מכבי נתניה
שפיגלר עזוב את עמדת הניהול אתה לא מתאים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: שפיגלר עזוב את עמדת הניהול אתה לא מתאים (/showthread.php?tid=1776)

עמודים: 1 2

שפיגלר עזוב את עמדת הניהול אתה לא מתאים - זאב רווח - 04-Jan-2015 0:32

אם זה נכון חצי מהדברים שחיים בר אמר בראיון אז כן אין לך מקום בעמדת הניהול במכבי נתניה נכון אתה סמל הכי גדול של מכבי נתניה ואני מת עליך כשחקן אהוב כנשיא
אבל אם בעמדת הניהול אתה פוגע במכבי נתניה אין לכך אח ורע ואתה חייב להסיק מסקנות וללכת הביתה !!

תרצה תישאר סמל לא תרצה יש לנו עוד הרבה סמלים ראויים לא אלמן ישראל

בכל מקרה אתה חייב הסברים להאשמות איך מועדון שרק עלה ליגה צריך 80 עובדים ? כמה אוכלי חינם נמצאים ?

אם המכוניות שאתה מקבל הן פרי נתינתו של אלי שגב לבריאות שיהיה לך אבל אם הן על חשבון תשלום משכורות למאמנים בכל המחלקות ולשחקנים זאת פשוט חרפה

הרבה אנשים מלכלכים עליך ואני נוטה לך חסד נעורים על היותך גדול שחקני מדינת ישראל , אבל אם אכן דברי חיים בר צודקים אז לצערי אין לך מקום במכבי נתניה אפילו כסמל אתה שברת את ליבי כאוהד וותיק שלך

בבקשה ממך לך ממכבי נתניה אנחנו רוצים לחיות בליגת העל אתה מוביל לכאוס אל תאחוז בקרנות המזבח !!!!

שפיגלר עזוב את עמדת הניהול אתה לא מתאים - mordii2 - 04-Jan-2015 17:59

חחחחח אתה כמו סטיק

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: שפיגלר עזוב את עמדת הניהול אתה לא מתאים - זיו פלם - 04-Jan-2015 18:12

(04-Jan-2015 17:59)mordii2 כתב:  חחחחח אתה כמו סטיק

מורדי אתה פוגע בסטיקים

זאב הוא כמו סוליה

RE: שפיגלר עזוב את עמדת הניהול אתה לא מתאים - חזום חזום - 04-Jan-2015 18:25

אני בטוח שאחרי המכתב הזה מוטלה מאד התרגש. המכתב כל כך נגע לליבו שהחליט לשנמך את טיסתו הבאה במחלקת עסקים למקום ליד המעבר.
אני בטוח שאחרי המכתב הוא ישים דלק נטול עופרת באחת המכוניות.
אני בטוח שבמפגש הבא מטעם ההתאחדות לכדורגל יבחר לאכול בורקס על בסיס בצק עלים.
אני בטוח שבראיון הבא יבחר להגיד אני רק 71 פעמים.
אני בטוח שיעשה שיפוץ בדירתו ויבחר להוריד את המראות מהתקרה.
וואלק נגעת לי ללב.

RE: שפיגלר עזוב את עמדת הניהול אתה לא מתאים - זאב רווח - 04-Jan-2015 23:20

מורדי לעומתך אני לא ניזון מרכילויות גם כשהם אמת זה רכילות
אני לא סטייק אלא האמנתי תמיד בגיבור ילדות עד שגיבור אחר אמר את האמת אני מכיר את חיימקה המון שנים ואם הוא אמר מה שאמר אני מאמין לחיים בר

מה קרה הפכנו להיות צ'לסי ? 80 עובדים ? מספיק שישאר האפסנאי בלדב ולא צריך אף אחד יותר אם זה בא בשכר
מי שלא מוכן ברגעים אלו לתרום במקום םמשוך כסף אין לו מה לעשות במכבי נתניה

מי שרוצה להישאר בהתנדבות שישאר עד שמצב העינינים ישתפר יש לי הרגשה שאף אחד לא ישאר

ופשוט אני חייב להצדיע לכם על האומץ הגדול שהפגנתם כשעניתם בעץ הזה בניגוד לרס"ר שלכם אייל סגל ממש סיכנתם את נפשכם כל הכבוד אם עדיין אינכם יודעים יש הוראה להחרים את העצים שאני פותח כי זה לא מתאים לאג'נדה של אייל סגל

RE: שפיגלר עזוב את עמדת הניהול אתה לא מתאים - Hagiqq - 05-Jan-2015 21:13

מוטלה לא אשם בכלום. מי שמשלם ונותן לו הוא הדביל

RE: שפיגלר עזוב את עמדת הניהול אתה לא מתאים - זאב רווח - 05-Jan-2015 22:04

חגי יש הבדל בין משלם לבין העסקת 80 איש במועדון פשוט נדהמתי מדברי חיים בר הוא לא מדבר הרבה אם בכלל אבל מעולםצלא התבייש לומר את האמת גם כשהיא לא נוחה

סביב מוטלה תמיד היו דיבורים וליכלוכים אין לי בעיה עם זה שהוא מחזיק 2 מכוניות כל עוד זה דרישת הבעלים מכיסו, אבל אם אתה מנהל מקצועי או יועץ מקצועי אתה לא יכול לסגור עיניים ולהתעלם מניפוח מנגנון של 80 עובדים משהו כאן לא בסדר חגי .

מנהל מקצועי טוב זה אחד שלא מחפש לגרום למועדון פשיטת רגל והברחת בעל בית זה אחד שאמור לשמור על בעל הבית

אם חיים בר אמר הוא יודע !!! אני לא מתהפך סתם על גיבור הילדות שלי אני פשוט מאוכזב מאוד ממנו .

RE: שפיגלר עזוב את עמדת הניהול אתה לא מתאים - nitzan - 06-Jan-2015 1:38

(05-Jan-2015 21:13)Hagiqq כתב:  מוטלה לא אשם בכלום. מי שמשלם ונותן לו הוא הדביל

שפיגלר מנהל את יחסי הציבור שלו. .
את זה הוא יודע לנהל מצוין ושנים רבות. מעבר לכך הוא אינו מנהל כלום.
כל עוד היו לו קבלות כשחקן ניחא, כמאמן , מנג'ר או השד יודע מה-צולע אבל נו....
בכל הנושאים האחרים- הרבה כלום.
יחד עם זאת ,הלוואי שהבעיות שלנו היו מתחילות ונגמרות רק אתו...

RE: שפיגלר עזוב את עמדת הניהול אתה לא מתאים - Hagiqq - 06-Jan-2015 1:43

אם אני מבקש מהחברה שלי משכורת של 50000 אירו בשבוע ולמבורגיני חדשה כל שנה.
והחברה מסכימה לדרישות .
אני לא בסדר במשהו ?
איימתי על משהו באקדח לשלם ?
לא.
שפיגלר עלוקה ולא שווה (לדעתי שקל בחודש). אבל תבואו בטענות למשלם ולא למקבל.
המקבל זכותו לבקש כל דבר .

שפיגלר עזוב את עמדת הניהול אתה לא מתאים - mordii2 - 06-Jan-2015 11:08

(04-Jan-2015 23:20)זאב רווח כתב:  מורדי לעומתך אני לא ניזון מרכילויות גם כשהם אמת זה רכילות
אני לא סטייק אלא האמנתי תמיד בגיבור ילדות עד שגיבור אחר אמר את האמת אני מכיר את חיימקה המון שנים ואם הוא אמר מה שאמר אני מאמין לחיים בר

מה קרה הפכנו להיות צ'לסי ? 80 עובדים ? מספיק שישאר האפסנאי בלדב ולא צריך אף אחד יותר אם זה בא בשכר
מי שלא מוכן ברגעים אלו לתרום במקום םמשוך כסף אין לו מה לעשות במכבי נתניה

מי שרוצה להישאר בהתנדבות שישאר עד שמצב העינינים ישתפר יש לי הרגשה שאף אחד לא ישאר

ופשוט אני חייב להצדיע לכם על האומץ הגדול שהפגנתם כשעניתם בעץ הזה בניגוד לרס"ר שלכם אייל סגל ממש סיכנתם את נפשכם כל הכבוד אם עדיין אינכם יודעים יש הוראה להחרים את העצים שאני פותח כי זה לא מתאים לאג'נדה של אייל סגל

חחחחח רכילות ?? אתה גר בעיר נו באמת רק לידע כללי חיים בר לא טלית שכולה תכלת בעבר גם על עודד ליכלוך ועוד אז כדאי שתפסיק להתפס בכוכבים