלך ולסכן את השער. לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם לא היה חותם.
מעבר לזה ובאמת עם כל הרצון והתשוקה לקבוצה של צעירים\מקומיים וכו' - מלבד גרשומוב ואברהם ואולי תירם כבלם שלישי לא רואה אף שחקן שיכול להתפתח למשהו איכותי ולהיות שחקן לגיטימי בליגת העל. גם השלשה שהזכרתי לצערי לא יהפכו לשחקני מפתח בליגת העל, אבל לפחות פוטנציאל קיים שם.
מה שהכי דחוף לדעתי כרגע זה שחקן חכם באמצע ליד דיא (אין לנו קישור) , חלוץ מטרה שיודע לכבוש (ויסלח לי נבו מזרחי) ועוד שחקן מהיר בצד לא יזיק.

לגבי הצדדים מרגוליס ורול (במידה וישאר ) לא אמורים לפתור את הבעיה הזו ? לדעתי יש יותר מידי קשרים אחוריים, דבר שמייתר את ההחתמה של טגה לחלוטין . אני מסכים שלא פתרנו בינתיים את בעית הקשר הטכני הנוסף אלא אם כן בונים על גרשומוב ובוודאי את בעית החלוצים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו - פיליפצ'וק - 12-Jul-2015 22:36

בשני משחקי האימון שראיתי את טגה, החתמה מיותרת.
נראה לי הוא הוחתם על תקן מעודדת.

RE: יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו - אופיר34 - 12-Jul-2015 22:50

באמת ואל תכעסו עלי (במיוחד אתה אייל) אבל טגה וגם תירם זה בזבוז של כסף מיותר שאין לנו. אין לנו שום צורך בשחקנים האלה על אחת כמה וכמה שאנחנו קצרים מאד במזומנים.
טגה מלבד המפרצים בפדחת לא השתנה הרבה ותירם זה הליגה של עידו וירין.
אני מעריך את שני אלה ב 70-80k כסף שהיה כדאי להשקיע במקומות אחרים.

RE: יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו - פיליפצ'וק - 12-Jul-2015 22:54

טגה זו החתמה פופוליסטית בשביל הקהל.
הוא לא אמור לראות הרבה דשא.
לגבי תירם, חולק עלייך, לדעתי הוא יכול להיות בשקט הבלם השלישי אחרי לוי והאוקראיני.

יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו - זיו פלם - 12-Jul-2015 22:59

(12-Jul-2015 22:50)אופיר34 כתב:  באמת ואל תכעסו עלי (במיוחד אתה אייל) אבל טגה וגם תירם זה בזבוז של כסף מיותר שאין לנו. אין לנו שום צורך בשחקנים האלה על אחת כמה וכמה שאנחנו קצרים מאד במזומנים.
טגה מלבד המפרצים בפדחת לא השתנה הרבה ותירם זה הליגה של עידו וירין.
אני מעריך את שני אלה ב 70-80k כסף שהיה כדאי להשקיע במקומות אחרים.

אופיר אני חולק עליך דודי יותר טוב מירין בשתי דרגות הוא שקט לא מלחיץ/לחוץ לא מעיף כדורים ( אחלה בישול מדויק מהרחקה) לדעתי ירין צריך לבקש עונת השאלה לקבוצה צמרת ליגה לאומית

יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו - אלון - 12-Jul-2015 22:59

גם לדעתי טגה החתמה מיותרת, בשביל זה יש את עומר פרץ וחסן בספסל.
חייבים קשר עושה משחק וחלוץ מצוין שייתנו את המספרים של קאיודה את לוי. מקווה שבשביל 2 העמדות הללו שומרים את ״הכסף האמיתי״...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

RE: יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו - עידן444 - 12-Jul-2015 23:01

(12-Jul-2015 22:34)טל.מ כתב:  
(12-Jul-2015 22:19)אופיר34 כתב:  אני אכנס לרגע לנעליים שלך טל (אבל אל תתרגל) -

לגבי הצדדים מרגוליס ורול (במידה וישאר ) לא אמורים לפתור את הבעיה הזו ? לדעתי יש יותר מידי קשרים אחוריים, דבר שמייתר את ההחתמה של טגה לחלוטין . אני מסכים שלא פתרנו בינתיים את בעית הקשר הטכני הנוסף אלא אם כן בונים על גרשומוב ובוודאי את בעית החלוצים.

יותר מידי קשרים אחוריים? בא לך לספור בקול רם? כי לי נראה שנצטרך בעמדה הזו גם את ירין חסן בימים קשים בגלל הדלילות...