מכבי נתניה
לויטה במכבי חיפה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: לויטה במכבי חיפה (/showthread.php?tid=1322)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: לויטה במכבי חיפה - אופיר34 - 04-Sep-2014 9:18

במה צדקתי ?
שאני מבקש לשפוט את האדם על פי מעשיו ?
על פי העובדות בשטח ?

כולנו (כולל אותך אייל) , לא מכירים את המספרים, לא פתחו את ספר התקציבים של הקבוצה, לא מנהלים את חשבון הבנק של שגב ולא יודעים באמת כמה יש לו וכמה אין לו.
כל מה שאומרים פה מסתמך על שמועות, רכילויות וסיפורים שכמה אנשי תקשורת מספרים לנו השכם וערב.
לחלקכם נוח ומתאים לקבל את המידע הזה ולהתייחס אליו כאל המציאות האמתית ואני בקושי מאמין לתאריך שאני קורא בעיתון....
אין פה צודק לא צודק. יש פה שתי גישות וזהו.
ובקשר לנבואות - כמו שאני תמיד אומר - גם תרנגול עיוור מוצא גרגיר לפעמים....
שכל היום מנבאים וזורקים תחזיות לאוויר תמיד קיים הסיכוי שמשהו יתממש....

RE: לויטה במכבי חיפה - אייל ס - 04-Sep-2014 9:25

(04-Sep-2014 9:18)אופיר34 כתב:  במה צדקתי ?
על פי העובדות בשטח ?

כולנו (כולל אותך אייל) , לא מכירים את המספרים, לא פתחו את ספר התקציבים של הקבוצה, לא מנהלים את חשבון הבנק של שגב ולא יודעים באמת כמה יש לו וכמה אין לו.
כל מה שאומרים פה מסתמך על שמועות, רכילויות וסיפורים שכמה אנשי תקשורת מספרים לנו השכם וערב.
לחלקכם נוח ומתאים לקבל את המידע הזה ולהתייחס אליו כאל המציאות האמתית ואני בקושי מאמין לתאריך שאני קורא בעיתון....
אני מתפלל שאתה 5משה תמצאו גרגיר או שניים,זה הסיכוי שלנו לשרוד(דגש על לשרוד).

RE: לויטה במכבי חיפה - זאב רווח - 04-Sep-2014 9:37

ואני מקווה מאוד שאלי שגב ימצא עוד שותף משקיע שלא כל העומס יפול עליו הבן אדם הזה משכמו ומעלה

אנחנו עושים לו עוול מגיע בן אדם נותן ונותן מאז דניאל יאמר לא היה דבר כזה בנתניה למה לעשות לו שחור בעיניים ?

אני מקווה מאוד שמכבי נתניה הכוונה הצוות המקצועי והשחקנים והאוהדים גם יחזירו לאלי שגב על המגרש על מנת שיהנה מההקשעה שלו ושיוסי מזרחי יקדם את הצעירים שלנו על מנת שישתלבו בקבוצה הבוגרת על מנת שתקציב ההשקעה מהכיס יירד

גם מקווה מאוד שמחלקת הנוער עם לם בלדב וקשטן תשוקם ותייצר הרבה שחקנים מצויינים שחקנים מובילים

RE: לויטה במכבי חיפה - אייל ס - 04-Sep-2014 9:51

(04-Sep-2014 9:37)זאב רווח כתב:  ואני מקווה מאוד שאלי שגב ימצא עוד שותף משקיע שלא כל העומס יפול עליו הבן אדם הזה משכמו ומעלה

אנחנו עושים לו עוול מגיע בן אדם נותן ונותן מאז דניאל יאמר לא היה דבר כזה בנתניה למה לעשות לו שחור בעיניים ?

אני מקווה מאוד שמכבי נתניה הכוונה הצוות המקצועי והשחקנים והאוהדים גם יחזירו לאלי שגב על המגרש על מנת שיהנה מההקשעה שלו ושיוסי מזרחי יקדם את הצעירים שלנו על מנת שישתלבו בקבוצה הבוגרת על מנת שתקציב ההשקעה מהכיס יירד

גם מקווה מאוד שמחלקת הנוער עם לם בלדב וקשטן תשוקם ותייצר הרבה שחקנים מצויינים שחקנים מובילים
זאב,גם יאמר וגם שגב הם לא אנשים שישתפו פעולה עם שותף אקטיבי ולא מכיר שותפים פאסיבים שמוכנים לאפשר לשותף שלהם לעשות ככל שהוא רוצה בכספם בלי לערב גוף ניהולי מסודר.

מחלקת הנוער לא זקוקה לשיקום,היא שוקמה מתקופת יאמר(ולמעשה מתקופת קופרמן/שקד/בן מלך) ועד לעונה האחרונה והפכה לאחת המחלקות האטרקטיביות והמובילות בארץ(ראה את טבלאות כל הכבוצות מטרום ילדים ועד נערים ב').
מה קורה שם השנה אני ממש לא יודע,אך ברור לי ששת"פ עם טוברוק הוא בעיקר אינטרס של טוברוק ופגיעה במחלקת הנוער של מכבי נתניה.
.מכיוון שאני לא מעורב ולא מכיר ולא יודע,אני ממתין בסבלנות לבאות ומקווה שבלדב ולם וגניש עושים את הדברים הנכונים על מנת שלא תעצר התנופה.

לויטה במכבי חיפה - טל.מ - 04-Sep-2014 10:12

(04-Sep-2014 9:25)אייל ס כתב:  
(04-Sep-2014 9:18)אופיר34 כתב:  במה צדקתי ?
על פי העובדות בשטח ?

אני מתפלל שאתה 5משה תמצאו גרגיר או שניים,זה הסיכוי שלנו לשרוד(דגש על לשרוד).

ואחכ אומרים שאני נביא זעם... מה אתה יודע שבני תמותה רגילים שכמונו לא יודעים ?

RE: לויטה במכבי חיפה - אופיר34 - 04-Sep-2014 10:18

אתה נביא זעם ולאחרונה הצטרף אליך (מסיבותיו שלו) חבר חדש לקנוניה Dodgy

לויטה במכבי חיפה - טל.מ - 04-Sep-2014 10:25

למה אתה לא מאמין לו שהוא יודע יותר ממך ..?

RE: לויטה במכבי חיפה - אייל ס - 04-Sep-2014 10:28

אני לא יודע יותר,אני לא טומן ראשי בחול וקורא "שפת גוף" ומשווה בין אמירות ורואה ביצועיים ניהולים ומבין איך מעבירים קבוצה בבקרה ואיך עובדים עם עיתונות ומי אומר ומה אומר ולמה אומרים וכשמנתח את הכל ,מתפלל שהתרנגול אופיר ילקט גרגיר.

ואני לא נביא זעם,את מה שאני אומר היום בגדול,אמרתי בשיא העונה שעברה(ערב חצי גמר הגביע),לאחד התורמים השקטים והחיוביים במכבי נתניה (ולא רק לו)בעקבות בקשה מימנו שגרמה לי להבין שעומדת להיות עונה לא פשוטה(היו איתותים נוספים,כבר בעונה שעברה).

RE: לויטה במכבי חיפה - אופיר34 - 04-Sep-2014 10:55

(04-Sep-2014 10:25)טל.מ כתב:  למה אתה לא מאמין לו שהוא יודע יותר ממך ..?

הוא מודה בזה. זה לא עניין של מאמין.
ואת האמת, אני עד עכשיו ,מעבר לתחזיות והנבואות, לא מבין איזה פתרון אתם מציעים לסיטואציה הנוכחית של הקבוצה.

RE: לויטה במכבי חיפה - אייל ס - 04-Sep-2014 10:59

(04-Sep-2014 10:55)אופיר34 כתב:  
(04-Sep-2014 10:25)טל.מ כתב:  למה אתה לא מאמין לו שהוא יודע יותר ממך ..?

הוא מודה בזה. זה לא עניין של מאמין.
ואת האמת, אני עד עכשיו ,מעבר לתחזיות והנבואות, לא מבין איזה פתרון אתם מציעים לסיטואציה הנוכחית של הקבוצה.

מת על התשובה שלך,אתה צודק אין פתרון,הרע במיעוטו,
יכול היה להיות הכי טוב בעולם בהרבה פחות כסף,בהרבה פחות דיבורים,בהרבה פחות טעויות ולצערנו חזרו על טעויות יאמר,רק בלי כיס כל כך עמוק.