מכבי נתניה
הנסיעה של מרים פיירברג לא רצינית מעדיף את דבל'ה לנד - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: הנסיעה של מרים פיירברג לא רצינית מעדיף את דבל'ה לנד (/showthread.php?tid=2185)

עמודים: 1 2

הנסיעה של מרים פיירברג לא רצינית מעדיף את דבל'ה לנד - זאב רווח - 17-Jun-2015 17:05

מי שרוצה להציל את מכבי נתניה לא הולך חודש וחצי לפני תחילת הליגה לחפש משקיע , זהו לעג לאוהדים כאילו היא עושה מאמץ , לו רצתה באמת מאז תחילת הפליאוף כשכבר הבטחנו הישארות היא היתה צריכה לחפש ולא ברגע האחרון .

גם אם היא תימצא מישהו שיהיה מוכן לקחת את המועדון זה ייקח המון זמן לבדיקות חשבונות למינוי אנשים מטעמו ולך תעשה פרוצדורה שלוקחת 5-6 חודשים בחודש וחצי ....

לכן בשלב זה אני מעדיף את קבוצת אנשי העסקים תשובה דבל'ה לנד אייל סגל ויוסי מאור שיקחו את העונה הזאת עליהם

בני לם הכי טוב בשביל הקבוצה שלנו , התעייפתי מלומר זאת כבר שנים לפני התלתלים הבלוף , ושוב אם לא בני לם אז רק שלומי דורה , גם אלי כהן מסכנין מתאים

RE: הנסיעה של מרים פיירברג לא רצינית מעדיף את דבל'ה לנד - moshe. - 17-Jun-2015 18:35

מדובר בעוד אחת מהנסיעות הרבות שלה לחו"ל שלא קשורות למכבי נתניה ואז פשחצקי אומר לעצמו שיש הרבה אמידים שם ואז מפעיל את הקונספירציה ואחרי זה אתר וואן מעתיק את המחשבה של פשכצקי או להפך. לגבי העתיד אם אוהד הקבוצה המיליארד יצחק תשובה לא מוכן לחתום ערבות על הלוואה של 10 מיליון שקלים בשביל לעזור למכבי נתניה,אז באמת אין הרבה מה להוסיף

RE: הנסיעה של מרים פיירברג לא רצינית מעדיף את דבל'ה לנד - טל.מ - 17-Jun-2015 19:48

בוא רק נסייג - תשובה אומנם לא חייב לנו כלום אבל להפוך אותו לאוהד הקבוצה ..? לדעתי הוא בעיקר אוהד של עצמו ורווחיו הכלכליים. הוא לא ממש אהד את הפנסיה של כולנו להזכירכם. לדעתי האישית מתוך נסיון העבר - כל פניה לאיש הזה היא בזבוז זמן. אני מקווה שלפחות חלק מההון שהוא עשה על גב כולנו נתרם לגופים אחרים במדינה שזקוקים לפילנטרופיה, גם אם הוא החליט שלא לתרום לקהילה דרך נתניה. אני מפלל לרגע שנפסיק לפנות לאיש הזה ומאחל לו הצלחה בעושק כולנו.

RE: הנסיעה של מרים פיירברג לא רצינית מעדיף את דבל'ה לנד - Shaul - 17-Jun-2015 21:06

אני טוען כבר חודש ימים , חבל על הזמן בסוף נילך לפירוק, וכל יום שזה לא קורה הנזק יהיה גדול יותר.
אף אחד לא מוכן לקחת את החובות של שגב,לאחר הפירוק יהיו הרבה קופצים.

הנסיעה של מרים פיירברג לא רצינית מעדיף את דבל'ה לנד - טל.מ - 17-Jun-2015 21:38

כל הקופצים האלה כשיצטרכו לבנות מועדון מאפס .. ויראו כמה זה עולה להם לא בהכרח יעלצו

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: הנסיעה של מרים פיירברג לא רצינית מעדיף את דבל'ה לנד - Shaul - 17-Jun-2015 23:05

(17-Jun-2015 21:38)טל.מ כתב:  כל הקופצים האלה כשיצטרכו לבנות מועדון מאפס .. ויראו כמה זה עולה להם לא בהכרח יעלצו

לא בטוח!
הדבר הבטוח שלהתחיל עונה במינוס 9 זה ירידה בטוח.

RE: הנסיעה של מרים פיירברג לא רצינית מעדיף את דבל'ה לנד - זאב רווח - 18-Jun-2015 0:32

מה יש לכם עם הפסימיות הזאת ? אני מעריך שאותה חבורה שהזרימה כספים למכבי נתניה בעונה הבאה תיקח את הקבוצה עם תרומה רצינית מיצחק תשובה
טל.מ יצחק תשובה אוהב את מכבי נתניה , בזכותה התפרסם בזכותה התקדם הוא רק רוצה שמי שמוכן להחזיק את הקבוצה בבקשה שיוכיח זאת על ידי לקיחת הלוואה ל 10 שנים , משמע 250 אלף שקל לעונה לכל שותף חוץ ממה שצריך לשים מהכיס לתחזוקת הקבוצה .
זה פייר מצידו לא להסכים להיות הכספומט האוטומטי שפונים אליו כשנוצר בור הרי שבשיטה הזאת תמיד יהיה כדאי לעשות בור ושמישהו אחר יכסה אותו
אני רק לא מבין למה ומדוע המשטרה לא חוקרת איך נתניה הגיעה לבור של 10 מליון שקל , גיל לב ראה את זה מראש ולכן ברח !!!!

RE: הנסיעה של מרים פיירברג לא רצינית מעדיף את דבל'ה לנד - אריאל - 18-Jun-2015 12:36

עיברית שפה קשה...

"אם לא בני לם אז רק שלומי דורה , גם אלי כהן מסכנין מתאים"

תחליט בנאדם (גם ה"בנאדם" זה בספק)Big Grin

(מתוך מילון וואלה ברשת: גם - (מ"ח) אף, עוד, אפילו, אף אם, גם כי, לא רק)

הנסיעה של מרים פיירברג לא רצינית מעדיף את דבל'ה לנד - טל.מ - 18-Jun-2015 14:25

נתניה שיחררה את לויטה צלישר ורול . כנראה פירוק בשבוע הבא. לפחות מתכנסים לקראת תהליך כלשהו מאשר לחכות לניסים.

RE: הנסיעה של מרים פיירברג לא רצינית מעדיף את דבל'ה לנד - mordii2 - 18-Jun-2015 14:36

זהו כנראה הסוף הגיע