מכבי נתניה
שקט בגזרה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: שקט בגזרה (/showthread.php?tid=1751)

עמודים: 1 2

שקט בגזרה - eliahu - 23-Dec-2014 21:19

השחקנים קיבלו את שכרם ולתקשורת אין מה לספר .

הפורום נרגע ושקט אולי סתם התרגלנו למצב הקשה.

נהיה משעמם

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

שקט בגזרה - טל.מ - 23-Dec-2014 21:25

מי אמר שקיבלו ?

שקט בגזרה - אלון - 23-Dec-2014 21:58

על פי רועי דניאל, ההפרשים של חודש אוקטובר ישולמו עד סופ״ש והמשכורות של נובמבר ישולמו במהלך השבועיים הקרובים.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

RE: שקט בגזרה - דוד חטב - 23-Dec-2014 23:12

שקט זה טוב מקצועית אני בעד!!!

RE: שקט בגזרה - nitzan - 24-Dec-2014 0:03

(23-Dec-2014 21:58)אלון כתב:  על פי רועי דניאל, ההפרשים של חודש אוקטובר ישולמו עד סופ״ש והמשכורות של נובמבר ישולמו במהלך השבועיים הקרובים.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

כך פורסם בקול השרון.
האופטימיות הזהירה מבוססת על הקצבות בינואר ,קיצוץ ומכירת שחקנים עפ"י רשימה שתתואם עם מזרחי( קאיודה- מכירה הכרחית ובלתי נמנעת כמובן) ו... התחייבות של שגב להעביר 1 מליון ₪.
הרבה אם ואילו, אבל אנחנו מחפשים כל זיק להיתלות בו...

שקט בגזרה - טל.מ - 24-Dec-2014 0:23

כמו שקאיודה נראה .. מי יקנה ?

RE: שקט בגזרה - רון סאבן1 - 24-Dec-2014 1:38

בשביל להישאר בליגה עדיף לשחרר את כולם ולא את קאיודה או ערן
צריך הרכב כזה שבנוי על צעירים מחוייבים ולא שכירי חרב
דין גל/הרוש
כחלון
איאד
ירין חסן
הרוש
אביב אברהם
גורשומוב
לוי
קאיודה -אגף שמאל לא בשפיץ כדי שיוכל לבטא את המהירות שלו ומדי פעם יכנס לאמצע.
בן שושן אגף שמאל
ניר עזריה בשפיץ
את כל השאר אפשר לשחרר
ככה נוכל להשאיר את קאיודה

RE: שקט בגזרה - אייל ס - 24-Dec-2014 7:41

"מפי השמועה",הצ'קים ששגב נתן כבטוחות שייכים לאדם קרוב לו מאוד מאוד שחיי בישראל ועל מנת שהצ'קים לא יפרעו,שגב עושה מאמצים רבים להגיע להסדר.

מצד שני,הצ'קים בלבד ללא מכירת קאיודה במחיר שהוא שווה ערך לערבות הבנקאית לא יאפשר לסיים את העונה מבחינה תזרימית.

ולכן,כרגע חיים מרגע לרגע(וזו לא פראפרזה).

ועדיין לא התייחסנו לצד המקצועי...

RE: שקט בגזרה - דוד חטב - 24-Dec-2014 10:06

(24-Dec-2014 7:41)אייל ס כתב:  "מפי השמועה",הצ'קים ששגב נתן כבטוחות שייכים לאדם קרוב לו מאוד מאוד שחיי בישראל ועל מנת שהצ'קים לא יפרעו,שגב עושה מאמצים רבים להגיע להסדר.

מצד שני,הצ'קים בלבד ללא מכירת קאיודה במחיר שהוא שווה ערך לערבות הבנקאית לא יאפשר לסיים את העונה מבחינה תזרימית.

יש דד ליין של הבקרה ?
אנשים לא גומרים את החודש למי הם מחכים ששגב יסתדר עם השותף/אח/חבר מה זה מעניין את האנשים שלא גומרים את החודש ואני לא מתכוון לשחקני הבוגרת יש מינהלה יש מחלקת נוער ויש חיילים.

RE: שקט בגזרה - אייל ס - 24-Dec-2014 10:35

(24-Dec-2014 10:06)דוד חטב כתב:  
(24-Dec-2014 7:41)אייל ס כתב:  "מפי השמועה",הצ'קים ששגב נתן כבטוחות שייכים לאדם קרוב לו מאוד מאוד שחיי בישראל ועל מנת שהצ'קים לא יפרעו,שגב עושה מאמצים רבים להגיע להסדר.

יש דד ליין של הבקרה ?
אנשים לא גומרים את החודש למי הם מחכים ששגב יסתדר עם השותף/אח/חבר מה זה מעניין את האנשים שלא גומרים את החודש ואני לא מתכוון לשחקני הבוגרת יש מינהלה יש מחלקת נוער ויש חיילים.

לא בקשר עם דד ולא עם ליין וגם לא עם הבקרה,עצוב מאוד שהגענו למצב הזה,עצוב שבעתיים לאותם אלו שלא מקבלים שכר,זה חמור מאוד וזה לא חוקי וזה וזה וזה..
מצד שני,פרופורציות...לא מדובר ב"פת לחם" ומרבית בעלי השכר הנמוך הם או חיילים או בעלי משכורת נוספת,כך שהאיחור הזה(שהוא חמור מאוד!),לא אמור לגרום לאף אחד לשמור בכניסה לקניון בלילה.