מכבי נתניה
מכבי נתניה - בני סכנין - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מכבי נתניה - בני סכנין (/showthread.php?tid=2088)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

מכבי נתניה - בני סכנין - טל.מ - 27-Apr-2015 17:08

נראה לך ....

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: מכבי נתניה - בני סכנין - פיליפצ'וק - 27-Apr-2015 17:12

בואו נגיד ת'אמת ונפסיק לחיות בפנטזיות.
רוני לוי הגיע למכבי נתניה כי רוני לוי הבין שאוטוטו הוא מחוץ לפריים (ראו ערך יצחק שום) ואף אחד כבר לא יספור אותו ולא בגלל שהוא "התגעגע" הביתה.
רוני לוי נתן חצי עונה טובה בנתניה וכרגע הוא יושב על הגדר ומחכה להצעה בדיוק כמו שבן שמעון חיכה.
אם לא תגיע הצעה מב"ש או מחיפה (התל אביביות ובית"ר סגורות) הוא יסכים להישאר בנתניה גם בתקציב לא גבוה כי פשוט אין משהו יותר טוב.

RE: מכבי נתניה - בני סכנין - אייל ס - 27-Apr-2015 17:17

(27-Apr-2015 16:49)אלון כתב:  
(27-Apr-2015 15:13)אייל ס כתב:  בואו נעשה סדר,
אין קופצים על מכבי נתניה ובשלב זה לא רואים באופק עם משקפת של שען חירש אנשי עסקים כמו תשובה או שקד או שטיינמינץ שבאים לתרום לקהילה דרך הצלת מכבי נתניה.
הסיכוי היחיד שלנו שמספר אוהדים או שווה ערך ולא בסדרי הגודל של תשובה ושות יסגרו חלק מהגרעון דרך הלוואה שתוחזר להם מהתקציב השוטף במשך מספר שנים(שאר הגרעון יכוסה ממכירת נכסים),אותם אנשים ישקיעו סכומים סבירים כל שנה על מנת לקיים מועדון בתקציב של 17/18 מיליון ש"ח.
זה המקסימום שיהיה ובניגוד ליאמר שחר אלונה ושות,כל מה שהם ישקיעו זה הרבה עבורם(ומעט עבור המקללים),במידה ולא נחבק ונעזור להם,הם לא יהיו(הם לא חייבים לאיש דבר והם לא רודפי פרסום וכותרות).

אתה מאמין שרוני לוי יסכים להישאר במתכונת הזו?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אין לי שום הכרות קודמת איתו,מנסיון העבר(של המאמן),להערכתי הוא יבחר בהצעה המשתלמת ביותר כלכלית תוך שיקלול האטמספירה בקבוצה.

מכבי נתניה - בני סכנין - אלון - 27-Apr-2015 17:40

(27-Apr-2015 17:17)אייל ס כתב:  
אין קופצים על מכבי נתניה ובשלב זה לא רואים באופק עם משקפת של שען חירש אנשי עסקים כמו תשובה או שקד או שטיינמינץ שבאים לתרום לקהילה דרך הצלת מכבי נתניה.
הסיכוי היחיד שלנו שמספר אוהדים או שווה ערך ולא בסדרי הגודל של תשובה ושות יסגרו חלק מהגרעון דרך הלוואה שתוחזר להם מהתקציב השוטף במשך מספר שנים(שאר הגרעון יכוסה ממכירת נכסים),אותם אנשים ישקיעו סכומים סבירים כל שנה על מנת לקיים מועדון בתקציב של 17/18 מיליון ש"ח.
זה המקסימום שיהיה ובניגוד ליאמר שחר אלונה ושות,כל מה שהם ישקיעו זה הרבה עבורם(ומעט עבור המקללים),במידה ולא נחבק ונעזור להם,הם לא יהיו(הם לא חייבים לאיש דבר והם לא רודפי פרסום וכותרות).

אין לי שום הכרות קודמת איתו,מנסיון העבר(של המאמן),להערכתי הוא יבחר בהצעה המשתלמת ביותר כלכלית תוך שיקלול האטמספירה בקבוצה.

כלכלית או מקצועית...?

RE: מכבי נתניה - בני סכנין - nitzan - 27-Apr-2015 17:58

(27-Apr-2015 17:40)אלון כתב:  
(27-Apr-2015 17:17)אייל ס כתב:  

כלכלית או מקצועית...?

אני חושב שעניין רוני לוי כן או לא פחות רלוונטי כרגע.
יגיע הזמן לדון גם בכך.
כרגע השאלה העיקרית היא האם הקבוצה זוכה לחמצן או שאין פתרון ואז יגיע הפירוק.
ככל שתיפתר הבעיה העיקרית ב"ה" הידיעה , את היתר נשרוד...
גם אם לא יהיה רוני לוי ( עם כל ההערכה המקצועית אליו)

RE: מכבי נתניה - בני סכנין - פיליפצ'וק - 27-Apr-2015 18:01

אנשים הפכו את רוני לוי לסוג של "משיח בן דוד".
שנה הבאה, מתחילה העונה, 4-5 הפסדים, רוני לוי תתפטר!!!

RE: מכבי נתניה - בני סכנין - טל.מ - 27-Apr-2015 18:06

בוא לא נגזים ... רוני לוי המאמן הכי מקצוען שהיה במועדון הזה ב15 השנים האחרונות. אז למה שלא נפרגן לו ? בגלל שאנחנו יודעים שהוא לא ימשיך ?

RE: מכבי נתניה - בני סכנין - אריאל - 27-Apr-2015 18:18

הבנתי את הרמז, שנה הבאה אני מכין חולצה שמקדימה יהיה: "ברגעים הכי קשים" ומאחורה: "כולנו מחבקים את אייל ס' ועוד כמה אנשי עסקים בינוניים+"

RE: מכבי נתניה - בני סכנין - אלון - 27-Apr-2015 18:18

(27-Apr-2015 18:01)פיליפצוק כתב:  אנשים הפכו את רוני לוי לסוג של "משיח בן דוד".

לא הופכים אותו למשיח. אם אתה מצליח להשאיר את רוני לוי שנה הבאה זה יכול להראות על דרך/כוונות המועדון להמשך. אני מאוד מקווה שאיך שהוא הפלונטר המסובך יצליח להיפתר ונוכל לראות את רוני לוי ממשיך גם שנה הבאה.

RE: מכבי נתניה - בני סכנין - פיליפצ'וק - 27-Apr-2015 19:26

(27-Apr-2015 18:18)אלון כתב:  
(27-Apr-2015 18:01)פיליפצוק כתב:  אנשים הפכו את רוני לוי לסוג של "משיח בן דוד".

לא הופכים אותו למשיח. אם אתה מצליח להשאיר את רוני לוי שנה הבאה זה יכול להראות על דרך/כוונות המועדון להמשך. אני מאוד מקווה שאיך שהוא הפלונטר המסובך יצליח להיפתר ונוכל לראות את רוני לוי ממשיך גם שנה הבאה.

איזה דרך, איזה כוונות, אם רוני לוי ממשיך בשנה הבאה, אתה בטוח שהוא לא מפוטר אחרי חמישה מחזורים של הפסדים?
אמרו "משיח" גם על יוסי מזרחי אחרי שעלה ליגה בסטייל והגיע לגמר גביע מדינה.
החיים זה גלגל והכדור הוא עגול, במיוחד כדור ישראלי.