מכבי נתניה
האם זה אפשרי לנצח את בית"ר ירושלים בבית ? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: האם זה אפשרי לנצח את בית"ר ירושלים בבית ? (/showthread.php?tid=1854)

האם זה אפשרי לנצח את בית"ר ירושלים בבית ? - זאב רווח - 25-Jan-2015 5:10

אמנם ניצחון אחד יפה בחוץ לא מבשר את בוא האביב , אבל מי זאת בית"ר ירושלים ? חומר שחקנים צעיר תוסס אבל יש להם בעיה הם לא יציבים , הם יכולים לנצח קבוצה גדולה ושבוע מאוחר יותר להפסיד לקבוצה מליגה א בגביע .

רוני לוי מאמן שמאמין בטאקטיקה וטאקטיקה אני אישית מעדיף מאמן שמדרבן ומטריף את שחקניו מהקו , שחקנים שמוכנים להתאבד למען מאמנם ....זאת הסיבה שרציתי את בני לם אבל גם רוני לוי טוב עם רונן גבאי אחד משלים את השני .

דבר ראשון במשחק נגד בית"ר אני לא אגיע ( דלקת ריאות ) אבל אני מאוד מקווה שההגנה לא תספוג שערים במיוחד לא עצמיים , אם נשמור על רשת נקייה אנחנו שווים גול בכל משחק לפחות וכאן הענין הטאקטי טוב לנתניה !!!!

לא יודע מה עם הרוש נקווה שהסאגה תסתיים על הצד הכי טוב , אם הרוש המגן פצוע אז המשימה של כחלון היא קשה מאוד לעצור את המגן הימני הטוב בליגה , נקווה להצלחה במשימה .
הג'וקר של המשחק הוא איך לא ערן לוי , בעיטה טובה שלו שווה שער , מסירת בישול לקיודה כנ"ל , השחקנים בקישור האחורי צריכים לשחק בשבילו , אני מת לנצח את הבית"רים , ניצחון עליהם ויש לנו 24 נקודות כמו לבית"ר עצמה !!!

אם נשמור חזק בהגנה ונהיה ראשונים לכל כדור ננצח ! כל הסוד זה רמת הלחימה של השחקנים כי כדורגל הם יודעים לשחק ... אז מכאן אני שולח להם איחולי ניצחון